OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 28., kedd 10:20

Szerintem nagyon is tényező az ő esetükben a szellemi behatároltság, nem lehet kivenni a képletből, és őszintén te sem nagyon győztél meg az ellenkezőjéről, pláne a hsz második fele alapján.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 28., kedd 10:09

füst írta:

Gondolom a saját rokonságodban sem teszel különbséget az okosak és a kevésbé okosak között.

ez nem okosság-butaság kérdése, hogy egy ember a véleményét megváltoztatja, eladja 10 kg almáért, meg bözsiutalványért.
ezt emberi hitványságnak nevezik, az önérzet teljes elhagyásának.
ezek az emberek olyan nyomorban élnek, hogy ezek a tételek számottevőek.
erre játszanak rá, meg arra, hogy burokban élnek kb, és elhiszik, amikor a polgi összetereli őket, és közli, hogy a migránsok már a másik faluban fosztogatnak, úgyhogy menjenek szavazni, Viktorra, mert csak ő védhet meg minket.

tehát engedjük el ezt az okos-nem okos dolgot, itt nem erről van szó ezen emberke esetében.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 28., kedd 9:56

hat meg ha le is fizeti es buszokkal ossze is szedi oket ami nyilvan választási csalas de hat ez a kutyat nem erdekli. ja es a legszebb hogy termeszetesen kozpenzbol mind. a lenyeg hogy nem lesz migrans akikkel meg sosem talalkoztak....
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 28., kedd 9:51

Santi írta: És ezekre (is) mondja azt füst, hogy "velünk egyenértékű emberek". Oké.
Igen, mert azok. Bajban lennél, ha oda kéne állnod eléjük, és egyesével megmondani mindegyiknek személyesen, hogy te ennyit érsz. Te meg ennyit. Te meg még ennyit se.

Gondolom a saját rokonságodban sem teszel különbséget az okosak és a kevésbé okosak között.

Nekem sem tetszik amit akkor látok, ha rájuk nézek, mert nem ők a fajunk legnemesebb példányai, de hozzánk tartoznak. Talán az őseik tehetségesebbek voltak, remélhetőleg az utódaik majd többre viszik. Sajnos sokszor kihagy a tehetség 1-2, pár generációt. Nem tudsz mit tenni, hozzánk tartoznak.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 28., kedd 9:39

Ez ismét ékes példája vezérünk nagyságának. Nem véletlenül vett maga mellé kisebbségi vezetőket. Meg kellett ismerni az embereket.

Ezek az emberek borzasztó mód tudnak félni. Ki a békától, ki a siklótól, ki a szellemektől, de mostanra mindannyian félnek a migránsoktól. El sem hiszitek, hogy mennyire. Egyenesen rettegnek, és ez nem vicc. A mindennapjaik részévé vált a félelem. Nagyjából úgy gondolják, hogy a migránsok egyfajta haramiák, akik bejárnak a falvakba fosztogatni és asszonyokat erőszakolgatni, gyereket rabolni meg robbantgatni és elvenni a házukat meg a közmunkájukat.
Tavalyi sztori: meséli az egyik, hogy hajnalban zörgésre ébredt, látta, hogy nyitva az ablak (mert berúgott és úgy felejtette). Azt mondta: bent járt nála egy migráns. Biztos, hogy migráns volt, mert a kutyája nem is ugatott, pedig neki pitbull van, az nekimegy mindennek, de a migránsokat nem bántja a kutya.
Nekik mondhatsz bármit. A nagyvezír az, aki megvédi őket ezektől a gonosz teremtményektől, mindenki más csak rájuk akarja uszítani őket.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 28., kedd 9:11

Az általános választójog Magyarország sírásója.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. május 28., kedd 9:06

Oké, de ezeket az embereket hogy szólítod meg? Mert ezeknek érvelhetsz, meg mutathatsz szép lehetséges jövőképet és terveket, el se jut az agyukig. Ezeket csak úgy lehet megfogni, ahogy a Fidesz teszi: szalonnával-kolbásszal, pénzzel meg a médián keresztüli agymosással.

És ezekre (is) mondja azt füst, hogy "velünk egyenértékű emberek". Oké.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 27., hétfő 23:20

istimester írta:
Én sem.
Ezért is áll ott ahol a magyarisztáni ellenzék.
Mert ilyenekkel nyugtatja magát.
Persze lehet, csak nem érdemes.
https://g7.hu/kozelet/20190527/a-fidesz ... 1556556811

Szerintem tanulságos hogy a legelmaradottabb térségekben nem tudnak az emberek a Fideszen kívül más pártot megnevezni (csak az MSZMP-t).

Remélem ellenzékék is látták ezt és elgondolkodnak rajta.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 27., hétfő 22:56

Én sem.
Ezért is áll ott ahol a magyarisztáni ellenzék.
Mert ilyenekkel nyugtatja magát.
Persze lehet, csak nem érdemes.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 27., hétfő 21:59

nem szabad őket hibáztatni, áldozatok.
könny szökik a szemembe ilyenkor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 27., hétfő 21:28

óriási videó. nem csodálkoztam egy másodpercet sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 27., hétfő 17:36

52-53% lett, arra gondol. Az meg többség, tudtommal! Nem a 100%-nak kell nézni a X-ed részét, hanem azoknak, akik elmentek szavzni. Akik meg nem tették meg, vessenek magukra. Meg lett mondva kismilliószor - főleg az ellenzék által, ha akarnak valamit (változást? :lol: ) akkor menjenek el szavazni és alkossanak véleményt.
nem érted amit írok.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. május 27., hétfő 16:45

BBeno írta:
Orbán Viktor: Megbíztak minket a magyarok, hogy állítsuk meg egész Európában a bevándorlást
itt is most mit akar mondani. azt hogy aki nem ra szavazott az nem magyar.

vagy ennyire szar matekbol hogy a szavazopolgarok kb 22%a neki a magyarok 100%at jelenti.

bar nala mindegy mert a multkori ervenytelen szavazast is totalis sikerkent adta elo...
52-53% lett, arra gondol. Az meg többség, tudtommal! Nem a 100%-nak kell nézni a X-ed részét, hanem azoknak, akik elmentek szavzni. Akik meg nem tették meg, vessenek magukra. Meg lett mondva kismilliószor - főleg az ellenzék által, ha akarnak valamit (változást? :lol: ) akkor menjenek el szavazni és alkossanak véleményt.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 27., hétfő 14:32

El lehet vonatkoztatni, sajnálatos, hogy sokan mégse tudnak.
Mondjuk ehhez elengedhetetlen egy bizonyos szellemi szinvonal, ami sajnos nem jellemzo itthon. Hogy ez altalanos dolog, vagy a sokeves, egybites politikai kommunikacio eredmenye, jo kerdes.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 27., hétfő 14:02

BlancoMark írta: Ugy latom nem voltam teljesen ertheto, szoval egy kicsit probalok tisztabban fogalmazni. Miert veted ezt ellenzeki tabor szemere amikor tendenciozusan a kormanyparti szavazok ugyanezt kepviselik?
Mi?
Leírtam, hogy oda-vissza igaz, nem az ellenzéki táboron kérem számon, ez általános.
Másrészt az előbb a fideszről írtál nem a szavazóiról.
Szerintem hagyjuk inkább.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 27., hétfő 13:50

Orbán Viktor: Megbíztak minket a magyarok, hogy állítsuk meg egész Európában a bevándorlást
itt is most mit akar mondani. azt hogy aki nem ra szavazott az nem magyar.

vagy ennyire szar matekbol hogy a szavazopolgarok kb 22%a neki a magyarok 100%at jelenti.

bar nala mindegy mert a multkori ervenytelen szavazast is totalis sikerkent adta elo...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. május 27., hétfő 13:37

Ugy latom nem voltam teljesen ertheto, szoval egy kicsit probalok tisztabban fogalmazni. Miert veted ezt ellenzeki tabor szemere amikor tendenciozusan a kormanyparti szavazok ugyanezt kepviselik?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 27., hétfő 13:28

BlancoMark írta:

Maradjunk annyiban, hogy valoban evezhetnenk egy hajoban is magyarokkent, de van egy olyan part ami 10 eve a tarsadalmi megosztottsagra epit, es az ellenfelei identitasanak definialasara. Reakcio reakciot szul. Ezek utan nehez azt varni az ellenzeki szavazoktol amirol irsz.
Sajnálom, de én ezt teljesen máshogy értelmezem. Rühellem a DK-t. De akárhányszor elsétáltam a DK-s aláírás-gyűjtögetők között Pesterzsébeten, mindig tudtam nekik köszönni, ha kérdeztek, udvariasan válaszoltam, mert velük nincs bajom.
El lehet vonatkoztatni, sajnálatos, hogy sokan mégse tudnak. Felőlem utálhatod a fideszt, de az embereket is amiért a fideszre szavaznak? Nekem ez nem férne bele, és nekem ezzel a jelenséggel van bajom.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. május 27., hétfő 13:15

füst írta: Csak rád kapcsoltam, mert téma volt hogy kinek mi a szomorú. Nekem az. Külön kellett volna írnom.
Maradjunk annyiban, hogy valoban evezhetnenk egy hajoban is magyarokkent, de van egy olyan part ami 10 eve a tarsadalmi megosztottsagra epit, es az ellenfelei identitasanak definialasara. Reakcio reakciot szul. Ezek utan nehez azt varni az ellenzeki szavazoktol amirol irsz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 27., hétfő 13:15

Nem néztem le senkit, nem írtam, hogy a fideszes szavazók így megy úgy, pláne nem azt, hogy velem egyenértékű emberek vagy sem vagy lenézném őket, sem Orbánról sem a Fideszről, sem rólad nem írtam semmit. Nem is értem... Vagy véletlenül rám válaszolván írtad, amit függetlenül akartál írni? Nemtudom, de most viszont én érzem magam támadva olyanért, amiket nem is mondtam.
Hat tudod, akinek nem inge... :lol:

Na de viccet felreteve.

Remiszto ez a jovokep, hogy lassan 15 eve Orban es Gyurcsany uraljak a kozeletet, es ez semmit nem fog valtozni, mert az ertelmesebb, erosebb kezdemenyezeseket eltapossak, ellehetlenitik, karaktergyilkolnak, telenyomjak a sajat embereikkel belulrol rohasztva azokat (bar itt latszik legfokepp, hogy amnyira nem is kar ertuk), az embert akinek az elszamoltatasi igeretevel kormanyra jutottak, es akit azota is demonizalnak, vigan bohockodik, mert a fidesznek ez igy jo. Teljesen ertheto, hogy aki meg itthon van es szavazokepes, miert marad otthon. Miert tenne maskepp egy olyan orszagban, ahol a 47% a 100% ketharmada.

Es szerintem itt jon be, hogy megerdemli ez a nep, ami itt van. Mert igen, nincs kire szavazni, csak a kisebbik rosszra, ezt alairom. De aki itt el 15-20 eve, milyen gyomorral tud pl a DK-ra szavazni, erthetetlen. A fidesz szavazokat meg azt mondom, megertem, bar az erveik 80%-a a partjuk altal tudatosan, mestersegesen fenntartott helyzetbol szarmaznak, igy nehezen komolyan vehetoek szvsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2019. május 27., hétfő 13:15-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég