Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 2., csütörtök 14:38

kiváncsi vagyok josé hogy fogja értékelni az itt eltöltött három szezonját. ki meri majd szerintetek mondani hogy nem tudta teljesíteni az elvárásokat, főleg a BL győzelemre gondolva, egy szóval hogy megbukott?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 1., szerda 21:46

Kerlon írta:
messideco írta:Új edző kerül a Real vastrónjára?
gvardiola :mrgreen: istenmentsanőifocitól :mrgreen:

:salute: :salute: :lol: :lol: a mai legnagyobb :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 1., szerda 11:30

R-l@nch írta:Nyilván amíg nem hivatalos, addig még bármi lehet. Plusz José sztem csak akkor megy, ha a Chelsea BL-t érő helyen végez.
Pedig úgy se lenne rossz neki, ha nem. 1 évig tudna építkezni.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 1., szerda 11:29

Nyilván amíg nem hivatalos, addig még bármi lehet. Plusz José sztem csak akkor megy, ha a Chelsea BL-t érő helyen végez.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 1., szerda 11:27

R-l@nch írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2240769

Kösz mindent José, sok sikert Angliában! Lassan kezdhetünk megbarátkozni Carlo-val :kivagyhe:
hány topicba akarod még bemásolni? amúgy nem tudom figyelted,h szenny oldalon van ez a hir.. bár inkább igaz lenne...

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 1., szerda 11:23

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2240769

Kösz mindent José, sok sikert Angliában! Lassan kezdhetünk megbarátkozni Carlo-val :kivagyhe:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 1., szerda 10:49

Remy írta:
miró írta: faszságokkal foglalkozol,megérdemelten jutott tovább a dortmund,múlt héten tönkrevertek minket,és most is volt sok helyzetük.ennyi.pont.
Mondtam, hogy nem érdemelték meg? :-) Egyértelmű, hogy mi csesztük el az első meccsel. De attól még tény, hogy Webb egy szerencsétlen.
nincs olyan meccs ahol nem lehetne belekötni a bíróba...itt egyetlen volt ami nagyobb volt,és az a kezezés,a többi pici volt,ilyen van... :/

mondjuk szerintem webb eldöntöttem meccs előtt hogy nem akar belenyúlni a meccsbe,és szerintem nem is tette rosszul.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 10:47

miró írta: faszságokkal foglalkozol,megérdemelten jutott tovább a dortmund,múlt héten tönkrevertek minket,és most is volt sok helyzetük.ennyi.pont.
Mondtam, hogy nem érdemelték meg? :-) Egyértelmű, hogy mi csesztük el az első meccsel. De attól még tény, hogy Webb egy szerencsétlen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2013. május 1., szerda 10:47

Gyerekek, olyat álmodtam... :D

Conte aláírt, és hozta magával Vidalt + Pogbát :mrgreen:
Hogy mik vannak....

aztán felkeltem és rájöttem, hogy ez csak álom volt :/

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 1., szerda 10:45

Tény, de azért tegnap Webb fantasztikusan fújt, ja nem.... :roll: sajna ilyen apróságok, okozzák a legnagyobb gondokat.
faszságokkal foglalkozol,megérdemelten jutott tovább a dortmund,múlt héten tönkrevertek minket,és most is volt sok helyzetük.ennyi.pont.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 10:42

cart írta: Persze, a Realnak soha nincs szerencséje, meg ráadásul a bírók is mindig csalnak ellenük. Talán olyan teljesítményt kéne nyújtani, hogy ne szoruljon rá a csapat.
Tény, de azért tegnap Webb fantasztikusan fújt, ja nem.... :roll: sajna ilyen apróságok, okozzák a legnagyobb gondokat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 1., szerda 10:40

cart írta:
Galacticos írta:amúgy az elődöntőkben azért egyszer illett volna ha mellénk áll a szerencse.
Persze, a Realnak soha nincs szerencséje, meg ráadásul a bírók is mindig csalnak ellenük. Talán olyan teljesítményt kéne nyújtani, hogy ne szoruljon rá a csapat.
Minden csapat rászorul a szerencsére. A Barca is, a Bayern is, a Dortmund is.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 1., szerda 10:39

Galacticos írta:amúgy az elődöntőkben azért egyszer illett volna ha mellénk áll a szerencse.
Persze, a Realnak soha nincs szerencséje, meg ráadásul a bírók is mindig csalnak ellenük. Talán olyan teljesítményt kéne nyújtani, hogy ne szoruljon rá a csapat.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 1., szerda 10:35

Galacticos írta:amúgy az elődöntőkben azért egyszer illett volna ha mellénk áll a szerencse.
először a barca üt ki minket egy nevetséges, jogtalan pepe kiállítás miatt, utána a visszavágón egymeg nem adott gól ami szintén nevetséges volt.
rá egy évre a 90.+percben gomez becsúszva szó szerint belebotlik a labdába és úgy jutnak előnyhöz, a visszavágón büntetőpárbajban kiesünk.
most meg...

nevetséges.
Jó edző José, csak mint mindenkinek neki is vannak hülyeségei, mint pl. az idegenben jó lesz a döntetlen/szűk vereség mentalitása. A másik meg az, hogy Madridban nem tudta megtalálni az összhangot a játékosokkal. Ez utóbbi gondolom nem csak az ő hibája.
Simán verhető csapat ez a Dortmund, a 4-1 nem volt egy reális eredmény, Lewandowski elé egy meccsen 3-szor is tökéletesen odakerüljön a labda, ez oltári nagy mák. És még így is meg lehetett volna.

A gond az, hogy az utóbbi 3 évben rettentően gyenge volt a BL mezőny, viszonylag könnyű volt megnyerni még akkor is, ha a győztes mindig megérdemelte a címet szerintem.
Jövőre viszont a mostani kétségtelenül legjobb 4 csapathoz még csatlakozik egy szerintem megerősödő MU, Chelsea, Juve, Milan, PSG, és akkor mindjárt nehezebb lesz egy kicsit a dolog.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 10:08

BBeno írta: josé a legnagyobb. és az is marad.
Ez szép és jó, de lemondott már? Ideje lenne...

Nem tud újítani, és minőségileg visszaestünk a tavalyi évhez képest, holott ha nem is előre, de legalább azt a szintet tartani kellett volna. Tegnap Mounak 1 hibája volt, --> Higu - Benz... de minden másban rendben volt. Azt csinálta, amit ilyenkor kell. Ott állt a partvonal mellett és irányított. Ezt már régen láttam tőle, mert mindig a székén ül és néz ki a fejéből. Előző meccsen is ez volt, és láttuk is a végeredményt. Látszik, hogy feltudta tüzelni kellően a játékosokat, de ha most sikerült, akkor az előző meccsen miért nem? Miért látszódott rajta is, hogy telibe szarta?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 1., szerda 10:03

amúgy az elődöntőkben azért egyszer illett volna ha mellénk áll a szerencse.
először a barca üt ki minket egy nevetséges, jogtalan pepe kiállítás miatt, utána a visszavágón egymeg nem adott gól ami szintén nevetséges volt.
rá egy évre a 90.+percben gomez becsúszva szó szerint belebotlik a labdába és úgy jutnak előnyhöz, a visszavágón büntetőpárbajban kiesünk.
most meg...

nevetséges.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. május 1., szerda 9:38

A csapat nagy gondja az ilyen özilfélékkel van.

Aki nálam fix távozó lenne nyáron: Callejon, Kaká, Khedira, Essien ugye meg alapból dobbant.

Özil: Az első szezonja remek volt, szinte tökéletes, aztán elszállt magától és jött a kövi szezon, ahol csak februártól kezdett el jól játszani..előtte sehol, ahogy idén is ugyan ezt nyomta..Helyére mindenképp hozni kell valakit mert rohadtul nem képes a pofája miatt jól játszani legalább egy fél szezont.

DM: OMG, ezt az embert...full ugyan az mint Özil esete, csak hogy Özil még használható valamire..Nyomott egy 5hónapos szezont, és már is sírt a penis az új szerződéséért..,mert ő megérdemli...a REAL MADRID tartozik neki...ki a pöcsöm ez? Ott , helyben adtam volna neki egy pofont, és választási lehetőség elé választottam volna..vagy eltakarodsz a picsába, vagy maradsz és játszol. Viszont jó csere lenne, mint mondjuk Özil.

Én a csatársorról nem tudok mit mondani.,szerintem nem kell eladni őket egy szar szezon után. Főleg ezt Higu esetében nem érte, mikor neki ez az első überfosszezonja. Benzemát is úgy védték ma hogy: Labda nélkül nehéz, nem került ziccerbe etc....Édes istenem, de ha bajnokin eltűnik Higuain, mert a kedves kp nem akar játszani és alig kap labdát, akkor már is ő a csicska, meg egyel többen vagyunk a pályán. HAHAH. Én várnék még egy évet Higuval..és ha újra szar lenne akkor közös megállapodásra eladnám. Ennyit megérdemel szerintem.

Khedira: Omg, ő csak akkor jó mikor bajnoki meccsek vannak, és megy a meccs topicban poénkodtok róla..ezért érdemes megtartani..de már ennyit se ér nekem.

Amíg Callejon, Kaká a beugró a padról a kpn, nincs is miről beszélnünk. Mennyivel jobban jártunk volna Pedro Leonnal mint Callejonnal. Esetleg Csabó helyett olykor Canales nyomta volna...de nem..inkább Callejon. sanalmas.

Mouról már nem merek semmit se írni mert tuti kivágnának miatta. Rühellem, de szívből. Remélem nem Ancelotti fog jönni, benne nem érzek elég potenciált. Valami nub Spanyol edző kéne, vele tán még spanyolosítanánk is, mert ilyen zsoldos sereggel nehéz nyerni valamit is.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 1., szerda 9:32

az a lényeg hogy elhiszitek hogy ancselottival minden szép lesz és más lesz. aranyosak.

josé a legnagyobb. és az is marad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 9:22

messideco írta:Új edző kerül a Real vastrónjára?
Joffrey Baratheon személyesen. :mrgreen:

Igazából nem lényeges, ki lesz az új edző, az a fontos, hogy Mourinho végre elhagyja Spanyolországot, boldogítsa csak a PL népét.
Egy olyan edzővel járna jól a Madrid, aki nem csak egy csapat ellen tudna tökéletes taktikát kifejleszteni, illetve nagyobb hangsúlyt fektetne az utánpótlásra, Jeséék beépítésére.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 22:56

messideco írta:Új edző kerül a Real vastrónjára?
gvardiola :mrgreen: istenmentsanőifocitól :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég