OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 28., kedd 18:31

Mint kivulallo mondom, hogy ha a kis falvakra nincs anyagi meg szemelyi kapacitasuk, akkor eloszor talan a nagy varosokban kene valami eredmenyt elerni, ahol legalabb jelen vannak. Vagy hanyszor akarjak meg bebizonyitani, hogy a "fidesz nem sokat lop, hanem nagyon sokat" kampany nem uti meg az ingerkuszobot. Ha kitalalnak egy hiheto szlogent/alternativat, amivel varosokat nyerhetnek meg, akkor utana lehet tovabb terjeszkedni.

(A momentum szempontjabol talan erdemes lenne egy pillanatra megnezni a roman valasztasi terkepet, ahol az USR PLUS a fovaroson kivul 41-bol 5 megyet nyert meg, ami 1 kivetellel a legnagyobb egyetemi varosok.)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 28., kedd 18:23

géza írta: Most volt egy felmeres, hogy a fiatalok koreben mar a Momentum a legnepszerubb, de arra nem emlekszem, hogy egyetemista reteget kerdeztek-e.
Egyetemisták körében, és ott is elég szűkös volt azért. De ja, ennyi, ezen kívül nem nagyon van semmi.
És nem gondoljátok azt, hogy úgy lenne korrekt, ha az info, ami eljut ehhez a réteghez nem csak a Fideszről szólna? Szerintetek ez így korrekt? Vagy ez természetes? Korrekt az, hogy teljesen felborult a pálya? Hány Fideszes képviselő ment el személyesen ezekre a helyekre szavazatot gyűjteni? Nem is kell kimenniük és nem is mennének, mert megvan az eszközük.
Nincs jobb, szar az ellenzék, ugyanezt csinálná mindenki más és ezt csinálta az MSZP is.

Lófaszt. Ne kelljen már a szándékos agymosásba beletörődnünk.
Én nem mondtam hogy amit a Fidesz csinál az jó vagy rossz lenne, egy szót nem szóltam erről. Annyit mondtam, hogy az ellenzékkel ellentétben a Fidesz legalább csinál valamit.

Azt azért szeretném nyilvánvalóvá tenni hogy teljes mértékben elítélendő szerintem is a Fidesz tevékenységének 90 százaléka, de nekik legalább van tevékenységük. A Fideszen kívül nem létezik politikai párt a magyar falvakban. Én ennyit állítottam. Ez nyilván a Fidesznek is köszönhető, de ideje lenne a politikai pártokat is a szembesíteni a hibáikkal, nem lehet mindenért a Fideszt hibáztatni.

Vagyis lehet, hogyne lehetne. Látjuk, mire jó.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 28., kedd 17:19

Tőlem nyerhetne a Fidesz az általános választójog eltörlése után.
Akkor lenne, aki számonkérje a folyamatos hazaárulásért, illetve nem merné megtenni.

De a birkamenetes harczi nyuggerek, megfélemlített közszolgák, meg degenerált putrisok és elcigányosodott fehérek tömegeivel a hátuk mögött bármit megcsinálhatnak.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 28., kedd 17:18

kierkegaard írta: "Lófaszt. Ne kelljen már a szándékos agymosásba beletörődnünk"

Az emberek beletörődtek a korrupcióba. Az ellenzéki pártoknak taktikát kell váltani. Az már nem működik, hogy a fidesz ellen uszítják a szavazóikat. Szerintem járhatóbb út lenne ha bizonyos dolgokban egyetértenének velük, mert biztos van olyan. Bizonyos dolgokban pedig kritikát fogalmaznának meg. higgadt kritikákat.
Mert ez az agresszív letámadás csak taszítja az embereket.
Vagy két év után végre bólogatni tudok az írásod után. Ugyanígy gondolom.
Annyit hozzátennék, hogy már évekkel ezelőtt rájöhettek volna, nagyon gáz hogy 2019-ben ugyanott tartanak mint 2012-ben.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 28., kedd 17:18

kierkegaard írta: "Lófaszt. Ne kelljen már a szándékos agymosásba beletörődnünk"

Az emberek beletörődtek a korrupcióba. Az ellenzéki pártoknak taktikát kell váltani. Az már nem működik, hogy a fidesz ellen uszítják a szavazóikat. Szerintem járhatóbb út lenne ha bizonyos dolgokban egyetértenének velük, mert biztos van olyan. Bizonyos dolgokban pedig kritikát fogalmaznának meg. higgadt kritikákat.
Mert ez az agresszív letámadás csak taszítja az embereket.
Ezzel egyetértek, de most itt konkrétan csak a közmédiára és a helyi lapokra gondoltam, amik ténylegesen eljutnak mindenhova, illetve ezeknek a viszonyára ezekkel az emberekkel. Hozzájuk (az ország minimum egy tizede) nem fog eljutni, ha az ellenzékből bárki fasza dolgokat mond.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2019. május 28., kedd 17:18-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 28., kedd 17:14

a fideszre is csak az egyetlen okuk hogy lefizetik őket így vagy úgy. ez egy olyan réteg hogyha nem látnák a migránsos brüsszeles reklámokat nem is tudnák hogy választani lehet május 26-án. el sem mennének szavazni mert az ő életszínvonaljukon az égvilágon senki nem fog változtatni és tök mindegy hogy ki van hatalmon mert nekik semmivel sem lesz jobb. max rövidtávon a bözsiutalványokkal és már meg is van a szavazatuk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. május 28., kedd 17:13

"Lófaszt. Ne kelljen már a szándékos agymosásba beletörődnünk"

Az emberek beletörődtek a korrupcióba. Az ellenzéki pártoknak taktikát kell váltani. Az már nem működik, hogy a fidesz ellen uszítják a szavazóikat. Szerintem járhatóbb út lenne ha bizonyos dolgokban egyetértenének velük, mert biztos van olyan. Bizonyos dolgokban pedig kritikát fogalmaznának meg. higgadt kritikákat.
Mert ez az agresszív letámadás csak taszítja az embereket.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 28., kedd 17:12

BBeno írta:
hogy így meg úgy akarják elvenni a szavazati jogukat, esetleg a kettős állampolgárságukat.
tudtommal ezt csak gyurcsány mondta. ő meg nem egymaga az ellenzék. de valszeg ez az infó sem jutott el hozzájuk mert semmilyen teret nem kapnak hogy elérjék azt a réteget. meg ugye a közpénzen való szavazatvételhez sem tudnak folyamodni mint a fidesz.
Én csak arra akartam utalni, hogy a helyükben mégis mi okuk lenne másra szavazni, mint a fidesz?

illetve még az előzőre visszatérve, azért pár bözsi utalványon meg tüzifán kívül kicsit többet is tesznek értük. és isten ments, hogy fidesz védelmezőként tűnjek fel, hányingerem van tőlük sok esetben, de ebben a kérdésem mindig más volt a véleményem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2019. május 28., kedd 17:14-kor.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 28., kedd 17:10

hogy így meg úgy akarják elvenni a szavazati jogukat, esetleg a kettős állampolgárságukat.
tudtommal ezt csak gyurcsány mondta. ő meg nem egymaga az ellenzék. de valszeg ez az infó sem jutott el hozzájuk mert semmilyen teret nem kapnak hogy elérjék azt a réteget. meg ugye a közpénzen való szavazatvételhez sem tudnak folyamodni mint a fidesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 28., kedd 17:09

És nem gondoljátok azt, hogy úgy lenne korrekt, ha az info, ami eljut ehhez a réteghez nem csak a Fideszről szólna? Szerintetek ez így korrekt? Vagy ez természetes? Korrekt az, hogy teljesen felborult a pálya? Hány Fideszes képviselő ment el személyesen ezekre a helyekre szavazatot gyűjteni? Nem is kell kimenniük és nem is mennének, mert megvan az eszközük.
Nincs jobb, szar az ellenzék, ugyanezt csinálná mindenki más és ezt csinálta az MSZP is.

Lófaszt. Ne kelljen már a szándékos agymosásba beletörődnünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2019. május 28., kedd 17:11-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 28., kedd 17:08

BBeno írta:
Csak az nyer vele, aki tesz valamit az ott élő emberekért.
igen látszik azokon a falvakon hogy sokat tesz értük a fidesz. ja várj. bár bözsi utalvány és tüzelő fa. ennyit tesz értük.

a megszólításról meg annyit ha a fidesz a számukra elérhető összes csatornán arról beszél hogy jönnek a migránsok és mindenkit megölnek megerőszakolnak akkor az ellenzék mivel lépjen elő? hogy nem igaz mert kamu? biztos elhinnék.
mondjuk ha nem tesznek sokat értük, még mindig jobb, mint amit az "ellenzéktől" hallanak, hogy így meg úgy akarják elvenni a szavazati jogukat, esetleg a kettős állampolgárságukat. :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 28., kedd 17:05

Csak az nyer vele, aki tesz valamit az ott élő emberekért.
igen látszik azokon a falvakon hogy sokat tesz értük a fidesz. ja várj. pár bözsi utalvány és tüzelő fa. ennyit tesz értük.

a megszólításról meg annyit ha a fidesz a számukra elérhető összes csatornán arról beszél hogy jönnek a migránsok és mindenkit megölnek megerőszakolnak akkor az ellenzék mivel lépjen elő? hogy nem igaz mert kamu? biztos elhinnék.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2019. május 28., kedd 16:52

Pipita írta: Amúgy van olyan korcsoport, ahol nem a Fidesz a legnépszerűbb?
Most volt egy felmeres, hogy a fiatalok koreben mar a Momentum a legnepszerubb, de arra nem emlekszem, hogy egyetemista reteget kerdeztek-e.

Istinek +1, lehetnek ellenvetesek azzal kapcsolatban, hogy egy Nobel dijasnak es Marika neninek ugyanannyit er a szavazata, de higyjetek el, hogy olyan orszagban nem akartok elni, ahol barmi alapjan megvonjak valamilyen retegtol a szavazatot.

Ahogy irtak, nem azzal van a baj, hogy szavazhat Marika neni, hanem az hogy hozzajuk nem jut el senki, csak a Fidesz. A problema adott, az ellenzeknek talalni kell megoldast erre.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 28., kedd 16:20

istimester írta: Nahát, ez aztán a demokrata hozzáállás.

Vonjuk kétségbe a választójogát annak, aki nem a mi általunk preferált jelöltekre szavaz :lol:

Swine legalább korrekt, ő régen is ezt képviselte, amit most mond.

Akkor mondok én is valamit. Én nem soha nem voltam az általános és egyenlő választójog totális híve. De ha már ez van – és a világ fejlett részén márpedig ez van –, akkor ebben a rendszerben kell választást nyerni.

Köszönöm a G7 linkjét, több cikküket már az ide linkelés előtt olvastam. Sajnos az oldal a vágyvezérelt gondolkodás tipikus példája. Amikor egy újságíró azt fejtegeti, hogy „viszonylag alacsony a Fidesz” támogatottsága egy bizonyos település típuson, ahol ”csak 45” százalékot ért el, ott kapjon el a gyanakvás. A 42-44-47 százalék még mindig kiemelkedően nagy relatív többség. Sima listás választási rendszerben nagyjából kényelmes parlamenti többséget jelent.

Csak azt tudom mondani, hogy statisztika csodálatos tudomány, többek közt én is tanultam. Ezért tudom, hogy a bemenetek szelektív kiválasztásával többféle eredményt lehet kapni ugyanarra a kérdésre. Ha a G7 cikkeit nézem, a sugallni kívánt összefüggés ott is úgy jön ki igazán, ha figyelmen kívül hagyjuk a Közép - és a Nyugat-Dunántúlt. Ki lehet emelni néhány tucat szavazatot jelentő zsákfalut, csak az összképet tekintve nem sok az értelme. Lásd index. Ők épp a legkisebb településeket zárták ki valamiért és arra a konklúzióra jutottak, hogy minél jobban megy gazdaságilag a térségnek, annál jobban szerepelt és mozgósított a kormánypárt. Részben a G7-nek is van igaz, részben az indexnek is, valójában az egyik portál konklúziója sem általánosítható.

A Fidesz egész egyszerűen azért nyert, mert:
1. Minden településtípuson a legnépszerűbb párt.
2. Budapesten a legnépszerűbb párt. Főleg a módosabb körzetekben.
3. Minden gazdásági csoportban a legnépszerűbb párt.
4. Minden iskolázottsági csoportban a legnépszerűbb párt
5. Szinte minden korcsoportban a legnépszerűbb párt.

Ezt kell felfogni, nem a szegény fogatlan cigányokat savazni. Ők az MSZP alatt az MSZP-re (Kolompár Orbán és az országos Cigány Önkormányzatra emlékeztek még?), a Fidesz alatt a Fideszre szavaztak, a Fidesz utáni kormány idején pedig a Fidesz utáni kormányra fognak szavazni.

Tökéletes példának legyen ott a DK. Ugyan mérhetetlenül demagóg, de akkor is markáns üzenettel mentek neki a választásoknak (és a miferink okosan a lehető legkevésbé tolta előtérbe magát). Nem az ATV stúdiójában siránkoztak, hanem a többi ellenzéki gittegylethez képest komoly és látható kampányt raktak le az asztalra. Valójában már évek, óta szisztematikusan járják az országot. Be is söpörtek négy mandátumot. Hamarosan valószínűleg az egész impotens MSZP-s bandát felfalják. A terepmunkát nem lehet megkerülni.
Pont azért tettem be a g7 cikket - csak nem fejtettem ki - mert szerintem gyönyörűen kiolvasható belőle hogy mennyi terepmunkát végez bármelyik ellenzéki párt. Ahogy a 444 videóból is leszűrhető. Azért kap 90+%-ot demokratikus választási rendszerben a Fidesz, mert nem ismer más pártot a nagyvároson kívül élő ember. Ez nyilván nem az emberek, hanem az ellenzéki pártok hibája, akik meg sem próbálják megszólítani a nagyvároson kívül élő tömegeket. Vagy ha próbálják, akkor meg sikertelenül. Gyurcsányék nem tudom hogyan kampányoltak és tényleg volt e terepmunka, erről szívesen meghallgatnálak.

Amúgy van olyan korcsoport, ahol nem a Fidesz a legnépszerűbb?

A mostani agymenéshez még annyit, hogy én meg kötelezővé tenném a szavazást mindenkinek. Sziasztok, elitisták. :-* :mrgreen:
csak a fidesz nyer vele.
Csak az nyer vele, aki tesz valamit az ott élő emberekért.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 28., kedd 13:44

'shutterisland írta: szvsz ez ugyanolyan parttalan vita, mint a hataron tuli es eletvitelszeruen kulfoldon elo magyarok szavazati joga.
na azokat is megvonnam. jo hogy felhoztad. orok vita. csak a fidesz nyer vele.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. május 28., kedd 13:40

szvsz ez ugyanolyan parttalan vita, mint a hataron tuli es eletvitelszeruen kulfoldon elo magyarok szavazati joga.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 28., kedd 13:20

Santi írta: Simán kivitelezhető lenne csak ugye a demokrácia meg az emberi jogok, ahogy említve is volt.

Első körben mondjuk papír alapról digitálisra kellene váltani. Egy érintőképernyőre érintőtollal Marika néni is betudna húzni egy X-t, ugyanaz a fizikai mozdulat, mintha papírra írná.

Ha meglenne a digitalizálás, akkor meg már semeddig nem tartana csinálni egy több ezer kérdéses adatbázist, amiből mondjuk 5 megválaszolandó kérdést ad random a választónak, amikre ha jól válaszol megadja neki az "ikszelés" lehetőségét, ha nem, akkor nem.

Nem azt kell nézni, hogy kinek van 8 általánosa, hanem, hogy ténylegesen ki van azon a szellemi szinten.

Természetesen ez egy álomvilág, de pusztán elméletben és technikai szempontból megvalósítható lenne a dolog ez nem kérdés, minden más szempontól viszont nem lehetséges.

Szintén álomvilág azt gondolni, hogy akkor rögtön nem a Fidesz nyerne, természetesen ilyet senki nem állít, de hogy ugrana a kétharmad az ziher.
Na ez az. Így lehet érdemben vitázni, hogy ha az ember használja a fejét, nem csak puffogtat a vak világba :agree:

Most is meg van határozva, hogy ki szavazhat és ki nem. 18. évét betöltött... Alap vetően a törvény szerint az a felnőtt, döntésképes egyén, aki 18 évet élt. Nem dőlnek romokba az emberiségi jogok, nem, sír senki. Mindegy, hogy 5 éves szellemi szinten vagy, ha éltél 18 évet (durván fogalmazva a szüleid vagy az állam életben tartott 18 évig), akkor szavazhatsz. Nyugodtan lehetne nem fizikai, hanem szellemi felnőtt korhoz kötni a szavazást, pl a fent említett módszerrel. Egy ilyen kérdőív elkészítése meg nem bonyolult és létező dolog.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. május 28., kedd 13:13

ikelemen5 írta: De mi számít "alap dolognak"? Például tudjon mondani 3 másik pártot? De akkor miért pont hármat? Nevezze meg a jelölteket? Nevezze meg, hogy az MSZP kit küldött volna harmadikként a EP-be? Ugyan az az alapprobléma, hol húzod meg a határt, és azt ki dönti el?
Most írtam egyet az előbb, hogy hanyadikán van elseje. Igaz átvitt értelemben, de ezért kicsit szó szerint is értettem. Konkrétan vannak emberek, akiket egy ilyen kérdéssel is megtudsz fogni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 28., kedd 13:13

persze egybol a vegleteket kell nezni. 8 alatalanost emliti valaki total joggal vagy az erettsegit es egybol az msc diplomaval kell reagalni. :lol: lol
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 28., kedd 13:12

ikelemen5 írta: De mi számít "alap dolognak"? Például tudjon mondani 3 másik pártot? De akkor miért pont hármat? Nevezze meg a jelölteket? Nevezze meg, hogy az MSZP kit küldött volna harmadikként a EP-be? Ugyan az az alapprobléma, hol húzod meg a határt, és azt ki dönti el?
Gimnaziumi erettsegi. Manapsag az sem sokat jelent, de pont a legbefolyasolhatobb es legsotetebb reteget lovi ki. Az meg, hogy ez mennyire serti az emberi jogokat...hat amennyire az is, hogy mestersegesen szinten vannak tartva, hogy veletlenul se kezdjenek gondolkodni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég