OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. május 29., szerda 23:46

OMG, hajóbaleset, 3 halott Budapesten. :'(
Ütköztek, az egyik elsüllyedt.

Az mi már, hogy ma ezt a hajót csodáltuk meg a dugó közepette a Lánchídról bal oldalra nézőleg a kollégákkal, akik szintén Ukrajnából jöttek, és először jártak a város ezen részén velem együtt, és meséltem az élményeket a barátnőmnek Messengeren, és erre érek be 10 percre rá, hogy az M1 és a FB is ezzel van teli. :(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 29., szerda 19:31

BlancoMark írta:
Mas: https://444.hu/2019/05/28/bayer-zsolt-m ... t-gyulolni

Altalaban az ilyen cikkek eleg jol belovik hogy mi lesz a kormanyparti narrativa a kovetkezo idoszakban, ez most nem szimplan undorito, hanem konkretan veszelyes. Kivancsi lennek a fideszes emberek velemenyere, hogy tenyleg komolyan gondoljak-e azt, hogy a klimavaltozasert nem felelosek az emberek.
Én egyszerűen nem tudom és nem akarom elhinni, hogy komolyan gondolják. Nem hülyék ők, egyszerűen a zöldpártiság nem illeszkedik a politikai platformjukhoz, és általában olyan emberek támogatják a zöldpártiságot, akik elenyésző százalékben az ő támogatóik. Nem szól nekik ez az egész másról, mint a hatalomról. Csak nehogy mire kimennek ők a közéletből már nem lesz min hatalmat gyakorolni, vagy valami nagyon élhetetlen valami lesz belőle. :'(
https://www.youtube.com/watch?v=LYnnm3L12fA

Nem a hatalomról szól ez.

https://merce.hu/2019/05/29/szijjarto-m ... etvedelem/

Sokat tejel a merci meg a zaudi, nem szabad veszni hagyni az érdekeiket. :)

A szemetelő dohányosok engem is felkúrnak. Viszont a kormány vegánellenességéről kérnék szépen anyagot mert én még semmi ilyesmivel nem találkoztam. Viszont a veganizmus engem fel tud kúrni. Legalábbis az utcai akcióik, meg a plakátjaik, meg a hittérítgetéseik, szerintem gusztustalan és végtelenül ostoba.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 29., szerda 13:50

Itt van a teljes ellenzéki összefogás. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 29., szerda 11:26

9RoNaLdO9 írta: Szingapúrban van bevezetve évek óta, hogy eszméletlen összegeket szabnak ki szemetelésért, itthon is belehetne ezt vezetni, egy idő után tuti csökkene a szemetelés mértéke. Ja és itt nincs segély, ha nincs munkád találnak, vagy elküldenek ingyenes oktatásokra (nyelvoktatásra is) és fizetnek is érte, Mo-on hogy is van ez?
biztos befizetnék itthon a büntetést, a hónapról hónapra, vagy napról napra élő rétegek.
de jah, valamit kellene kezdeni, mert annyira szép lehetne Budapest, de az állandó ürülék és húgyszag meg a szemetek rombolják a városképet rendesen.

nálunk is találnak, közmunka.
15 fős brigádok kimennek árkot gereblyézni 2 zsákkal, meg 2 gerebelyével.
vagy szemetet szedni egy utcába egész nap.
dübörgő elgondolás ez is, de legalább el lehet mondani hogy mindenki dolgozik.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

9RoNaLdO9
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 18., szerda 19:50
Kedvenc játékosaid: Raúl, Morientes, Iker, Ramos, Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 9RoNaLdO9 » 2019. május 29., szerda 10:58

Szingapúrban van bevezetve évek óta, hogy eszméletlen összegeket szabnak ki szemetelésért, itthon is belehetne ezt vezetni, egy idő után tuti csökkene a szemetelés mértéke. Ja és itt nincs segély, ha nincs munkád találnak, vagy elküldenek ingyenes oktatásokra (nyelvoktatásra is) és fizetnek is érte, Mo-on hogy is van ez?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 29., szerda 10:52

Dupla D írta: Nem rég olvastam, hogy a folyókból érkezik az óceánok legtöbb műanyagszennyezése. A világ 10 legszennyezettebb folyója pedig a Tácol-Keleten van. Óriási felfogásbeli különbségek vannak sajnos.

Viszont itthon például a cigicsikk eldobálás nem kap elég hangsúlyt. Egyrészt tele van ezzel a szeméttel a város, másrészt még káros is a környezetre, harmadrészt nehezen is bomlik le a szűrő. A dohányosok többsége teljesen természetesnek veszi, hogy szabadon el lehet dobálni vagy be a csatornába, ami ugyanolyan, mintha a járdára dobná. Ez ellen sokkal többet kéne tenni.
És még ott is brutál mód érzékelni lehet különbségeket. Volt szerencsém idén eljutni 2 hétre Dél-Koreába. Álmomban nem gondoltam volna, hogy a legtisztább országba fogok eljutni (most nem a szmogról beszélve), ahol eddig valaha jártam. Cigicsikk? Szemét? Hugyszag, Szarszag? Hányás foltok? 99%-ban sehol nem voltak. És nem viccelek, ez komoly. Asszonnyal nem akartuk elhinni, hogy ez létezhet. És, ami a legdurvább az egészben, hogy Szöult/Busant járva, kukákkal elvétve lehetett találkozni. Mikor leálltunk street foodolni, a pálcikákat vinni kellett magunkkal az első nyilvános WC-ig, hogy ki tudjuk dobni, mert nincs kuka a városban. És ennek ellenére nincs szemét.

Folyamatosan takarítanak. A nyilvános WC-kben kb enni lehetne, a metró aluljárókban szintén. Pesti aluljárók? Mintha a világ legnagyobb putrijába mennél ahhoz képest.

Szóval létező dolog ez. Egyszerű, hozzáállásbeli változás kellene itthon is, és iszonyat módon lehetne javítani a környezetünkön a városokban, ahol nap mint nap járunk.

Mondjuk nálam a vezetés közbeni cigizés menne a vezetés közbeni telefonozás mellé. Érdekes, hogy míg utóbbi fix 10 ezres bírság, addig cigizni szabad. Holott 99%-ban a cigizéssel egy másik szabálysértést, a köztisztasági szabálysértést is elköveted, mikor kibaszod az ablakon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. május 29., szerda 10:18

füst írta:
Tekintettel vagyok azokra, akik velem utaznak, de nem dohányoznak. Füstmentes autóba üljenek be mellém
Te szemét :D
2x olvastam el, mert nem értettem, aztán megnéztem, hogy ki írta és leesett. :lol:

Amúgy nemcsak csikket, de semmit nem hajítok ki a kocsiból, és súlyosan büntetném, aki ezt csinálja, ha iszok egy energiaitalt közben vagy csokispapír vagy rágó akármi, kidobom a végcélnél (nem az ablakon :mrgreen: ) szemetesbe, addig elférek tőle.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 29., szerda 9:59

Tekintettel vagyok azokra, akik velem utaznak, de nem dohányoznak. Füstmentes autóba üljenek be mellém
Te szemét :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 29., szerda 9:42

én sem dohányzok a kocsiban.
pedig járok 6 órás utakat bnőmhöz krakkóba, de eszembe nem jut rágyújtani menet közben.
ha akarok megállok.

de ez a kocsiból kihajított égő csikk...nem egyszer landolt a szélvédőmön.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 29., szerda 9:37

Múltkor előttem ketten dohányoztak a kocsiban, persze ablakon ki hamuztak, majd a csikket is.

Ilyenkor azért lenyulnek a baseball utomert :lol: :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. május 29., szerda 9:34

Én eleve kocsiban nem is dohányzok, egyrészt mert elvonja a figyelmedet a vezetésről valamelyest, és egyik kezed lefoglalja még ha csak másodpercekre is, de akkoris veszélyes.
Másik dolog, hogy tekintettel vagyok azokra, akik velem utaznak, de nem dohányoznak. Füstmentes autóba üljenek be mellém, másrészt annak ellenére, hogy én dohányzok még én magam sem bírom a füstöt, meg ha füst szagú az autó, üléshuzatok stb.

Tudom, hogy nem ez volt a téma, csak ha már feljött az autó, gondoltam belevonom ezt is.

Ha hosszú útra megyek, akkor rágyújtok ha megállok egy pihenőnél. Rövidebb utakon meg el lehet szívni előtte vagy utána is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 29., szerda 9:31

Dupla D írta:

Viszont itthon például a cigicsikk eldobálás nem kap elég hangsúlyt. Egyrészt tele van ezzel a szeméttel a város, másrészt még káros is a környezetre, harmadrészt nehezen is bomlik le a szűrő. A dohányosok többsége teljesen természetesnek veszi, hogy szabadon el lehet dobálni vagy be a csatornába, ami ugyanolyan, mintha a járdára dobná. Ez ellen sokkal többet kéne tenni.

dohányosként nagyon felszab, amikor ilyet látok.
főleg amikor autóból dobják ki az égő csikket.
marhára balesetveszélyes, és mondjuk szárazságban még tűzveszélyes is.
de nem érdekli az embereket, ilyen a mentalitás.
"mé' ne dobhatnám eeel?"
kb ez a szöveg amikor rászólok valakire az utcán.
és BP-n is ott a kuka 5 méterre, de fáj abba dobni.
szégyen. pedig dohányzok de eszembe sem jutna eldobni az utcán vagy ki a kocsiból.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 29., szerda 8:58

Nem rég olvastam, hogy a folyókból érkezik az óceánok legtöbb műanyagszennyezése. A világ 10 legszennyezettebb folyója pedig a Tácol-Keleten van. Óriási felfogásbeli különbségek vannak sajnos.

Viszont itthon például a cigicsikk eldobálás nem kap elég hangsúlyt. Egyrészt tele van ezzel a szeméttel a város, másrészt még káros is a környezetre, harmadrészt nehezen is bomlik le a szűrő. A dohányosok többsége teljesen természetesnek veszi, hogy szabadon el lehet dobálni vagy be a csatornába, ami ugyanolyan, mintha a járdára dobná. Ez ellen sokkal többet kéne tenni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. május 29., szerda 8:37

füst írta: A vegánok mondjuk nálam is. :D


Sztem az EU már odafigyel erre, egyre erősebben szabályozzák a belső égésű motorokat, a műanyag gyártással is végre foglalkoznak... hát igen, a fogyasztáson még kell majd kalibrálni, de szerintem jó úton járunk, és mutogatok, hogy végre a világ más csücskeiben is kezdjenek már hozzá. Főleg USA és távol-kelet, amíg ők nem tesznek semmit, addig a fejünkre is állhatunk.
Pár hete olvastam, hogy Kínában nagy mennyiségű freont ömlesztettek és jelenleg is azt teszik a nagyvárosok felett, hogy az átlag hőmérsékleten javítsanak, mert a kibocsátott freontól 2-3 fokot csökken a hőmérséklet. Hogy szebben nézzenek ki a hőmérséklet-változást követő kimutatások. Sunyik. :D
A világ más részein is kezdik. Pl chile volt az első aki elkezdte betiltani a műanyagokat, kezdetben csak a partokon. Bár igazad van eléggé szerény a folyamat és európa az aki valamennyire mozgósít. Ami már csak azért is fontos lenne mert a szervezetünk teli van műanyag részecskékkel és jelenleg az orvostudomány sincs tisztában miféle hátrányokkal fog ez járni. A fogyasztás visszafordítása lenne az egyik legfontosabb ami magával hordozná a kevesebb műanyag használatot is és az erdős területek meghagyását. Lásd brazilia esete ahol több ezer hektárokat vágtak ki, csak azért, hogy kitudják szolgálni a megnövekedett export igényt.

Szerintem a vegánok nem képezhetik vicc tárgyát, sőt. Pozitív kezdeményezés, hogy kanadában az új étkezési irányelv a mediterrán diéta ami elég kevés de minőségi hús fogyasztást ír elő.
Ill fontos megjegyezni, hogy sajnos a vegánságról sokaknak a szektás kretének jutnak eszükbe. Pedig egy nagyon jó és kreatív étkezési forma.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 29., szerda 7:29

A vegánok mondjuk nálam is. :D


Sztem az EU már odafigyel erre, egyre erősebben szabályozzák a belső égésű motorokat, a műanyag gyártással is végre foglalkoznak... hát igen, a fogyasztáson még kell majd kalibrálni, de szerintem jó úton járunk, és mutogatok, hogy végre a világ más csücskeiben is kezdjenek már hozzá. Főleg USA és távol-kelet, amíg ők nem tesznek semmit, addig a fejünkre is állhatunk.
Pár hete olvastam, hogy Kínában nagy mennyiségű freont ömlesztettek és jelenleg is azt teszik a nagyvárosok felett, hogy az átlag hőmérsékleten javítsanak, mert a kibocsátott freontól 2-3 fokot csökken a hőmérséklet. Hogy szebben nézzenek ki a hőmérséklet-változást követő kimutatások. Sunyik. :D

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. május 29., szerda 7:10

A kormánynál már rég vicc tárgya a klímaváltozás és a vegánok.

Mutogathatsz más kontinensekre is de európára is nyugodtan. Dél amerikában azért hoznak létre új mezőgazdasági területeket, hogy kiszolgálják az igényeinket. Érdemes megnézni, hogy miket exportálnak előszeretettel.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 29., szerda 6:46

Altalaban az ilyen cikkek eleg jol belovik hogy mi lesz a kormanyparti narrativa a kovetkezo idoszakban, ez most nem szimplan undorito, hanem konkretan veszelyes. Kivancsi lennek a fideszes emberek velemenyere, hogy tenyleg komolyan gondoljak-e azt, hogy a klimavaltozasert nem felelosek az emberek
Hűha. Nagyon nehéz helyzet elé állítottál, mert se a 444-et, se Bayert nem tudom érdeklődve olvasni. :D
Nagyvonalakban beleolvastam a cikkbe, hát meglátjuk, milyen irányt vesz a fidesz.
Röviden, én is nagyon aggódom a klímaváltozás miatt, de az Eu-n belül is elenyésző Mo. felelőssége, hát még nemzetközileg.... Ezrelékben lehetne mérhető, nulla nehéziparunk van, és egy kis morzsa vagyunk az EU közepén. Szóval nem hiszem hogy ez annyira központi kérdés a mi kis hazánkban.
És amíg a zöldpolitika arról szól, hogy megakadályozzák a paksi projektet, addig maximálisan ellene vagyok, mert
Pont azzal tudunk a legtöbbet tenni a klímaváltozás ellen. Bocsánat, az energetika nekem szívügyem.
Persze, felelősek az emberek a változásért, és egyre égetőbb a probléma. Mondjuk szerintem az EU jó úton jár ebben a tekintetben, nem akarok mutogatni, de a probléma főként más kontinenseken gyökerezik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. május 29., szerda 1:58

fegyver, többszázezres tüntetés.
ezeket máshogy az életben nem fogják eltávolítani.
max ha OV majd nem lesz többé. akkor széthullhat a fidesz.
szerintem a valaki altal korabban beirt strategia mukodhetne, legalabb is jozan paraszti esszel belegondolva.

egyetlen ellenzeki part a fidesz ellen, es akkor a szavazas is lebutitva fidesz vagy nemfidesz lenne.

biztosan lennenek olyan korabban ellenzekre szavazok, akik szanalmasnak tartanak es csak azert is atszavaznanak a fideszre, de szerintem sok olyan ember is megmozdulna, akiket valamelyest hidegen hagyott korabban es "ugyse lesz semmi" alapon nem mentek el szavazni, de most megereznek a verszagot.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. május 29., szerda 0:57

Mas: https://444.hu/2019/05/28/bayer-zsolt-m ... t-gyulolni

Altalaban az ilyen cikkek eleg jol belovik hogy mi lesz a kormanyparti narrativa a kovetkezo idoszakban, ez most nem szimplan undorito, hanem konkretan veszelyes. Kivancsi lennek a fideszes emberek velemenyere, hogy tenyleg komolyan gondoljak-e azt, hogy a klimavaltozasert nem felelosek az emberek.
Én egyszerűen nem tudom és nem akarom elhinni, hogy komolyan gondolják. Nem hülyék ők, egyszerűen a zöldpártiság nem illeszkedik a politikai platformjukhoz, és általában olyan emberek támogatják a zöldpártiságot, akik elenyésző százalékben az ő támogatóik. Nem szól nekik ez az egész másról, mint a hatalomról. Csak nehogy mire kimennek ők a közéletből már nem lesz min hatalmat gyakorolni, vagy valami nagyon élhetetlen valami lesz belőle. :'(

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2019. május 29., szerda 0:37

füst írta: köszönhetően a prímkígyó coming outjának.
Ha mar szoba kerult, pont a napokban hallgattam meg a 25 perces beszedet, es azon gondolkoztam, hogy mar 2006-ban is milyen jo munkat vegzett a fidesz abban, hogy egy kollektiv ellenseget adjon az embereknek akit kehet kindennel jobban gyulolni. Nem mosdatom Ferit, de abbol a beszedbol minden embernek harom, kontextusbol kimaradt mondat ragadt meg, az nem, hogy epp azert mondta hogy elkurtuk, hogy szedje ossze magat mindenki.

A masik ami eszembe jutott, hogyha most Orbannak lenne pepitaban ugyanolyan beszede, akkor egy evi fizetest ra mernek tenni arra, hogy kozel sem lenne olyan kovetkezmenye, mint volt annak idejen. Abban is ketelkedem, hogy egyaltalan lehoznak-e a hirt a kormanyparti mediaban, vagy ha meg is tennek, akkor biztosan nem azon lenne a hangsuly hogy mit mondott, hanem azon hogy ez a sorosparti szanalmas emberek szanalmas probalkozasa a vezer ellehetlenetisere.

Mas: https://444.hu/2019/05/28/bayer-zsolt-m ... t-gyulolni

Altalaban az ilyen cikkek eleg jol belovik hogy mi lesz a kormanyparti narrativa a kovetkezo idoszakban, ez most nem szimplan undorito, hanem konkretan veszelyes. Kivancsi lennek a fideszes emberek velemenyere, hogy tenyleg komolyan gondoljak-e azt, hogy a klimavaltozasert nem felelosek az emberek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég