Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 29., szerda 19:38

Meg sem kérdezem inkább, mi a szart kerestél ott. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 29., szerda 19:19

KAG írta: Kíváncsi lennék egy szavazásra, hogy a fórumozók szerint melyik lesz/lett volna jobb út.

ZZ azonnali kinevezése vagy Pochettino nyártól.
Szerintem wxyz-en kívül nem nagyon van, aki nem a franciának adott volna esélyt. Én nekem nagy kedvenc Pochettino, ahogy dzsi is írja, ha ZZ 2. eljövetele nem alakul úgy, ahogy várjuk, akkor remélem megkapja majd ő is itt a lehetőséget. De addigis, in Zidane we trust.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. május 29., szerda 19:14

Faust írta:
kiserik írta: Amúgy lehet most majd röhögni rajtam, meg elzavarni, de ha Ramos elmegy nyáron, akkor én nagyon fogom irigyelni a Barca szurkolókat. Bakker, ők vissza tudtak vonultatni egy Puyolt, el tudtak búcsúztatni egy Xavi-Iniesta kettőst. Mi meg még egy szegény Keylor Navasnak sem tudunk egy kimondott búcsú meccset rendezni, nem hogy az élő legendáinknak akik a hátsó ajtón kullognak el rendre.
Hozzátartozik, hogy - amellett hogy ezt én is mocskosul irigylem - ott a játékosok is korrektebbül álltak hozzá. Szezon közben bejelentették, hogy idény végén lelépnek. Eredmény? Utolsó meccsükön fieszta, 100 ezer ember felállva tapsolja őket. Itt mi van? Vége a szezonnak és elkezdik a szart kavarni, mert NEM KERESNEK ELEGET (csak az éves magyar gdp-t keresik meg kb 10 év alatt :lol: ), és durcázva lelépnek, Perez meg emiatt egy tetű. :lol: Az ilyen mehet a picsába, akár Ramos, akár Cé van a hátára írva.
Az Iniesta féle búcsúztatásnál ott voltam a helyszínen a Sociedad elleni meccsen. Egyszerűen elképesztő mekkora parádé volt a meccs után. Meg persze bajnoki cím ünneplése is. Így kell búcsúztatni legendákat. Kár, hogy a Realnál nagyon nem jött ez össze - még ha ilyen-olyan okokból ez nem volt lehetséges. de esetleg később max egy Bernabeu-kupa féle barimeccsen lehetséges lenne. Puhatolózni kéne a korábbi játékosoknál.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 29., szerda 19:13

KAG írta: Kíváncsi lennék egy szavazásra, hogy a fórumozók szerint melyik lesz/lett volna jobb út.

ZZ azonnali kinevezése vagy Pochettino nyártól.
Zz bármikor. Ő az ember ehhez a melóhoz. Pochettino egy jó csere lehet ha Zz neadjisten megbukik vagy megunja mint a multkor. De előbb bl-t kéne nyerjen,hogy meglegyen a felvételi ponthatár.Anélkül nincs reszpekt és felfal az öltöző.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 29., szerda 19:00

Kíváncsi lennék egy szavazásra, hogy a fórumozók szerint melyik lesz/lett volna jobb út.

ZZ azonnali kinevezése vagy Pochettino nyártól.
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 29., szerda 17:37

babaking írta: https://4cdn.hu/kraken/image/upload/s-- ... VDW9cs.png

nettó játékoskiadás 2013 óta. #arealtönkretesziapiacot.

forrás: 444
azért a United meglepett rendesen :ozil: :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. május 29., szerda 16:55

https://4cdn.hu/kraken/image/upload/s-- ... VDW9cs.png

nettó játékoskiadás 2013 óta. #arealtönkretesziapiacot.

forrás: 444
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 29., szerda 16:05

Ponthogy minden szarját más nyakába akarjátok varrni. Eladjuk Céronaldot diszkont áron azért mert ők összebalhéztak egymással majd nem igazol senkit a helyére. Céronaldo kapja be mert senki sem nagyobb a klubnál de Perezt nem lehetne ugyanezzel a dumával illetni?

Nem egyszer byomott kamikázét azért volt ott már egy ancelotti benítez csere is, hogy ne kelljen visszamenni a dévidbekem korszakig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 29., szerda 15:44

Igen, a futballal párhuzamos elnök még hozott emellett egy Benzema, Varane, Modric, Kroost akik egy icipicit kivették a részüket abból, hogy meglegyen az a pár BL.
Az hogy benézte ezt a nyarat az egy hiba volt. Hiba, mint mikor Ramos a műholdra küldte a Bayern ellen. Akkor őt is meg kellett kövezni és elzavarni? Hisz utána csak egy CR-el elég volt hogy 3 BL-t nyerjünk. :D
Nem akarok senkit bekezdeni, de lássátok már a jelentőségét az elnökünknek és nem minden szart a nyakába varrni. Szerintetek egy Calderonnal, Bartomeu vagy Rossellel meglett volna ez a 3 BL? Kétlem..
Kellett hozzá Perez, kellett hozzá ZZ, a stábja és a játékoskeret..ami szinte mind az elsőnek köszönhető.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 29., szerda 15:39

azért nyári átigazolások alatt nem azt gondoltam hogy ilyen cirkuszok lesznek :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 29., szerda 15:16

Süti írta: Sírjatok, ha maga az ördög kellett ahhoz, hogy sorban 3x megbasztuk európát, akkor legyen úgy. Pérez korszakos elnök, egy zseni, a klubok 99%-a mindenét odaadná egy ilyen elnökért. Az, hogy Ronaldo a BL döntő után 3 perccel már távozásról beszélt persze senkit nem zavart. Az gondolom elegáns volt.
Senki nem nagyobb a klubnál. Senki. Perez meg szerintem nem az az arc akinél így lehet fizuemelést elérni. CR-nek se sikerült. Na nem mintha nem keresnének több mint eleget.
Céronaldo kellett a 3 bl-hez meg Ramos. Én nem vagyok Perez ellenes,bírom az öreget és a világ legjobb elnökének tartom. A futballhoz viszont nem ért és akárhányszor belekontárkodott a dolgokba végül megszívtuk. Senki sem nagyobb a klubnál, ezt adom én is csakhogy Perez épp kukázott egy szezonunkat mert eladta Cr-t mai árakhoz viszonyítva vicc áron majd úgygondolta,hogy asensio meg bale elég lesz. Teljesen nyilvánvaló,hogy Perez nyári mókolása miatt nullkupáztunk idén. Akkor ő most nagyobb a klubnál,hogy neki ez elvan nézve?

Na mind1 a lényeg annyi,hogy szerintem most a Perez melletti oldal sokkal elfogultabb.

Második eljövetele óta hozott nekünk egy Kákát egy Balet meg egy jamest mint galaktikust ebből 2és fél felsült.Ezek voltak az ő igazolásai(SZERINTEM), a többit az aktuális stáb tákolta össze.Céronaldot meg Calderon úgy ahogy.

Az,hogy részese a történelmi sikereinknek egyértelmű,de hogy amiért leuraltokneuropát az nem az ő szakmai munkája az fix. Mármint a football része, a többiben nagy király az öreg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 29., szerda 15:02

Realista24 írta:
kiserik írta: Ez így igaz, de az is, amit én írtam. Mikor már össze csomagolt, akkor jött a nagy, önmosdató hír, hogy Perez is megadta volna neki a 30-32 milliós fizetést. Mint most Ramosnál, aki többet keres, mint Bale, az elnök úr szerint.
Nem önmosdató hír volt, mert már korábban is megmondták, hogy 30-32 a plafon, de Messi fizetési szintet akart, ő akart a világ legjobban kereső játékosa lenni. Erre mondták, hogy nem lesz az.
Azert, mert Belat már ő sem veszi számításba.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 29., szerda 14:50

Berti írta:
Süti írta: Sírjatok, ha maga az ördög kellett ahhoz, hogy sorban 3x megbasztuk európát, akkor legyen úgy. Pérez korszakos elnök, egy zseni, a klubok 99%-a mindenét odaadná egy ilyen elnökért. Az, hogy Ronaldo a BL döntő után 3 perccel már távozásról beszélt persze senkit nem zavart. Az gondolom elegáns volt.
Senki nem nagyobb a klubnál. Senki. Perez meg szerintem nem az az arc akinél így lehet fizuemelést elérni. CR-nek se sikerült. Na nem mintha nem keresnének több mint eleget.
+1

<- :mrgreen:
ggbb :mrgreen:

Köszönöm a helyettem reagálóknak. Sajnálatos, hogy valaki azt hiszi, hogy én itt elüldöznék embereket. Nem Perez áll hozzám közel, hanem a realitás. Én vagyok az új Realista26. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 29., szerda 14:45

kiserik írta: Ez így igaz, de az is, amit én írtam.
És ezt honnan tudod biztosan? Tuti nem fekete vagy fehér egyik sztori sem, de a firkászok találgatásait sem kellene készpénznek venni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 29., szerda 14:43

Süti írta: Sírjatok, ha maga az ördög kellett ahhoz, hogy sorban 3x megbasztuk európát, akkor legyen úgy. Pérez korszakos elnök, egy zseni, a klubok 99%-a mindenét odaadná egy ilyen elnökért. Az, hogy Ronaldo a BL döntő után 3 perccel már távozásról beszélt persze senkit nem zavart. Az gondolom elegáns volt.
Senki nem nagyobb a klubnál. Senki. Perez meg szerintem nem az az arc akinél így lehet fizuemelést elérni. CR-nek se sikerült. Na nem mintha nem keresnének több mint eleget.
+1

<- :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 29., szerda 14:33

kiserik írta:
Realista24 írta:

30 körül, meg megtarthatja az egész marketingbevételt, illetve ott az adózás kedvezőbb, mint a spanyoloknál. 100 millió körül keres így, ha jól rémlik. Fizu és marketing együtt.
Ez így igaz, de az is, amit én írtam. Mikor már össze csomagolt, akkor jött a nagy, önmosdató hír, hogy Perez is megadta volna neki a 30-32 milliós fizetést. Mint most Ramosnál, aki többet keres, mint Bale, az elnök úr szerint.
Nem önmosdató hír volt, mert már korábban is megmondták, hogy 30-32 a plafon, de Messi fizetési szintet akart, ő akart a világ legjobban kereső játékosa lenni. Erre mondták, hogy nem lesz az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 29., szerda 14:31

Sírjatok, ha maga az ördög kellett ahhoz, hogy sorban 3x megbasztuk európát, akkor legyen úgy. Pérez korszakos elnök, egy zseni, a klubok 99%-a mindenét odaadná egy ilyen elnökért. Az, hogy Ronaldo a BL döntő után 3 perccel már távozásról beszélt persze senkit nem zavart. Az gondolom elegáns volt.
Senki nem nagyobb a klubnál. Senki. Perez meg szerintem nem az az arc akinél így lehet fizuemelést elérni. CR-nek se sikerült. Na nem mintha nem keresnének több mint eleget.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 29., szerda 14:25

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ugye 30 körül kap a Juvéban és mikor már tény volt az üzlet, akkor jött egy hír, hogy Perez úr 30-32 milliós fizut ajánlott neki. Erre gondoltam.
30 körül, meg megtarthatja az egész marketingbevételt, illetve ott az adózás kedvezőbb, mint a spanyoloknál. 100 millió körül keres így, ha jól rémlik. Fizu és marketing együtt.
Ez így igaz, de az is, amit én írtam. Mikor már össze csomagolt, akkor jött a nagy, önmosdató hír, hogy Perez is megadta volna neki a 30-32 milliós fizetést. Mint most Ramosnál, aki többet keres, mint Bale, az elnök úr szerint.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 29., szerda 14:21

kiserik írta:
Realista24 írta:
Sosem volt az a kommunikáció, hogy Cé megkapott volna bármit, amit kért, soha. Nem tudom honnan szeded ezt. És igen, sértődötten távozott.

De látom, sokaknak itt az a legfőbb baja, hogy nincs a Realnak egy realtime hírsávja, ahol minden részletet megoszthatnak mindenről. Bár az sem lenne jó, mert ugye csak azt hiszitek el, amit jónak találtok.
Ugye 30 körül kap a Juvéban és mikor már tény volt az üzlet, akkor jött egy hír, hogy Perez úr 30-32 milliós fizut ajánlott neki. Erre gondoltam.
30 körül, meg megtarthatja az egész marketingbevételt, illetve ott az adózás kedvezőbb, mint a spanyoloknál. 100 millió körül keres így, ha jól rémlik. Fizu és marketing együtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 29., szerda 14:18

Realista24 írta:
Sosem volt az a kommunikáció, hogy Cé megkapott volna bármit, amit kért, soha. Nem tudom honnan szeded ezt. És igen, sértődötten távozott.

De látom, sokaknak itt az a legfőbb baja, hogy nincs a Realnak egy realtime hírsávja, ahol minden részletet megoszthatnak mindenről. Bár az sem lenne jó, mert ugye csak azt hiszitek el, amit jónak találtok.
Ugye 30 körül kap a Juvéban és mikor már tény volt az üzlet, akkor jött egy hír, hogy Perez úr 30-32 milliós fizut ajánlott neki. Erre gondoltam.
Faust írta:
kiserik írta: Amúgy lehet most majd röhögni rajtam, meg elzavarni, de ha Ramos elmegy nyáron, akkor én nagyon fogom irigyelni a Barca szurkolókat. Bakker, ők vissza tudtak vonultatni egy Puyolt, el tudtak búcsúztatni egy Xavi-Iniesta kettőst. Mi meg még egy szegény Keylor Navasnak sem tudunk egy kimondott búcsú meccset rendezni, nem hogy az élő legendáinknak akik a hátsó ajtón kullognak el rendre.
Hozzátartozik, hogy - amellett hogy ezt én is mocskosul irigylem - ott a játékosok is korrektebbül álltak hozzá. Szezon közben bejelentették, hogy idény végén lelépnek. Eredmény? Utolsó meccsükön fieszta, 100 ezer ember felállva tapsolja őket. Itt mi van? Vége a szezonnak és elkezdik a szart kavarni, mert NEM KERESNEK ELEGET (csak az éves magyar gdp-t keresik meg kb 10 év alatt :lol: ), és durcázva lelépnek, Perez meg emiatt egy tetű. :lol: Az ilyen mehet a picsába, akár Ramos, akár Cé van a hátára írva.
Én csak egyet nem értek: hogy lehet, hogy nálunk minden legenda lehúz 10-15 évet, az élete a Real Madrid, innen akarnak visszavonulni mind, majd mikor menni kell, akkor soha senki nem tud semmit az üzlet előtti 2 hétig? Aztán pikk pakk nyélbe is van ütve a biznisz. Viszont látásra! Gyerekek, nekem ez túl átlátszó. Nekünk csak a focisták legalja jut, akiket éveken keresztül nézünk, az életünk részei, az mind egy gerinctelen, pénzéhes gyökér? Ilyen nincs. Egyedül Zidane edző lelépését hiszem el. Őt is hülyének nézte Perez, ő meg felállt és ment a dolgára ""pihenni"".

Bertikém: mit hozott le a Blikk és miről osztom az észt ami nem valós?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2019. május 29., szerda 14:22-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég