Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Raiola melyik játékosát igazolnád le, ha csak egyet lehet?

A szavazás 2020. április 23., csütörtök 13:14-kor befejeződött.

De Ligt
3
3%
Haaland
72
73%
Pogba
7
7%
Egyiket sem
17
17%

Szavazatok száma: 99

Pad'em
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 30., csütörtök 16:19

Berti írta: Azt olvastam, hogy Mendyn kívül még Junior Firpo-t is figyeljük. Mondjuk erről már tavaly vagy azelőtt is hallani lehetett. Őt én nagyon csipem és jobbnak is tűnik, mint Mendy..csak elég sérülékenynek számít :| Mégegy Coentrao pedig nem kéne.
Ő amúgy mennyire balhátvéd? Amikor láttam tökig feltolva játszott, legutóbb ellenünk is. Szép gólpasszt is adott Jesének :roll:
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 30., csütörtök 16:15

Azt olvastam, hogy Mendyn kívül még Junior Firpo-t is figyeljük. Mondjuk erről már tavaly vagy azelőtt is hallani lehetett. Őt én nagyon csipem és jobbnak is tűnik, mint Mendy..csak elég sérülékenynek számít :| Mégegy Coentrao pedig nem kéne.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 30., csütörtök 16:12

Hétfőn lesz bejelentve a spanyolok szerint. Nem megy el pihenni, válogatott meccsek jönnek, 4-én van a belgáknál jelenése, de amúgy meg el is mondta, hogy a kluboknak kell már csak véglegesíteni az ügyet. A többi kiszemelt ügye is már célegyenesben, Jovic is már csak a bejelentésre vár AS szerint, Mendytől is egy lépésre vagyunk, ami elhúzódhat az a kp. Eriksen-nel hamar le lehetne zavarni a dolgot, Levy-nek nem lenne nagy mozgástere, de szerintem Pogba a prioritás, ő meg macerás lesz Raiola miatt.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 30., csütörtök 16:08

AS szerint szombaton már Madridban lehet és hétfőn bemutatják. Utána mehet a pihi.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 30., csütörtök 16:06

Yazid írta: hazard ügy nem hiszem hogy jövőhéten lezárulna, ilyenkor a játékosok nem elmennek 2-3 hétre pihenni, nyaralni? ezért se bízok annyira hogy hipp hopp lerendezzük az igazolásainkat egyhamar
Nem rajta múlik, hanem a két klubon. Szerintem ő jobban várja, hogy aláírhasson mint mi. :D
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 30., csütörtök 15:54

hazard ügy nem hiszem hogy jövőhéten lezárulna, ilyenkor a játékosok nem elmennek 2-3 hétre pihenni, nyaralni? ezért se bízok annyira hogy hipp hopp lerendezzük az igazolásainkat egyhamar

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 30., csütörtök 15:26

Alabával mi a helyzet? Leépült? Ő azért elég korrekt spíler volt, és mintha tavaly olvastam volna olyat, hogy nem lehetetlen mozdítani. Ha már balhátvéd és Reguilón helyett hozzuk a francia megfelelőjét...

Persze YT alapján nem teljes a kép, de egy ügyetlen, viszonylag gyors, de semmi extra tagnak néz ki ez a Mendy. Ha védekezni tud, az persze király lenne, de nem benne látom, hogy megoldja a bal oldalt, főleg nem egy Marcelo-korszakhoz képest (és nem az elmúlt 1-2 évet értem ez alatt).

Én nem hoznám továbbra sem, 50 körül főleg nem. Harmincért meg lehetne próbálni, ha Theoból sikerül kis bukóval kiszállni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. május 30., csütörtök 15:20

Fölösleges igazolásnak tartom, max ha Marci menne akkor hoznám, de még akkor se biztos, hogy őt. Az érte kifizetett pénz máshol jól jönne, főleg hogy a leigazolásával előrébb nem vagyunk. Szerintem Regu jobb és nem is értem mit kellett volna még idén csinálnia, hogy elismerjék.

Nálam Jovical is ugyan ez a helyzet. Ezt a teljesítményt Mariano is hozza és hozzá képest semmi extrát nem látok.

Swineherd
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 30., csütörtök 15:15

Támadásban vérszegény ez a Mendy.
Védekezni tud?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Guti, Zidane - Ronaldo

Courtois - Hakimi, Militao, Ramos, Mendy - Pogba, Fabian Ruiz, van de Beek - Kubo - Mbappé, Hazard

Donát
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Los Blancos

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. május 30., csütörtök 15:14

wxyz írta: Jobb balhátvédet nem tudnék monadni nála a mai mezőnyből.
Mik a szempontjaid?

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 30., csütörtök 13:59

Csabi írta:
flori írta: Valaki látta már játszani Mendyt? Nagyon mennek róla a hírek, de skill videók alapján egy jobb Theo Hernandez. :lol: Nem kéne megint belehúzni ebbe a vonalba.
végre más is felhozta. megnéztem róla pár videót. egy az egyben theo2. fut mint a nyúl a labda meg 3 méterre pattan el tőle. rettentő mód szkeptikus vagyok.
Két hete írtam, hogy engem nem győzött meg. Azzal meg végképp nem, hogy jobb, mint Regu.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 30., csütörtök 13:58

flori írta: Valaki látta már játszani Mendyt? Nagyon mennek róla a hírek, de skill videók alapján egy jobb Theo Hernandez. :lol: Nem kéne megint belehúzni ebbe a vonalba.
végre más is felhozta. megnéztem róla pár videót. egy az egyben theo2. fut mint a nyúl a labda meg 3 méterre pattan el tőle. rettentő mód szkeptikus vagyok.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 30., csütörtök 13:12

Berti írta:
Csabi írta: nem lucasvazkez a legnagyobb problémánk. simán elfér a padon. engem az sokkal jobban aggaszt, hogy ödegaardnak úgy néz ki még az előszezont se adják meg, úgy adják el az ajaxba.
Nem a legnagyobb problémánk, de ha reformálunk akkor csináljuk rendesen. Ha azt hiszitek, hogy csak annyira van szükség, hogy a kezdőbe vegyünk 3-4 játékost, akkor nagyon félrevannak értve a dolgok.
A kezdőt ki kell maxolni, a padot felturbózni és padra-beugró embereket találni. Ez mind kell ahhoz, hogy egy baszó csapatunk legyen, amivel legalább 2 címért indulni tudjunk.
A sok nyomorék spanyol supertalentet meg szétszórni mihamarabb. Mindjárt jön a nagykövet barátunk, aki minden hozzászólásában szerepel a spanyol szó és lehord.. de tegye mindenki a szívére a kezét és mondjon 4nél több spanyolt tőlünk, aki tudna komolyabb szerepet vállalni ebben a csapatban. :hmmm:
Mindenkit nem cserélhetsz le.
LV-nél padra jobb embert aligha találunk. Elégedett, nem pofázik, ha játszik, akkor hajt, küzd, munkabírása magas, nem büdös neki a munka. Padra ilyen emberek kellenek. Jobb szélen kezdőt kellene igazolni, mert a Bale-Asensio kettős idén megmutatta, hogy mennyire lehet rájuk számítani, de félek, hogy kapnak még egy esélyt ilyen vagy olyan okok miatt.
Én, a ZZ-ről szóló hírek alapján 4 kezdő játékost (balszélső (Hazard), jobbszélső, kp Modric helyett és balhátvéd) vennék és max 1 cserét (csatár).
Vinicius--Haaland--Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. május 30., csütörtök 12:03

Jobb balhátvédet nem tudnék monadni nála a mai mezőnyből.

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 30., csütörtök 11:55

Valaki látta már játszani Mendyt? Nagyon mennek róla a hírek, de skill videók alapján egy jobb Theo Hernandez. :lol: Nem kéne megint belehúzni ebbe a vonalba.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 30., csütörtök 11:37

Sarabia ha úgy kaparna nálunk is mint ellenünk ahogy teszi ( aztán természetesen hosszas csönd ) akkor még jó is lenne. :lol:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. május 30., csütörtök 11:35

Én hoznám Sarabiát, Ödegaardnak meg fölösleges az előszezon, mehet 2 évre kölibe az Ajaxba, aztán utána alap kezdőnek vissza, ha tényleg van benne annyi. Fölösleges végigtúráznia a Reallal a nyarat, ha úgyis megy.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 30., csütörtök 11:28

en is eladnam lucast. semmi extrat nem tud mar adni padrol sem. mehet a napoliba vagy valenciaba.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 30., csütörtök 11:06

Berti írta: Nem a legnagyobb problémánk, de ha reformálunk akkor csináljuk rendesen. Ha azt hiszitek, hogy csak annyira van szükség, hogy a kezdőbe vegyünk 3-4 játékost, akkor nagyon félrevannak értve a dolgok.
egyáltalán nem hiszem azt, csak én nem őt adnám el elsősorban a padról.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 30., csütörtök 10:42

Csabi írta: nem lucasvazkez a legnagyobb problémánk. simán elfér a padon. engem az sokkal jobban aggaszt, hogy ödegaardnak úgy néz ki még az előszezont se adják meg, úgy adják el az ajaxba.
Nem a legnagyobb problémánk, de ha reformálunk akkor csináljuk rendesen. Ha azt hiszitek, hogy csak annyira van szükség, hogy a kezdőbe vegyünk 3-4 játékost, akkor nagyon félrevannak értve a dolgok.
A kezdőt ki kell maxolni, a padot felturbózni és padra-beugró embereket találni. Ez mind kell ahhoz, hogy egy baszó csapatunk legyen, amivel legalább 2 címért indulni tudjunk.
A sok nyomorék spanyol supertalentet meg szétszórni mihamarabb. Mindjárt jön a nagykövet barátunk, aki minden hozzászólásában szerepel a spanyol szó és lehord.. de tegye mindenki a szívére a kezét és mondjon 4nél több spanyolt tőlünk, aki tudna komolyabb szerepet vállalni ebben a csapatban. :hmmm:

Vissza: “Labdarúgás”