Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 31., péntek 18:22

Dupla D írta: 115 millió fontos ajánlatot nem fogadott el a Chelsea elvileg, nekik 130 kéne. Azért ne már, 115 millió font is 130 millió euró. Azért remélem ez kamu, és Ronaldo árán tudjuk hozni.
Amugy ha 24 5 lenne telibeszarnam es jovore hoznam ingyen.
Igy, hogy 28-9 szerintem nem fer bele.

Szerencsere nem csak a sebességéből el ezert meg akar 4 5 jo eve is lehet, de itt mar tenyleg minden ev szamit.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 31., péntek 18:14

még egy kis hazard

ja látom már volt. sorry. lassan jöhetne a hivatalos bejelentés is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 31., péntek 18:08

115 millió fontos ajánlatot nem fogadott el a Chelsea elvileg, nekik 130 kéne. Azért ne már, 115 millió font is 130 millió euró. Azért remélem ez kamu, és Ronaldo árán tudjuk hozni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 31., péntek 18:08

Swineherd írta: Nem vagyok pro Ajaxból, és mivel eléggé lebegteti a Marca (főleg ők) van de Beek-et, róla mi a tapasztalat, vélemény?

Persze láttam a gyereket a BL-ben, meg ott a youtube, de az kevés.
Mi ellenünk tetszett, de ott sok helyet adtunk nekik és lassúak is voltunk hozzájuk képest. A későbbi meccseken szerintem kijött, hogy ő nem túl extra, De Jong sokkal pengébb pl. Szerintem felesleges ide hozni, ha horribilis árat kérnek érte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 31., péntek 17:46

Swineherd írta: Nem vagyok pro Ajaxból, és mivel eléggé lebegteti a Marca (főleg ők) van de Beek-et, róla mi a tapasztalat, vélemény?

Persze láttam a gyereket a BL-ben, meg ott a youtube, de az kevés.
Sztem kezdobe jelenleg keves.
Lehet kesobb is az lenne.
Szamomra egy ugyes es jo tamado de igazan semmiben sem extra.


Btw
Edennel megint kezdi a cfc a tavalyi jatekot. :vivo:

Boven korban van.
Neki, de nekunk se fer bele egy ev varakozas.
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. május 31., péntek 17:39

Most nézem, hogy Marcelo és Benzema lájkolta instán Hazard európa ligás képeit. Fúúú öcsém, milyen zsugák mennének a bal oldalon ha ezek hárman össze haverkodnának és Marcelo is életre kapna. B-)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 31., péntek 17:34

Nem vagyok pro Ajaxból, és mivel eléggé lebegteti a Marca (főleg ők) van de Beek-et, róla mi a tapasztalat, vélemény?

Persze láttam a gyereket a BL-ben, meg ott a youtube, de az kevés.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 31., péntek 17:26

Kerlon írta: Hagyjad már. Régen egyedül elindult, aztán beverte, mint ló a lónak. Most meg max akkor indul meg, ha erős a hátszél. Annyira elkényelmesedett és elsúlytalanodott a gyerek, hogyha gondolkozás nélkül eladnám egy 60 Millió feletti ajánlat esetén.

Tehát fejben nincs rendben, ezt írtam én is. És szintén eladnám.

A hsz amúgy arról a konkrét videóról szólt, amit kiserik linkelt, egyébként osztom, hogy beszari. Szerintem kár érte.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 31., péntek 17:16

RealMadridFanatic írta: Távol álljon tőlem Asensio védése, mert haragszom rá és pont a tűz meg a tökösség hiányzik belőle, de itt az esetek többségében, amikor ment az "alibi", ott nem is nagyon volt más opció. Pedig nem lenne rossz alapanyag, de a hozzáállásának nagyot kellene változnia.
Hagyjad már. Régen egyedül elindult, aztán beverte, mint ló a lónak. Most meg max akkor indul meg, ha erős a hátszél. Annyira elkényelmesedett és elsúlytalanodott a gyerek, hogyha gondolkozás nélkül eladnám egy 60 Millió feletti ajánlat esetén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 31., péntek 17:04

RealMadridFanatic írta: Távol álljon tőlem Asensio védése, mert haragszom rá és pont a tűz meg a tökösség hiányzik belőle, de itt az esetek többségében, amikor ment az "alibi", ott nem is nagyon volt más opció. Pedig nem lenne rossz alapanyag, de a hozzáállásának nagyot kellene változnia.
Értem én, de nála soha nincs más opció, csak a visszapassz? Érdekes módon a 18 éves taknyos bukdácsoló Vininek általában van másik opciója.

Amúgy mennyit változott a világ. Egyre fiatalabban ""futnak be"" a játékosok, mi meg egyre jobban fosunk tőlük. Raul, Casillas, Guti, Ramos, Karim, Marcelo, Higu, Varane mind taknyosként jöttek ide, mégis megállták a helyüket. Szerintem kicsit túlpörögjük ezt. Akiben megvan a plusz, abban megvan 18 évesen is, akiben nincs, abban nem is lesz.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 31., péntek 16:27

Közben Hazard bemutatása le is zajlott. :mrgreen:

https://pbs.twimg.com/media/D75uCt7XYAE ... name=small
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 31., péntek 16:13

Távol álljon tőlem Asensio védése, mert haragszom rá és pont a tűz meg a tökösség hiányzik belőle, de itt az esetek többségében, amikor ment az "alibi", ott nem is nagyon volt más opció. Pedig nem lenne rossz alapanyag, de a hozzáállásának nagyot kellene változnia.
Ez a Felix gyerek nagyon Kaka-t juttatja az eszembe.
Igen, az első összeollózott videónál is azt néztem, hogy full Kaká a mozgása, csak a brazil jóval gyorsabb volt. Mindenesetre nem ügyetlen a gyerek az biztos. Sajnálom, hogy nem köt ki nálunk, de nem vagyok benne biztos, hogy nem törne ketté a pályája nálunk. És annak ellenére, hogy nagyon ígéretes, nála annyira nem érzem azt, mint anno Mbappé esetén.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 31., péntek 15:30

Ez a Felix gyerek nagyon Kaka-t juttatja az eszembe. És nem csak a haja miatt.
Kakával is éveket késtünk mire megvettük, remélem Felix felfelé ívelőben marad, aztán pár éven belül kiköt nálunk, nem pedig majd 26-27 évesen. Akár Karim posztján játszana, akár a csatárok mögött, ha tovább fejlődik, szép karriert futhatna be Madridban idővel ő is.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 31., péntek 15:05

besteve7 írta:
kiserik írta: A Benfica rendszere elég kötött volt, miután integrálták Felixet. Ugye eleinte csak a padon ült és utolsó perces cserének számított. Aztán bedobták a mély vízbe még felállást is váltottak 4411-re. Általában SS-t játszott (az igaz, hogy ez a poszt elég kötetlen volt), de mikor kitették szélre, akkor szélen is tudott veszélyes lenni, fegyelmezetten visszajárt védekezni, támadta a kaput, indította a társakat. 1700 perc alatt 9 gólpasszt hozott össze, ezzel a 4. a csapatban. Ajánlom figyelmedbe pl ezt a videót 7:05-től playmaking: https://www.youtube.com/watch?v=LGHkmpApjV0 Mint mondtam, alapvetően Karim utódnak hoznám, de jelen pillanatban minden jobb szélsőnknél többet adna azon a poszton is.
Azért az ilyen kijelentésekkl óvatosabban bánnék. Tehetségesnek tűnik a srác nagyon, de azért nem egy esetet láttunk már, főleg a protugálonál, ahol poziciójának legjobbja az országváltás után besült ...
Abban teljesen igazad van, hogy egy idegen országból jövő gyerek, tehetség (legyen az Portugália, Brazília, vagy bármi) bármikor besülhet, sőt, előfordul országon belül is (nálunk is volt már rá példa), de mondj egyet a jobbszélsőink közül, akinél nem lenne jobb látatlanban. Csak a mihez tartás végett egy Asensio videó a közelmúltból, ahol jól játszott elvileg: https://www.youtube.com/watch?v=BYBnM8G9a-k (az alibi és visszapassz király B-) :lol: :fpalm: )

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. május 31., péntek 14:18

kiserik írta: A Benfica rendszere elég kötött volt, miután integrálták Felixet. Ugye eleinte csak a padon ült és utolsó perces cserének számított. Aztán bedobták a mély vízbe még felállást is váltottak 4411-re. Általában SS-t játszott (az igaz, hogy ez a poszt elég kötetlen volt), de mikor kitették szélre, akkor szélen is tudott veszélyes lenni, fegyelmezetten visszajárt védekezni, támadta a kaput, indította a társakat. 1700 perc alatt 9 gólpasszt hozott össze, ezzel a 4. a csapatban. Ajánlom figyelmedbe pl ezt a videót 7:05-től playmaking: https://www.youtube.com/watch?v=LGHkmpApjV0 Mint mondtam, alapvetően Karim utódnak hoznám, de jelen pillanatban minden jobb szélsőnknél többet adna azon a poszton is.
Azért az ilyen kijelentésekkl óvatosabban bánnék. Tehetségesnek tűnik a srác nagyon, de azért nem egy esetet láttunk már, főleg a protugálonál, ahol poziciójának legjobbja az országváltás után besült ...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 31., péntek 14:16

The economic difference between the two is huge. Pogba arrived at Old Trafford for over 100 million euros, so he won't leave for anything under 140 million euros, while Eriksen could leave London for around 60 million euros.
Marca cikkből.
Eddig én Pogbás voltam,de, ha Eriksen valóban 60, akkor őt hoznám.

Bár szerintem ez kb lehetetlen.
Levyt ismerve simán 100-150 közt van az ára neki is, hiába a lassan lejáró szerződés.
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 31., péntek 13:31

wxyz írta:
kiserik írta: Úgy, hogy a Benficában játszott jobb szélsőt, bal szélsőt, csatárt és tkp-t. Gyakran középen kezdte, de a cserék miatt szélen fejezte be. Mindenhol hozta amit tud. Az, hogy milyen alkat, pont nem érdekel, de Iscohoz és Asensiohoz (főleg utóbbihoz) hasonlítani butaság. Felix játékának minden mozzanata arról szól, hogy hogyan menjen a kapu felé, hogyan hozza helyzetbe a társakat, míg az alibi királyt ismerjük jól.

Ui: egyébként tökéletes Benzema utód lenne, aki szintén sokat mozog szélre, bár nem szélső alkat.
Igen, elég szabad szerepkörben játszik ott, nagy teret kapva. De ebből hogyan következik, hogy lekötve a pálya egyik részén is jó, azt nem tudom.
A társak helyzetbe hozását olyan gyakran nem látom. Az olyan szétesett védelmű csapatok ellen, mint az emberhátrányos Frankfurt, ahol párharcokra sincs kényszerítve jól le tudja játszani a támadásokat. Viszont illyen körülmények között Asensio is villog.
Jó lő, jól elrakja a távolabbi lövőhelyzeteket és jól érkezik be mélységből a kapu elé. Ide ilyen játékosokra semmi szükség.
A Benfica rendszere elég kötött volt, miután integrálták Felixet. Ugye eleinte csak a padon ült és utolsó perces cserének számított. Aztán bedobták a mély vízbe még felállást is váltottak 4411-re. Általában SS-t játszott (az igaz, hogy ez a poszt elég kötetlen volt), de mikor kitették szélre, akkor szélen is tudott veszélyes lenni, fegyelmezetten visszajárt védekezni, támadta a kaput, indította a társakat. 1700 perc alatt 9 gólpasszt hozott össze, ezzel a 4. a csapatban. Ajánlom figyelmedbe pl ezt a videót 7:05-től playmaking: https://www.youtube.com/watch?v=LGHkmpApjV0 Mint mondtam, alapvetően Karim utódnak hoznám, de jelen pillanatban minden jobb szélsőnknél többet adna azon a poszton is.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 31., péntek 12:15

Ha Zidane meg annyira elégedetlen lenne, akkor nem menne kölcsönbe Brahim meg Ödegaard is, nem maradna Asensio stb stb.
Mondjuk ezek közül még semmi nem fix. Max Asensio maradása.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 31., péntek 12:14

wxyz írta: Jó lő, jól elrakja a távolabbi lövőhelyzeteket és jól érkezik be mélységből a kapu elé. Ide ilyen játékosokra semmi szükség.
:lol: :lol: :lol:

A rengeteg bajnokság közül, amit hétről-hétre nyomon követtél, a portugál is közé tartozik?
Vagy láttad a Frankfurt meccset és abból osztod az észt, ahogy szoktad?

Felsorolod, hogy mire van szükségünk és ilyen játékosra semmi szükség. :lol:

Nagy arc vagy amúgy :D az ilyet mutogatni kéne a cirkuszban.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. május 31., péntek 12:11

Tiszta sor, hogy oda is kéne valaki, én sem erőltetném. De nem tudom elképzelni, hogy mind a 3 első posztra jönne valaki. Nem is nagyon voltak hírek jobb szélsőről. Ha Zidane meg annyira elégedetlen lenne, akkor nem menne kölcsönbe Brahim meg Ödegaard is, nem maradna Asensio stb stb.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég