Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 9., vasárnap 16:17

lordgabi írta: Xiaomi Mi 9 6/128GB Ocean Blue - holnap megveszem, ha minden jól megy. Vélemény esetleg? Tapasztalat?
Kinek, hogy tetszik? Csakis Xiaomi modellek érdekelnek. Elcsábított a hátlap és ez a színvilág amikor októberben megláttam egy kisebb modellnél.

Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB volt nekem eddig másfél éve már, hiba nem volt vele, marad is munkás telefonnak.
Én is telefo vételnél leszek a közel jövőben. Oneplus-ok nagyon bitang kis telefonok, a 7 pro beteg, az ára is :D a sima 7-esről nem sokat tudok. A 6t is szimpatikus, de még mindig 500 euro felett inkább 600 körül van.
Xiaomi mi 9, vagy a 9 se az ami most szimpatikus árkategóriában talán a legjobb és én még azt se tudom mennyire kell nekem 128 gb-os verzió, lehet bőven elég nekem a 64 is.
Esetleg majd a hozzáértők útbaigazítanak, hát ha fél év múlva meg még jobb lesz a piac

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 9., vasárnap 15:16

lordgabi írta: Sokat még nem volt időm babrálni, de külső és pár böngészés után brutális. :sziv:
Addig piszkálod lg, amíg pecsenyeveres lesz a tenyered. :lol:
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. június 9., vasárnap 15:02

Sokat még nem volt időm babrálni, de külső és pár böngészés után brutális. :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. június 8., szombat 22:58

Xiaomi Mi 9 6/128GB Ocean Blue - holnap megveszem, ha minden jól megy. Vélemény esetleg? Tapasztalat?
Kinek, hogy tetszik? Csakis Xiaomi modellek érdekelnek. Elcsábított a hátlap és ez a színvilág amikor októberben megláttam egy kisebb modellnél.

Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB volt nekem eddig másfél éve már, hiba nem volt vele, marad is munkás telefonnak.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. június 1., szombat 16:53

tubatibi írta: Na valaki használja már napi szinten a Youtube előfizetői csomagját? Kinek mi a véleménye róla? :D
En csak a Yt Music-nal valtottam ki az ingyenes honapot. Nem rossz, de egyelore maradok a Spotinal.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. június 1., szombat 16:14

Na valaki használja már napi szinten a Youtube előfizetői csomagját? Kinek mi a véleménye róla? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 31., péntek 22:45

Azt is nézd meg, hogy milyen messziről néznéd majd a tv-t.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 31., péntek 22:34

wZoLee7 írta: Hello hello, elnem tudjátok képzelni mi pechsorozatban vagyok, előbb az autóm adta meg magát, most meg a tv...
hozzáértő fórumtársak, jön a nagy kérdés, milyen tv-t vegyek, 400-500 euró értékben (inkább a 400). Nekem bőven jó ha segítetek abban h mire érdemes oda figyelni. Egyébként a mostani egy philips 5600 series smart led tv...vagy mi :lol:
nem kell semmi extra, legyenek meg a szokásos csatlakozók, usb, hdmi, ci slot, esetleg lan csatlakozó. 3D kell a kutyának :lol:
400-ért már nagyon jó tvket lehet kapni.
Mivel épp a 4K a divat én vennék egy sima fullhdt :lol:
Olcsóbb és a Királyin kívül alig sugároz valaki akár csak 720-ban is.
Nézz be DS-en a Planeoba vagy az Andreaba, aztán ami szimpatikus kitúrod a Heurekan.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 28., kedd 21:53

h3x0r írta: Samsunggal vagy LG-vel nagyon nem lehet melle loni. Uzletben megnezed melyik kepe tetszik jobban, majd neten megrendeled ott, ahol a legolcsobb.

(En mondjuk utalok alkudozni, viszont egyszer talan egy beepitheto sutonel szoltam egy ott dolgozonak, hogy neten 10k-val olcsobban lattam, ha annyiert odaadjak, most azonnal elviszem, ha nem, akkor megrendelem attol a masik cegtol. Vegul megkerdezte a fonoket es olcsobban ideadtak. :box: )
ez jó, nem tom meló után mennyire lesz kedvem az egészhez, főleg h még megyek majd az autószerelőhöz is ha nem hív fel mert szerintem még rá se nézett az autóra :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 28., kedd 21:45

Samsunggal vagy LG-vel nagyon nem lehet melle loni. Uzletben megnezed melyik kepe tetszik jobban, majd neten megrendeled ott, ahol a legolcsobb.

(En mondjuk utalok alkudozni, viszont egyszer talan egy beepitheto sutonel szoltam egy ott dolgozonak, hogy neten 10k-val olcsobban lattam, ha annyiert odaadjak, most azonnal elviszem, ha nem, akkor megrendelem attol a masik cegtol. Vegul megkerdezte a fonoket es olcsobban ideadtak. :box: )

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 28., kedd 20:19

Nekem Samsungom van, meg vagyok vele elégedve. Érdemes vásárlás előtt megnézni hogy élőben milyen a képe. Bemész egy olyan boltban ahol kapható, aztán láthatod, hogy a te szemednek mennyire jó.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 28., kedd 19:39

Én már több, mint húsz éve csak LG TV-t használok. Még soha nem volt velük semmi problémám. A mostani is megvan 10 éve.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 28., kedd 19:35

Kb. 1 hónapja újítottam be új tévét.
LG 49UK6470PLC, teljesen meg vagyok vele elégedve, PS is rá van kötve.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 28., kedd 19:20

Hello hello, elnem tudjátok képzelni mi pechsorozatban vagyok, előbb az autóm adta meg magát, most meg a tv...
hozzáértő fórumtársak, jön a nagy kérdés, milyen tv-t vegyek, 400-500 euró értékben (inkább a 400). Nekem bőven jó ha segítetek abban h mire érdemes oda figyelni. Egyébként a mostani egy philips 5600 series smart led tv...vagy mi :lol:
nem kell semmi extra, legyenek meg a szokásos csatlakozók, usb, hdmi, ci slot, esetleg lan csatlakozó. 3D kell a kutyának :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 27., hétfő 11:44

d.gergo írta: Szerintem még hosszú évek, mire mainstream dolog lesz belőle itthon, két hűség is lejár addig. :mrgreen: Ráadásul ha jól tudom, akkor a Huawei lett volna (lesz?) az egyik nagy technológiai partner ebben Magyarországon, kérdés az elmúlt hetek eseményei után, hogy ebből mi lesz végül. :hmmm: De alsó hangon én is 2-3, vagy talán inkább 5 évet jósolnék a rendes használhatóság indulásának nálunk.
2-3 évre én a nagyvárások lefedettségét várnám el reálisan, utána a többi. Gyakorlatilag amúgy az ilyen falvak stb ellátására ez lesz a megoldás és nem a régi fos rézalapú kábelezések. Most is van egy csomó hely, ahol csóró embereknek 7-10ezer forintot kell fizetniük 10Mb-s netért, aminek kb 3MB a garantáltja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 27., hétfő 11:42

Nem cserélném el a korlátlan Telenort. Nekem is az van, de eddig nagyon jól megvagyok vele.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2019. május 27., hétfő 10:53

Az 5G előnye nem is a sebességben fog megmutatkozni, hanem a low latency datastreamben. Ma már az elosztott rendszerek korában a tiszta letöltési sebesség nem sokat ad, hiszen a 500mbit/s és a 1.5 gbit/s között nem igazán érezni a különbséget, ellenben a válaszidő rengeteget fog jelenteni. Most Budapesten 60-120ms között van 4G-vel a pingem, ez 5G-vel elméletileg 1-5ms közé is leeshet, ha jó szerverekkel akarok kommunikálni.
Én mindenképp meghagynám a korlátlan előfizetést, én a Vodafonenál kötöttem jó időben korlátlan csomagot, azóta a napi ingázások közben is HD-ben nézem a sorozatokat egy 16gb belső tárhelyű készüléken :)

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. május 27., hétfő 10:45

Szerintem még hosszú évek, mire mainstream dolog lesz belőle itthon, két hűség is lejár addig. :mrgreen: Ráadásul ha jól tudom, akkor a Huawei lett volna (lesz?) az egyik nagy technológiai partner ebben Magyarországon, kérdés az elmúlt hetek eseményei után, hogy ebből mi lesz végül. :hmmm: De alsó hangon én is 2-3, vagy talán inkább 5 évet jósolnék a rendes használhatóság indulásának nálunk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 27., hétfő 10:41

Dupla D írta:
d.gergo írta: 5G sebességtesztek :wtf:
Ha már a kommentekben előkerült: olyan dilemmában vagyok, hogy van jelenleg egy korlátlan netes Telenoros előfizum korrekt áron (5500), viszont ezt a csomagot már megszüntették, így csak azoknak maradt, akik korábban kötötték a szerződést. Viszont most kapnék cégnél egy 7 gigás netet, ami valószínűleg elég lenne a mindennapokban (netezés, Facebook, Spotify, néha HBO Go), de ha lemondom a korlátlan netemet, akkor nem tudnám újrakötni a szerződést, ha beesik egy 5G, ahol a korlátlanságot sokkal jobban ki lehetne használni.

Szóval ezzel egyáltalán nem vagyok képben. Ez az 5G mikor várható leghamarabb itthon? Szerintetek megérné rá várni és addig meghagyni a telenoros korlátlan netes előfizut?
Tudtommal a Vodafone nem rég indította még csak el az első adótornyát. Szerintem még 2-3 év mire normális lefedettség lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 27., hétfő 10:32

d.gergo írta: 5G sebességtesztek :wtf:
Ha már a kommentekben előkerült: olyan dilemmában vagyok, hogy van jelenleg egy korlátlan netes Telenoros előfizum korrekt áron (5500), viszont ezt a csomagot már megszüntették, így csak azoknak maradt, akik korábban kötötték a szerződést. Viszont most kapnék cégnél egy 7 gigás netet, ami valószínűleg elég lenne a mindennapokban (netezés, Facebook, Spotify, néha HBO Go), de ha lemondom a korlátlan netemet, akkor nem tudnám újrakötni a szerződést, ha beesik egy 5G, ahol a korlátlanságot sokkal jobban ki lehetne használni.

Szóval ezzel egyáltalán nem vagyok képben. Ez az 5G mikor várható leghamarabb itthon? Szerintetek megérné rá várni és addig meghagyni a telenoros korlátlan netes előfizut?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég