Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. június 4., kedd 13:39

Jovic official :agree:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 4., kedd 13:20

Babinho írta: És mivan ha Mendy érkezésével nem Reguilón hanem Marcelo lesz a távozó?
Ki tudja mi van Zidane fejében. És a braziléban
Akkor azért más lenne a helyzet, kevésbé tartanám feleslegesnek.
Továbbra is azzal van bajom, hogy az egész szezon kuka volt, kb. Reguilón és Vinicius játéka volt az, ami alkalmanként optimizmusra adott okot. Erre hozunk valakit a nyakára 50 millióért, úgy hogy 1 év múlva jöhet vissza Hakimi is.

Amúgy videók alapján nekem tetszik a francia is, szerintem bőven rendben lesz, csak nem érzem szükségességét oda 50 millióért igazolni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 4., kedd 12:49

Elvileg 2 ajánlatot dobott vissza a Chelsea Hazardért, még áprilisban 100 milliót, illetve most 100+20 opciókhoz kötve. Belgiumban azt írják, hogy órákon belül lezárulhat. A 100+opciók még talán el is fogadható, de továbbra is nevetséges, hogy egy lejáró szerződésű játékos drágább, mint anno az aranylabdás CR. Sajnos ideáig fajult a piac, amit felborítottunk... :roll:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 4., kedd 12:12

Babinho írta: És mivan ha Mendy érkezésével nem Reguilón hanem Marcelo lesz a távozó?
Ki tudja mi van Zidane fejében. És a braziléban
Regu megy szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. június 4., kedd 12:11

És mivan ha Mendy érkezésével nem Reguilón hanem Marcelo lesz a távozó?
Ki tudja mi van Zidane fejében. És a braziléban

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 4., kedd 11:25

Mintha lett volna itt is, de ma is láttam, hogy Felix-ért Navast is bevonnánk, illetve ugye voltak olyan hírek is, hogy az első ajánlat 80M volt és még egy szezon kölcsönben a Benficában. Máshol olvastam olyat is, hogy szeretnék még egy szezont maguknál tudni.

Esélyes, hogy nem itt köt ki, többen is letennék valószínűleg a kivásárlási árát, a portugálok meg nem fognak reszkírozni vele.

Mindenesetre hírmorzsa szinten felmerül, de szerintem nincs részünkről komoly érdeklődés.


Neymarért viszont nem megyünk a hírek szerint, illetve a franciák sem engednék.

A hétre Hazard, Mendy és Jovic hivatalossá tételét emlegetik, illetve a háttérben még ott a Pogba biznisz, amit addig pihentetnek, amíg előbbieket le nem zsírozzák.

Csak az az érdekes, hogy ezzel a saját pozíciónkat gyengítjük, mindenki tudni fogja, hogy a ballasztot ki kell majd szórni.

Olvastam a Napoli érdeklődését is Ceballos, Llorrente és Theo iránt, de ez az 50 millió hármukért amit emlegetnek nagyon sovány.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. június 4., kedd 11:21

Szerintem meg nem volt drága főleg a mai árakat nézve.Inkább úgymondanám hogy reális volt.
ZZ-nek kellett akkor legyen.Remélem egy Varane 2 lesz belőle. :shifty:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 4., kedd 11:12

Meg is van a kezdo balhatvedunk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 4., kedd 10:05

Drága de jó választás.
Nem illik.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. június 4., kedd 10:02

Mendy állítólag orvosin van Párizsban, még ma hivatalos lehet.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. június 4., kedd 9:33

Az a helyzet, hogy a Regut pártolókból szerintem mindenki Marcelohoz hasonlítja a teljesítményét. Hozzá képest tényleg jó volt, viszont ha különállóként kezeled, úgy átlagos szintet hozott. Vagy mondom úgy, hogy azt hozta, amit egy beugrónak hoznia kellett. Voltak azért ott hibák is szép számban..

Hakimi meg nálunk volt jobbhátvéd. A válogatottban ha jól tudom bal oldalt tolta és a BVBben is szinte végig bal oldalt játszott.
Jön idén Mendy és jövőre pedig Hakimi váltja Marcelot. Tiszta sor :D

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 4., kedd 9:03

Kerlon írta:
BBeno írta:

:lol: :lol:
előttem van ahogy gareth jön a golfcuccal a hátán az öltözőbe és átesik egy zacskón amiben a cuccai vannak
:lol:

Aki szerintem Reguilón jobb, mint Mendy az magyarázza meg, hogy miért. Én bírom a kis spanyolt és remélem, hogy lesz is még a keret tagja, de a francia min egy szinttel jobb játékos.

Hazardot meg el kell hozni minél előbb, illetve a többi igazolást is, hogy minél előbb össze csiszolódhasson a csapat és ne szeptember elsején essenek be az igazolások -8 pont hátrányba.
Nem kötekedés, vagy ilyesmi, én nem ismerem ezt a Mendy gyereket, de... Arra kéred, magyarázzák meg, hogy miért jó/jobb opció Reguilon, mint Mendy (mondjuk első érv, hogy ingyen a miénk és mikor megkapta a lehetőséget, rendre élt vele, sokkal kevesebb gólt kaptunk vele, mint Marceloval és a bal szélünk nem volt kész önéletveszély), miközben te magyarázat nélkül kijelented, hogy a francia minimum egy szinttel jobb játékos :D a nívós francia ligából :D (ami lehet, hogy igaz egyébként, de akkor magyarázd meg te is, hogy miért, ne csak mástól várd el. Remélem érted, hogy mire akarok kilyukadni :kacsint: )
Egyébként, ha ezen a lóvén úszik meg a Felix biznisz, akkor nem kell Mendy :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 4., kedd 8:52

semmi gond nem volt regu tamadojatekaval. mentek a jo beadasok ha kellett kisztotta a bugyit ha kellett visszavette 2. hullamnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 4., kedd 8:17

Hakimit idén nem is tudnánk visszahozni. Nem követem szintén, Real meccsekre sem mindig jut idő, nem még másra... A híreket olvasom vele kapcsolatban, azok alapján a liga egyik legjobb szélső védője.

ZZ viszont foggal-körömmel ragaszkodik még Marcelohoz, ebben az esetben pedig érthető, hogy már most hoztunk egy minőségi (?) alternatívát.
Csípem Requilónt, szerintem nem is vallott szégyent, viszont a nagyon becsülendő akaráson kívül akkora extrát sem. Ha Marcelot pedig nem sikerül legalább a meccsek felére visszahozni a korábbi szint közelébe, akkor egy BL egyenes kieséses szakaszban, vagy kiélezett bajnoki hajrában lehet könnyűnek találtatna a spanyol.

És engem továbbra sem győz meg Mendy, kicsit setesuta játékos, de azért az látszik, hogy van esze a focihoz és mocsok gyors. A támadásokat hatékonyabban fogja támogatni, mint Requilón tette.

A pénzügyi részét meg majd kezelik az illetékesek. Abban az esetben furcsállnám, ha mondjuk emiatt nem férnénk bele a keretbe, miközben előre Hazard-on kívül is kell hozni valakit és a középpálya frissítése is égető.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. június 4., kedd 8:08

En ezt a mendys igazolast egyaltalan nem ertem. Nem ismerem a gyereket mert nem tudom kovetni a skot utanpotlas meccsektol a francia ligaig az osszes jatekost mint mondjuk mz/x. De jovore itt lesz mar hakimi is.
Aki hiaba jatszik a balon, jobbhatved. Ott meg megvagyunk, es remelem zz megadja a lehetoseget odrinak mert boven megtudna szorongatni carvajalt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 4., kedd 8:07

BBeno írta:
Béla öltözőszekrényét is megkapná neki meg csinálnának egy ilyen kis éjjeli szekrényt az öltöző sarkában és az összes cuccát odabasznák
:lol: :lol:
előttem van ahogy gareth jön a golfcuccal a hátán az öltözőbe és átesik egy zacskón amiben a cuccai vannak
:lol:

Aki szerintem Reguilón jobb, mint Mendy az magyarázza meg, hogy miért. Én bírom a kis spanyolt és remélem, hogy lesz is még a keret tagja, de a francia min egy szinttel jobb játékos.

Hazardot meg el kell hozni minél előbb, illetve a többi igazolást is, hogy minél előbb össze csiszolódhasson a csapat és ne szeptember elsején essenek be az igazolások -8 pont hátrányba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 4., kedd 6:28

Béla öltözőszekrényét is megkapná neki meg csinálnának egy ilyen kis éjjeli szekrényt az öltöző sarkában és az összes cuccát odabasznák
:lol: :lol:
előttem van ahogy gareth jön a golfcuccal a hátán az öltözőbe és átesik egy zacskón amiben a cuccai vannak
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. június 4., kedd 0:58

flori írta: Szinte mindenhol lejött, hogy megvan az egyezség Mendyvel. Nem felhőtlen az öröm több platformon sem. Őszintén nem értem mivel jobb ő, mint Regu lenne, de most is csak ismételni tudom magamat: Ha ZZ-nek ő kell, akkor legyen.

Kicsit jobban megnéztem ezt a Mendyt most youtubeon ilyen vs videókban. Ezeken jobban tetszett, mint az összevágott egész szezonosokon. Szerintem amiben jobb Regunál, hogy levegőben erősebb, több izom van rajta és a jobb lábát is egész jól és gyakran használja. Jópárszor talppal is húzogatja a labdát, ami nálam plusz pont, a legnagyobb erőssége a sebessége és ha jól nézem nem úgy, mint Bélának vagy Theonak, hogy 20 méter kell neki a felgyorsuláshoz. Szóval nekem robbanékonynak tűnik és emellett a végsebessége se lassú. Nekem annyi a bajom vele, hogy a mozgása nem szép, amikor a labda nála van és talán kicsit sokszor választja a passz helyett a cselt.
23 éves, most jönnek még csak a legjobb évei, szerintem még bármi kisülhet ebből az igazolásból, ha nem szarja össze magát attól, hogy itt van, akkor szerintem előre lépés lesz még Reguilonhoz képest is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 4., kedd 0:24

Mendynél Marca szerint már az orvosi van napirenden, válogatott szünet után bemutatás. Én örülök neki, de ez az 50 millió azért baromi sok.
wxyz írta: A megváltó klasszisunk eddigi karrierje alatt kétszer játszott ekkora edző nihilben, mint ami most itt van.
Szerintem megemésztjük ha sorra hozza továbbra is a trófeákat az irányítása alatt a csapat a nagy nihillben. Tudva lévő, hogy ő a legszerencsésebb edző ever szóval nagy rá a sansz
:fpalm:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 4., kedd 0:16

Mendynel megvarom mennyiert vesszuk meg, hova adjuk Reguilont, es utana velemenyezem, en meg nem lattam igazan a meccseit, a videok meg amik rola keszultek egy fokkal okosabb Theot mutatnak csupan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég