Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 5., szerda 8:01

Realista24 írta: Ødegaard: "Real Madrid is very happy with me but its difficult to play there, probably will be the case next season too. They've sold many with a repurchase clause, I don't care much, I just want to go somewhere where I have the opportunity to play & a coach who believes in you.”

Nem valami bíztató, valószínüleg ZZ már közölte vele, hogy nem szerepel a terveiben. Nem értem az ő helyzetét, simán maradhatna bizonyítani, bár lehet ő állandó kezdő akar lenni a fejlődése miatt és ezért nem marad.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 5., szerda 7:41

Ødegaard: "Real Madrid is very happy with me but its difficult to play there, probably will be the case next season too. They've sold many with a repurchase clause, I don't care much, I just want to go somewhere where I have the opportunity to play & a coach who believes in you.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. június 4., kedd 11:33

Hat azert nagyon nem mindegy, milyen szintu bajnoksagban van egy utanpotlas csapat. A legidealisabb nyilvan a 2. osztaly. Hetrol hetre erosebb ellenfelek, komolyabb csapatok ellen, nagyobb stadionok, az egesz legkor mas. Nagyon nem mindegy egy fiatal szamara.
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. június 4., kedd 11:30

Így volt. A C volt itt, a Castilla pedig a másodosztályban. A Castilla kiesése miatt sorolták lejjebb egyel a C csapatot.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 4., kedd 8:14

Aki tehetseges, az a 2. es 3. osztalyban is kiemelkedik. Persze ugy nyilvan nehez eredmenyesnek is lenni csapat szinten, ha minden evben a huzoembereket azonnal kikapjuk es mar kuldjuk is oket komolyabb csapatokba. Utoljara 7-8 eve jutott fel a Castilla a Morata, Jese, Cheryshev, Carvajal, Nacho, Lucas, Joselu féle csapattal. Par meccsuket neztem is, ok azert nem toltak rosszul. De ugy emlekszem akkoriban a C csapat is feljebb jatszott.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 3., hétfő 22:17

tökmindegy melyik ligában játszik a castilla. nekik nem az a dolguk, hogy a lehető legjobb ligában tolják. a castillának az a feladata, hogy minden évben kineveljen játékosokat, akik használhatóak a nagycsapat számára. mint tavaly valverde vagy reguilon. ezt ugyanúgy meg rudják tenni a 2 meg a 3. ligából is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 3., hétfő 22:10

ateeemadrid írta: Szerintem azért ha a másodosztályban játszanának a fiatalok, bátrabban lehetne hozzájuk is nyúlni 1-1 eldőlt meccsen, bedobni őket a mélyvízbe.
A keretből sem fér oda mindenki. Szerintem vannak, mert kell, mert muszáj, mert a spanyolok szeretik, azt jól van.
Persze nagyon fontos az utánpótlás. blablabla
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 3., hétfő 22:02

Szerintem azért ha a másodosztályban játszanának a fiatalok, bátrabban lehetne hozzájuk is nyúlni 1-1 eldőlt meccsen, bedobni őket a mélyvízbe.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 3., hétfő 22:00

Igazából szerintem is mindegy. Akiből még lehet normális játékos annak 18-20 éves korában már az első osztályban kéne játszania és nem 2. vagy 3 ligában.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 3., hétfő 21:45

ateeemadrid írta: Jimmel nincs gond, annyi a lényeg, hogy ha láttad 1 hozzászólását, akkor láttad az összeset. :mrgreen: :sziv:

Egyébként komolytalan szerintem is, hogy egy Real utánpótláscsapat képtelen arra, hogy a 2. osztályban játsszon konstans. Fejlődés szempontjából ég és föld.
Szerintem meg annyira mindegy. Brutál tehetséget nem adtak emberemlékezet óta, aki meg arra érdemes, megy a bundásba vagy egy másik spanyol csapatba fejlődni, aztán lesz ami lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 3., hétfő 19:57

Jimmel nincs gond, annyi a lényeg, hogy ha láttad 1 hozzászólását, akkor láttad az összeset. :mrgreen: :sziv:

Egyébként komolytalan szerintem is, hogy egy Real utánpótláscsapat képtelen arra, hogy a 2. osztályban játsszon konstans. Fejlődés szempontjából ég és föld.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. június 3., hétfő 19:40

A spanyolnagykövet szerintem az a kategoria, hogy mindenki szépen letiltja magának (én is jóideje megtettem) aztán eléldegélünk egymás mellett. :D
De vannak itt ilyen wxyfgh félék, akiknek szabadon agymenésük van, míg egy legend hehe a zárkában pihen.
Felháborító :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 3., hétfő 19:11

nekem eddig 4 fórumozó volt/van letiltva, abból 2 már nem a fórum része :lol: Jimnél én nem érzem h tiltani kellene
egyébként ahhoz h a castilla hosszútávon a saját szintjén meghatározó legyen, kellene egy legalsó szinttől kezdődő taktika, felfogás, amit a játékosokba nevelnek, egy minden szinten állandó edzők, ez a folytonos változtatás arra jó csak ami épp van most is

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 3., hétfő 19:02

a tehetségesebb utánpótlás játékosokat kölcsön kellene adni az első osztályba
kis csapatokba, és ha ott is bizonyítanak, vissza lehetne párat hozni később
hátha 1-2 beválik
ez egy járható út lehet akkor (is) ha a Castilla továbbra is a 3. vonalban marad
Faust írta: Tiltsatok le, higyjetek el, sokkal konnyebb itt az elet nelkule, es ha mindenki letiltja, meg idezesben sem futsz bele. Win-win. :mrgreen:
kampány van, hogy tiltson le mindenki?? :hmmm:
ha szerinted én teszem tönkre a fórumot, az durva :roll:

mindegy, elírogatok én magamnak :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. június 3., hétfő 16:57

Babinho írta: Hamar véget ért a Castilla rájátszása. Az első meccs 3-1-es győzelme után, kikaptak 2-0-ra idegenben.
Pedig épp ideje lenne már feljutni a másodosztályba. Talán majd Raúl összekapja őket a következő szezonban. A spanyol 1. és 2. liga tele van Real nevelésekkel, nem igaz, hogy nem tudnak visszajutni a másodosztályba már hosszú évek óta. :angry:
Gondolom a 21 (?) gólos Cristo el lesz adva (vagy kölcsön), a többiek meg... ott is hatalmas jövés-menés szokott lenni, amolyan Dortmund, Ajax módra. Nem tudnak összeszokni, megszokni egymást.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 3., hétfő 14:07

Az megvan hogy a castilla tele van külföldivel? Komolyan ilyen hülyeségeket mint hogy azért jó vagy rossz valaki mert x nemzetiségű. Keylor is csicska Costa Ricai. A mindenki által nagyra tartott Ödegaard norvég. Casillas,Raúl,Guti,Ramos,Hierro mind spanyol. Na most akkor melyik csoport a szar?

Játékost kéne nézni nem országokat :cens: :vivo:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. június 3., hétfő 13:19

Babinho írta: Hamar véget ért a Castilla rájátszása. Az első meccs 3-1-es győzelme után, kikaptak 2-0-ra idegenben.
Kellnek a fiatal spanyolok. :agree:
Love football, hate antifa.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. június 3., hétfő 13:01

Tiltsatok le, higyjetek el, sokkal konnyebb itt az elet nelkule, es ha mindenki letiltja, meg idezesben sem futsz bele. Win-win. :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. június 3., hétfő 11:24

Hamar véget ért a Castilla rájátszása. Az első meccs 3-1-es győzelme után, kikaptak 2-0-ra idegenben.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 2., vasárnap 23:21

Én soha nem vetemednék arra, hogy megmondjam, hogy más mit írjon egy fórumon, mert egyrészt hogy jönnék én ehhez, másrészt a fórum pont véleményformálásra való.

DE

Oké, felfogta szerintem már mindenki hogy te mindenek felett a spanyolokat preferálod, felesleges beírnod ezt napi szinten, mert így egyszerűen nincs tartalma a hozzászólásaidnak, csak magadat ismételgeted. Arról már nem is beszélve, hogy a hozzászólásaid mindenféle futball szempontot nélkülöznek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég