Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 5., szerda 15:12

Azt mondják, hogy órákon belül ofi lesz Hazard. Ugyanaz írja, aki írta Jovicot a bejelentés előtt órákkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 5., szerda 14:57

ha már kp, abszolút nincs róla hír de Aouar is egy érdekes opció lehetne és ő tényleges echte kkp. inkább mint Eriksen

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 5., szerda 14:46

dannen írta: Melchor Ruiz (Tier 1): If Madrid dont sign Pogba, Eriksen is the chosen one

hosszu nyar lesz ez. :mrgreen:
Marca szavazás 60-40 a dán javára...

Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy nem szimpatikus Pogba sokaknak, sőt, a teljesítménye sem elég konstans, de egy Eriksen itt nem fog csodát tenni. Levyvel sem szívesen üzletelnék többet.

Frissíteni kell a középpályán is, ez szerintem nem kérdés és nincs túl sok alternatíva, viszont Eriksent tényleg csak akkor hoznám, ha pénzügyi vagy egyéb okok miatt nem férne bele Pogba. Vagy Ödegaardot itt tartanám, ha nem is kimondottan Modric poszton tündököl. Erős 1v1-ekben, kiválóan lát a pályán, fejben sem lassú és megvan a képzettsége, hogy oda is tegye a labdát ahová kell.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 5., szerda 14:06

Nem tudom, hogy érvényben van-e, azt sem, hogy szabály vagy csak ajánlás, de az FFP többi része megmarad. Tehát a Getafe a 3 éves ciklusokban csak a bevételeinek X százalékát költheti továbbra is büntetlenül (a csődön kívül :mrgreen: ).

Az új cikkely pedig nem bontja évekre szerintem az átigazolási díjakat, hanem egy külön kitétel, amit minden évben be kellene tartani. Legalábbis így értelmeztem, lehet, hogy hibásan.

Azt is olvastam, hogy ez szép meg jó, csak így már minden más klubbal is kib*sznak, amikor a City-PSG-féle szimpatikus klubok már elvertek milliárd eurokat...Mondjuk utóbbi még bajban lehet a középpályájával, de bízok benne, hogy mindkettőt utoléri már a végzet és mennek a levesbe. Pár év BL nélkül remélem hazazavarja az olajosokat. A futball rákos daganatai.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. június 5., szerda 14:00

Nem arrol volt szo hogy ez a 100 millio nem szabaly hanem egy iranymutatas?

Amugy nagy hulyeseg, mert fogja magat egy Getafe, aztan zsinorban 5 evben belekuld -99 milliot a kasszaba igazolasokkal, lehet a szabalyoknak megfelel, de attol meg csodbemegy mert a koltsegvetese a toredeke egy topklubnak, akik meg kitermelik a -150et is lehet...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 5., szerda 13:52

Elég jó könyvelőink vannak emiatt nem kell izgulni :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 5., szerda 13:51

Az átigazolási díjak egyébként is le vannak bontva több évre. Úgyhogy ha jövőre nem akarunk ugyanekkora bankot robbantani (márpedig miért akarnánk) akkor semmi akadálya nincs egy ilyen nyárnak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. június 5., szerda 13:43

BlancoMark írta:
Dupla D írta: Az új szabály elvileg, hogy -100 milliónál nem lehet több az egyenleg egy szezon igazolásai során. Szerintem azzal számolhatnak, hogy ez az idei szezonra még nem vonatkozna, azért akarhatnak most megszerezni mindenkit.
Koszi, igy mar ertheto.

De ez egyekbent borzaszto nagy f.szság, sokkal idealisabb es realisabb volt a harom szezonra lebontott koltsegvetes.
Ha ez tényleg így van és lesz alkalmazva is akkor az irtó nagy szivatás mert akkor sem vehetsz játékost ha egyébként van pénzed csak éppen eladni nem tudsz jó áron (mert egyébként evidens hogy azért vennél játékost mert utosebb csapatot akarsz).

Plusz illett volna ezt időben beharangozni hogy figyi 3 év múlva pl érvénybe fog lépni ez a szabály tessék ennek ismeretében alakitgatni a csapaton, újítani szerződést stb.
Ha viszont meg volt ez mondva a klubboknak időben akkor ritka nagy balfekek voltunk a tavalyi atigazolasi időszakban.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 5., szerda 13:25

Dupla D írta: Az új szabály elvileg, hogy -100 milliónál nem lehet több az egyenleg egy szezon igazolásai során. Szerintem azzal számolhatnak, hogy ez az idei szezonra még nem vonatkozna, azért akarhatnak most megszerezni mindenkit.
Koszi, igy mar ertheto.

De ez egyekbent borzaszto nagy f.szság, sokkal idealisabb es realisabb volt a harom szezonra lebontott koltsegvetes.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 5., szerda 13:23

Az új szabály elvileg, hogy -100 milliónál nem lehet több az egyenleg egy szezon igazolásai során. Szerintem azzal számolhatnak, hogy ez az idei szezonra még nem vonatkozna, azért akarhatnak most megszerezni mindenkit.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 5., szerda 13:15

RealMadridFanatic írta: Még az átigazolási okossághoz az új szabály kapcsán, amennyiben helytállóak legalább megközelítőleg a transfermarkt adatai:

2018/19 igazolások:

Vinicius 45M
Courtois 35M
Odriozola 35M
Mariano 21.5M
Brahim 17M
Lunin 8.5M
Mascarell 4M
Lucas Torró 1,75M

Össz. 162.5M

Eladások:

CR 117M
Mascarell 10M
Lucas Torró 3.5M
Lienhart 2M
RdT 1M (kölcsön)

Össz. 133.5M


Ha még Jovic, Mendy és Hazard az idei költségvetésben lesz elkönyvelve, akkor a kiadás oldalhoz jön 65+55+100 (opciókkal nem tudom mi van ilyenkor, de szerintem a belga 100+20 opciók lesz végül).

Tehát 162.5+65+55+100 ~382,5 kiadás

A jelenlegi bevételt figyelembe véve -249M, tehát ha a -100M-et tartjuk a múlt szezonban is, még ebben a hónapban kellene eladni is 149M értékben.

Talán még meg is lehetne oldani, bár kétlem ezt is.
Ha James 60M, Bale 80M, Kovacic 40M, Mariano 20M, Ceballos 30M, Llorrente 20M, Theo 20M, Keylor 10M, Mayoral 10M akkor is Iscot is el kellene boltolni, hogy végül egy Pogba, urambocsá Mbappé beleférjen a következő költségvetésbe.
De nem az a szabaly hogy egy klub annyit kolthet amennyit valosan ki is termel (nem csak atigazolasokbol, hanem un bloc), hogy ne lehessen hitelezni meg bujtatott szponzoraciokkal (Qatar) trukkozni?

Mert amit te irsz, az azt jelentene hogy mindig az eladasokat es a veteleket kell nullara kihozni. Ha jol ertelmezem. (Lehet igy van, en nem vagom az uj szabalyokat.)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 5., szerda 13:10

Még az átigazolási okossághoz az új szabály kapcsán, amennyiben helytállóak legalább megközelítőleg a transfermarkt adatai:

2018/19 igazolások:

Vinicius 45M
Courtois 35M
Odriozola 35M
Mariano 21.5M
Brahim 17M
Lunin 8.5M
Mascarell 4M
Lucas Torró 1,75M

Össz. 162.5M

Eladások:

CR 117M
Mascarell 10M
Lucas Torró 3.5M
Lienhart 2M
RdT 1M (kölcsön)

Össz. 133.5M


Ha még Jovic, Mendy és Hazard az idei költségvetésben lesz elkönyvelve, akkor a kiadás oldalhoz jön 65+55+100 (opciókkal nem tudom mi van ilyenkor, de szerintem a belga 100+20 opciók lesz végül).

Tehát 162.5+65+55+100 ~382,5 kiadás

A jelenlegi bevételt figyelembe véve -249M, tehát ha a -100M-et tartjuk a múlt szezonban is, még ebben a hónapban kellene eladni is 149M értékben.

Talán még meg is lehetne oldani, bár kétlem ezt is.
Ha James 60M, Bale 80M, Kovacic 40M, Mariano 20M, Ceballos 30M, Llorrente 20M, Theo 20M, Keylor 10M, Mayoral 10M akkor is Iscot is el kellene boltolni, hogy végül egy Pogba, urambocsá Mbappé beleférjen a következő költségvetésbe.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 5., szerda 13:09

Alaphelyzetben még mindig azt mondom h a case kroos modric tengely alap lesz jövőre is. Pogbara nem látok sok esélyt akkor is modric helyére? Caset meg nem fogja padoztatni ha nem muszaj

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 5., szerda 13:01

Van de Beek egy szimpatikus játékos de valahogy nem érzem idevalónak. nagy munkát letesz de nem látom benne azt a kis pluszt amit ide egy btb játékosnak szeretnék. az Ajaxban is tkp-t játszott de ide egy kicsit jobban keverő embert szeretnék. HA vkp lenne akkor minden további nélkül de Modric helyére nekem nem tetszene mint opció. Ndombele is nálam Case helyére kerülne nem Modricéra. régi vágyam egy 3 btb kp labdabiztos dinamikus emberekkel de erre még várni kell. Eriksen meg a közelébe nincs annak mint amire itt kéne. vagy feltolva játszik vagy semmi

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 5., szerda 12:01

Eriksennek szerintem Krooshoz hasonló a játéka, max az ő helyén tudnám elképzelni, de nála meg nem jobb játékos. Jól passzol, jól lát a pályán, de a sebessége nem túl jó, védekezésben kevés, cselezésben se kiemelkedő. Ettől függetlenül nagyon jó játékosnak tartom, de nem hiszem, hogy rá lenne szükség. Van de Beekre szavaznék inkább én is, aki képességekre gyengébb, de igazi két tüdejű box to box, és jelenleg nekünk arra van szükségünk, hogy valaki összekösse a támadókat a középpályával. Modric ebben már nem az igazi, de ettől függetlenül nálam a horvát lenne az első számú opció továbbra is, és idővel a holland kiszoríthatná.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 5., szerda 11:55

Caraway írta: Ha mar Eriksen, ezeket ma nyilatkozta, nektek erdekes lehet:
https://www.mirror.co.uk/sport/football ... t-16258368

A lenyeg, hogy tavozni akar es megemlitette a Realt is, hogy be kene jelentkezniuk erte ahhoz hogy szintet lephessen.
Nagyszerű, remélem feltüzeli még jobban a vezetőket, hogy nekünk Ő kell... Nem rossz spíler, de mint korábban is mondtam, sokkal inkább Pogba dupla áron, mint Ő. Nekem olyan színtelen-szagtalan, jó "iparos". Persze nem Gattuso-féle értelemben, de egyszerűen kevésnek érzem. Egy nagyon jól működő gépezet jó alkatrésze, semmi több.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. június 5., szerda 11:49

FM2019 by Isti :mrgreen:
Realista24 írta: Levy szerencsére nem akarja eladni Eriksent. Hosszabbítani akár, ha valaki mégis vinné, 120 milliót kell letenni erte.
Forintot? :D

Jó, labdaügyes, de nem kiemelkedő vagy vezéralkat játékos. Nem sírnék ha jönne, de akkor a jövő évi ingyen érkezést dumáljuk le vele.

Hermosot az Atlétinél emlegetik, én őt pl. visszahoznám és akkor elmondhatjuk, hogy tényleg új és zsenge vér jön a védelembe. Nachot bírom, de ő már korban ott tart, hogy már nem biztos érdemes neki az évi huszonX meccsért nálunk maradnia.

OUT: Nacho, Regu on loan vagy buy back opció, Vallejo (a játékjoga egy részének megtartásával)

IN: Militao, Hermoso, Balhátvéd

S lőn a Carvajal - Hugh Grant - Militao - Ramos - Varane - Hermoso - Marcelo - Mendy??? sor. Fiatalok és sokat tapasztalt régi harcosok keveréke. Ramos és Varane sérülései mellett középen is lenne játékidő valószínűleg.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. június 5., szerda 11:46

Ha mar Eriksen, ezeket ma nyilatkozta, nektek erdekes lehet:
https://www.mirror.co.uk/sport/football ... t-16258368

A lenyeg, hogy tavozni akar es megemlitette a Realt is, hogy be kene jelentkezniuk erte ahhoz hogy szintet lephessen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 5., szerda 11:40

BBeno írta:
dannen írta: [Terreur] Chelsea and Real Madrid have still not been able to come to an agreement. Chelsea are playing hardball.
kevin fiam nyilatkozta errol hogy szerinte megvalosul a transzfer de nem napokon belul. abbol indult ki hogy az o igazolasa 3 honapon at huzodott.
Hazardé meg 3 éve húzódik :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 5., szerda 11:38

dannen írta: [Terreur] Chelsea and Real Madrid have still not been able to come to an agreement. Chelsea are playing hardball.
kevin fiam nyilatkozta errol hogy szerinte megvalosul a transzfer de nem napokon belul. abbol indult ki hogy az o igazolasa 3 honapon at huzodott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég