Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 5., szerda 12:01

Eriksennek szerintem Krooshoz hasonló a játéka, max az ő helyén tudnám elképzelni, de nála meg nem jobb játékos. Jól passzol, jól lát a pályán, de a sebessége nem túl jó, védekezésben kevés, cselezésben se kiemelkedő. Ettől függetlenül nagyon jó játékosnak tartom, de nem hiszem, hogy rá lenne szükség. Van de Beekre szavaznék inkább én is, aki képességekre gyengébb, de igazi két tüdejű box to box, és jelenleg nekünk arra van szükségünk, hogy valaki összekösse a támadókat a középpályával. Modric ebben már nem az igazi, de ettől függetlenül nálam a horvát lenne az első számú opció továbbra is, és idővel a holland kiszoríthatná.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 5., szerda 11:55

Caraway írta: Ha mar Eriksen, ezeket ma nyilatkozta, nektek erdekes lehet:
https://www.mirror.co.uk/sport/football ... t-16258368

A lenyeg, hogy tavozni akar es megemlitette a Realt is, hogy be kene jelentkezniuk erte ahhoz hogy szintet lephessen.
Nagyszerű, remélem feltüzeli még jobban a vezetőket, hogy nekünk Ő kell... Nem rossz spíler, de mint korábban is mondtam, sokkal inkább Pogba dupla áron, mint Ő. Nekem olyan színtelen-szagtalan, jó "iparos". Persze nem Gattuso-féle értelemben, de egyszerűen kevésnek érzem. Egy nagyon jól működő gépezet jó alkatrésze, semmi több.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. június 5., szerda 11:49

FM2019 by Isti :mrgreen:
Realista24 írta: Levy szerencsére nem akarja eladni Eriksent. Hosszabbítani akár, ha valaki mégis vinné, 120 milliót kell letenni erte.
Forintot? :D

Jó, labdaügyes, de nem kiemelkedő vagy vezéralkat játékos. Nem sírnék ha jönne, de akkor a jövő évi ingyen érkezést dumáljuk le vele.

Hermosot az Atlétinél emlegetik, én őt pl. visszahoznám és akkor elmondhatjuk, hogy tényleg új és zsenge vér jön a védelembe. Nachot bírom, de ő már korban ott tart, hogy már nem biztos érdemes neki az évi huszonX meccsért nálunk maradnia.

OUT: Nacho, Regu on loan vagy buy back opció, Vallejo (a játékjoga egy részének megtartásával)

IN: Militao, Hermoso, Balhátvéd

S lőn a Carvajal - Hugh Grant - Militao - Ramos - Varane - Hermoso - Marcelo - Mendy??? sor. Fiatalok és sokat tapasztalt régi harcosok keveréke. Ramos és Varane sérülései mellett középen is lenne játékidő valószínűleg.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. június 5., szerda 11:46

Ha mar Eriksen, ezeket ma nyilatkozta, nektek erdekes lehet:
https://www.mirror.co.uk/sport/football ... t-16258368

A lenyeg, hogy tavozni akar es megemlitette a Realt is, hogy be kene jelentkezniuk erte ahhoz hogy szintet lephessen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 5., szerda 11:40

BBeno írta:
dannen írta: [Terreur] Chelsea and Real Madrid have still not been able to come to an agreement. Chelsea are playing hardball.
kevin fiam nyilatkozta errol hogy szerinte megvalosul a transzfer de nem napokon belul. abbol indult ki hogy az o igazolasa 3 honapon at huzodott.
Hazardé meg 3 éve húzódik :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 5., szerda 11:38

dannen írta: [Terreur] Chelsea and Real Madrid have still not been able to come to an agreement. Chelsea are playing hardball.
kevin fiam nyilatkozta errol hogy szerinte megvalosul a transzfer de nem napokon belul. abbol indult ki hogy az o igazolasa 3 honapon at huzodott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. június 5., szerda 11:38

Na de visszatérve a hírekhez, Isco ott szerepel a kedvenceim között, nyilván nem az utóbbi évek "teljesítményével" vívta ki ezt..
Sajnos nem tud szintet lépni, nem tud megújulni és mindez azért nagyon szomorú, mert most lenne a legjobb korban, most kéne a legjobbnak lennie.
Én nem leszek szomorú, ha marad, de szerintem neki is jót tenne a váltás és talán mi sem járnánk rosszul anyagilag, ha egy Jovic ért 65-öt, akkor Isco simán 70-80.
Jöhetne helyette egy friss motivált arc, akár a holland srác is, vagy Ödegaard vissza..

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. június 5., szerda 11:24

Swineherd írta: Úgy látom, van itt komoly játékosmegfigyelői kvalitásokkal rendelkező ember.
A helyében biztos pályáznék, a top klubok tolonganának.


:kivagyhe:
Többször kérdeztem már, de nam adott választ arra, hogy nála hogy nézne ki a Real Madrid kezdője, ha ő állíthatná össze. :kivagyhe:
Csak azt nem értem, hogy honnan jön az embernek akkora egó, hogy azt képzeli, hogy ő jobban tudja, hogy mi a jó a klubnak, mint azok, akik ebből élnek, ez a munkájuk.
És az utóbbi évben számos kupát nyertünk ezzel a gyenge játékosállománnyal is, ráadásul edző nélkül. :|
Elképzelni sem tudom, hogy mekkora klub lehetne a Real Madrid, ha például ilyen értékes tudással rendelkező játékosmegfigyelők dolgoznának ott, nem kis taktikai tudással, egyedül vezethetné a klubot. Nem csak a madridom fórumon nevettetné ki magát az emberünk.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. június 5., szerda 11:14

Swineherd írta: Úgy látom, van itt komoly játékosmegfigyelői kvalitásokkal rendelkező ember.
A helyében biztos pályáznék, a top klubok tolonganának.


:kivagyhe:
Nála nem sokan mennének át a rostán..
Bappé is csak túlfújt senki..

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. június 5., szerda 11:02

Úgy látom, van itt komoly játékosmegfigyelői kvalitásokkal rendelkező ember.
A helyében biztos pályáznék, a top klubok tolonganának.


:kivagyhe:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 5., szerda 10:51

wxyz írta: látványosan mozgó ügyeske, ezért belehalucinálok játékintelligenciát, pályán való látást, stb.
tehát akkor te azt állítod, hogy nem intellingens a futballhoz és rosszul lát a pályán?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 5., szerda 9:27

kiserik írta: Azért kíváncsi lennék ki mennyi teljes meccsen látta Jovicot és Felixet (már aki markáns véleményt ír róluk)? Én 6-6 meccset szenteltem nekik (EL+bajnokság).
Én egyiket se láttam teljes meccsen, de Jovittyal nem szimpatizálok. Félix tényleg hasonlít Kakára, ígéretes. A 120 milla természetesen vicc, de manapság ez a trend, amikor a büntetés előtt Cityk meg PSG-k korlátlanul szórhatják a pénzt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 5., szerda 9:23

Én 4 EL meccset láttam Felixtől, bajnokságban 1x se, de nekem a portugál 1 annyira nem is mérvadó. Mondjuk az EL-t is helyén kell kezelni, zsiru lett a gólkirály. :lol:
Ok, a triplás meccse nem volt benne a Frankfurt ellen, ott csak összefoglalót láttam, de szerintem nagyon túl van tolva. Jövőre úgyis kiderül, vagy nálunk, vagy máshol.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 5., szerda 9:08

Azért kíváncsi lennék ki mennyi teljes meccsen látta Jovicot és Felixet (már aki markáns véleményt ír róluk)? Én 6-6 meccset szenteltem nekik (EL+bajnokság).

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 5., szerda 8:43

 Sterling féle shoppingolós szaladásra értem
na azert ebben az oreg ricardo carvalho volt az etalon :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 5., szerda 8:42

Az eddig is nyilválnvaló volt, hogy Felix azért kellene sokaknak, mert tetszik nekik az ugrabugrálása. Ugyanaz, mint Isco, látványosan mozgó ügyeske, ezért belehalucinálok játékintelligenciát, pályán való látást, stb.
Donát írta:
wxyz írta: Aspast?
Jovicot pár millióért kukázta Bobic a Benficából. Ilyen embereket lehet találni olcsón, csak tudni kell keresgélni, nem az aktuális felkapott játékos után kell menni.
A Frankfurtnak van ideje felépíteni, "kinevelni" adott játékost, mert nincs rajtuk akkora eredménykényszer. Egy Real Madridban a felépített játékos is jó eséllyel cserének jön, ha jön a lehetőség, és megmutatja mit tud maradhat, ha nem, jön más a helyére.
Milyen felépítés? Az ilyen esetekben, mint Jovic Frankfurtba kerülése és beérése, általában arról van szó, hogy az adott csatár olyan körülmények közé kerül, ahol tud gólokat termelni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 5., szerda 8:38

Vini mozgása is kivételes. :kalapos: Én ilyen egy szezonos tehetségekért nem szórnám a 100+ millákat. Jó, hogy a jövő Real Madridját építjük, de a jelenre is koncentrálni kéne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. június 5., szerda 8:35

Süti írta: Egyébként portugál bajnokság 26 meccs 15 gól, 9 a. Minden bajnokságban van 3 ilyen.
Ez csak egy stat.
A gyerek mozgása kivételes, ezt nem lehet tőle elvenni. (És nem Sterling féle shoppingolós szaladásra értem :lol: )
Van fantázia a gyerekben, de én is erősnek érzem a 120-at. Mbappe szituja tényleg hasonló volt, de ő legalább bizonyított egy City és egy Dortmund ellen a BL-ben. Felix meg elrakott 3-at a Frankfurtnak a EL-ban. Van pici különbség.
Csak abban reménykedem, hogy olyan csapat viszi el, ahonnan majd el tudjuk hozni, hogyha úgy alakul.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 5., szerda 8:23

kiserik írta:

Mbappe 180 millája is felfoghatatlan volt sokak számára egy fél szezon után a francia bajnokságból... Mellesleg egyrészt nem tudni mi lesz a játék jövőre, másrészt Felix simán tud csatárt játszani.
Én is tudok csatárt játszani... De 120-ért igazoljunk már posztra. 60-ért Jovic hiányposztra fiatalon, úgy hogy igazolás előtt írt alá Frankfurtban (nyilván árfelverő jelleggel) ok, mert ha nem működik, nem dobunk ki sokat.
De 120 egy sehol nem bizonyított tehetségért aki lehet hogy tud valamit mutatni egy olyan poszton ami nem is kell?
Minden évben van valaki, aki miatt felültök a hype vonatra, Dembelé is ilyen volt, amíg el nem vitte a barca. Jól is jártak vele. Ja nem.
Inkább fizetnék érte jövőre 150-et ha legalább megközelítőleg hasonló szezont fut.
Egyébként portugál bajnokság 26 meccs 15 gól, 9 a. Minden bajnokságban van 3 ilyen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 5., szerda 8:23

Ez a 120+ millió egy Jovic-Mendy pakkért elég nevetséges szerintem. Ok, értem, felmentek az árak + mi mindig drágán tudunk igazolni, de a szerbben nem látom azt, hogy olyan nagy faktor legyen (bár remélem nem lesz igazam, és ontja majd a gólokat vagy 10 évig), Mendy esete meg külön vicc: volt vagy 3 csapat, aki 30 körül ajánlott érte, vagyis kb. ennyit ér, mi meg elhozzuk 55-60-ba, logikus. Lejáró szerződésű Hazard 120-ért dettó.

Na de mint mondtam már megszoktam, hogy rólunk a bőrt is lehúzzák.
Majd figyeljétek hogyan mennek el a mi játékosaink kölcsönbe, tized-, meg féláron.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég