Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. június 10., hétfő 22:02

Jim írta:
Steve írta: Amit kicsit bánok, hogy én láttam fantáziát Reguilónban. Szerintem a legjobb, legmegbízhatóbb volt a fiatalok között.
egyetértek, legalább kiegészítő embernek jó lehetne, akkor is ha "csak" az idei szintjét hozza
ha kölcsönbe megy, Marcelo későbbi távozása után még lehet neki visszaút

a Benficás Diashoz: megkockáztatom, top szint jelenleg a korosztályában az európai középhátvédeket nézve (pár Benfica meccsbe belenéztem)
őt 3-4. számú kh-nak hozni vétek lenne, folyamatosan játszania kell valahol
Militao helyett jöhetett volna, mellé felesleges nem játszana

+ lehetne 1 Hermosonk is cserének, aki Ramos párja volt a spanyolok utolsó 2 tétmeccsén
nem rossz ajánlólevél :salute: :coffee:
Gondolom Mendyt nem a padra vesszük, mert nyilván Zidane kérésére jött. Akkor viszont Reguilonnak jobb lenne, ha valami komolyabb csapatban kezdő lenne.

Szóval akkor kölcsön, vagy opcióval eladni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 10., hétfő 21:43

Nem látunk túl sokat bele Regulionba?
Védekezésben sokkal jobb volt, mint Marcelo, aki kvázi nem csinált semmit, de támadásban nem tudott hozzátenni sokat.
Marcelo most kap egy utolsó esélyt, jövőre már lehet jöhet vissza Regulion, ha meg tudja mutatni magát kölcsönben valahol.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 10., hétfő 21:12

Steve írta: Amit kicsit bánok, hogy én láttam fantáziát Reguilónban. Szerintem a legjobb, legmegbízhatóbb volt a fiatalok között.
egyetértek, legalább kiegészítő embernek jó lehetne, akkor is ha "csak" az idei szintjét hozza
ha kölcsönbe megy, Marcelo későbbi távozása után még lehet neki visszaút

a Benficás Diashoz: megkockáztatom, top szint jelenleg a korosztályában az európai középhátvédeket nézve (pár Benfica meccsbe belenéztem)
őt 3-4. számú kh-nak hozni vétek lenne, folyamatosan játszania kell valahol
Militao helyett jöhetett volna, mellé felesleges nem játszana

+ lehetne 1 Hermosonk is cserének, aki Ramos párja volt a spanyolok utolsó 2 tétmeccsén
nem rossz ajánlólevél :salute: :coffee:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 10., hétfő 20:54

Mendy azért tart ott ahol 24 évesen, mert 18 évesen volt egy csípősérülése ami miatt nem kellett senkinek, az akkori kluja a PSG megszabadult tőle. Alsóbb osztályokból kellett előrelépkednie.

Kit akarok edzőnek? Leírtam már éppen elégszer, hogy milyet és kit.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. június 10., hétfő 20:51

___Samy___ írta:
wxyz írta: Már útwenger szinten nyomjátok a Zidane elfogultságot, imádatot, a kritikái fel nem dolgozását.
Azt kellene már felfognod, hogy minden emberben van hiba. Benne is van. Viszont hadd legyünk mar "elfogultak", ha a klub egyik legeredményesebb időszakában O vezette a csapatot
Engem csak az irritál, de qvára, hogy egy Madridos fórumon kell bocsánatot kérnem, mert szeretem a csapatot, a játékosainkat és az edzőnket.. komolyan nem értem..

Alapvetően oké a Mendys hír, az ár az ennyi, bárkit veszel alap játékost, ha sztárt veszel akkor meg a csillagos ég a határ..ez van.

Amit kicsit bánok, hogy én láttam fantáziát Reguilónban. Szerintem a legjobb, legmegbízhatóbb volt a fiatalok között.

Nem tudok mást tenni Mendyvel kapcsolatban, mint hogy bízok ZZ-ban. Nyílvánvalóan az ő kérésére jött és ZZ kérte anno Varanet is..reméljük jó lesz.

És igen, elfogult vagyok ZZ-al. Ha besül a projektje akkor megköszönöm az elmúlt éveket majd és előre tekintek másban bízva. De most bízok benne és remélem fasza projekt lesz.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2019. június 10., hétfő 20:45

Kante is a berobbanása előtt 1-2 évvel még a francia másodosztályban játszott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 10., hétfő 20:30

Jobb felepites, gyorsabb dinamikusabb es szerintem a fellepese is hatarozottabb.

Az meg, hogy mikor hol tart a karrierje mit szamit? Legjobb pelda erre Grosso volt. Ha jol remlik, akkor a masodosttalybol lett vilag bajnok vagy elotte 1-2 evvel meg ott jatszott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 10., hétfő 20:25

Fenoo írta:
Kerlon írta:

Videók alapján sokkal több van, mint Reguilónban. Deschampsnak meg annyi rakat szar döntése van, hogy ebből kár kiindulni.

Az 50 millióval már kár vitatkozni, mert ez az új 25-30 milliós határ. Régen ennyiért jött Coentrao, Pepe, most Militao és Mendy. Ez van, hozzá kell szokni.

Mivel jobb mint Reguilón / mivel van benne több? Nem kötekedésként kérdezem, hanem tényleg kíváncsi vagyok.

Nekem ami szembetűnt, hogy sokszor csak megtolja a labdát és fut utána mint a bolond. Ha megnézek egy Reguilónos videót és megnézek utána egy Mendyset akkor még azt se mondanám, hogy jobban cselez vagy jobban támogatná a támadásokat. Én nem látom okát egy Regu-Mendy cserének a keretben.
Fizikálisan jobb. Ez sokat fog érni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 10., hétfő 20:22

Kerlon írta:
flori írta:

Akkor ez szinte már biztos. Több videót is néztem róla, elemzéseket, továbbra is túlértékeltnek tűnik, ráadásul 50 millió... :roll: Az is sokat mondó, hogy Digne és Kurzawa kezd helyette folyamat.
Videók alapján sokkal több van, mint Reguilónban. Deschampsnak meg annyi rakat szar döntése van, hogy ebből kár kiindulni.

Az 50 millióval már kár vitatkozni, mert ez az új 25-30 milliós határ. Régen ennyiért jött Coentrao, Pepe, most Militao és Mendy. Ez van, hozzá kell szokni.

Mivel jobb mint Reguilón / mivel van benne több? Nem kötekedésként kérdezem, hanem tényleg kíváncsi vagyok.

Nekem ami szembetűnt, hogy sokszor csak megtolja a labdát és fut utána mint a bolond. Ha megnézek egy Reguilónos videót és megnézek utána egy Mendyset akkor még azt se mondanám, hogy jobban cselez vagy jobban támogatná a támadásokat. Én nem látom okát egy Regu-Mendy cserének a keretben.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 10., hétfő 20:06

Én is próbáltam kicsit jobban utánanézni a srácnak, bár nem most néztem meg a Lyon összest, csak bővebb videókat. Még mindig vannak kétségeim, de Requilónnál tényleg több lehetőség van benne. Nagyon lendületes, jó felépítésű, kellően agresszív, jól is helyezkedik. Jó játékos, na, csak a mozgása lehetne koordináltabb.

Az árakhoz én egyszerűen nem tudok hozzászokni, de változtatni nem lehet rajta a monitor mögül. Gusztustalan ami megy már.


Még annyi, hogy ha igazak a Lucas Vazquez hírek, azonnal el kell adni. Becsülöm a szívéért, de minőségben sehol nincs, bőven túl sok szerepet kapott az elmúlt években. Az viszont igaz, hogy tevékenyen ki is vette a részét a sikerekből, de kellenek az új impulzusok. Egy LV - Asensio jobb szél meg harmatos. Borzasztó erős lesz a kontraszt egy Hazard - Mendy baloldal és egy Carvajal - Asensio között, és nem a védő miatt... Mondjuk utóbbi meg nagyon rövid úton a padon fogja magát találni, a tavalyi teljesítményét hihetetlen módon kellene tuningolnia. Ha hasonlót mutat, nagyon látványosan fog kilógni lefelé. Megjönnek az újak, éhesen, bizonyítási vágytól fűtve, itt van Vinicius, aki mindig akar, jön egy Rodrygo, aki gondolom szintén meg akarja mutatni miért akkora tehetség... Ő meg a flegma, langyos tempójával menni fog a levesbe, bármennyire is bízik benne ZZ. LV meg egyszerűen kevés, ne vegye el a helyet a fiatalok elöl. Itt az idő kockáztatni, elég a jó iparosból szerintem, hátha valaki tud robbantani. Akár Vinicius megpróbálva jobbon, akár Rodrygo. Mondjuk titokban Ödegaardot is itt tartanám, de az nem reális.

Amúgy nyár végén jön Mbappé. Pogbát nem adja a MU, kell még egy Galaktikus idénre. :shifty:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. június 10., hétfő 20:02

Vannak jo megmozdulasai, de mar 24 eves. Regu 22, van mogotte egy komoly szezon, sajatneveles. Mendy ilyenkor meg a francia kettoben jatszott.

Az 50 millio alapvetoen oke, csak a penzugyi szabalyok miatt jobb lett volna mashova csoportositani a penzt, mert nagy osszegben fogadnek ra, hogy nem jonnek majd olyan szamok az eladasokbol, mint amiket varunk.


Jelentsek be, aztan a gyozze meg a sok ketelkedot. :agree:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. június 10., hétfő 19:59

nem csak Pintus megy hanem 2 fizioterapeuta is meg még mások :-(
https://www.marca.com/futbol/real-madri ... b4592.html :ozil:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 10., hétfő 19:53

flori írta:
kodo írta: Deschamps: "Ferland Mendy has offensive capabilities, he has that attacking ability & tremendous progression, he was in Ligue 2 just two years ago and now he's going to be at Real Madrid. Uses both feet, with us he was efficient every time he got playing time."
Akkor ez szinte már biztos. Több videót is néztem róla, elemzéseket, továbbra is túlértékeltnek tűnik, ráadásul 50 millió... :roll: Az is sokat mondó, hogy Digne és Kurzawa kezd helyette folyamat.
Videók alapján sokkal több van, mint Reguilónban. Deschampsnak meg annyi rakat szar döntése van, hogy ebből kár kiindulni.

Az 50 millióval már kár vitatkozni, mert ez az új 25-30 milliós határ. Régen ennyiért jött Coentrao, Pepe, most Militao és Mendy. Ez van, hozzá kell szokni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. június 10., hétfő 19:42

kodo írta: Deschamps: "Ferland Mendy has offensive capabilities, he has that attacking ability & tremendous progression, he was in Ligue 2 just two years ago and now he's going to be at Real Madrid. Uses both feet, with us he was efficient every time he got playing time."
Akkor ez szinte már biztos. Több videót is néztem róla, elemzéseket, továbbra is túlértékeltnek tűnik, ráadásul 50 millió... :roll: Az is sokat mondó, hogy Digne és Kurzawa kezd helyette folyamat.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 10., hétfő 18:14

Deschamps: "Ferland Mendy has offensive capabilities, he has that attacking ability & tremendous progression, he was in Ligue 2 just two years ago and now he's going to be at Real Madrid. Uses both feet, with us he was efficient every time he got playing time."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 10., hétfő 17:15

dzsi91 írta:
wxyz írta: Már útwenger szinten nyomjátok a Zidane elfogultságot, imádatot, a kritikái fel nem dolgozását.
Szerinted ki lenne a megfelelő edző a Real kispadjára?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 10., hétfő 17:01

Fölösleges tényleg.
Hermosora ott a 7 millas opció, őt kell hozni ha akarunk CB-t.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 10., hétfő 16:35

Anthony írta: https://twitter.com/footballespana_/sta ... 21/photo/1
Itt azt írják le akarjuk igazolni a Benfica védőjét, Ruben Diast, és így Nacho távozhat, amennyiben szeretne.
Hat de o megint lesz vagy 50-120... ott van Hermoso bagoert, 3-4. védőnek...

Szerk.: elvileg 45 millio a kivasarlasi ar.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. június 10., hétfő 15:58

Utána inkább eladások várhatók és majd Augusztus 31.-ig várunk Pogbára? Vagy mit vizionálnak a spanyol kollégák?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 10., hétfő 15:49

48 plusz opciók lesz Mendy ára. Szerdán jelentik be elvileg, ha atmegy a második orvosin.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég