Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 9:41

Persze, fontos a szakmai felkészültség, de ne mondja nekem senki, hogy a mai fociban, ahol mindenhol jönnek ki a robotok az akadémiákról, ahol rommá gyakoroltatnak velük minden játékelemet és felállást, ott ez a döntő faktor. Ott van Bielsa, aki kémked, meg könyveket ír minden ellenfélről... Felesleges, egy átlag játékos fel sem fogja a túlbonyolított taktikát. Azt meg, hogy ellenféltől függően mikor hova kell mozogni támadás meg védekezés közben egy első osztályú játékos nagyjából tudja.

Mourinho nagy sikerei is azért jöttek, mert fanatizálta a játékosait és összerakta a csapatokat (leginkább rombolni és kontrázni, azt könnyebb). Simeone is ugyanez, tűzbe mennek érte, átragasztja rájuk a mentalitását.

Nálunk ez nem működött volna, nem is működött a portugállal sem igazán. Ide pont ZZ féle nyugodt edző kell, akire felnéznek.

Persze meccselni tudni kell, észrevenni időben azt, amit nem a várt módon csinál az ellenfél és reagálni, de ez egy stáb munkája, habár a felelősség valóban az edzőé (erre írtam korábban, hogy a francia segítői közé kell egy taktikai "zseni" és kész a tökéletes gárda).

Száz szónak is egy a vége, ide Zidane kellett és most is megérdemli a bizalmat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. június 11., kedd 9:43-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 11., kedd 9:22

Remy írta: Nem mondom, hogy nincs igazság abban, amit írsz, viszont, ha van egy fix top 4es csapatod, szerintem igenis elvaras már, h leessen egy két kupa. És nem BL meg bajnoki cím, hanem egy FA vagy Liga.

De mondom, én majd hoznám.

Csak az az érdekes, h Kloppnal óriási hiba volt az, h nem tud döntőt nyerni
Nem nagyon lehet a mai világban döntőket nyerni óriási pénzek nélkül. Nézzétek meg mennyi pénzt toltak bele a Liverpoolba, és a Citybe az utóbbi években.
Pochettino nem kapott egy igazolást sem tavaly, és előtte is kb. annyit mint egy angol középcsapat. Egyszerűen nem tud a milliárdos keretekkel versenyezni, 4 fronton harcolni, amikor a másik csapatoknak minden posztra 2-3 drága játékosa van, ő meg örülhet, ha van 1-2 normális cseréje, és ha kiesik egy kulcsember, akkor óriáis bajban vannak.

Klopp BL döntője is a Dortmunddal egy csoda volt, de még a csodával együtt is az volt a maximum, amit elérhetett. Vagy az 1-2 évvel ezelőtti Liverpoollal.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2019. június 11., kedd 9:20

Realista24 írta: Zidane-nál számos jobb edző van valószínű, szakmailag. De hogy nála nem volt alkalmasabb a triplázó csapat élére, az 100%, mert oda nem edző kellett, hanem egy ember, aki összefogja őket, megnyugtatja és elhiteti velük, hogy nyerhetnek. Erre kevesen képesek.
Egervari ota tudjuk, hogy mennyit er a szakma. :lol:

Egyetertek veled, de szamomra nem attol lesz valaki jo edzo, hogy milyen fasza magnestablakat pakol fel, hanem a kupaktol. Egy jo edzo motivalja a jatekosokat, es kihozza mindenkibol a legtobbet, Zidane pedig ketsegkivul zsenialis ebben.
Galacticos írta: Egy tottenhamnel nem a kupagyozelmek az elvaras. Nem veletlen nincs kirugva ennyi kupa nelkuli ev utan sem. Az igazolasokra kiterve meg lehet inkabb az uj stadion epitese huzta meg a nadragszijat es nem pesig pochettino elegedett 100%ig a kerettel.
Lehet nem elvaras, de volt egy BL donto, ahol felkuldott a palyara ket serulesbol visszajott jatekost, az egyik ezek kozul Kane volt, es padoztatta a legjobb formaban levo jatekosat. Vagy a 15/16-os PL szezon, ahol minden top csapat annyira szar volt, hogy siman ott lett volna az esely a Spurs elott hogy behuzzak a bajnoksagot, de nem eltek vele, egy Leicester meg tudott.

Egy darab ligakupat nem hozott meg el, pedig azt meg masodosztalyu csapatok is megnyerik neha. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 11., kedd 9:10

Nem mondom, hogy nincs igazság abban, amit írsz, viszont, ha van egy fix top 4es csapatod, szerintem igenis elvaras már, h leessen egy két kupa. És nem BL meg bajnoki cím, hanem egy FA vagy Liga.

De mondom, én majd hoznám.

Csak az az érdekes, h Kloppnal óriási hiba volt az, h nem tud döntőt nyerni
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. június 11., kedd 8:58

Remy írta:
Képes felmérni a játékosait, rájuk illő szerepeket szabni.
Lehet. Én is hoznám majd, egyszer, ha úgy adódik. Jó edzőnek tartom, DE. Lehetséges, hogy sok mindent fel tud mérni, azt viszont rettentően furcsának tartom, hogy egy olyan klubnál, mint a Spurs, miért nem tudja azt felmérni, hogy a klub mire képes? Minden egyes évben beül két szék közé. Egy olyan klubnál, ahol kupát 11 éve láttak utoljára, előtte meg a már ma nyugdíjasok nézték azt, ahogy felemeli a csk az adott kupát.

A tag egész egyszerűen képtelen kupát nyerni, és ez azért rohadt nagy baki. A csapata jó, egyben van, pénze is lenne, ha költeni akarna. De egy nyamvadt ligakupát képtelen behúzni.

Most vagy azt hiszi, hogy a Spurs minden fronton képes nyerni, vagy nem tudja belőni a keretet, hogy mire képes. A gyér Arsenal be tudta húzni az elmúlt években az FA kupát, többször is, a Spurs nem, egyszer sem. Szóval lenne még mit tanulni, mert itt eredménykényszerben van már az első perctől kezdve, ha itt beül két szék közé, mehet is melót keresni.
Egy tottenhamnel nem a kupagyozelmek az elvaras. Nem veletlen nincs kirugva ennyi kupa nelkuli ev utan sem. Az igazolasokra kiterve meg lehet inkabb az uj stadion epitese huzta meg a nadragszijat es nem pesig pochettino elegedett 100%ig a kerettel.
A spurs vele szintet lepett es stabil bl-ben szereplo csapat lett, ez gazdasagilag nagyon fontos.
Az arsenal meg hiaba nyer liga kupat vagy fa kupat de a bl helyre hanyadik eve nem jutnak oda? 3? Szerintem ennel sokkal tobb er hogy a folyamatosan 3.-4. Foleg most penzugyileg a stadion miatt. Anno az arsenalt is eleg nagy melysegbe lokte az emirates epitese.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 8:52

géza írta: Mindenkinek meg lehet a velemenye, de Pochettinot jobb edzonek tartani, mint Zidane-t, es kozbe aki az ellenkezojet gondolja azt beallitani ugy, mint a legnagyobb analfabetat, na, az teljesitmeny.

Pochettino nyert bajnoksagot? BL-t? Abban se vagyok biztos hogy a carling cupot sikerult-e mar behuznia. Benitez legalabb ugy jott, hogy nyert BL-t, meg bajnoksagot is, aztan lathattuk mit ert a karizmaja.
Zidane-nál számos jobb edző van valószínű, szakmailag. De hogy nála nem volt alkalmasabb a triplázó csapat élére, az 100%, mert oda nem edző kellett, hanem egy ember, aki összefogja őket, megnyugtatja és elhiteti velük, hogy nyerhetnek. Erre kevesen képesek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 8:50

h3x0r írta: Téma: Kommentáld a híreket
wxyz írta: Heynckes lehetne 10 évvel fiatalabb.
A BL döntőből hoznék edzőt. Pochettino valószinűleg mozdítható. Sokáig kritikus voltam vele, de idei évre ez elmúlt.
Képes felmérni a játékosait, rájuk illő szerepeket szabni. Tud letámadni, védekezni. Volt már amikor hibázott, de az ellenfélhez is tud igazodni, meccsekbe belenyúlni.
Például az tetszett, ahogy hülyére verte Blindet es De Ligtet egy Llorente cserével.
Döntőben is mekkorát alakított :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 11., kedd 8:36

Képes felmérni a játékosait, rájuk illő szerepeket szabni.
Lehet. Én is hoznám majd, egyszer, ha úgy adódik. Jó edzőnek tartom, DE. Lehetséges, hogy sok mindent fel tud mérni, azt viszont rettentően furcsának tartom, hogy egy olyan klubnál, mint a Spurs, miért nem tudja azt felmérni, hogy a klub mire képes? Minden egyes évben beül két szék közé. Egy olyan klubnál, ahol kupát 11 éve láttak utoljára, előtte meg a már ma nyugdíjasok nézték azt, ahogy felemeli a csk az adott kupát.

A tag egész egyszerűen képtelen kupát nyerni, és ez azért rohadt nagy baki. A csapata jó, egyben van, pénze is lenne, ha költeni akarna. De egy nyamvadt ligakupát képtelen behúzni.

Most vagy azt hiszi, hogy a Spurs minden fronton képes nyerni, vagy nem tudja belőni a keretet, hogy mire képes. A gyér Arsenal be tudta húzni az elmúlt években az FA kupát, többször is, a Spurs nem, egyszer sem. Szóval lenne még mit tanulni, mert itt eredménykényszerben van már az első perctől kezdve, ha itt beül két szék közé, mehet is melót keresni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2019. június 11., kedd 8:23

Mindenkinek meg lehet a velemenye, de Pochettinot jobb edzonek tartani, mint Zidane-t, es kozbe aki az ellenkezojet gondolja azt beallitani ugy, mint a legnagyobb analfabetat, na, az teljesitmeny.

Pochettino nyert bajnoksagot? BL-t? Abban se vagyok biztos hogy a carling cupot sikerult-e mar behuznia. Benitez legalabb ugy jott, hogy nyert BL-t, meg bajnoksagot is, aztan lathattuk mit ert a karizmaja.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 11., kedd 8:18

Téma: Kommentáld a híreket
wxyz írta: Heynckes lehetne 10 évvel fiatalabb.
A BL döntőből hoznék edzőt. Pochettino valószinűleg mozdítható. Sokáig kritikus voltam vele, de idei évre ez elmúlt.
Képes felmérni a játékosait, rájuk illő szerepeket szabni. Tud letámadni, védekezni. Volt már amikor hibázott, de az ellenfélhez is tud igazodni, meccsekbe belenyúlni.
Például az tetszett, ahogy hülyére verte Blindet es De Ligtet egy Llorente cserével.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 7:20

dzsi91 írta:
wxyz írta:

Kit akarok edzőnek? Leírtam már éppen elégszer, hogy milyet és kit.
:lol: oké most megyek és visszakeresem a 3ezer hszedből.

Nem hiszemel,hogy téged nem vernek össze minden nap az iskolában ,munkahelyen, buszon vagy akárhol ahol létezel.
+1 :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 6:32

dzsi91 írta:
wxyz írta:

Kit akarok edzőnek? Leírtam már éppen elégszer, hogy milyet és kit.
:lol: oké most megyek és visszakeresem a 3ezer hszedből.

Nem hiszemel,hogy téged nem vernek össze minden nap az iskolában ,munkahelyen, buszon vagy akárhol ahol létezel.
:lol: :lol:
Hangosan felrohogtem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 11., kedd 0:37

Védekezésben jobb Regu ez alapján, támadásban inkább Mendy.
Kicselezték________________3____________________________25
Ez WTF? Itt nincs valami elírás? A védőstatokban nagyrésztt jobb Regu, de akkor ez mi?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2019. június 11., kedd 0:08

Kera írta: Itt egy kis statisztika, ha valaki szeret szemezgetni belőlük. Regut felszoroztam, hogy hasonló pályán töltött perccel mi lett volna a helyzet nála. Személy szerint én szeretem Regut, egy igazi madridista katona, de nekem színtelen, szagtalan, amolyan Lucas Vazquez effekt. 3 frontra a kezdőbe valljuk be azért túlzás volna, Marci meg már inkább csak a rotációban lesz hasznos, bármennyire is szeretjük. Ha viszont több van a spanyolban akkor erősebben fog visszatérni, ennek mi csak örülhetünk. Valószínű Mendy a kezdőbe jön és nekem tetszik, hogy próbálja a váratlanokat húzni, mégha nem is mindig jön be. Vidinyók alapján mintha benne meglenne az az X, a kis plusz ami a címerhez méltó lehet. Zidane tudja a legjobban végszóval B-) Meglátjuk, én szurkolok! :vivo:

Név:_____________________Mendy:__________________Regulion * 2,256:
Pályán töltött idő (perc)_____2529_________________________2529
Kezdőként_________________27___________________________29
Értékelés__________________7,03_________________________7,04
Gólok_____________________2____________________________0
Kihagyott ziccerek__________0____________________________0
Sikeres cselek______________54___________________________25
Sikeres cselek %____________76___________________________50
Összes lövés_______________17___________________________9
Kaput eltaláló lövés_________7____________________________0
Kapufa____________________1____________________________0
Szerelések_________________44___________________________56
Közbeavatkozások__________35___________________________45
Tisztázások________________40___________________________79
Gólhoz vezető hibák_________0____________________________0
Lövéshez vezető hibák_______2____________________________2
Kicselezték________________3____________________________25
Blokkolt lövések____________5____________________________7
Gólhelyzetek száma_________2____________________________5
Fontos passzok_____________40___________________________38
Gólpasszok________________1_____________________________5
Pontos passzok_____________1386_________________________1290
Pontatlan passzok__________256___________________________212
Pontos passzok %___________84____________________________86
Pontos beadások___________15____________________________9
Pontos beadások százaléka__19____________________________12
Pontos indítások___________91____________________________74
Pontos indítások százaléka __70____________________________50
Sárga lap_________________2_____________________________7
Piros lap_________________0_____________________________0
Nyert párharcok a földön___141___________________________142
Nyert párharcok a földön %__63____________________________56
Megnyert fejpárbajok_______47____________________________34
Megnyert fejpárbajok %_____55____________________________52
Győztes párharcok_________188___________________________176
Győztes párharcok %________61___________________________55
Kiharcolt szabálytalanságok__44___________________________65
Szabálytalanságok__________28___________________________54
Labdavesztések ___________37____________________________11

Most látom, hogy telón szét van csúszva az egész táblázat, úgy egy fokkal jobb, ha elforgatjátok. :kalapos:

Arra nem jöttem még rá, hogy hogyan lehet utólag szerkeszteni a saját hozzászólásom. :kivagyhe:

Szerk.: Ahh, megvan! :D Rafkós a dolog, mert ha valamit gépről rakok ki, azt nem tudom telón szerkeszteni és valószínű vice versa is így van. :lol:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2019. június 10., hétfő 23:24

Itt egy kis statisztika, ha valaki szeret szemezgetni belőlük. Regut felszoroztam, hogy hasonló pályán töltött perccel mi lett volna a helyzet nála. Személy szerint én szeretem Regut, egy igazi madridista katona, de nekem színtelen, szagtalan, amolyan Lucas Vazquez effekt. 3 frontra a kezdőbe valljuk be azért túlzás volna, Marci meg már inkább csak a rotációban lesz hasznos, bármennyire is szeretjük. Ha viszont több van a spanyolban akkor erősebben fog visszatérni, ennek mi csak örülhetünk. Valószínű Mendy a kezdőbe jön és nekem tetszik, hogy próbálja a váratlanokat húzni, mégha nem is mindig jön be. Vidinyók alapján mintha benne meglenne az az X, a kis plusz ami a címerhez méltó lehet. Zidane tudja a legjobban végszóval B-) Meglátjuk, én szurkolok! :vivo:

Név:_____________________Mendy:__________________Regulion * 2,256:
Pályán töltött idő (perc)_____2529_________________________2529
Kezdőként_________________27___________________________29
Értékelés__________________7,03_________________________7,04
Gólok_____________________2____________________________0
Kihagyott ziccerek__________0____________________________0
Sikeres cselek______________54___________________________25
Sikeres cselek %____________76___________________________50
Összes lövés_______________17___________________________9
Kaput eltaláló lövés_________7____________________________0
Kapufa____________________1____________________________0
Szerelések_________________44___________________________56
Közbeavatkozások__________35___________________________45
Tisztázások________________40___________________________79
Gólhoz vezető hibák_________0____________________________0
Lövéshez vezető hibák_______2____________________________2
Kicselezték________________3____________________________25
Blokkolt lövések____________5____________________________7
Gólhelyzetek száma_________2____________________________5
Fontos passzok_____________40___________________________38
Gólpasszok________________1_____________________________5
Pontos passzok_____________1386_________________________1290
Pontatlan passzok__________256___________________________212
Pontos passzok %___________84____________________________86
Pontos beadások___________15____________________________9
Pontos beadások százaléka__19____________________________12
Pontos indítások___________91____________________________74
Pontos indítások százaléka __70____________________________50
Sárga lap_________________2_____________________________7
Piros lap_________________0_____________________________0
Nyert párharcok a földön___141___________________________142
Nyert párharcok a földön %__63____________________________56
Megnyert fejpárbajok_______47____________________________34
Megnyert fejpárbajok %_____55____________________________52
Győztes párharcok_________188___________________________176
Győztes párharcok %________61___________________________55
Kiharcolt szabálytalanságok__44___________________________65
Szabálytalanságok__________28___________________________54
Labdavesztések ___________37____________________________11

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. június 10., hétfő 22:53

Anthony írta: Nem látunk túl sokat bele Regulionba?
Védekezésben sokkal jobb volt, mint Marcelo, aki kvázi nem csinált semmit, de támadásban nem tudott hozzátenni sokat.
Marcelo most kap egy utolsó esélyt, jövőre már lehet jöhet vissza Regulion, ha meg tudja mutatni magát kölcsönben valahol.
Nem tudom, lehet. Védekezésben abszolút megfelelő volt szerintem. Ésszel csinálta, időben visszaért. Nyilván a komolyabb rutin hiányzik még, a nagy BL csaták komolyabb ellenfelek ellen.

Támadásban is javulhat még.

Ezért gondolom, hogy kölcsön kellene adni, vagy eladni és játszatni folyamatosan egy nagyobb csapatban.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 10., hétfő 22:43

wxyz írta:

Kit akarok edzőnek? Leírtam már éppen elégszer, hogy milyet és kit.
:lol: oké most megyek és visszakeresem a 3ezer hszedből.

Nem hiszemel,hogy téged nem vernek össze minden nap az iskolában ,munkahelyen, buszon vagy akárhol ahol létezel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 10., hétfő 22:23

https://www.goal.com/en-us/news/who-is- ... mbxv4ocopo
Akinek van kedve olvasni róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 10., hétfő 22:11

Anthony írta: Marcelo most kap egy utolsó esélyt, jövőre már lehet jöhet vissza Regulion, ha meg tudja mutatni magát kölcsönben valahol.
ez egy jó forgatókönyv :salute:
de Zizun múlik, ha ő valakivel nem számol, akkor nem fogja játszatni...
remélem, Reguilónnak még van visszaút :agree:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. június 10., hétfő 22:02

Jim írta:
Steve írta: Amit kicsit bánok, hogy én láttam fantáziát Reguilónban. Szerintem a legjobb, legmegbízhatóbb volt a fiatalok között.
egyetértek, legalább kiegészítő embernek jó lehetne, akkor is ha "csak" az idei szintjét hozza
ha kölcsönbe megy, Marcelo későbbi távozása után még lehet neki visszaút

a Benficás Diashoz: megkockáztatom, top szint jelenleg a korosztályában az európai középhátvédeket nézve (pár Benfica meccsbe belenéztem)
őt 3-4. számú kh-nak hozni vétek lenne, folyamatosan játszania kell valahol
Militao helyett jöhetett volna, mellé felesleges nem játszana

+ lehetne 1 Hermosonk is cserének, aki Ramos párja volt a spanyolok utolsó 2 tétmeccsén
nem rossz ajánlólevél :salute: :coffee:
Gondolom Mendyt nem a padra vesszük, mert nyilván Zidane kérésére jött. Akkor viszont Reguilonnak jobb lenne, ha valami komolyabb csapatban kezdő lenne.

Szóval akkor kölcsön, vagy opcióval eladni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég