Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 11., kedd 12:45

Ehhez a -100 millióhoz nincs egyébként hogy az igazolások annyi évre vannak lebontva ameddig tart a szerződés? Plusz nem is szokták egybe kifizetni.

Legalább a kluboknál értik hogy működik ez az egész katyvasz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 11., kedd 12:38

Fenoo írta: - Conte vinne négy játékost az Interhez: Bale, Lucas Vázquez, Nacho és Kovacic.
- James Napoli vagy MU, a vezetőség szeretné beleszuszakolni a Pogba üzletbe.
- Képbe került nálunk Fabián Ruiz (Napoli) akinek a piaci értéke 50 M.

Ez az utolsó "hír" kicsit meglepett. Nem ismerem a játékost de szerintem csak egy újságíró unatkozott.
Mehet mind a négy.

James Nápolyban lehetne félisten amúgy, az a neki való közeg.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 11., kedd 12:33

Kerlon írta:
Anthony írta: Szerintem ezt a -100 milliót kb. sehol sem olvastam, csak itt. Majd Perezék tudják mit kell tenni, ezen igazán nem fogok idegeskedni :kalapos:
Tegnap Fenoo? belinkelte a kiadványt, ami tartalmazza. No fake news.

Hivatalosan is holnap 1-kor mutatják be Jovityot.
Nem feltétlenül az a lényeg, hanem az, hogy Perezék biztosan pontosan tudják mit csinálnak, nem kell félteni őket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 12:22

Anthony írta: Szerintem ezt a -100 milliót kb. sehol sem olvastam, csak itt. Majd Perezék tudják mit kell tenni, ezen igazán nem fogok idegeskedni :kalapos:
Tegnap Fenoo? belinkelte a kiadványt, ami tartalmazza. No fake news.

Hivatalosan is holnap 1-kor mutatják be Jovityot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 11., kedd 12:21

Szerintem ezt a -100 milliót kb. sehol sem olvastam, csak itt. Majd Perezék tudják mit kell tenni, ezen igazán nem fogok idegeskedni :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 12:16

RealMadridFanatic írta: Jaaa, zsír. Akkor viszont megvárjuk a júliust az eladásokkal és jöhet is Mbappé meg Pogba százmillás szabály ide vagy oda. :mrgreen:
Perez meg majd kiáll 31-én a sajtó tájékoztatót tartani, de nem szól egy szót se csak a háttérben megy https://youtu.be/8gKbraVbGyQ?t=9 30 percig. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 11., kedd 11:44

Fenoo írta: - Conte vinne négy játékost az Interhez: Bale, Lucas Vázquez, Nacho és Kovacic.
- James Napoli vagy MU, a vezetőség szeretné beleszuszakolni a Pogba üzletbe.
- Képbe került nálunk Fabián Ruiz (Napoli) akinek a piaci értéke 50 M.

Ez az utolsó "hír" kicsit meglepett. Nem ismerem a játékost de szerintem csak egy újságíró unatkozott.
Fiatal, magas, erős, labdaügyes, jól passzoló spanyol játékos jó lövőkével, a Napoli egyik legjobbja volt idén értékelések alapján. Akár egy spanyol low budget Pogbaként is lehet rá tekinteni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:42

Szerintem a transzfer megtörténik amint aláírják a papírokat. Hogy ezt pénzügyileg hogy lehet mahinálni, azt nem tudom (de hivatalosan a "tavalyi" szezon június 30-ig tart ha jól tudom), vagy azt, hogy a FIFA ezt szabályozhatja-e (nem hinném). A játékos regisztrációja meg nyilván később történik meg az új szezonra, de attól még korábban is már a klub kötelékébe tartozhat szerintem.

De csak találgatok én is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 11., kedd 11:35

Megint én leszek a negatív mint a -100-as szabálynál, de szerintem ez az átigazolás tavalyra írása nem igaz. Igazolni csak átigazolási szezonban lehet. Itt igazolás alatt azt értem, hogy hivatalosan beregisztrálni a FIFA-nál a játékost. Hiába van meg a megegyezés már most, hivatalosan akkor is csak júliusban fog végbemenni az átigazolás.

Persze ez csak az én véleményem.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:27

Jaaa, zsír. Akkor viszont megvárjuk a júliust az eladásokkal és jöhet is Mbappé meg Pogba százmillás szabály ide vagy oda. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 11., kedd 11:22

kiserik: ez jo hir, azt hittem augusztus vegeig kell varnunk Mbappera, de meg gyorsan be lesz tolva a tavalyi koltsegveteshez. :shifty: :D

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 11., kedd 11:20

RealMadridFanatic írta:
Kerlon írta: Az nem lehet, hogy a most bejelentett igazolásokat pénzügyileg Perez bácsi még a mostani idényhez csapja? Kvázi a gazdasági mérlegben azért ennek lehet szerepe.
Volt erről szó, szerintem esélyes, hogy így van. Viszont akkor az eladásokat is még júniusban kellene lezongorázni nagyrészt, ha érvényben van a -100M szabály. Írtam erről korábban:

viewtopic.php?f=9&t=48&p=1016647#p1016647

A számok hozzávetőlegesek gondolom, nagyságrendileg stimmelhet. De ez puszta spekuláció persze.
Elvileg arról volt szó, hogy ez a 100 milliós mizéria csak mostantól, vagyis júliustól lesz bevezetve. Ezért tolja Perez apó az igazolásokat ""tavalyra"", mert akkor mindegy volt még, hogy mennyiért igazol egy csapat nettóban.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 11., kedd 11:16

- Conte vinne négy játékost az Interhez: Bale, Lucas Vázquez, Nacho és Kovacic.
- James Napoli vagy MU, a vezetőség szeretné beleszuszakolni a Pogba üzletbe.
- Képbe került nálunk Fabián Ruiz (Napoli) akinek a piaci értéke 50 M.

Ez az utolsó "hír" kicsit meglepett. Nem ismerem a játékost de szerintem csak egy újságíró unatkozott.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:15

Kerlon írta: Az nem lehet, hogy a most bejelentett igazolásokat pénzügyileg Perez bácsi még a mostani idényhez csapja? Kvázi a gazdasági mérlegben azért ennek lehet szerepe.
Volt erről szó, szerintem esélyes, hogy így van. Viszont akkor az eladásokat is még júniusban kellene lezongorázni nagyrészt, ha érvényben van a -100M szabály. Írtam erről korábban:

viewtopic.php?f=9&t=48&p=1016647#p1016647

A számok hozzávetőlegesek gondolom, nagyságrendileg stimmelhet. De ez puszta spekuláció persze.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 11:06

Az nem lehet, hogy a most bejelentett igazolásokat pénzügyileg Perez bácsi még a mostani idényhez csapja? Kvázi a gazdasági mérlegben azért ennek lehet szerepe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:05

KAG írta: Pogbas hírhez.
Olvastam h a mu valoban erdeklodik bale irant.
Ebben az esetben vhogy bele kell fuzni az üzletbe.
Ha 30 40 millat engednek pogba arabol, akkor annyit.

Ket legyet egy csapasra.
Sajnos itt tartunk, igen. :|

Ha érdekelné még a futball, Angliában nagy király lehetne még 2-3 évig. A Pogba bizniszben meg egymás fizuját is kvázi kiváltják mindkét klubnál, mi is jól járunk, a MU is (egy elvágyódó Pogbát ott tartani szerintem merész lenne) és szerintem a játékosok is. Az ügynökökről nem is beszélve... :(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 11:04

Fenoo írta:
Csabi írta: - keylor távozási kérelmet adott be. ingyen akar menni. a klub csak pénzért engedi
RealMadridFanatic írta: Keylorhoz azt írták, hogy a fennmaradó fizut is csak ki kellene csengetni, nem?
Vagy valamit félreértettem?
Szeretné megkapni a szerződéséből fennmaradó 2 évnyi fizetést is.
Meg a lónak a fas.át :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. június 11., kedd 11:02

wZoLee7 írta: azért a paripapénisznek is van vége...a játékosaink miből gondolják, hogy mi majd ingyen engedünk el mindenkit, apróárt, és még fizessük is őket? Elég vastagon költöttünk eddig, ideje eladni is, pénzért, és nem egy nyalókáért meg kettő rágóért
Szerintem ez az idoszak veget ert. Mivel eletbe lepett egy 100 millas szabaly, emiatt nem tehetjuk meg, hogy minden evben jatekosokat engedunk el ingyen vagy bagoert. Szep gesztus ez, de lealdozott, mert maskepp nem fogunk tudni vasarolni.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 11., kedd 10:58

Pogbas hírhez.
Olvastam h a mu valoban erdeklodik bale irant.
Ebben az esetben vhogy bele kell fuzni az üzletbe.
Ha 30 40 millat engednek pogba arabol, akkor annyit.

Ket legyet egy csapasra. :agree:
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 11., kedd 10:56

Anthony írta: Egyelőre mi lezsíroztunk egy rakat igazolást (már lassan Mendyt is ideszámolom), de közben alig volt más mozgás a piacon. Érdekes :roll:
mi pattogunk, de még mindig csak júni eleje van. ilyenkor nem pörög máskor sem a piac.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég