Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 11., kedd 13:55

Azért tudunk mi pengén eladni, de amúgy én is egy ilyen 60-50-40-30 körülire lőném be ezeket az eladásokat.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 13:49

wZoLee7 írta: Azert a negy jatekosert kellene kapni 200-220 milliot, ha szarabbul jovunk ki akkorblehuztak
200-220?? Én jó esetben is csak egy 60-30-20-60-as üzletet látok ebben. De még abban se vagyok biztos, hogy Kováért kapnánk 60-at.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 11., kedd 12:59

Mondjuk ja, Bélát az olaszoknak eladni..15+15+15+40 milliós ajánlat, a fizuja felét meg pizzában és golfütőben kapja meg.

Mondjuk őszintén szólva én kb bármennyiért eladnám ha ellehet. nem azért, mert annyira utálom, egyszerűen egy idegen test, egy koszfolt a csapaton, ami lehet nagyon mérgező is.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 11., kedd 12:56

Majd küldik a 70 milliós ajánlatot olasz módra. Kivagyok az összes olasz csapattól átigazolásokat tekintve.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 11., kedd 12:47

Azert a negy jatekosert kellene kapni 200-220 milliot, ha szarabbul jovunk ki akkorblehuztak

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 11., kedd 12:45

Ehhez a -100 millióhoz nincs egyébként hogy az igazolások annyi évre vannak lebontva ameddig tart a szerződés? Plusz nem is szokták egybe kifizetni.

Legalább a kluboknál értik hogy működik ez az egész katyvasz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 11., kedd 12:38

Fenoo írta: - Conte vinne négy játékost az Interhez: Bale, Lucas Vázquez, Nacho és Kovacic.
- James Napoli vagy MU, a vezetőség szeretné beleszuszakolni a Pogba üzletbe.
- Képbe került nálunk Fabián Ruiz (Napoli) akinek a piaci értéke 50 M.

Ez az utolsó "hír" kicsit meglepett. Nem ismerem a játékost de szerintem csak egy újságíró unatkozott.
Mehet mind a négy.

James Nápolyban lehetne félisten amúgy, az a neki való közeg.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 11., kedd 12:33

Kerlon írta:
Anthony írta: Szerintem ezt a -100 milliót kb. sehol sem olvastam, csak itt. Majd Perezék tudják mit kell tenni, ezen igazán nem fogok idegeskedni :kalapos:
Tegnap Fenoo? belinkelte a kiadványt, ami tartalmazza. No fake news.

Hivatalosan is holnap 1-kor mutatják be Jovityot.
Nem feltétlenül az a lényeg, hanem az, hogy Perezék biztosan pontosan tudják mit csinálnak, nem kell félteni őket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 12:22

Anthony írta: Szerintem ezt a -100 milliót kb. sehol sem olvastam, csak itt. Majd Perezék tudják mit kell tenni, ezen igazán nem fogok idegeskedni :kalapos:
Tegnap Fenoo? belinkelte a kiadványt, ami tartalmazza. No fake news.

Hivatalosan is holnap 1-kor mutatják be Jovityot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 11., kedd 12:21

Szerintem ezt a -100 milliót kb. sehol sem olvastam, csak itt. Majd Perezék tudják mit kell tenni, ezen igazán nem fogok idegeskedni :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 12:16

RealMadridFanatic írta: Jaaa, zsír. Akkor viszont megvárjuk a júliust az eladásokkal és jöhet is Mbappé meg Pogba százmillás szabály ide vagy oda. :mrgreen:
Perez meg majd kiáll 31-én a sajtó tájékoztatót tartani, de nem szól egy szót se csak a háttérben megy https://youtu.be/8gKbraVbGyQ?t=9 30 percig. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 11., kedd 11:44

Fenoo írta: - Conte vinne négy játékost az Interhez: Bale, Lucas Vázquez, Nacho és Kovacic.
- James Napoli vagy MU, a vezetőség szeretné beleszuszakolni a Pogba üzletbe.
- Képbe került nálunk Fabián Ruiz (Napoli) akinek a piaci értéke 50 M.

Ez az utolsó "hír" kicsit meglepett. Nem ismerem a játékost de szerintem csak egy újságíró unatkozott.
Fiatal, magas, erős, labdaügyes, jól passzoló spanyol játékos jó lövőkével, a Napoli egyik legjobbja volt idén értékelések alapján. Akár egy spanyol low budget Pogbaként is lehet rá tekinteni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:42

Szerintem a transzfer megtörténik amint aláírják a papírokat. Hogy ezt pénzügyileg hogy lehet mahinálni, azt nem tudom (de hivatalosan a "tavalyi" szezon június 30-ig tart ha jól tudom), vagy azt, hogy a FIFA ezt szabályozhatja-e (nem hinném). A játékos regisztrációja meg nyilván később történik meg az új szezonra, de attól még korábban is már a klub kötelékébe tartozhat szerintem.

De csak találgatok én is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 11., kedd 11:35

Megint én leszek a negatív mint a -100-as szabálynál, de szerintem ez az átigazolás tavalyra írása nem igaz. Igazolni csak átigazolási szezonban lehet. Itt igazolás alatt azt értem, hogy hivatalosan beregisztrálni a FIFA-nál a játékost. Hiába van meg a megegyezés már most, hivatalosan akkor is csak júliusban fog végbemenni az átigazolás.

Persze ez csak az én véleményem.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:27

Jaaa, zsír. Akkor viszont megvárjuk a júliust az eladásokkal és jöhet is Mbappé meg Pogba százmillás szabály ide vagy oda. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 11., kedd 11:22

kiserik: ez jo hir, azt hittem augusztus vegeig kell varnunk Mbappera, de meg gyorsan be lesz tolva a tavalyi koltsegveteshez. :shifty: :D

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 11., kedd 11:20

RealMadridFanatic írta:
Kerlon írta: Az nem lehet, hogy a most bejelentett igazolásokat pénzügyileg Perez bácsi még a mostani idényhez csapja? Kvázi a gazdasági mérlegben azért ennek lehet szerepe.
Volt erről szó, szerintem esélyes, hogy így van. Viszont akkor az eladásokat is még júniusban kellene lezongorázni nagyrészt, ha érvényben van a -100M szabály. Írtam erről korábban:

viewtopic.php?f=9&t=48&p=1016647#p1016647

A számok hozzávetőlegesek gondolom, nagyságrendileg stimmelhet. De ez puszta spekuláció persze.
Elvileg arról volt szó, hogy ez a 100 milliós mizéria csak mostantól, vagyis júliustól lesz bevezetve. Ezért tolja Perez apó az igazolásokat ""tavalyra"", mert akkor mindegy volt még, hogy mennyiért igazol egy csapat nettóban.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 11., kedd 11:16

- Conte vinne négy játékost az Interhez: Bale, Lucas Vázquez, Nacho és Kovacic.
- James Napoli vagy MU, a vezetőség szeretné beleszuszakolni a Pogba üzletbe.
- Képbe került nálunk Fabián Ruiz (Napoli) akinek a piaci értéke 50 M.

Ez az utolsó "hír" kicsit meglepett. Nem ismerem a játékost de szerintem csak egy újságíró unatkozott.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 11., kedd 11:15

Kerlon írta: Az nem lehet, hogy a most bejelentett igazolásokat pénzügyileg Perez bácsi még a mostani idényhez csapja? Kvázi a gazdasági mérlegben azért ennek lehet szerepe.
Volt erről szó, szerintem esélyes, hogy így van. Viszont akkor az eladásokat is még júniusban kellene lezongorázni nagyrészt, ha érvényben van a -100M szabály. Írtam erről korábban:

viewtopic.php?f=9&t=48&p=1016647#p1016647

A számok hozzávetőlegesek gondolom, nagyságrendileg stimmelhet. De ez puszta spekuláció persze.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 11:06

Az nem lehet, hogy a most bejelentett igazolásokat pénzügyileg Perez bácsi még a mostani idényhez csapja? Kvázi a gazdasági mérlegben azért ennek lehet szerepe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég