Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 19:54

Btw Morata&Jese eladasa volt nalam a legnagyobb teljesitmeny. :kalapos: ket ontelt balfek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 19:51

KAG írta:
Realista24 írta: Pár éve senki nem gondolta, hogy Morata, Higu és Özil ilyen áron megy el. Türelem.
Morata pont abban az évben hozott egy eleg jo produktumot, ha jol remlik.

Higunal nem tudom h napolis vagy a realos transzferre gondolsz,de m2 esetben egy kb kezdo jatekos volt, jo statokkal.

Ozil meg akkoriban boven 20 pluszos asszisztokat rakott le szezononkent.


Teljesen mas kavehaz szvsz a fenti harom jatekos mint most azok, akiket probalunk eladni.
De legyen igazad!
Na, ez a lényeg. Akkor miért baj, ha "apróért" eladjuk a másik három játékost és nem 100 milliókért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 11., kedd 19:49

Realista24 írta: Pár éve senki nem gondolta, hogy Morata, Higu és Özil ilyen áron megy el. Türelem.
Morata pont abban az évben hozott egy eleg jo produktumot, ha jol remlik.

Higunal nem tudom h napolis vagy a realos transzferre gondolsz,de m2 esetben egy kb kezdo jatekos volt, jo statokkal.

Ozil meg akkoriban boven 20 pluszos asszisztokat rakott le szezononkent.


Teljesen mas kavehaz szvsz a fenti harom jatekos mint most azok, akiket probalunk eladni.
De legyen igazad!
ZIDANE

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 11., kedd 19:47

Realista24 írta: Pár éve senki nem gondolta, hogy Morata, Higu és Özil ilyen áron megy el. Türelem.
Nem aggódom, biztos, hogy jó üzleteket fogunk kötni, meg kvázi most indul majd a dömping, nekünk meg van nagyon sok piacképes minőségi játékosunk, 11-12 játékosból biztos, hogy jó pénz fog bejönni. Baleből viszont, hogy nagy pénzt látunk arról kezdek lemondani.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 11., kedd 19:46

Vmikor meg megy kb ingyen es a fizetese magy reszet is mi alljuk. :lol:
ZIDANE

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 11., kedd 19:41

Realista24 írta:
RaúlCF írta: Amúgy meg a kölcsönöknek is van ám áruk nem az van hogy csak úgy ingyen odaadjuk
Nem minden esetben. Valamikor azért adjuk oda, hogy a fizut ne kelljen állni.
Valamikor. Valamikor meg jó pénzt is kapunk lásd James. Nyugodtság kell tuti dolgoznak ezerrel

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 19:39

RaúlCF írta: Amúgy meg a kölcsönöknek is van ám áruk nem az van hogy csak úgy ingyen odaadjuk
Nem minden esetben. Valamikor azért adjuk oda, hogy a fizut ne kelljen állni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 11., kedd 19:38

Amúgy meg a kölcsönöknek is van ám áruk nem az van hogy csak úgy ingyen odaadjuk

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 11., kedd 19:30

Pár éve senki nem gondolta, hogy Morata, Higu és Özil ilyen áron megy el. Türelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 11., kedd 19:27

wZoLee7 írta: kettejukert minimum 50 milliot kell kapnunk.
Ezt mondom én is, annyi különbséggel, hogy sztem nem minimum az, hanem maximum. Évek óta totál cserejátékosokért nem fog senki ennél jóval többet fizetni.
wZoLee7 írta: Bale es James meg ketten 100-120 millat csak ki eroltetnek magukbol.
Jó lenne de a hírek szerint ez perpill úgy néz ki, hogy Balenek kinéz egy MU kölcsön, James meg 50 millió körül mehet a Napoliba :lol:
wZoLee7 írta: Kova 50, kesz, ha nem kell senkinek akkor nem kell, nem jotekonykodunk.
A várható 400 millió körüli kiadás mellé nagyon kell majd a bevétel, és Kova az egyik legpiacképesebb játékosunk, de 50 millió az szerintem nagyon túlzás érte, de bízzunk Perez apóék jó eladó vénájában.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 11., kedd 18:22

Lucas es Nacho ne h mar 20-20 milla legyen, meg ha Nacho igen, de mennyiert valtanak mostanaban jatekosok, kettejukert minimum 50 milliot kell kapnunk. Kova 50, kesz, ha nem kell senkinek akkor nem kell, nem jotekonykodunk.
Bale es James meg ketten 100-120 millat csak ki eroltetnek magukbol. Mar 200 korul vagyunk, es meg Navas, Llorente, Vallejo, Mariano, Ceballos es meg kitudja kik. Boven nem allunk rosszul

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 11., kedd 17:42

Dupla D írta:
Pad'em írta:
Lucasért, Nachoért meglepődnék ha 20 milliónál többet kapnánk. Kovacicért is egy 30 max 40 millió a reális szerintem. Tudja mindenki, hogy nekünk nem kell.

Bale meg... majd augusztus végén amikor végig padozta az összes felkészülési meccset talán megjön az esze, hogy jobb lenne neki Manchesterben és remélhetőleg belevonjuk a Pogba dealbe.
Lucasról korábban 30 milliós hírek voltak, Nacho is szerintem akörül lehet, de legalább 25.
Kovacic meg 50 millió. Egyébként miért nem kéne nekünk? Ha maradni akarna, szerintem bőven elférne a keretben.
Kovacic kapcsán kizárólag a hírekre alapozok, amik eddig arról szóltak, hogy Zidane nem számít rá, valamint Kova se akar maradni. Ezek mellett meglepődnék ha lenne csapat amelyik 50 milliókat adna érte, de persze reméljük lesz ilyen :) a rotációban meg elférne bőven igen: Case, Kroos, Modric, Valverde, Isco, Pogba meg Kova felállástól függően 3-4 posztra nem lenne rossz, de nem hiszem hogy lesz neki több meccse Real mezben
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 11., kedd 17:11

Pad'em írta:
Lucasért, Nachoért meglepődnék ha 20 milliónál többet kapnánk. Kovacicért is egy 30 max 40 millió a reális szerintem. Tudja mindenki, hogy nekünk nem kell.

Bale meg... majd augusztus végén amikor végig padozta az összes felkészülési meccset talán megjön az esze, hogy jobb lenne neki Manchesterben és remélhetőleg belevonjuk a Pogba dealbe.
Lucasról korábban 30 milliós hírek voltak, Nacho is szerintem akörül lehet, de legalább 25.
Kovacic meg 50 millió. Egyébként miért nem kéne nekünk? Ha maradni akarna, szerintem bőven elférne a keretben.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 11., kedd 15:56

Úgy néz ki Eriksennek marad a hosszabbítás, minden erőnkkel Pogbára összepontosítunk.

Én amúgy megcsörgetném a dánt, hogy ne írjon alá új szerződést, és jövőre jöjjön ingyen, nagyobb fizuért. Bár tűnik annyira lojálisnak Eriksen, hogy nem baszna így ki a Spurssel, de azért meg lehetne próbálni :D

Lucasért, Nachoért meglepődnék ha 20 milliónál többet kapnánk. Kovacicért is egy 30 max 40 millió a reális szerintem. Tudja mindenki, hogy nekünk nem kell.

Bale meg... majd augusztus végén amikor végig padozta az összes felkészülési meccset talán megjön az esze, hogy jobb lenne neki Manchesterben és remélhetőleg belevonjuk a Pogba dealbe.

kodo írta: Most akkor lesz meg egy orvosija a héten Mendynek es ha az oke, akkor bejelentjuk?
Igen, holnap érkezik Madridba a második vizsgálatra, gondolom bejelentve utána lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 11., kedd 15:48

Most akkor lesz meg egy orvosija a héten Mendynek es ha az oke, akkor bejelentjuk?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 11., kedd 14:33

Azon emberek táborát erősítem én is, akik 150 m Eur.- környékét várnak összesen a lentebb említett arcok eladásából.

Sajnos, kisebb-nagyobb mértékben, de mindegyik megbukott az előző szezonban.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 14:33

ziro4vr írta: Azért tudunk mi pengén eladni, de amúgy én is egy ilyen 60-50-40-30 körülire lőném be ezeket az eladásokat.
Tudnk eladni, ha van hype a játékos körül, mint Morata esetében, de a szóbanforgó játékosok esetében semmi. Inkább mindenki a budget igazolásnak látja őket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 11., kedd 14:12

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: Azert a negy jatekosert kellene kapni 200-220 milliot, ha szarabbul jovunk ki akkorblehuztak
200-220?? Én jó esetben is csak egy 60-30-20-60-as üzletet látok ebben. De még abban se vagyok biztos, hogy Kováért kapnánk 60-at.
Kb nálam is ez, csak Kova max 50 de még lehet annyi se. Ha 150-160 körül kapunk az már jó. Azért se várok többet mert ők nálunk feleslegek akiktől meg akarunk válni (kivéve Nacho) ami lenyomja az árukat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 11., kedd 13:55

Azért tudunk mi pengén eladni, de amúgy én is egy ilyen 60-50-40-30 körülire lőném be ezeket az eladásokat.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 13:49

wZoLee7 írta: Azert a negy jatekosert kellene kapni 200-220 milliot, ha szarabbul jovunk ki akkorblehuztak
200-220?? Én jó esetben is csak egy 60-30-20-60-as üzletet látok ebben. De még abban se vagyok biztos, hogy Kováért kapnánk 60-at.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég