Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 19., szombat 17:58

kár sokat filózni ezen...malaga nem tudta mi van..egy sámán bevarázsolta a kapusukba a többiek tudását és megszorozta 10-zel. csak a második félidő legelején volt egy kis szakadása a bűbájnak

jesé amúgy jól mozgott, már én is lassan nekiállok mondogatni hogy játsszon többet
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 19., szombat 17:56

számomra ez a meccs abszolút pozitív volt. Mentek a letámadások, az ellenfél sok passzát csípték el a srácok, ez egy barca ellen nagy fegyver lehet. Ma még Khedira is jól játszott :D :D
A legnagyobb öröm számomra, hogy kapott gól nélkül lett vége a meccsnek, az ellenfél meg a kapusának köszönheti hogy nem lettek nagyon kitömve.
Jesének elmenne kicsivel több lehetőség is mostmár. Morata játéka is tetszett. Azt mondjuk nem értem CR miért nem rúgta kapásból a labdát Jesé passza után, de legalább sikerült neki is gólt szereznie

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 19., szombat 17:55

hát ez egy szar vígjátéknak jó volt, de semmi több. komolyan mondom, ennyi helyzetet nem lehet kihagyni.
egyébként borzasztó nagy hulladék volt ez a Malaga, én ilyen gyenge teljesítményt első osztályú csapattól nem nagyon láttam még. kb. akkor kerültünk helyzetbe, amikor akartunk, 2 percenként volt olyan támadásunk amikor 4 támadó ment 2 védőre. a magyar válogatott is kitömte volna ezeket a senkiket.

a másik poén meg ez a kábájéró vagy kiapicsa. nyilván neki is élete meccsét ellenünk kell játszania, de már meg sem lepődök. kövi bajnokin meg majd olvassuk, hogy az ő bakijából kaptak ki, de a Real ellen így kell védenie.

hú de felkúrt ez a meccs. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 9., szerda 15:43

Nyilván nem hiszi el senki, amíg nem látta, mert hát Casemiro nem játszott.
Ugye azt már mindenki látta,hogy Khediraval ultrastabil... :lol:
Casemiroval meg kitudja,de meg se próbáljuk,mert annyira felesleges... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 9., szerda 15:23

Aztán a másik...azok az érvek hogy Khedira szar ugyan,de Casemiro meg még szarabb...ez most honnan?Mikor szerencsétlen brazil még egy tétmeccsen nem játszott...
Casemiro azt sem bizonyította be, hogy jobb lenne Khediránál.
Mivel Khediranal nem nagyon van lejjebb,nem érrem hogy mi veszteni valónk lenne Kázmérral..Nyilván most majd jön az hogy a herceggel stabilabb a kp...komolyan ezt még elhiszi valaki?
Nyilván nem hiszi el senki, amíg nem látta, mert hát Casemiro nem játszott. De nem furcsa az, hogy még esélyt sem kap? Itt valami gebasz van a háttérben Casemironál, vagy fizikai vagy mentális, mert én nem hiszem el, hogy Khedira ennyi idő alatt ilyen mélyen benyalta magát Carlonál. Ha pedig fennáll a fizikai vagy mentális felkészületlenség, akkor nem is kérdés, hogy Casemironak nincs helye a csapatban.
Utóbbi; nyáron is ezt hangoztattam /nyugodtan vissza lehet nézni/ B-) :mrgreen: --> 15-16 elsőosztályú labdarúgó (akire ezt az idényt elsősorban alapozni kell, főleg egy Real Madridnak), de a megfelelő elosztásban, megfelelő emberekkel, különös tekintettel ugye a kulcsposztokra! Na most ez nálunk jelenleg úgy néz ki, hogy a védelemben talán ezt a követelményt picit túl is teljesítjük (Iker-D. López; Marcelo-Coentrao párossal); viszont ettől feljebb sajnos több sebből is vérzik a keretünk .... Nyilván ez csak néhányunk véleménye, nem is kell vele egyetérteni; ugyanakkor ettől még a tények, sajnos tények maradnak!
Sajnos ez így van. Sem top tkp csere sem top csatár csere nincs. A minőségi csere fogalma nálunk kimerül a védelemmel illetve DM-mel bezárólag. De mivel Bale még nem bevethető, ezért jelenleg előre nincs minőségi csere. Na ez egy Realnál ultragáz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 9., szerda 14:34

De fele annyira nem rossz, mint aminek itt be van állítva, és a szememet bántja a sok baromság, amit Khedirával kapcsolatban itt leírnak az emberek lb 5 évesek színvonalán. 
Khediraval kapcsolatban nem mindenki 5 éves szinten szólalt meg,voltak akik ésszerűen leírták az érveiket,de ezt némelyek hajlamosak elfekejteni,csak jön a demagog szöveg hogy mert utálják...
Aztán a másik...azok az érvek hogy Khedira szar ugyan,de Casemiro meg még szarabb...ez most honnan?Mikor szerencsétlen brazil még egy tétmeccsen nem játszott... :roll: Mivel Khediranal nem nagyon van lejjebb,nem érrem hogy mi veszteni valónk lenne Kázmérral..Nyilván most majd jön az hogy a herceggel stabilabb a kp...komolyan ezt még elhiszi valaki?Ja és itt még azt se lehet felhozni érvként,mint Modric vagy Illarra esetében hogy nem a posztjuk...
Ha meg Ancelotti tudja hogy ez így kerek,akkor meg nemtom más döntései miatt miért kell savazni,az érthetetlen cserék,a kezdő,meg a 442 miatt,ha egyszer tudja...na mindegy.
A meccsről meg annyit,hogy kvara felejthető volt,legfőbb pozitivum a 3 pont...kb ennyi.
Ramosnak meg,bárki bármit mond,takarítani kellett volna nem toporogni mint hajléktalannak a szcközpont előtt...Lopez utánna már kész tények elé lett állítva...bár persze lehet hogy rosszul látom,bár sem Ramos-al,sem Lopezzel szemben elfogult nem vagyok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 7., hétfő 11:10

neked mi kell? 22 olyan ember, aki bármikor kezdő lehet, pont ezért az összevissza, rendszertelen játéklehetőségek miatt mindegyik csak 80%-on képes teljesíteni, vagy 16 olyan játékos, akik 100%-on, mert játékban vannak és össze vannak szokva?
Utóbbi; nyáron is ezt hangoztattam /nyugodtan vissza lehet nézni/ B-) :mrgreen: --> 15-16 elsőosztályú labdarúgó (akire ezt az idényt elsősorban alapozni kell, főleg egy Real Madridnak), de a megfelelő elosztásban, megfelelő emberekkel, különös tekintettel ugye a kulcsposztokra! Na most ez nálunk jelenleg úgy néz ki, hogy a védelemben talán ezt a követelményt picit túl is teljesítjük (Iker-D. López; Marcelo-Coentrao párossal); viszont ettől feljebb sajnos több sebből is vérzik a keretünk .... Nyilván ez csak néhányunk véleménye, nem is kell vele egyetérteni; ugyanakkor ettől még a tények, sajnos tények maradnak! :sly: :kivagyhe:
őőő tessék?
vkp.: Illara, Casemiro, Xabi, Khedira és akár még Modric
tkp.: Isco, Modric és akár még DM, Bale, Jesé...
csatár: Benzema, Morata, Jesé
--------------------------------------------------------------------------
--->
őőő?
vkp: Casemiro és Khedira kevés. Xabi, Illara meg Modric hátsó irányítók, védekezni tudnak, de 2 egymás mellett már zavarná egymást, melléjük kellene egy jó vkp, aki velük/helyettük rengeteget melózik, és a megszerzett labdát odaadja nekik.
tkp: Ha Modric hátrébb játszik és mint látjuk az a poszt jobban fekszik neki, akkor ne soroljuk már ide. DM, Bale nem itt a legjobb, ezek csak kényszermegoldások. Mint ahogy Jesé sem.
Isco meg: a topikjába tegnap Samy írta, hogy a tegnapi játéka őt Özilre emlékeztette. Na most lehet itt Özilt szidni, de ő a gyenge játéka ellenére is a gólpasszokat szállította. Ha Isco ilyen gyengén fog muzsikálni, akkor eldobtunk egy rakat gólpasszt és nem kaptunk cserébe semmit. Ezen felül nincs olyan emberünk, aki az utolsó passzokba jó lenne, max talán Modric, de ő egyedül ide kevés.
csatár: Benzema bizonyít idén is, mint mindig... Morataról süt, hogy ezen a szinten kevés. 4-5 év múlva talán ott lehet, ahol ma Soldado vagy Negredo de ahhoz évekig stabil játéklehetőségre lesz szüksége. Nekünk most kellene a padra egy Soldado/Negredo szintű arc, nem olyasvalaki, aki 5 év múlva lesz annyira megbízható. Jesé meg... Valaki elárulhatná, hogy mi a posztja, mert én úgy tudom, hogy árnyékék, csak itt ilyen poszt nincs. Lehet, hogy tényleg meg kellene nézni csatárban, de talán Remy írta róla, aki képben van vele, hogy ott ő nem igazán jó.
Ennyi; szebben én sem tudtam volna megfogalmazni B-) ; talán annyit a vkp.-hoz még hozzátennék, hogy nem mellékesen egyelőre Casemiro és Xabi Alonso is csak lélekben és létszámban erősíti a csapatot (ilyen-olyan okból, de effektíve nincsenek hasznunkra és nem segítenek a csapaton) ... :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 6., vasárnap 11:19

cart írta:
Galacticos írta:kicsit hátrébb mint pl özil de.:
asier illarramendi.
Szerintem pont nem Illarramendi lesz az, aki bármi váratlant tudna húzni. Lehoz egy szintet a mezőnyben, de semmi több.
Eloszor en is azt gondoltam, hogy nincs benne semmi plusz, viszont valamelyik masodjara megnezett meccs utan (a stream nagyon szaggatott, ugyhogy masnap ujra neztem az egeszet) kulon az o jatekat figyeltem es hihetetlen milyen jol es okosan jatszik. Nem csak a passzaira ertem, hanem a labda nelkuli mozgasban bitang hasznos. Ezek utan megfigyeltem Khedirat is.. Eg es fold a kulonbseg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 6., vasárnap 11:07

Matt009 írta: Lehet, hogy tényleg meg kellene nézni csatárban, de talán Remy írta róla, aki képben van vele, hogy ott ő nem igazán jó.
Igazából a támadósorban kb mindenhol megfordul. Castillában is volt amikor középen elől tolták, volt amikor szélen játszott, de játszott már csatár mögött is középen (spanyol u válogatott). Igazából mindenhol ki lehet próbálni, de mivel a szélen már meglesznek az alapkezdők, így csatárként kéne kipróbálni.

A Castillában és a válogatottban is bizonyította, hogy jól érkezik a kapu elé, és ráadásul érzi is. De mondjuk ezt úgy lehet kipróbálni, ha nem 10 perceket kap...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 6., vasárnap 11:02

Én nagyon örültem, amikor kinevezték Ancelottit, de eddig sajnos nem bizonyított. Ez az idő kell téma nem adja, ott van a Roma új edzővel, 7/7-et hoztak eddig, persze lesz az rosszabb is, de bizonyítja hogy nem kellenek félévek, valami vagy működik vagy nem.

Az a baj, hogy Bale sem fog semmit segíteni, mert ő nincsen hatással a játék képére, esetleg valamennyivel veszélyesebbek leszünk elöl, de nem annyival jobb, mint DM, hogy most miatta 2-szer jobbak legyünk.

Nem tudom mi lesz, ha X.Alonso felépül, húz Ancelotti egy Illara, Alonso, Modric, CR, Bale, Benzemát?

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. október 6., vasárnap 11:00

Teljesen nyilvánvaló Ancelotti felfogása Khedirával kapcsolatban. Khedirát tartja tapasztaltabbnak, de azért mindennek van egy bizonyos határa, ennyire vak nem lehet o sem. Akkor ennyi erovel tegyunk oda egy tok fogalmatlan 35 éves, tapasztalt játékost. Ennyire hulye azert ne legyen Carlo sem. Azt meg már végképp nemértem, hogy akkor minek adtunk ki 32 milliót Illarráért. Mert ha Carlo tényleg a tapasztalt játékosokat favorizálja, akkor minek vett 32 millióért egy "tapasztalatlan" jatekost?? Vagy megint az van, hogy Perez vasarolt meg mindenkit, Carlo meg csak bólogat ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 10:59

unalmas már, hogy ez hiányzik, az hiányzik, csatár kell, vkp kell, mindig van vmi szar.

a keretünk tökéletes. 2 helyen kell kibaszni a kukábavaló embereket a kezdőből, a fiatal spanyoloknak és kázmérnak több lehetőséget adni és minden jó.
ez azért nagy előrelépés ahhoz képest, hogy tavaly a fél kezdőcsapat lófaszjóskákból és gyökerekből állt.
Te is sírtál sok mindenki után éveken keresztül, most meg örülsz, int majom a farkának, mert Higu és Özil elment, akiket élből utáltál, de most elégedett vagy mert a kis kedvenceid Benzema és Kázmér csapattagok, pedig semmivel sem jobbak, mint amilyen Higu volt, vagy mondjuk Khedira. Én akkor leszek boldog, ha nem Benzema lesz a csatárunk és lesz egy normális vkp. Nem ilyen Casemirok meg Khedirák várnak bevetésre.
őőő tessék? vkp.: Illara, Casemiro, Xabi, Khedira és akár még Modric
tkp.: Isco, Modric és akár még DM, Bale, Jesé...
csatár: Benzema, Morata, Jesé
őőő?
vkp: Casemiro és Khedira kevés. Xabi, Illara meg Modric hátsó irányítók, védekezni tudnak, de 2 egymás mellett már zavarná egymást, melléjük kellene egy jó vkp, aki velük/helyettük rengeteget melózik, és a megszerzett labdát odaadja nekik.
tkp: Ha Modric hátrébb játszik és mint látjuk az a poszt jobban fekszik neki, akkor ne soroljuk már ide. DM, Bale nem itt a legjobb, ezek csak kényszermegoldások. Mint ahogy Jesé sem.
Isco meg: a topikjába tegnap Samy írta, hogy a tegnapi játéka őt Özilre emlékeztette. Na most lehet itt Özilt szidni, de ő a gyenge játéka ellenére is a gólpasszokat szállította. Ha Isco ilyen gyengén fog muzsikálni, akkor eldobtunk egy rakat gólpasszt és nem kaptunk cserébe semmit. Ezen felül nincs olyan emberünk, aki az utolsó passzokba jó lenne, max talán Modric, de ő egyedül ide kevés.
csatár: Benzema bizonyít idén is, mint mindig... Morataról süt, hogy ezen a szinten kevés. 4-5 év múlva talán ott lehet, ahol ma Soldado vagy Negredo de ahhoz évekig stabil játéklehetőségre lesz szüksége. Nekünk most kellene a padra egy Soldado/Negredo szintű arc, nem olyasvalaki, aki 5 év múlva lesz annyira megbízható. Jesé meg... Valaki elárulhatná, hogy mi a posztja, mert én úgy tudom, hogy árnyékék, csak itt ilyen poszt nincs. Lehet, hogy tényleg meg kellene nézni csatárban, de talán Remy írta róla, aki képben van vele, hogy ott ő nem igazán jó.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 6., vasárnap 10:57

nem, nem egyel hátrébb.
Nem a mélységi irányító hiányzik, hanem aki a támadóharmadban ad fazont.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2013. október 6., vasárnap 10:46

Galacticos írta:kicsit hátrébb mint pl özil de.:
asier illarramendi.
Szerintem pont nem Illarramendi lesz az, aki bármi váratlant tudna húzni. Lehoz egy szintet a mezőnyben, de semmi több.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 6., vasárnap 10:42

madridronie írta:Továbbra is szemmel látható, hogy egy minőségi vkp., egy csatár és egy szervező tkp. bizony hiányzik még ebből a keretből!
őőő tessék? vkp.: Illara, Casemiro, Xabi, Khedira és akár még Modric
tkp.: Isco, Modric és akár még DM, Bale, Jesé...
csatár: Benzema, Morata, Jesé

Ide rohadtul nem kell már senki, Khedirát kell onnan kivágni és jó. Mindenki kap elég játékpercet ahhoz hogy felvegye a ritmust és ne essen ki. Ettől a csapattól semmi kupát nem szabad elvárni idén, és aki ez alapján a pár meccs után edzőt és fél csapatot cserélne az rossz klubnak szurkol...számomra fel nem fogható milyen madridisták vannak...lemondani és kritizálni a többség nagyon tud :shutup:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 10:37

unalmas már, hogy ez hiányzik, az hiányzik, csatár kell, vkp kell, mindig van vmi szar.

a keretünk tökéletes. 2 helyen kell kibaszni a kukábavaló embereket a kezdőből, a fiatal spanyoloknak és kázmérnak több lehetőséget adni és minden jó.
ez azért nagy előrelépés ahhoz képest, hogy tavaly a fél kezdőcsapat lófaszjóskákból és gyökerekből állt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 10:37

Mike írta:igazából nagyon hiányzik a csapatból egy Özil típusú játékos. Típusú, még mielőtt valaki egyből ugrana.

Modric és Isco is nagyon jó játékosok, technikailag képzettek, szinte semmi gond nincs velük ezen a téren. Viszont játékintelligenciában nincsenek azon a szinten. Nincs egy játékosunk se aki fazont szabna a támadásainknak, megszervezné azokat. Aki ha megkapja a labdát gondolkodik, megfontolt, ha kell gyorsan továbbadja, ha kell lassítja a játékot, a többiek mozgását is fel tudja fogni. A jelenlegi csapatból egy ember sincs ilyen. Minden támadásunknál azt érzem, akárkihez kerül a labda, hogy csak akadozik, mint mikor szar a stream, és ugyan megy a meccs meg látod mi történik, de élvezhetetlen. Töredezik a játékunk, mindenki ahogy megkapja a labdát felcsillan a szeme és azt hiszi h na majd most ő megmutatja. Felesleges cselek, értelmetlen indítások, lövések, rossz döntések sorozatából áll a játékunk. És ez nem összeszokottság meg taktika kérdése. Fel sem merül senkiben hogy ácsi, ne kapkodjunk, játsszuk szépen végig. Nincs olyan szervezőnk akin átfolynak az akciók.
kicsit hátrébb mint pl özil de.:
asier illarramendi.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 6., vasárnap 10:22

igazából nagyon hiányzik a csapatból egy Özil típusú játékos. Típusú, még mielőtt valaki egyből ugrana.

Modric és Isco is nagyon jó játékosok, technikailag képzettek, szinte semmi gond nincs velük ezen a téren. Viszont játékintelligenciában nincsenek azon a szinten. Nincs egy játékosunk se aki fazont szabna a támadásainknak, megszervezné azokat. Aki ha megkapja a labdát gondolkodik, megfontolt, ha kell gyorsan továbbadja, ha kell lassítja a játékot, a többiek mozgását is fel tudja fogni. A jelenlegi csapatból egy ember sincs ilyen. Minden támadásunknál azt érzem, akárkihez kerül a labda, hogy csak akadozik, mint mikor szar a stream, és ugyan megy a meccs meg látod mi történik, de élvezhetetlen. Töredezik a játékunk, mindenki ahogy megkapja a labdát felcsillan a szeme és azt hiszi h na majd most ő megmutatja. Felesleges cselek, értelmetlen indítások, lövések, rossz döntések sorozatából áll a játékunk. És ez nem összeszokottság meg taktika kérdése. Fel sem merül senkiben hogy ácsi, ne kapkodjunk, játsszuk szépen végig. Nincs olyan szervezőnk akin átfolynak az akciók.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 9:39

Továbbra is szemmel látható, hogy egy minőségi vkp., egy csatár és egy szervező tkp. bizony hiányzik még ebből a keretből!
neked mi kell? 22 olyan ember, aki bármikor kezdő lehet, pont ezért az összevissza, rendszertelen játéklehetőségek miatt mindegyik csak 80%-on képes teljesíteni, vagy 16 olyan játékos, akik 100%-on, mert játékban vannak és össze vannak szokva?
Tartok tőle, hogy Ancelotti jelenleg ezt tarja a legerősebbnek.
baromság.
ancelotti még itt se volt, amikor tudni lehetett, hogy marcelo olyan alapember lesz, mint atom. volt ez a combhúzódása, finoman kell kezelni az ilyeneket, de nem kérdés, hogy egy ilyen szánalmas coentrao mellett marcelo a bhv.
elöl sztem alap lesz a cé-bale-benzema, nincs miről beszélni, dimariának talál helyet ancelotti, ha akar a kp szélén.
varane is két meccset végignyomott most, a hülye is látja, hogy jobb a védelmünk vele, mint bárkivel.
a jhv posztért és kedira helyéért kell harcolnia a 2 fiatal spanyolnak, keményen odatenni magukat edzésen és akkor összeállhat az álomkezdő, aminek simán béellgyőzelem szaga van, csak idő kell. tavaszig én türelmes vagyok.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 6., vasárnap 9:33

Hááát ezt én se értem, de az is lehet, hogy nem akarják padoztatni a herceget, hogy nehogy az legyen, hogy olyan valakit akarunk eladni aki a padot melegíti, és addig meg Casemiro ne essen ki a formából inkább oda adják kölcsönbe. Én csak erre tudok gondolni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég