Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 16., vasárnap 21:12

komolyan, vegyék már be a makkomat ezek a csapatok. mindenki mindenkit csak kölcsönbe vinne. jamest, bélát, mindnekit. keylor meg ingyen távozna. meg mi a szart nem. a csapatnak meg bevétele de tomásból lesz?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. június 16., vasárnap 21:06

Csabi írta: a juve feladta a pogba bizniszt, helyette ndombelét igazolnák le.
akkor így csak álom marad:
Ndomele -> RM
Pogba -> Juve
Llorente -> Atma
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 16., vasárnap 19:37

Nem a franciákkal van bajom. De az sose volt jó amikor túlsulyban volt valamelyik nem spanyol nemzetiség. 2006os brazil Real meg a 2008as holland sem adta nekem annyira.

Attól még ,hogy asensio és társai kóklerek szükség van spanyolokra akik átadják a madridi kultúrát és a madridizmust a külföldieknek.Carvajal egyedül kevés lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 16., vasárnap 19:30

dzsi91 írta: Én annyira nem aggódok pogba miatt. Vb-n megmutatta,hogy tud fegyelmezetten dolgozni ha látja a célt. Inkább az a bajom,hogy ha 1-2 éven belül érkezik mbappe is kicsit túl sok franciank lesz.
Nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne a francia anyanyelv ha mind ideigazolnának. Courtois, Benzema, Pogba, Mbappe mind perfekt spanyol. Nem gondolom hogy klikkesedés lenne.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 16., vasárnap 19:23

sokkal inkább franciák mint spanyolok
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 16., vasárnap 19:14

Én annyira nem aggódok pogba miatt. Vb-n megmutatta,hogy tud fegyelmezetten dolgozni ha látja a célt. Inkább az a bajom,hogy ha 1-2 éven belül érkezik mbappe is kicsit túl sok franciank lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 16., vasárnap 19:12

ez a lustaság is egy érdekes dolog. Özilt buzerálták az Arsenal drukkerek hogy lusta és nem fut közbe instenítették Alexist hogy hogy teper. közben meg statisztikailag Özil mindig többet futott. Pogba is a Juvéban futott a válogatottban futott. Mou alatt meg nem volt hova futni olyan statikus volt az egész.

a fene se tudja mi lesz ebből az egészből de ha jön nyílván kapcsolatban van ZZvel és beszélnek róla hogy mit vár el és mi lesz a szerepe. ha meg lötyög lehet akármekkora név itt megkapja a magáét az fix

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 16., vasárnap 19:09

Dupla D írta: FranceFootballon van egy cikk, amiben a PSG elnöke azt mondja, hogy nem akar több szupersztár viselkedést, melót akar látni ehelyett, így ha valaki (Mbappé) nem tud alkalmazkodni ehhez, az ajtók nyitva állnak.

Google forditóval probálkoztam. :D
Elkényeztették a gyerekeket és most csodálkoznak, hogy visszabeszélnek.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 16., vasárnap 18:56

FranceFootballon van egy cikk, amiben a PSG elnöke azt mondja, hogy nem akar több szupersztár viselkedést, melót akar látni ehelyett, így ha valaki (Mbappé) nem tud alkalmazkodni ehhez, az ajtók nyitva állnak.

Google forditóval probálkoztam. :D
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 16., vasárnap 18:52

Mondjuk Pogba szerintem nagy és darabos, ami nem pont a spanyol foci legkedveltebb barátja. Hiába jó technikailag stb. Engem ez is aggaszt vele kapcsolatban, ha már a képességeiről beszélünk. Ha Özil kapta a fikát a lustaságára, akkor nem tudom, hogy ő mit fog...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 16., vasárnap 18:33

Ndombeleről szó sincs, csak mi beszélünk róla, Pogba 150ert valami poén, zidanenak tényleg ennyire kell vagy pereznek? Ha majd beint nekünk a végén marad eriksen.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 16., vasárnap 18:27

Képességekre ő kell, személyiségre nagyon nem.
Alázatot keveset vélek benne felfedezni. Az a stat, hogy ő futotta a legkevesebbet átlagban a PL-ben nekem iszonyúan aggasztó. Nálam az alázat megléte egy kritikus pont. 150 millióért nem rizikóznék. Ha azonos áron lenne, mint Eriksen vagy Ndombele, akkor valószínűleg őt hoznám, de így kb duplaáron azért más a helyzet. Pogba ha nem jön be, akkor olyan probléma lehet, mint Bale. Nagy fizu, más csapat meg sokkal kevesebbért vinné, mint amennyiért vettük. Másik kettőnél nem lenne ilyen probléma.

Amúgy lehetne egy szavazás, hogy hoznád-e Pogbát 150 millióért, mert most úgy tűnik csak ez a kérdés a részünkről, nem az, hogy melyiket hozzuk a háromból.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. június 16., vasárnap 18:21

Mondjuk én azt sem értettem valamelyik nap, amikor egy állítólagos igazgatósági tag azt nyilatkozta, hogy Mbappe, Neymar simán kapná a nagy fizut de Pogba nem az a kaliber.

Na mármost ha valamiért megeri még Pogba ezt az árat, az a marketingje miatt van. Szerintem ő egy globális sztár, szerte a világon ismerik és kedvelik. Ő simán az a kaliber aki hozzátesz ahhoz, hogy a Bernabeuban megint nőjön a nézők száma.

Sportszakmailag lutri. Nekem inkább a sebessége és rossz védekezése miatt, nem azért mert rossz lenne a hozzáállása. Szerintem fizikailag sem kiemelkedő. Erősnek tűnik, de ez a játékában hol jön ki?

Én majd mérlegelek ha jön és látom a játékát és a helyét a pályán. Zidane knows

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 16., vasárnap 18:16

Azt szerintem senki nem mondja, hogy szar. Sőt világklasszis ha akar játszani, csak kérdés, hogy akar-e. Özil is ilyen volt. 150+ millióért én sokkal stabilabb teljesítményt várnék el. Tudom, hogy valamilyen szinten minden igazolás lutri, de ennyi pénzért azt várni, hogy hátha majd itt összeszedi magát az elég rizikós.

Ha jól rémlik az idény vége fele Solksjaeral is volt problémája de ebben már nem vagyok biztos. Szerintem sokan ezt a ZZ hatást is túlmisztifikálják Pogba esetében és ZZ se lesz itt örökre, főleg ha jövőre nem úgy jönnek az eredmények ahogy a Don elképzelte a nagy bevásárlás után.

Ha kell ZZ-nek akkor természetesen hozzuk. Ha leigazoljuk én akkor se leszek szomorú és szurkolni fogok neki.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 16., vasárnap 18:05

MyStiQ írta: Szerintem meg mocsok jó lesz itt, ha elhozzuk. De ez csak megérzés. :)

Lesznek cimborák (Mendy, Varane, Benzema, Mbappé :mrgreen: ), lesznek nála nagyobb játékosok az öltözőben (Ramos, Benzema, Marcelo, Modric), nem ő lesz a csapat alfája és omegája (hanem Hazard), ráadásul egy legenda lesz az edzője.
Vannak fenntartásaim vele kapcsolatban de én is ezt érzem. Emellé még az is hogy itt ha az edző ellen megy azt kapásból elbukta mert a közvélemény Zz mellett lesz, ahogy a játékosok is. Egy Mou akit alapból nem szerettek egy gyenge selejt öltözőben ez ment itt nagyon más a szitu. Ha egy Cr fütyülve volt majd egy hisztiző Pogba nem lesz mi. Szerintem itt válik majd be a legjobban. De ez csak személyes megérzés. Ha Zz talál jobb alternatívát akkor hajrá de profilra kb nincs jobb

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 16., vasárnap 17:59

Viszont hiába Dombizunk ha Madrid szebbik felén szóba sem kerül a neve és teljes erővel Pogbára koncentrálnak, a b tervük meg Eriksen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 16., vasárnap 17:54

Gascoigne írta:
Realista24 írta: Óriási szükség van Pogbara ha hozható és Dombi nincs képben.
Mondjuk inkább úgy, hogy óriási szükség van egy jó b2b-re. Aztán a vélemények megoszlanak arról, hogy Pogba a megfelelő megoldás-e erre.

Rengeteg probléma van a hozzáállásával, és úgy látom, hogy itt sokan ugyanazt elnézik Pogbának, amiért Bale-t elküldenék a picsába.

Nyilván minden igazolás lutri valamilyen szinten, de én nagyon vigyáznék minden olyan játékossal, akiről már előre lehet tudni, hogy problémás és rendszeresen baszik odatenni magát.
Pogba is golfozik? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. június 16., vasárnap 17:50

Szerintem meg mocsok jó lesz itt, ha elhozzuk. De ez csak megérzés. :)

Lesznek cimborák (Mendy, Varane, Benzema, Mbappé :mrgreen: ), lesznek nála nagyobb játékosok az öltözőben (Ramos, Benzema, Marcelo, Modric), nem ő lesz a csapat alfája és omegája (hanem Hazard), ráadásul egy legenda lesz az edzője. Plusz ha nem tud viselkedni, akkor Jovic meg Casemiro agyonverik.


Itt a fórum nagyon dicséri Ndombelét, nyilván akkor sem lennék szomorú, ha ő jönne, de ha a fiút elviszi a Tottenham és tényleg akkora király, akkor pár éven belül úgyis itt fog kikötni. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 16., vasárnap 17:41

cart írta: Ahhoz kepest hogy szar meg alibizik a legtobb gol es golpassz is az ove az elmult szezonban az MU-na a PL-ben
Nagyon árnyalt az a statisztika amúgy. Ő rúgta a 11-eseket, a góljai nagyját meg alsóházi csapatok ellen szerezte. Elég sok meccset láttam idén, de nagy meccsen sehol se volt.

Plusz Solksjaer nagy sorozata után is leengedett az egész csapattal együtt és nem csak Mourinho alatt lézengett és lődörgött a pályán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 16., vasárnap 17:40

Én is Pogba ellen vagyok alapvetően, de:

1. Van más opció? Jelenleg nincs. Lehet, hogy Ndombele nagy játékos lesz, de egyelőre lutri, Perezék húzónevet akarnak a kp-ra.
2. Hiszem és remélem, hogy Pogba egy ZZ alatt nem meri megcsinálni amit megcsinált korábban. Ha meg meghúzza ugyanazokat a stikliket mint korábban, akkor meg nagyobb idióta mint Balotelli. Élete lehetősége a világ egyik legnagyobb csapatában, top kerettel, egy legendával és példaképpel a padon. Ennyire nem lehet buta. Remélem.
3. Bízni kell ZZ-ben, elvégre ez volt az ára, hogy visszajöjjön.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég