Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 17., hétfő 14:16

Marchisio ázlagban játszott évente max 20 meccset, annyit volt sérült. Pirlo-Vidal, Pogba volt az alap.
Használd bátran a google-t.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 17., hétfő 14:12

Hogyan lehetne top5, ha a PL kb. összes középpályása jobban teljesített nála? :lol:
https://www.premierleague.com/stats/top/players

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 17., hétfő 14:06

Süti írta:Mezőnybeli klasszis.
Mi a szart kell ezen nevetni baszki? Olyan szinten süllyed ennek a fórumnak a színvonala, hogy az valami borzalom... Ide már nem írhat senki semmit, mert mindenki nevet mindenkin és mindenki okasabb mindenkinél

Klasszis, igen. A mai kkp-sok közt. Nem azt mondtam, hogy Zidane szint, de még csak azt sem, hogy Modric. De a megszerezhető játékosok közt a legjobb, simán top3. De legyen top5, mert a fél fórum elvből utálja.
Anthony írta: Inkább Vidal és Marchisio volt, aki robotolt. Meg a védelem.
Marchisio ázlagban játszott évente max 20 meccset, annyit volt sérült. Pirlo-Vidal, Pogba volt az alap.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 17., hétfő 14:03

M1Ö írta: A Juve-ban sem volt 2 romboló mellette, Pirlo egy "kicsit" messze áll ettől. Ott Vidal meg Ő robotolt.
Inkább Vidal és Marchisio volt, aki robotolt. Meg a védelem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 17., hétfő 13:53

Mezőnybeli klasszis. :lol:
Remélem mi is legalább úgy rá tudjuk sózni valakire a mi mezőnybeli klasszis Baleünket valakire mint ahogy a MU Pogbát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 17., hétfő 13:51

Blanco26 írta: bár az MU szurkolók így is pezsgőt bontanak ha leszünk olyan marhák, hogy megvesszük
Aztán meg majd sírni fognak augusztustól, hogy az egyetlen mezőnybeli klasszisukat kölykökkel pótolták. Felesleges a MU szurkolókból ki indulni, annyira elkeseredettek, hogy egy rossz mozdulat miatt is fikázva volt mindenki.

Pogba-nak pont, egy ilyen Real féle csapat kell, ahol minden csapatrészben klasszisok veszik körül. A Juve-ban sem volt 2 romboló mellette, Pirlo egy "kicsit" messze áll ettől. Ott Vidal meg Ő robotolt. Mint a válogatottban is.

Rohadt nagyot szólna nálunk, itt teljesedne ki. Erre nekem is lenne pár söröm, ha már korábban szóba jött.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 17., hétfő 13:48

BlancoMark írta: Hát a helyében mindenféleképpen egy City-szerű játszósabb csapatba mentem volna, nem tudom mennyire fog tudni fejlődni egy ilyen hentes stílusban.
Az Atléticoban kezdő lesz, a City-ben közel se biztos, hogy az lenne, szerintem ez volt a legfőbb szempont neki.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 17., hétfő 13:42

Hát a helyében mindenféleképpen egy City-szerű játszósabb csapatba mentem volna, nem tudom mennyire fog tudni fejlődni egy ilyen hentes stílusban.

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. június 17., hétfő 13:41

Persze, hogy minden józan gondolkodású szurkoló nevet ezen a Pogba=150 m dolgon. Kiemelkedett egy gyenge MU-ból. (bár az MU szurkolók így is pezsgőt bontanak ha leszünk olyan marhák, hogy megvesszük)
Soha nem volt és nem is lesz húzó ember egy komoly csapatban. Tipikus afrikai játékos annak minden előnyével és hátrányával. Mutassatok már egy statisztikát, ahol a teljes angol ligával hasonlítják össze. Ennyi pénzért meg ilyen arccal a premier ligából kellene kiemelkednie, ahogy azt Hazard is megtette.....
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. június 17., hétfő 13:38

A portugál Record azt állítja, Joao Félix, a Benfica idén berobbant csillaga (15 gól, 9 gólpassz volt a mérlege) már Madridban van, ahol hamarosan aláír az Atlético Madridhoz

wtf

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 17., hétfő 13:25

Balet szerintem motiválná, ha Tiger Woods edzené. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 17., hétfő 13:20

A Juvéban is kellett két romboló ember mögé, itt meg kb. egy sem lesz.
Voltak még nagy tehetségek, pl. Adriano, vagy akár Ronaldinho, de hiába a tehetség, ha nem hozod ki belőle a maximumot. Nyilván Pogba nem olyan extrém eset, mint az említett úriemberek, viszont a rizikófaktor nála is elég magas. Lehet Zidaneozni, aztán nézzük meg Bale-t, pont nem érdekli, hogy ki az edzője.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 17., hétfő 13:15

Realista24 írta:
Spanyol Marcán 85ezer szavazat van már.

Pogbán meg lehet röhögni, csak nem értem miért jó ez. Tudom, hangzatos lett ez a mondatod, hogy ő a középpálya Neymarja, de legalább a saját csapatából kitűnik, nem úgy, mint a brazil, behúzott egy VB-t, és még focizni akar továbbra is.
Nem Pogbán röhögök, hanem hogy most erre a teljesítményre kell tapsolni. EL-re jó volt, mégha nem is ő tett róla. A VB-t meg nem neki köszönhetik. A Neymarral való hasonlítgatásra meg mond azt, hogy nincs igazam. Sztárkodnak, sírnak, "balhéznak" csapaton belül, önképe mindegyiknek elszállt. Azt meg leírtam, hogy a tudása rendben van, de láttuk, hogy csak a tudás nem mindig elég, ha nincs meg a kellő hozzáállás. Ő meg pont akkor nem tudta kihúzni a unitedet a szarból, amikor kellett volna. Sőt inkább lefelé lógott ki. Unitedes haverom konkrétan ezt mondta a pletykákra: "legalább majd a Realt bomlasztja".

Klub futballban Pogba szerintem sehol se tart még. A Juveban nem ő volt a középpálya alfája meg omegája, nyert pár olasz bajnokit, a Unitedben erre az idényére mondta, hogy a legjobb eredménye.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 13:05

PSG president Al-Khelaifi: "Mbappé? I'm 200% sure he'll be a PSG player next season. We will sign players who have an exemplary mindset. I don't want any more 'stars', in the wrong sense of the word."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 17., hétfő 12:47

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: No more budget.

Itt a végén szó van az FFP-ről.

Google translate spanyol-angol, így nyilván nem vagyok biztos benne, de itt is azt pedzegeti, amiről korábban írtunk. A -100M/átigazolási időszak egyelőre ajánlás, illetve aki június 30. előtt jön, az még a korábbi évhez tartozik. Nem rizikóznak az FFP-vel.

Amúgy gondolom nem erre írtad, hanem összességében lenne már sok a jóból (nincs ennyi pénze már a klubnak). Nincs is reális esély idén rá, szerintem legkorábban jövő nyáron érkezhet.

Ráadásul ahogy jelenleg állunk, az igazán nagy(nak vélt) nevek nem azt a bevételt fogják generálni, amit várunk.

James is a 10+35-el igen sovány, Bale-nek is valami kölcsön néz ki (a Bayern mondjuk a fizuját egy az egyben átvállalná legalább). Ceballos, Kovacic 70-80 millát hozhat jó esetben. Llorrente 40 nekem álomszerű, de alapvetően nem rossz játékos szerintem.

Navas is gombázik újabban az ingyen mennék és még add a fizumat a fennmaradó évekre flash-sel...

Ahhoz, hogy a francia reálissá váljon, kellene tényleg egy 100 fölötti ajánlat Asensiora, de nem hiszek a tündérmesékben.
plusz, ahogy arról szó is volt, a játékos átigazolási összegét el kell osztani az évekkel amire aláírt. ha pl. hazard 100 millió volt 5 évvel, akkor idénre 20 misit számolunk el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 12:32

Kerlon írta:
kodo írta:

A csapattarsaival. Nem egy magas lec, na. :mrgreen:
Ja, hát biztos nehéz volt kiemelkednie egy Ander Herrera, Fred, Mctominay, Mata és Andreas Pereira névsorból. :lol:
RealMadridFanatic írta:


Itt a végén szó van az FFP-ről.

Google translate spanyol-angol, így nyilván nem vagyok biztos benne, de itt is azt pedzegeti, amiről korábban írtunk. A -100M/átigazolási időszak egyelőre ajánlás, illetve aki június 30. előtt jön, az még a korábbi évhez tartozik. Nem rizikóznak az FFP-vel.

Amúgy gondolom nem erre írtad, hanem összességében lenne már sok a jóból (nincs ennyi pénze már a klubnak). Nincs is reális esély idén rá, szerintem legkorábban jövő nyáron érkezhet.

Ráadásul ahogy jelenleg állunk, az igazán nagy(nak vélt) nevek nem azt a bevételt fogják generálni, amit várunk.

James is a 10+35-el igen sovány, Bale-nek is valami kölcsön néz ki (a Bayern mondjuk a fizuját egy az egyben átvállalná legalább). Ceballos, Kovacic 70-80 millát hozhat jó esetben. Llorrente 40 nekem álomszerű, de alapvetően nem rossz játékos szerintem.

Navas is gombázik újabban az ingyen mennék és még add a fizumat a fennmaradó évekre flash-sel...

Ahhoz, hogy a francia reálissá váljon, kellene tényleg egy 100 fölötti ajánlat Asensiora, de nem hiszek a tündérmesékben.
Érdekes, hogy mi számít június 30 előttinek. A szerződések nyilván életbe lépnek előtte, fizetési határidő szintén lehet előtte, de az igazolás hivatalosan csak július 1-től él.
KAG írta: https://www.marca.com/en/football/real- ... b460a.html


Ney vs Bappe szavazáson 4%-96% ra megy a franszoáh.

Nem gyenge.
2000 szavazat volt még csak. :kalapos:
Spanyol Marcán 85ezer szavazat van már.

Pogbán meg lehet röhögni, csak nem értem miért jó ez. Tudom, hangzatos lett ez a mondatod, hogy ő a középpálya Neymarja, de legalább a saját csapatából kitűnik, nem úgy, mint a brazil, behúzott egy VB-t, és még focizni akar továbbra is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 17., hétfő 12:26

kodo írta:
Kerlon írta:

Itt most kivel hasonlítják össze? mert pl Eriksennek tuti több az assistja.
A csapattarsaival. Nem egy magas lec, na. :mrgreen:
Ja, hát biztos nehéz volt kiemelkednie egy Ander Herrera, Fred, Mctominay, Mata és Andreas Pereira névsorból. :lol:
RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: No more budget.

Itt a végén szó van az FFP-ről.

Google translate spanyol-angol, így nyilván nem vagyok biztos benne, de itt is azt pedzegeti, amiről korábban írtunk. A -100M/átigazolási időszak egyelőre ajánlás, illetve aki június 30. előtt jön, az még a korábbi évhez tartozik. Nem rizikóznak az FFP-vel.

Amúgy gondolom nem erre írtad, hanem összességében lenne már sok a jóból (nincs ennyi pénze már a klubnak). Nincs is reális esély idén rá, szerintem legkorábban jövő nyáron érkezhet.

Ráadásul ahogy jelenleg állunk, az igazán nagy(nak vélt) nevek nem azt a bevételt fogják generálni, amit várunk.

James is a 10+35-el igen sovány, Bale-nek is valami kölcsön néz ki (a Bayern mondjuk a fizuját egy az egyben átvállalná legalább). Ceballos, Kovacic 70-80 millát hozhat jó esetben. Llorrente 40 nekem álomszerű, de alapvetően nem rossz játékos szerintem.

Navas is gombázik újabban az ingyen mennék és még add a fizumat a fennmaradó évekre flash-sel...

Ahhoz, hogy a francia reálissá váljon, kellene tényleg egy 100 fölötti ajánlat Asensiora, de nem hiszek a tündérmesékben.
Érdekes, hogy mi számít június 30 előttinek. A szerződések nyilván életbe lépnek előtte, fizetési határidő szintén lehet előtte, de az igazolás hivatalosan csak július 1-től él.
KAG írta: https://www.marca.com/en/football/real- ... b460a.html


Ney vs Bappe szavazáson 4%-96% ra megy a franszoáh.

Nem gyenge.
2000 szavazat volt még csak. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 17., hétfő 12:08

rodrygo bemutatas holnap 13.00
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 17., hétfő 12:06

Realista24 írta: No more budget.

Itt a végén szó van az FFP-ről.

Google translate spanyol-angol, így nyilván nem vagyok biztos benne, de itt is azt pedzegeti, amiről korábban írtunk. A -100M/átigazolási időszak egyelőre ajánlás, illetve aki június 30. előtt jön, az még a korábbi évhez tartozik. Nem rizikóznak az FFP-vel.

Amúgy gondolom nem erre írtad, hanem összességében lenne már sok a jóból (nincs ennyi pénze már a klubnak). Nincs is reális esély idén rá, szerintem legkorábban jövő nyáron érkezhet.

Ráadásul ahogy jelenleg állunk, az igazán nagy(nak vélt) nevek nem azt a bevételt fogják generálni, amit várunk.

James is a 10+35-el igen sovány, Bale-nek is valami kölcsön néz ki (a Bayern mondjuk a fizuját egy az egyben átvállalná legalább). Ceballos, Kovacic 70-80 millát hozhat jó esetben. Llorrente 40 nekem álomszerű, de alapvetően nem rossz játékos szerintem.

Navas is gombázik újabban az ingyen mennék és még add a fizumat a fennmaradó évekre flash-sel...

Ahhoz, hogy a francia reálissá váljon, kellene tényleg egy 100 fölötti ajánlat Asensiora, de nem hiszek a tündérmesékben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 17., hétfő 11:59

Kerlon írta:
Itt most kivel hasonlítják össze? mert pl Eriksennek tuti több az assistja.
A csapattarsaival. Nem egy magas lec, na. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég