Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 17., hétfő 15:25

Anthony írta: Hogyan lehetne top5, ha a PL kb. összes középpályása jobban teljesített nála? :lol:
https://www.premierleague.com/stats/top/players
Ebbe az a durva, hogy 105-ször lőtt és levonod a 11-eseit, akkor kb az jön ki, hogy lödőz, mint egy vakegér. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. június 17., hétfő 15:21

Realista24 írta:
Blanco26 írta:

Születhetett tőlem igluban is, attól még nem lesz eszkimó. Tipikus afrikai játékos minden szempontból. Felesleges vitatni főleg, hogy mint mondtam ennek vannak előnyei és hátrányai is.

Amúgy továbbra sem azt vitatom, hogy Pogba jobb játékos-e mint Eriksen. Viszont, Eriksen szerintem jobban illene a csapatba és még olcsóbb is lenne. (+ha mégsem válna be akkor kis veszteséggel túl tudunk adni rajta)
Hát te nem vagy százas baszod.
Felesleges személyeskedni....
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 15:18

Blanco26 írta:
Realista24 írta:


Ja, a Juvéban sem volt a legjobb, meg a válogatottban sem. Jól van. Meg már te is nyomod ezt a rasszizmust, de nem zavar az sem, hogy Franciaországban született.
Születhetett tőlem igluban is, attól még nem lesz eszkimó. Tipikus afrikai játékos minden szempontból. Felesleges vitatni főleg, hogy mint mondtam ennek vannak előnyei és hátrányai is.

Amúgy továbbra sem azt vitatom, hogy Pogba jobb játékos-e mint Eriksen. Viszont, Eriksen szerintem jobban illene a csapatba és még olcsóbb is lenne. (+ha mégsem válna be akkor kis veszteséggel túl tudunk adni rajta)
Hát te nem vagy százas baszod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 17., hétfő 15:17

Teljesen irreleváns a kell e Pogba vagy nem vitában hogy Eriksen se tud fontos meccsen csillogni. Szerintem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. június 17., hétfő 15:17

Realista24 írta:
Blanco26 írta: Persze, hogy minden józan gondolkodású szurkoló nevet ezen a Pogba=150 m dolgon. Kiemelkedett egy gyenge MU-ból. (bár az MU szurkolók így is pezsgőt bontanak ha leszünk olyan marhák, hogy megvesszük)
Soha nem volt és nem is lesz húzó ember egy komoly csapatban. Tipikus afrikai játékos annak minden előnyével és hátrányával. Mutassatok már egy statisztikát, ahol a teljes angol ligával hasonlítják össze. Ennyi pénzért meg ilyen arccal a premier ligából kellene kiemelkednie, ahogy azt Hazard is megtette.....

Ja, a Juvéban sem volt a legjobb, meg a válogatottban sem. Jól van. Meg már te is nyomod ezt a rasszizmust, de nem zavar az sem, hogy Franciaországban született.
Születhetett tőlem igluban is, attól még nem lesz eszkimó. Tipikus afrikai játékos minden szempontból. Felesleges vitatni főleg, hogy mint mondtam ennek vannak előnyei és hátrányai is.

Amúgy továbbra sem azt vitatom, hogy Pogba jobb játékos-e mint Eriksen. Viszont, Eriksen szerintem jobban illene a csapatba és még olcsóbb is lenne. (+ha mégsem válna be akkor kis veszteséggel túl tudunk adni rajta)
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 17., hétfő 15:15

persze hogy nem egy poszt csak mindenki ezt durrogtatja hogy inkább Eriksen inkább Eriksen.

csak pár szösszenet egy most áprilisi cikkből.
Underperforming Danish Star Must Improve Under Pressure
failing to score against any of the top six all season.
the creative spark that he has become known for has been sadly lacking when it's really mattered, prompting many to start looking beyond statistics.
Ultimately, the criticism seems to lie within the fact that Eriksen has simply been lacking in quality when under pressure at Spurs
ezt csak azért írom mert ez az ige ha Eriksen szóba jön hogy milyen kiegyensúlyozott mindig. hát közel sem. Pogba is ingadozó volt a Unitedben Eriksen meg a Spursben. idén szép csendben elvitte a showt Son a végén meg Moura.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 17., hétfő 15:09

Pogba meg Eriksen nem is egy poszt.

Arra alapozni hogy fontos meccseken jó lesz... Írjatok már 5 olyan valóban fontos meccset, ahol Pogba kiemelkedőt nyújtott.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. június 17., hétfő 15:07

[/quote]
A lényeg, hogy inkább kockáztatnék Pogbával és esetlegesen azzal, hogy nem lesz egész évben kiemelkedő - viszont fontos pillanatban ott lehet benne az extra (az évi 8-10 meccs), mint egy szürke Eriksennel, aki konstans jó, de a különbséget nem tudja megteremteni.
[/quote]

Pont azt vitatom, hogy fontos meccseken tud-e klasszis teljesítményt nyújtani.
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. június 17., hétfő 15:04

RealMadridFanatic írta: A lényeg, hogy inkább kockáztatnék Pogbával és esetlegesen azzal, hogy nem lesz egész évben kiemelkedő - viszont fontos pillanatban ott lehet benne az extra (az évi 8-10 meccs), mint egy szürke Eriksennel, aki konstans jó, de a különbséget nem tudja megteremteni.
Abszolút egyetértek.

Plusz az sem elhanyagolható szempont, hogy Pogbának elég nagy a marketingértéke, az adidas egyik legismertebb arca, hát még ha ideigazolna hozzánk. Perez nem hülye, nyilván nem fog kifizetni 150 milliót, ha az nem érné meg.

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 17., hétfő 15:02

Miután Pirlo oda került, ő volt az alap mélységi irányító, előtte meg Pogba volt bal oldalon, jobb oldalon meg Vidal. Akkor már elég sokat volt sérült Marchisio. Játszott, de az alap a Pirlo-Pogba-Vidal hármas volt 3-5-2-be. Akkor ott hogy robotolt mellette 2 ember? Mert pont, hogy Pirlo kellett, ezért is volt olyan szinten, hogy arra csak csettinteni lehetett.
Pogba 4 évet volt a Juve-nál, 2 évet Conte alatt, 2-t meg Allegri alatt. Az első 2 évben volt 352, utána Allegri belátta, hogy váltani kell és ment a 4312, ekkor voltak BL döntőben.

Az első 2 évben a percek:

Pirlo: 7634
Vidal: 7353
Pogba: 6444
Marchisio: 6395

Ezután dobták Conte-t és jött Allegri, meg a 4312 a BL döntővel és a percek így alakultak a 3. szezonra:

Pirlo: 3746
Vidal: 3625
Pogba: 3340
Marchisio: 4340

Utána meg Pirlo és Vidal léptek és ilyen Sturaro, Khedira meg Hernanes féle arcok játszottak helyettük. Pogba 4 éve alatt egyébként Marchisio a kb 500-600 perccel játszott kevesebbet Pogbánál, az meg nagyon messze van attól, hogy max 20 meccs egy évben.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 17., hétfő 14:54

Distance per match (km)9.96

ez Pogba átlaga egész év alapján. ebből fél év Mou alatt bunkerezve. szépek ezek a mendemondák meg ilyen olyan statok.

de ha már statok akkor ne is nézzük a tiziket mert azok most le vannak hurrogva

Pogba vs Eriksen
Pogba többet lőtt és pontosabban, többet passzolt,pontosabban,több előre passz,több blokk,több megelőzés,több szerelés,több tisztázás,Eriksen 10 ziccert teremtett Pogba 7et mindezt úgy hogy fél évig Mou volt az edző egy fos csapatban lényegesen hátrébb mint Eriksen.

ahogy előttem is írták lehet nem szeretni, van benne rizikó de legalább a tényeket ne vitassuk el a Juvéban nem volt probléma a válogatottban nem volt probléma csak a Unitedben ahol a veretes McTominay-Matic-Lingard-Lukaku vonallal nem ment. itt van mellette Kroos-Modric-Hazard-Benz és lehet még sorolni. totál más kávéház.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 14:53

Blanco26 írta: Persze, hogy minden józan gondolkodású szurkoló nevet ezen a Pogba=150 m dolgon. Kiemelkedett egy gyenge MU-ból. (bár az MU szurkolók így is pezsgőt bontanak ha leszünk olyan marhák, hogy megvesszük)
Soha nem volt és nem is lesz húzó ember egy komoly csapatban. Tipikus afrikai játékos annak minden előnyével és hátrányával. Mutassatok már egy statisztikát, ahol a teljes angol ligával hasonlítják össze. Ennyi pénzért meg ilyen arccal a premier ligából kellene kiemelkednie, ahogy azt Hazard is megtette.....

Ja, a Juvéban sem volt a legjobb, meg a válogatottban sem. Jól van. Meg már te is nyomod ezt a rasszizmust, de nem zavar az sem, hogy Franciaországban született.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 17., hétfő 14:52

Süti írta:

Némileg elbeszélünk egymás mellett.

Azt írtam, hogy képes klasszis teljesítményre (erre értettem amit írtam - szerintem ez nem vita tárgya), ha máshol nem (szerintem egyébként a Juvéban is), a VB-n bizonyította.

Hogy ezt konstans tudja-e hozni az kérdés, de szerintem az olaszoknál sem volt rossz (sőt).

Ez a rombolás, romboló játékos is örök vitatéma marad a fórumon, továbbra sem hiszem, hogy csak Casemiro-féle arcokkal lehet sikert elérni. Kell olyan, aki tud védekezni is, de ez inkább jó helyezkedést jelent, mint egysíkú, romboló játékot szerintem. A Kroos - Modric - Pogba, Kroos - Casemiro - Pogba hármasok működhetnek, de ez csak saját vélemény. Ismét a VB-n látottakat tudom hozni, nem egyszer segítette ki a társakat Pogba a középpályáról visszalépve, saját kapuja előtt, legalábbis nekem ez rémlik.

A lényeg, hogy inkább kockáztatnék Pogbával és esetlegesen azzal, hogy nem lesz egész évben kiemelkedő - viszont fontos pillanatban ott lehet benne az extra (az évi 8-10 meccs), mint egy szürke Eriksennel, aki konstans jó, de a különbséget nem tudja megteremteni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 17., hétfő 14:42

BlancoMark írta: Tetszik, hogy aki ZZ-nél egyszer kihúzta a gyufát, annak nincs maradása. Ez volt SAF sikerességének is az egyik titka.
ez igaz, de mögötte voltak a "Fergie-fiókák" 5-6 saját nevelésű játékos, akikre hosszú évekig támaszkodott
csapata meghatározó emberi voltak
emelett könnyebb egyből kiszórni a nem szimpiket

ilyen hol van meg Zizu esetében? :hmmm:
amúgy nyílván én örülnék neki a legjobban, ha Zizu mindenben SAF-ot másolná :kalapos:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 17., hétfő 14:32

poronty írta:Használd bátran a google-t.
Miután Pirlo oda került, ő volt az alap mélységi irányító, előtte meg Pogba volt bal oldalon, jobb oldalon meg Vidal. Akkor már elég sokat volt sérült Marchisio. Játszott, de az alap a Pirlo-Pogba-Vidal hármas volt 3-5-2-be. Akkor ott hogy robotolt mellette 2 ember? Mert pont, hogy Pirlo kellett, ezért is volt olyan szinten, hogy arra csak csettinteni lehetett.
Blanco26 írta: Én nem nevetek, de véleményem szerint Pogba nem klasszis. (és azért elég sokan így látják)
Persze attól, hogy nem klasszis még lehetne jó igazolás csak nem ennyiért és nem ilyen hozzállással......
Nem rád gondoltam. Lehet ezt így is, nem egyből flegmázni, mintha a facebbok-on lennénk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 17., hétfő 14:26

RealMadridFanatic írta:

Elfogadom, ha nem szimpatikus Pogba, furcsa stílusa van, de aki megkérdőjelezi a játéktudását, annak nem való ez a sport.
Akkor jó.

Felépítjük a jövő Real Madridját egy olyan kp-ra 150 millióból akit még a MU-ból is el akarnak zavarni a szurkolók, soha sehol nem hozott hosszabb távon komoly teljesítményt, és a legtöbbet sétálja a PL-ben? Ha meg valaki nem így gondolja, annak nem való a sport.
26 éves, majd megvárjuk hogy ő is felnőjön nem?
Ez a Real Madrid, brightonok ellen lőtt gólokból nem élsz meg. És ja, VB-n erős volt, de ott egy nem akármilyen Kanté takarított utána.

Egyszerűen nem értem, hogy mi ez az óriási hype vonat Pogba körül, mikor még összefüggően egy jobb félszezonja nem volt, nemhogy éve.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 17., hétfő 14:21

Jó lesz ide a színtelen-szagtalan Eriksen, majd Ő hozzáteszi az extrát.

Elfogadom, ha nem szimpatikus Pogba, furcsa stílusa van, de aki megkérdőjelezi a játéktudását, annak nem való ez a sport.

Az is jogos félelem, hogy a hozzáállása rendben lesz-e, de nekem sem rémlik, hogy a Juventusban probléma lett volna vele, Mourinho meg játszotta a sértődött hülyegyereket bukott edzőként és képtelen volt normálisan állni a játékosaihoz. Alatta volt látványosan gyenge a francia mentalitása, ráadásul egy olyan MU-ban, amit jószerivel közepes játékosok alkotnak.

A VB-n, ami a futball csúcsa még mindig (akkor is, ha nem minden torna sikerül túl látványosra) meg a csapata egyik vezére volt a pályán és azon kívül is. Nem volt büdös neki a munka, nem egyénieskedett, hanem hozzátette a magáét a sikerhez. Egy Griezmann elment a többiek farvizén, meg jót alibizett.

Van rizikó benne, de túl van itt misztifikálva ez a Pogba=lustaság meg bukás téma. Ő képes klasszis teljesítményre, nekünk meg az kell, évi 8-10 meccsen. A többin mehet a tuti is, azokat nagy százalékban hozni kell egyébként is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. június 17., hétfő 14:17

Én nem nevetek, de véleményem szerint Pogba nem klasszis. (és azért elég sokan így látják)
Persze attól, hogy nem klasszis még lehetne jó igazolás csak nem ennyiért és nem ilyen hozzállással......

Nekem is lenne rá pár söröm, hogy hosszútávon nem lesz meghatározó játékosunk......
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 17., hétfő 14:16

Marchisio ázlagban játszott évente max 20 meccset, annyit volt sérült. Pirlo-Vidal, Pogba volt az alap.
Használd bátran a google-t.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. június 17., hétfő 14:12

Hogyan lehetne top5, ha a PL kb. összes középpályása jobban teljesített nála? :lol:
https://www.premierleague.com/stats/top/players


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég