Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 17., hétfő 19:38

Bale ügynöke elég illúzió romboló, még a komolytalan sun hírét is cáfolja. :/

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 17., hétfő 19:21

a héten meg lesz az első távozónk. RDT 20 millióért a Benficába megy félix helyére.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 17., hétfő 17:30

Realista24 írta:
kiserik írta:

És egy kérdés, ami hirtelen eszembe jutott: van Pogba másfélszer jobb, mint Eden Hazard, akire tavaly sajnáltuk a nagy pénzt kifizetni?
Egy kérdés, Pogbának is egy év van vissza a szerződéséből?
Persze, hogy nem. Ezért is írtam oda, hogy tavaly sajnáltuk Hazardra a nagy pénzt, pedig nagyobb szükség lett volna rá, mint most Pogbára, tehát Pogba >> Hazard.

Egyébként édes mindegy, mi itt mit okoskodunk, úgy sincs beleszólásunk :D Ha jön, akkor remélem beválik, viszont ez nekem csak akkor fog bekövetkezni, ha minden meccsen a csapat vezére lesz, a legjobb a pályán, nem ilyen Bale féle néha meghúzom, utána meg telibesz@rom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 16:47

Kerlon írta:
Realista24 írta: Manchester United have informed Real Madrid that Pogba is non trasferable :mrgreen:
Kerlon beindult a háttérben. :mrgreen:
Annyira nem utalom.

Leginkabb azzal van bajom, hogy tulertekelt.

Ndombele kene.
Dombi jó lenne, kár, hogy elvileg csak C opció, már ha egyáltalán az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 17., hétfő 16:46

Realista24 írta: Manchester United have informed Real Madrid that Pogba is non trasferable :mrgreen:
Kerlon beindult a háttérben. :mrgreen:
Annyira nem utalom.

Leginkabb azzal van bajom, hogy tulertekelt.

Ndombele kene.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 16:43

Swineherd írta:
Realista24 írta:ha neked minden Franciaországban született néger afrikai, akkor komoly gondok vannak nálad.
Afroeurópai. :D
:lol: :lol: :lol:

Más:
Daniel Levy wants £130m from English rivals and is believed to be demanding at least £80m from overseas clubs for Eriksen. Real are reluctant to pay more than £70 million.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. június 17., hétfő 16:42

Realista24 írta:ha neked minden Franciaországban született néger afrikai, akkor komoly gondok vannak nálad.
Afroeurópai. :D
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 16:37

Manchester United have informed Real Madrid that Pogba is non trasferable :mrgreen:
Kerlon beindult a háttérben. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 17., hétfő 16:37

Hazard marketingje hoz annyit mint Pogbáé? ha egy Pogba mondjuk 150 akkor egy lejáró szerződésű Eriksen megér 100at. vagy egy Ndombele 100at. rengeteg oldala van az egésznek. de a legvégén még mindig az van hogy az edzőnek ő kell az elnökség meg leokézta őt akarják és a pénz is megvan rá onnan meg tök8 mennyi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 16:26

kiserik írta:

És egy kérdés, ami hirtelen eszembe jutott: van Pogba másfélszer jobb, mint Eden Hazard, akire tavaly sajnáltuk a nagy pénzt kifizetni?
Egy kérdés, Pogbának is egy év van vissza a szerződéséből?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 17., hétfő 16:26

wZoLee7 írta: a 100+Bale miért jobb mint a 160? Szerintem ugyan olyan túlzás. Egy Llorente 40 millió, akkor egy Bale 70-80 minimum. Nagy sztárnak számít, már csak magában a marketingje. A pályán sem szar ha érdekli a dolog, Madridban a foci nem érdekli. Egy 70+Bale-re már lehetne azt mondani, hogy jó üzlet, lényegében kapnak 2 játékost 1-ért. Én a helyükben lennék és DDG annyira menni akarna pénzé tenném, és amíg nem tudnak valami fiatal kapust szerezni vinném a Navas-James-Bale triót Pogbáért :lol: Imádnám :mrgreen:
Nem látom a jelentkezőket érte sűrű, tömött sorokban, még csak komolyan vehető pletykát se hallani, csak ilyen kölcsön venné a Bayern, MU. Ki fogja leigazolni őt 80ért minimum?? Llorente fiatal, az Atletinek van pénze dögivel, Rodrit eladják, ott a helye. Mondj egy pénzes csapatot akinek kéne egy romhalmaz Bale? Már az csoda lesz ha betudjuk vonni valamibe.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 17., hétfő 16:21

A szkeptikus oldalról egy kérdés, ami talán közelebb hozhatja a véleményeket: Pogba eddigi karrierje, teljesítménye (nem képesség, teljesítmény) alapján megérdemli, hogy a Real Mardid történelmének magasan a legdrágább igazolása legyen annak minden előnyével, kiváltságával? Ez egy óriási döntés, óriási felelősség. Ez nem évi 8-10 meccset kell, hogy jelentsen, hanem gyakorlatilag mindet, folyamatosan kiemelkedő játék mellett. szerintem, ha 80-100 millió euró között lenne, akkor nem lenne a fórumon olyan ember, aki ne örülne neki. 150+ millió azért már más kávéház.

És egy kérdés, ami hirtelen eszembe jutott: van Pogba másfélszer jobb, mint Eden Hazard, akire tavaly sajnáltuk a nagy pénzt kifizetni?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 17., hétfő 16:20

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: a 100+Bale miért jobb mint a 160? Szerintem ugyan olyan túlzás. Egy Llorente 40 millió, akkor egy Bale 70-80 minimum. Nagy sztárnak számít, már csak magában a marketingje. A pályán sem szar ha érdekli a dolog, Madridban a foci nem érdekli. Egy 70+Bale-re már lehetne azt mondani, hogy jó üzlet, lényegében kapnak 2 játékost 1-ért. Én a helyükben lennék és DDG annyira menni akarna pénzé tenném, és amíg nem tudnak valami fiatal kapust szerezni vinném a Navas-James-Bale triót Pogbáért :lol: Imádnám :mrgreen:
Mert így eltakarodik Bale fixen :lol:
Ráérek augusztusban aggódni azon h itt marad :D de csak sikerül még júliusban elboltolni valahová

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 16:19

wZoLee7 írta: a 100+Bale miért jobb mint a 160? Szerintem ugyan olyan túlzás. Egy Llorente 40 millió, akkor egy Bale 70-80 minimum. Nagy sztárnak számít, már csak magában a marketingje. A pályán sem szar ha érdekli a dolog, Madridban a foci nem érdekli. Egy 70+Bale-re már lehetne azt mondani, hogy jó üzlet, lényegében kapnak 2 játékost 1-ért. Én a helyükben lennék és DDG annyira menni akarna pénzé tenném, és amíg nem tudnak valami fiatal kapust szerezni vinném a Navas-James-Bale triót Pogbáért :lol: Imádnám :mrgreen:
Mert így eltakarodik Bale fixen :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 17., hétfő 16:19

a 100+Bale miért jobb mint a 160? Szerintem ugyan olyan túlzás. Egy Llorente 40 millió, akkor egy Bale 70-80 minimum. Nagy sztárnak számít, már csak magában a marketingje. A pályán sem szar ha érdekli a dolog, Madridban a foci nem érdekli. Egy 70+Bale-re már lehetne azt mondani, hogy jó üzlet, lényegében kapnak 2 játékost 1-ért. Én a helyükben lennék és DDG annyira menni akarna pénzé tenném, és amíg nem tudnak valami fiatal kapust szerezni vinném a Navas-James-Bale triót Pogbáért :lol: Imádnám :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 17., hétfő 15:57

Kerlon írta:
Anthony írta: Hogyan lehetne top5, ha a PL kb. összes középpályása jobban teljesített nála? :lol:
https://www.premierleague.com/stats/top/players
Ebbe az a durva, hogy 105-ször lőtt és levonod a 11-eseit, akkor kb az jön ki, hogy lödőz, mint egy vakegér. :lol:
Azért a lövései fele kapura ment, ezt nem aposztrófálnám vakegér durrogtatásnak, nem a szögletszázlót rúgja agyon, mint V Jr. Pont ilyen középpályásra van szükségünk, aki felér a kapu elé, kapuralő, és nem csak kitolja szélre, vagy fel se ér már mert 34 éves. Plusz emellé még technikás is. Én nagyon örülnék neki, 120 millió euró körül nagyon jó igazolásnak tartanám, a 160 m font + bónuszok az viszont brutál túlzás. 100 + Bale aztán csókolom. Ő nyíltan kijelentette, hogy lépni akar, itt már a MU-nak is le kell ülnie majd tárgyalni, onnan meg Perezék megoldják. A PSG azért még bekavarhat, ha eladják Neymart, de Zidane-nál vonzóbb opciót nem jelenthet senki.

Amúgy az meg, hogy a MU drukkerek elküldenék, én nagyon nem így látom. Megosztó, sokan lemondanának róla, de csak azért mert nem akar ott lenni, nem a tudása miatt, illetve rengetegen fosnak, hogy totál visszasülyednek a nihillbe, ha lelép.

Amúgy ha jönne Pogba FFP szempontból ki fogunk jönni? Kiadnánk 450 m körül, eladunk mondjuk 200-250 körül (nem hiszem, hogy több bejönne), ennyi negatív balance belefér? Gondolom megoldjuk, de azért ez nem lenne gyenge költekezés
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 17., hétfő 15:52

Blanco26 írta:
Realista24 írta:

Hát te nem vagy százas baszod.
Felesleges személyeskedni....
Nem személyeskedek, de ha neked minden Franciaországban született néger afrikai, akkor komoly gondok vannak nálad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 17., hétfő 15:32

El kell felejteni a 3kp sort és akkor nem kell Pogba. kroos case azt csa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 17., hétfő 15:28

ja ez nekem is nagyon szembetűnt. én egyáltalán nem tartom olyan jó játékosnak, mint sokan itt. nem a munkamorálról van szó, egyszerűen csak szerintem túl van tolva a tag. a szkeptikusok táborába tartozok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 17., hétfő 15:25

Anthony írta: Hogyan lehetne top5, ha a PL kb. összes középpályása jobban teljesített nála? :lol:
https://www.premierleague.com/stats/top/players
Ebbe az a durva, hogy 105-ször lőtt és levonod a 11-eseit, akkor kb az jön ki, hogy lödőz, mint egy vakegér. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég