Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 21., péntek 14:29

Én se örülnék neki ha vissza menne a barcába, de inkább oda mint ide. A legjobb lenne nekünk ha maradna a helyén.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. június 21., péntek 14:25

Sierra írta: Még mindig felfoghatatlan ez a sztori számomra, ha igaz, ha nem, a 2 évvel ezelőtti dolgok ellenére a Barca képes lenne visszavenni? A hülye Neymar meg képes lenne Messi árnyékába visszamenni? Meg úgy egyébként visszamenni? Kész agyrém ez az egész.
Bappe arnyeka sokkal megalazobb, mint Messie. :lol: plusz a Barca azert nem esik ki a BL-bol mindig a nyolcaddontoben.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 21., péntek 14:25

Szerintem amin ki fog siklani a dolog az a fizetés. Ekkora fizetést nem adna neki a Barca, jócskán le kéne adnia a mostaniból, amibe végül szerintem nem fog belemenni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. június 21., péntek 14:22

Még mindig felfoghatatlan ez a sztori számomra, ha igaz, ha nem, a 2 évvel ezelőtti dolgok ellenére a Barca képes lenne visszavenni? A hülye Neymar meg képes lenne Messi árnyékába visszamenni? Meg úgy egyébként visszamenni? Kész agyrém ez az egész.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2019. június 21., péntek 14:13

Szerintem inkább Neymart vigyék. Persze, kivételesen jó játékos. De jót tenne az ottani büdzsének, és fülig ér a szám ha arra gondolok, hogy Ernő bá feladata lesz majd kordában tartani.
De mindez nem is igazán fontos, mert az a legfőbb szempont, hogy akkor nem itt kötne ki. Nekünk más kell, nem ő.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 21., péntek 14:03

Énis jobban örülnék, ha tucatszar Grízest vennék meg helyette, Neymarnak azért a kisujjában több foci van. Másrészt viszont nagyon jó lenne szakadni a francián, hogy mutatják neki a fukkot.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 21., péntek 13:46

Ez nem tény, hanem spekuláció.

Akármekkora ellenszenv övezi, nem örülnék, ha visszamenne Barcelonába. Ott szerintem a játékával nem volt gond, és ellenünk is izzadtak párszor a védők, amikor nála volt a labda.

De tudom, csövesbánat, primadonna, börtönbe való senki. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 21., péntek 13:41

Realista24 írta: Oferta por Neymar: 100 millones y Coutinho
Tehát lényegében 250
Eladták anno 220 ért
És most 30-ért vettek egy idősebb, sérülékenyebb Neymart, ha igazak a hírek.

Egyébként Neymarra kíváncsi leszek.
Vajon most akk már belátta hogy ő sosem lesz vezérbika és inkább beáll messi mögé 2-3 évre másodhegedűsnek?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 21., péntek 12:53

Oferta por Neymar: 100 millones y Coutinho
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 20., csütörtök 9:11

M1Ö írta:
Dupla D írta: Akkor Ronaldon és Messin (esetleg Mbappén) kívül ki az a játékos, aki villanhat a semmiből? Jelenleg szerintem leginkább benne van meg ez az említetteken kívül.
Benne lehet, mert klasszis játékos. Csak nem arról híres, hogy mikor szar van a levesbe, akkor jön és megmenti a csapatát. Ezért írtam példának a BL meccset, amit ellenünk játszottak. Ott is rohadt jól játszott, de egyszerűen nem volt meg benne a villanás, mert nem.az a típus, inkább elszórakozza.

Barcaba azert tobbet passzolt o.

Parizsban elszállt meg a tarsa sem egy messi volt elol, akinek barmikor le merte sot, le kellett adnia. :lol:


Bappe ugye alatta volz utana pedog nagy riválisa lett. Illetve azon a meccsen ha jol remlik ott se volt, nem?
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 20., csütörtök 7:45

Dupla D írta: Akkor Ronaldon és Messin (esetleg Mbappén) kívül ki az a játékos, aki villanhat a semmiből? Jelenleg szerintem leginkább benne van meg ez az említetteken kívül.
Benne lehet, mert klasszis játékos. Csak nem arról híres, hogy mikor szar van a levesbe, akkor jön és megmenti a csapatát. Ezért írtam példának a BL meccset, amit ellenünk játszottak. Ott is rohadt jól játszott, de egyszerűen nem volt meg benne a villanás, mert nem.az a típus, inkább elszórakozza.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 19., szerda 22:53

Azért ha igazak a hírek itt grízessel nagyon csúnyán elfogbak bánni. :lol: meg is érdemli.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 19., szerda 21:04

M1Ö írta:
dannen írta: attol meg olyan jatekos, mert nem ejtettek ki minket. messi is olyan jatekos megsem nyernek meg minden meccset, furcsa nem? ellenunk jo volt, siman verte a vedoinket. a tarsakon meg rajta is mult persze, hogy nem lettek azokbol golok. aki meg mindig nem ismeri el neymart, mint meccset eldonto jatekost az elfogult.
Mivel így a semmiből le lettem elfogultazva, csak leírom (meg nyugodtan vissza is keresheted a fórumon, mert volt már vitám, mikor Neymar-t védtem) hogy szerintem is rohadt jó játékos Neymar. De már lassan 28 és meg nem volt egy olyan sorsdöntő meccse, amit Ő döntött el. Lehet volt amúgy, ne támadjatok be megint a statisztikákkal. Röviden... nem döntő faktor, Messivel ellentétben. Attól még lehet erősítés, én csak arra reagáltam, hogy így a Barcának lesz majd még egy játékosa, aki villan a semmiből. Na, hát Ney,ar pont nem az az ember.
Akkor Ronaldon és Messin (esetleg Mbappén) kívül ki az a játékos, aki villanhat a semmiből? Jelenleg szerintem leginkább benne van meg ez az említetteken kívül.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 19., szerda 20:38

dannen írta: attol meg olyan jatekos, mert nem ejtettek ki minket. messi is olyan jatekos megsem nyernek meg minden meccset, furcsa nem? ellenunk jo volt, siman verte a vedoinket. a tarsakon meg rajta is mult persze, hogy nem lettek azokbol golok. aki meg mindig nem ismeri el neymart, mint meccset eldonto jatekost az elfogult.
Mivel így a semmiből le lettem elfogultazva, csak leírom (meg nyugodtan vissza is keresheted a fórumon, mert volt már vitám, mikor Neymar-t védtem) hogy szerintem is rohadt jó játékos Neymar. De már lassan 28 és meg nem volt egy olyan sorsdöntő meccse, amit Ő döntött el. Lehet volt amúgy, ne támadjatok be megint a statisztikákkal. Röviden... nem döntő faktor, Messivel ellentétben. Attól még lehet erősítés, én csak arra reagáltam, hogy így a Barcának lesz majd még egy játékosa, aki villan a semmiből. Na, hát Ney,ar pont nem az az ember.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 19., szerda 16:01

sebydani írta:
füst írta: Ha Griezmann és Neymar között kéne választani, akkor szerintem inkább költsünk többet a stadionra.
Minden el nem költött forint az Mbappera kell! :coffee: :kalapos:
Sok forintot nem verhettunk el iden danikam
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 19., szerda 15:37

vagy egy jó hot-dog árusra :shifty:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. június 19., szerda 15:31

füst írta: Ha Griezmann és Neymar között kéne választani, akkor szerintem inkább költsünk többet a stadionra.
Minden el nem költött forint az Mbappera kell! :coffee: :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2019. június 19., szerda 15:26

Ha Griezmann és Neymar között kéne választani, akkor szerintem inkább költsünk többet a stadionra.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 19., szerda 15:15

Majd beszállunk Griziért. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 19., szerda 15:13

dannen írta: Alfredo Martìnez (Onda Cero): Neymar case: Barça finds itself in a situation it did not expect. Griezmann is a done deal for July (Valverdes wish) but the players want Neymar back. Economically it is not possible for Barca. Even though it's PSG who put him on market it would still be too expensive.

flo papa felkeszul? :mrgreen:
Nem semmi :ozil: ha nem ez a pojáca lenne az alany még meg is sajnálnám a játékost. Messi meg Cé asztala most eléggé ráborult a fejére. Tényleg csak a popcorn kéne ehhez a sagához, ha nem nézném ki Perezből hogy borít minden tervet Neymarért. Zidane azért jó gát, bár ki tudja ő mit gondol a brazilról... így ki lenne csukva Pogba szóval gondolom (remélem) nem szállunk be a buliba.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 116 regisztrált és 0 vendég