Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 20., csütörtök 16:39

Szerintem több volt benne, mint amit Case valaha kihozott magából. A 40 millió jó összeg, de egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy elengedtük. Nem neki kellett volna távoznia.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 20., csütörtök 16:27

Egy ficsur volt, de hajrá neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. június 20., csütörtök 16:19

Realista24 írta: Llorente 40 millió.
Perez a legnagyobb.
Tucatspanyol.
Adom. Semmit nem vált ki belőlem a távozása, az ilyen játékos semmit nem határoz meg.
Valverde jobb játékos, Pogba jön, Casemiro nyomába nem ér, Kroos, Modric pedig alap.

Jó teljesítményt nyújtott, szépen fejlődött évről évre, de jobban járunk a 40 millával mint ha itt marad.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 20., csütörtök 16:08

Llorente 40 millió.
Perez a legnagyobb.
Tucatspanyol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. június 20., csütörtök 16:05

kierkegaard írta:
LaMartin írta:
Rodrigo az Atleti egyik legjobb játékosa volt tavaly, és fiatalabb is Llorenténél. Nem véletlen, hogy Guardiola csont nélkül elviszi.

Szerintem a 40m bőven jó üzlet a mi részünkről. Ha mi hoztuk volna ennyiért, elég nagy közfelháborodás lenne belőle.
Kozel se volt a legjobb, sot. A szurkolok is joval tobbet vartak tole. Nem veletlenul kerult vissza thomas a kezdobe. Szerelesekben jo mutatoi voltak de a jatekhoz hozzatenni semmit se tudott.
Nem veletlen az se, hogy az atleti tovabb is fogja passzolni.

Llorentevel jobban jartak, szinesebb a jateka.
No offense, de Rodrigo játszotta a 3. legtöbb játékpercet a mezőnyjátékosok közül, whoscored szerint (ami a hitelesebbek közé tartozik) a 2. legjobb átlaggal rendelkezik Griezmann után.

Illetve a City kifizeti a kivásárlási árát, szó sincs arról, hogy az Atma továbbpasszolná.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. június 20., csütörtök 15:43

LaMartin írta:
Rodrigo az Atleti egyik legjobb játékosa volt tavaly, és fiatalabb is Llorenténél. Nem véletlen, hogy Guardiola csont nélkül elviszi.

Szerintem a 40m bőven jó üzlet a mi részünkről. Ha mi hoztuk volna ennyiért, elég nagy közfelháborodás lenne belőle.
Kozel se volt a legjobb, sot. A szurkolok is joval tobbet vartak tole. Nem veletlenul kerult vissza thomas a kezdobe. Szerelesekben jo mutatoi voltak de a jatekhoz hozzatenni semmit se tudott.
Nem veletlen az se, hogy az atleti tovabb is fogja passzolni.

Llorentevel jobban jartak, szinesebb a jateka.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 20., csütörtök 15:42

poronty írta:
Brandt helyét átveheti. Bailey inkább balon mozgott idén már amikor kezdett, Demirbay középső kp-s, Havertz-el meg megférnének egymás mellett sztem, ha egyáltalán marad Leverkusenben. Nagyon jó állomás lenne Ödegaardnak, a Bundesligában jól lehet fejlődni + BL-ben is játszhatna. Én amúgy itt tartanám, de ha már továbbmegy akkor inkább Leverkusen, mint Ajax
Ezt mondom. 4231-et meg 433-at játszik a Bayer. 4231-be Havertz lesz a 10-es, Demirbay mögötte egy labdaszerzővel, Bailey balon és Ödegaard mehet a percekért a másik két fiatallal. 433-ban Havertz-Demirbay középen, balon Bailey és Ödegaard ugyanúgy a jobboson a másik kettővel. Plusz Volland többnyire 9-est játszik, de korábban ő is volt jobboson, szóval az még egy opció, aki vehet el tőle perceket, vagy, akár Bellarabi.
A másik két fiatalt nem ismerem, de ha olyan tehetségesek lennének mint Ödegaard, akkor nem hiszem, hogy odavinnék 3-nak. 18 éves mindkettő, a PSG-s Diaby meg transfermarkt alapján balszélső inkább. Ödegaard a holland liga egyik legjobbja volt, szóval gyanítom, hogy lenyomná őket. Amúgy is ha egy Leverkusenbe nem tud bekerülni nem nagyon van miről beszélni vele kapcsolatban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 20., csütörtök 15:34

Brandt helyét átveheti. Bailey inkább balon mozgott idén már amikor kezdett, Demirbay középső kp-s, Havertz-el meg megférnének egymás mellett sztem, ha egyáltalán marad Leverkusenben. Nagyon jó állomás lenne Ödegaardnak, a Bundesligában jól lehet fejlődni + BL-ben is játszhatna. Én amúgy itt tartanám, de ha már továbbmegy akkor inkább Leverkusen, mint Ajax
Ezt mondom. 4231-et meg 433-at játszik a Bayer. 4231-be Havertz lesz a 10-es, Demirbay mögötte egy labdaszerzővel, Bailey balon és Ödegaard mehet a percekért a másik két fiatallal. 433-ban Havertz-Demirbay középen, balon Bailey és Ödegaard ugyanúgy a jobboson a másik kettővel. Plusz Volland többnyire 9-est játszik, de korábban ő is volt jobboson, szóval az még egy opció, aki vehet el tőle perceket, vagy, akár Bellarabi.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 20., csütörtök 15:18

poronty írta:
odegaard allitolag nemetben van, hogy alairjon a bayerhez, visszavasarlasi opcioval persze.
Annak örülök, hogy lép hollandiából és a bundás is jónak tűnik, de nem tudom, hogy a Bayer megfelelő választás. A csapat koncepciójába illik, de Havertz, Demirbay meg Bailey alap kezdők lesznek és, akkor verekedhet a percekért a másik két thetehtséggel, akik hasonlóan 10-es/winger játékosok Diaby meg Paulinho személyében. Ödegaard előrébb jár és jobb játékos jelenleg, de nem tudom miért érné meg nekik, hogy a mi játékosunkat tömjék percekkel a sajátjaik helyett. Gladbach szerintem jobb lenne neki.
Brandt helyét átveheti. Bailey inkább balon mozgott idén már amikor kezdett, Demirbay középső kp-s, Havertz-el meg megférnének egymás mellett sztem, ha egyáltalán marad Leverkusenben. Nagyon jó állomás lenne Ödegaardnak, a Bundesligában jól lehet fejlődni + BL-ben is játszhatna. Én amúgy itt tartanám, de ha már továbbmegy akkor inkább Leverkusen, mint Ajax
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 20., csütörtök 15:07

kodo írta: Valószínűleg azert keresettebbek a spanyoljaink Jim, mert a ballasztunk jelentos reszet ok kepzik.
kötözködöm :mrgreen:
rájuk nem számít Zizu, így helyesebb szerintem

ballaszt külföldi is sok van, csak őket elküldtük kölcsönbe :D
Kovacic, James, Theo, Silva akik így hirtelen kölcsönben voltak, ők elég nagy ballasztok...

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 20., csütörtök 15:04

odegaard allitolag nemetben van, hogy alairjon a bayerhez, visszavasarlasi opcioval persze.
Annak örülök, hogy lép hollandiából és a bundás is jónak tűnik, de nem tudom, hogy a Bayer megfelelő választás. A csapat koncepciójába illik, de Havertz, Demirbay meg Bailey alap kezdők lesznek és, akkor verekedhet a percekért a másik két thetehtséggel, akik hasonlóan 10-es/winger játékosok Diaby meg Paulinho személyében. Ödegaard előrébb jár és jobb játékos jelenleg, de nem tudom miért érné meg nekik, hogy a mi játékosunkat tömjék percekkel a sajátjaik helyett. Gladbach szerintem jobb lenne neki.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 20., csütörtök 15:01

Pad'em írta: Külföldiek alatt walesieket értesz?
Bale Theo James Kovacic így hirtelen :mrgreen:
örülnék, ha mind jó áron távozna, de a hírek alapján 1-2 nél többet eladni nem biztos hogy sikerül
csak kölcsönbe küldeni

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 20., csütörtök 14:53

dannen írta: odegaard allitolag nemetben van, hogy alairjon a bayerhez, visszavasarlasi opcioval persze.

Tökéletes biznisz 2.0.


Valószínűleg azert keresettebbek a spanyoljaink Jim, mert a ballasztunk jelentos reszet ok kepzik. Bale ugye huzodni fog nyar vegeig, James meg a copa alatt nem fog alairni sehova.
Arrol nem is beszélve, hogy naluk a fizu is nehezito tenyezo, egy Reguilonért vagy Ceballosert tobb klub is be tud jelentkezni mivel megengedhetik maguknak.

Senkiert se kar akit ZZ elenged, az azt jelenti nem szamol vele, nem kell az adott szemely a csapat sikerehez. Ha egy legenda (Modric, Marcelo) tavozna ilyen okbol azt jobban sajnalnam erzelmi szempontból, de Nem tul meggyőző igeretekkel tele a padlas.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. június 20., csütörtök 14:46

Árral szerintem sincs probléma.

Az már más kérdés, hogy ha ugyanannyi időt és bizalmat kapott volna mint pl Isco, vagy éppen orrbaszájba játszatva lett volna 2 szezonon át, mint Case, szerintem most nem örülnénk a 40 milliónak...

Jó ez a 25 éves lesz dolog, Case meg már 28 lesz amúgy.

Valószínűbb hogy Llorente tud még szintet lépni, mivel még lehetősége se volt igazán megmutatni, hogy mit tud.
A brazil szintet lépni már nem fog, az tuti. Jelenleg a kérdés is az nála, hogy lesz-e olyan mint volt, mert ha nem, akkor azért bőven lesznek gondok. Mert jöhet Pogba vagy Ndombele vagy bárki, a középpályán egy hely biztos a brazilé lesz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 20., csütörtök 14:41

Jim írta:
kodo írta:Tökéletes biznisz. Theo felkészül... :kalapos:
nem mindenki olyan piacképes mint LLorente :mrgreen:

én is kevésnek éreztem, de egy másik edzőnél bizonyított
talán az edzőtől is függ, mennyire válnak be a leigazolt tehetségeink :hmmm:
kell a bizalom mindenkinek

ugyanakkor a külföldi eladandókért nem nagyon kapunk komoly ajánlatokat...
érdekes, hogy a spanyolokat jobban keresik :hmmm:
Külföldiek alatt walesieket értesz?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. június 20., csütörtök 14:40

Jim írta:
kodo írta:Tökéletes biznisz. Theo felkészül... :kalapos:
nem mindenki olyan piacképes mint LLorente :mrgreen:

én is kevésnek éreztem, de egy másik edzőnél bizonyított
talán az edzőtől is függ, mennyire válnak be a leigazolt tehetségeink :hmmm:
kell a bizalom mindenkinek

ugyanakkor a külföldi eladandókért nem nagyon kapunk komoly ajánlatokat...
érdekes, hogy a spanyolokat jobban keresik :hmmm:
hihetetlen, hogy ebből is kitudsz hozni valami pozitiv spanyol dolgot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 20., csütörtök 14:37

kodo írta:Tökéletes biznisz. Theo felkészül... :kalapos:
nem mindenki olyan piacképes mint LLorente :mrgreen:

én is kevésnek éreztem, de egy másik edzőnél bizonyított
talán az edzőtől is függ, mennyire válnak be a leigazolt tehetségeink :hmmm:
kell a bizalom mindenkinek

ugyanakkor a külföldi eladandókért nem nagyon kapunk komoly ajánlatokat...
érdekes, hogy a spanyolokat jobban keresik :hmmm:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 20., csütörtök 14:33

Zsenialis a madridista tarsadalom, 1,5 evig jogosan kutyazva volt, semmit nem adott hozza a jatekhoz. Volt kb. 3 jo honapja, es mindenki kevesli a 40 millio eurot. :D
Jogosan kutyázva, mert Zizu szart rá? Lelátóról nehéz bármit hozzáadni a játékohoz. Egy parádés kölcsön szezon után Zizu kibaszott vele is. Bőven megmutatta, hogy minimum jó kiegészítő ember lehetne itt, de percek, meg bizalom nélkül nehéz.

Majd kiderül, hogy eldobtunk egy kiváló játékost vagy jól boltoltunk. Elmúlt 2 év perceit tekintve, és, hogy Zidane mennyire nem kedveli, a 40 milla rendben van.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. június 20., csütörtök 14:32

Kíváló az ár.
Még pár ilyen eladás és teljesen gatyába rázódik a költségvetés. Egy utolsó nagy dobásra lesz még keret ha így megy tovább.
Jó ez.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 20., csütörtök 14:25

Tökéletes biznisz. Theo felkészül... :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég