Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. június 20., csütörtök 17:44

Szerintem az antifocis matracosoknál jó lesz a Llorente gyerek.

Pogba helyett meg rámehetnénk egy Ndombele-van de Beek pakkra. :kivagyhe:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 20., csütörtök 17:44

Kerlon írta: Ez a humor topik amugy? :mrgreen:

Amugy kitepem a hajam, ha Case-Valverde kpnk lesz jovore. Kvazi Modric Kroos, Case, Isco 4essel lehet szamolni oda es marad 2 hely, az egyikre palyazhat Valverde?
Az eddigiek alapján egy vkp biztos lesz Zidane-nál, és a jelenlegi keretet tekintve jelenleg Casemiro az egyetlen. Valverde volt még ott próbálgatva. Szerintem az idilli gondolat, hogy mondjuk egy Modric-Pogba-Kroos hármas legyen a kezdőnkben.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 20., csütörtök 17:40

Ez a humor topik amugy? :mrgreen:

Amugy kitepem a hajam, ha Case-Valverde kpnk lesz jovore. Kvazi Modric Kroos, Case, Isco 4essel lehet szamolni oda es marad 2 hely, az egyikre palyazhat Valverde?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 20., csütörtök 17:36

Llorente lófingot játszott itt, case meg nyomtatva volt így nehéz összehasonlítani a kettőt. Most szerintem ki fog derülni mit is tud a spanyol. casetől nekem már kicsit feláll a szőr a hátamon az elmúlt időben latottak alapján és hagyjatok H szar volt az egész csapat mert ő aztán brutálisan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 20., csütörtök 17:32

wxyz írta: 2 évig volt itt Llorente, a semmiért. Zidane és Lopetgui alatt sokadik ember volt, alig játszott. Csak Solari alatt kapott több lehetőséget amikor Casemiro megsérült.
Perez nem hogy a legnagyobb, vele kapcsolatban hibázott. 2 évet elvett tőle, ezalatt egy kölcsönnel vagy opciós eladással fejlődhetett volna, tovább emelhette volna az árát.
Ja, óriásit hibázott, amikor a játékos kijelentette, hogy nem megy el máshova, mert küzdeni fog a helyéért. De te ezt is jobban tudod, mint mindent :lol:
Nincs ennek a sportnak olyan eleme amiben ne lenne jobb Casemironál Llorente.
Kérdés, hogy miről beszélsz? Fintessbody vagy foci?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 20., csütörtök 17:30

sonic írta: Zidane nem adott neki szinte semmi eselyt valoszinuleg iden is ugyanez lett volna. Egy tehetseges de padon ulo es semmit nem fejlodo Llorentevel semmire se megyunk, annal meg 40 millio is sokkal jobb foleg ugy hogy kell a love.

O es az ATMA szerintem jo jart. A jatekos kezdo lehet a matrac meg hianyposztra igazol turheto aron. Meglatjuk mire viszi.
Ezzel egyetértek. Jelen helyzetben a 40 millió korrekt. Mindenki jól járt. Azzal nem értek egyet, hogy Zidane nem bízott benne, viszont Casemiroban szentül. Elfogadom, mert ő alakítja ki a keretet, csak én biztos nem így döntöttem volna.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. június 20., csütörtök 17:27

Zidane nem adott neki szinte semmi eselyt valoszinuleg iden is ugyanez lett volna. Egy tehetseges de padon ulo es semmit nem fejlodo Llorentevel semmire se megyunk, annal meg 40 millio is sokkal jobb foleg ugy hogy kell a love.

O es az ATMA szerintem jo jart. A jatekos kezdo lehet a matrac meg hianyposztra igazol turheto aron. Meglatjuk mire viszi.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 20., csütörtök 17:25

Kérdésem: Llorentét adtátok volna el 40-ért vagy Casemirot 80-100-ért?
Llorentet.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 20., csütörtök 17:17

Valverdének brutál jó adottságai vannak, de én egyáltalán nem voltam elégedett vele. Ráadásul köze nincs a vkp poszthoz. Iszonyat bátortalan játékot produkált eddig, pedig fizikálisan és technikailag is sok lenne benne. Őt én biztos elküldtem volna kölcsönbe egy Valenciába pl, hogy tapasztalatot gyűjtsön.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 20., csütörtök 17:17

2 évig volt itt Llorente, a semmiért. Zidane és Lopetgui alatt sokadik ember volt, alig játszott. Csak Solari alatt kapott több lehetőséget amikor Casemiro megsérült.
Perez nem hogy a legnagyobb, vele kapcsolatban hibázott. 2 évet elvett tőle, ezalatt egy kölcsönnel vagy opciós eladással fejlődhetett volna, tovább emelhette volna az árát.

Nincs ennek a sportnak olyan eleme amiben ne lenne jobb Casemironál Llorente.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. június 20., csütörtök 17:12

Babinho írta: Valverde jobb játékos,Casemiro nyomába nem ér,
ez így durva :roll:
miből látszik, hogy Valverde jobb nála?
Casemiro nyomába nem ér :lol:
ne vicceljünk, évek óta szidjuk minden második meccsén,
rég le kellett volna cserélni...

a tucatspanyol amúgy igaz rá :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 20., csütörtök 17:09

kodo írta:
Dupla D írta: Szerintem több volt benne, mint amit Case valaha kihozott magából. A 40 millió jó összeg, de egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy elengedtük. Nem neki kellett volna távoznia.

Casemiro sokkal jobb nala, Llorentenel meg az is kétséges hogy valaha eleri a brazil szintjét.
Akkor kivel jártunk jobban?
Én meg azt mondom nem jobb nála. Támadásban Casemiro 0, támadást nem tud építeni, amit Llorente igen. Casemiro ráadásul bűnszar szezont hozott le, Llorente meg nem csak magához képest volt jó, hanem rendszeresen a csapat egyik legjobbja volt, amikor kezdett. A kor is mellette szólt, és Casemiroért legalább kétszer annyit kaphattunk volna. Casemirot már láttuk maxon, Llorentének hosszú távon nem volt esélye. Azt viszont le lehetett szűrni, hogy számomra kevés Casemiro.

Azt elfogadom, hogy Zidane-nak valamiért nem volt szimpatikus Casemiro meg igen. De egyet nem értek vele.

Kérdésem: Llorentét adtátok volna el 40-ért vagy Casemirot 80-100-ért?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2019. június 20., csütörtök 17:13-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 20., csütörtök 17:09

Dupla D írta: Szerintem több volt benne, mint amit Case valaha kihozott magából.
Ez azért erős túlzás. Én is sajnálom kicsit, kecsegtető az a dinamika amivel játszik (pláne Casemiro lomhaságával kontrasztban), de nem láttuk tartósan igazán mit tud. Nem az ő hibája, és én is itt tartottam volna vkp opciónak, de mivel a nagy neveink eladhatósága eléggé kérdőjeles, egy 40 milliós ajánlatra nem nagyon lehet nemet mondani egy csereembernél, aki pályára lépett idén kb 15-ször. Szívás, hogy pont az Atletinek kellett, így azért nehéz lesz szurkolni neki. De sanszos, hogy jól jár vele Simeone, nem ez lesz a bosszúnk Theoért :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 20., csütörtök 16:58

Dupla D írta: Szerintem több volt benne, mint amit Case valaha kihozott magából. A 40 millió jó összeg, de egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy elengedtük. Nem neki kellett volna távoznia.

Casemiro sokkal jobb nala, Llorentenel meg az is kétséges hogy valaha eleri a brazil szintjét.
Akkor kivel jártunk jobban?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 20., csütörtök 16:39

Szerintem több volt benne, mint amit Case valaha kihozott magából. A 40 millió jó összeg, de egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy elengedtük. Nem neki kellett volna távoznia.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 20., csütörtök 16:27

Egy ficsur volt, de hajrá neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. június 20., csütörtök 16:19

Realista24 írta: Llorente 40 millió.
Perez a legnagyobb.
Tucatspanyol.
Adom. Semmit nem vált ki belőlem a távozása, az ilyen játékos semmit nem határoz meg.
Valverde jobb játékos, Pogba jön, Casemiro nyomába nem ér, Kroos, Modric pedig alap.

Jó teljesítményt nyújtott, szépen fejlődött évről évre, de jobban járunk a 40 millával mint ha itt marad.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 20., csütörtök 16:08

Llorente 40 millió.
Perez a legnagyobb.
Tucatspanyol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. június 20., csütörtök 16:05

kierkegaard írta:
LaMartin írta:
Rodrigo az Atleti egyik legjobb játékosa volt tavaly, és fiatalabb is Llorenténél. Nem véletlen, hogy Guardiola csont nélkül elviszi.

Szerintem a 40m bőven jó üzlet a mi részünkről. Ha mi hoztuk volna ennyiért, elég nagy közfelháborodás lenne belőle.
Kozel se volt a legjobb, sot. A szurkolok is joval tobbet vartak tole. Nem veletlenul kerult vissza thomas a kezdobe. Szerelesekben jo mutatoi voltak de a jatekhoz hozzatenni semmit se tudott.
Nem veletlen az se, hogy az atleti tovabb is fogja passzolni.

Llorentevel jobban jartak, szinesebb a jateka.
No offense, de Rodrigo játszotta a 3. legtöbb játékpercet a mezőnyjátékosok közül, whoscored szerint (ami a hitelesebbek közé tartozik) a 2. legjobb átlaggal rendelkezik Griezmann után.

Illetve a City kifizeti a kivásárlási árát, szó sincs arról, hogy az Atma továbbpasszolná.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. június 20., csütörtök 15:43

LaMartin írta:
Rodrigo az Atleti egyik legjobb játékosa volt tavaly, és fiatalabb is Llorenténél. Nem véletlen, hogy Guardiola csont nélkül elviszi.

Szerintem a 40m bőven jó üzlet a mi részünkről. Ha mi hoztuk volna ennyiért, elég nagy közfelháborodás lenne belőle.
Kozel se volt a legjobb, sot. A szurkolok is joval tobbet vartak tole. Nem veletlenul kerult vissza thomas a kezdobe. Szerelesekben jo mutatoi voltak de a jatekhoz hozzatenni semmit se tudott.
Nem veletlen az se, hogy az atleti tovabb is fogja passzolni.

Llorentevel jobban jartak, szinesebb a jateka.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég