Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 30., vasárnap 7:20

Faust írta:
h3x0r írta: Good Omens S01
Meg het elejen olvastam, hogy egy kereszteny csoport peticiot inditott, hogy kaszaljak el a sorozatot. Eleve mini, csak 6 resz keszult belole, ugyhogy hiaba a sok igyekezet. Viszont legalabb felhivtak ra a figyelmemet. Egy angyalrol es egy demonrol szol, akik evezredeken keresztul, mar a kezdetektol az emberek kozott eltek. Majd napjainkban megszuletik az antikrisztus, kozeledik az apokalipszis. En vegig nagyon elveztem, egy probat mindenkepp meger. :coffee:
Raprobaltam, 2 reszt birtam, hulyet kapok az ilyen tullott, giccses, excentrikus faszsagoktol. Gaiman sosem volt a szivem csucske, es ez most sem valtozott. :-( Egyebkent abszolut van letjogosultsaga az ilyesminek, es latom is mi benne a szeretheto, de sajna ez tolem fenyevekre all.
Ha mar Gaiman, en az American Gods masodik evadanal ereztem azt, hogy egyszeruen tultoljak a muveszieskedest, mikozben a sztori meg alig halad. Evad felenel abba is hagytam, pedig a konyvben is voltak reszek, amik nehezebben csusztak le, de ott vegig vitt elore a tortenet.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. június 30., vasárnap 1:08

h3x0r írta: Good Omens S01
Meg het elejen olvastam, hogy egy kereszteny csoport peticiot inditott, hogy kaszaljak el a sorozatot. Eleve mini, csak 6 resz keszult belole, ugyhogy hiaba a sok igyekezet. Viszont legalabb felhivtak ra a figyelmemet. Egy angyalrol es egy demonrol szol, akik evezredeken keresztul, mar a kezdetektol az emberek kozott eltek. Majd napjainkban megszuletik az antikrisztus, kozeledik az apokalipszis. En vegig nagyon elveztem, egy probat mindenkepp meger. :coffee:
Raprobaltam, 2 reszt birtam, hulyet kapok az ilyen tullott, giccses, excentrikus faszsagoktol. Gaiman sosem volt a szivem csucske, es ez most sem valtozott. :-( Egyebkent abszolut van letjogosultsaga az ilyesminek, es latom is mi benne a szeretheto, de sajna ez tolem fenyevekre all.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 29., szombat 19:31

Dark S02
Aki még nem néztem annak talán nem árt az első ismételnie.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eléggé bonyolódott tovább a dolog még több síkon, aztán a csattanóval a végén, hogy más világok is vannak... Kíváncsi vagyok mit hoznak majd ki belőle.

A Charlotte-Elizabeth anomália, azért rettentően zavar, de valaminek igazából ki kellett váltania az apokalipszist.

Adam elég nagy rejtély nekem. Ebből a világból lehet? Vagy melyik idősíkból? Az 50 év körüli Jonason még egy utazási karc sincs, Adam meg már teljesen deformálódott, az utazáshoz is védő ruhát kell használnia. Plusz Magnusék miért vannak vele? Nagyon sok minden maradt a záró évadra, amúgy a fent említett - számomra- anomálián kívül megint egy erős évad volt. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 28., péntek 21:53

Good Omens S01
Meg het elejen olvastam, hogy egy kereszteny csoport peticiot inditott, hogy kaszaljak el a sorozatot. Eleve mini, csak 6 resz keszult belole, ugyhogy hiaba a sok igyekezet. Viszont legalabb felhivtak ra a figyelmemet. Egy angyalrol es egy demonrol szol, akik evezredeken keresztul, mar a kezdetektol az emberek kozott eltek. Majd napjainkban megszuletik az antikrisztus, kozeledik az apokalipszis. En vegig nagyon elveztem, egy probat mindenkepp meger. :coffee:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. június 27., csütörtök 10:03

major írta:
füst írta: Sajnos a technológiai hiányosságok és az emberi hiba együttesen is közrejátszott a baleset során.
Amit én megkérdőjelezek, hogy Dyatlov tényleg azon vitatkozott-e a kollégákkal, hogy van-e grafit a tetőn vagy sincs. A sorozat szerint a katasztrófa után nagy egyetértésben mindenki azt hitte, hogy valami tartály robbant fel, konkrétan ha nincs Legasov, akkor nincs aki rámutasson a problémára, mert meglett mérnökemberek közös egyetértésben elfogadják, hogy 3,6 röntgen értéket mértek, és ez van. Akkor sem tudasult bennük a katasztrófa, amikor sugárban okádtak felváltva.
Erre mondom azt, hogy azért egy kis túlzással lett kiszínesítve a sorozat.
Nem tudok semmi biztosat én sem az ottani szereplőkről. De simán elfogadom, hogy más nézőpontból is el lehet készíteni ugyanezt a sorozatot.
Hát ez a link szerint a sorozatban ezek a részek rendben voltak (de lehet ezt is az amcsik irják):
http://www.chernobylgallery.com/chernob ... /timeline/

Ajánlom a figyelmedbe: 26 April 20:00.
És honnan tudod mennyire lehet hiteles ez az összefoglaló? :)

Gyorsan belegörgettem, kezdjük azzal, hogy az ún. halál hídja eleve egy urban legend.

Jó sorozat, de alapvetően csak egy sorozat. Ha szükségét érzi gond nélkül túllép a történelmi hitelességen.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2019. június 26., szerda 14:19

Remy írta:
tubatibi írta: Attack on Titan

Az új rész megvolt Mindenkinek?
WTF. :| Most akkor mi? :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
A vége az nagyon WTF volt.


Egyébként ti magyar vagy angol felirattal nézitek?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 26., szerda 12:44

tubatibi írta: Attack on Titan

Az új rész megvolt Mindenkinek?
WTF. :| Most akkor mi? :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: portillo » 2019. június 25., kedd 12:01

The Game

Hidegháborús kémsorozat a britektől. 6 rész, így viszonylag gyorsan lepörgethető.

Jó hangulat, fordulatok és az emberi kapcsolatok, érzelmek is szerepet kapnak, olyan jó brit módra. Nekem kifejezetten tetszett, érdemes megpróbálni, annak, akit érdekel a téma.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 24., hétfő 18:11

Az új nincs, de egy hete értem utol a sorozatot. Hát bazd. Az elmult pár rész magasan a csúcs. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. június 24., hétfő 17:55

Attack on Titan

Az új rész megvolt Mindenkinek?
Mekkora egy anime. :sziv: De baszottul rendben van a sztori! :salute:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most akkor Eren Kruger és Eren Yeager ugyanaz a személy? Gondolom ugye a Titán formával az emlékei vándoroltak, csak ettől a két "hordozótól"(Kruger és Yeager) követjük a történetszálat és voltak korábban is "Erenek", de akkor Mikasa és Armin is titán volt még régen?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. június 21., péntek 15:54

Igen, sajnos én is így vagyok a másodikkal. Nem is néztem még meg újra, de most a harmadik előtt muszáj lesz. Anno egyáltalán nem tudott megfogni. Persze magas volt a mérce az első után, de valami nagyon hiányzott belőle.
Ez a trailer amúgy most elég ütősre sikerült szerintem. Kíváncsi leszek.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. június 21., péntek 15:02

Kivancsi leszek, szerintem a masodik evad a legnagyobb joindulattal is csak kozepesnek nevezheto, harmadjara nem lesz eleg, hogy a karakterek es a zene elvigye az egeszet. Szurkolok, az elsot szerettem. :)

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2019. június 21., péntek 14:59

Sierra írta:
NewZoo írta: de a story megint ugyanaz lesz mint az első két évadban? :S
Mi más lenne? :D Arra épül az egész sorozat. Nem lett lezárva, semmilyen megoldás nem született. Le kell zárni a történetet.
Remélem ezt már nem kell spoilerbe tenni. Szóval megint jönnek a szörnyek megszállják a fura gyereket(/kis Venom beütéssel majd a badass sráccal biztos erősebbek lesznek) és aztán a szuperhős csaj megmenti a világot a végén, amíg mindenki más szerencsétlenkedik?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. június 21., péntek 14:56

NewZoo írta: de a story megint ugyanaz lesz mint az első két évadban? :S
Mi más lenne? :D Arra épül az egész sorozat. Nem lett lezárva, semmilyen megoldás nem született. Le kell zárni a történetet.

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2019. június 21., péntek 14:51

A hangulat továbbra is tök jó a színészek biztos továbbra is jók lesznek de a story megint ugyanaz lesz mint az első két évadban? :S

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 21., péntek 13:10

Wayne S01

Wayne a foszereplo srac, akinek az apja rakban meghal, de elotte rahagyott egy kocsit, amit meg regen az anyja es a szeretoje elloptak tole. Ezert Wayne elindul az uj baratnojevel, Del-el visszaszerezni az autot. Nem az a vegig vicces sorozat, sokszor inkabb abszurd, de azert vannak benne jo kis jelenetek, na meg erdekes karakterek. Aki szerette a The end of the f***ing world cimu sorozatot, annak mindenkepp ajanlom.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. június 21., péntek 12:42

Elérhető a Dark második évada a Netflixen.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. június 21., péntek 7:34

Stranger Things - Season 3 - Final trailer

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. június 18., kedd 19:25

Elég komolytalan indok.
Amit én olvastam, az az, hogy a Warner anyacége is akar egy saját streaming platformot, és így a DC Universe platform is megszűnhet. Ez vezetett a kaszához.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 18., kedd 19:17

Remy írta: Kaszálták a Swamp Thinget. :lol: WTF. :lol: Bezzeg a buzi Arrow és társaik 1000 évadot is megélnek.
A The Hollywood Reporter utánament a Swamp Thing kaszájának, és úgy tűnik, hogy az nem az adókedvezményekkel volt kapcsolatos, hanem azzal, hogy a Warner stúdió nem akart több millió dollárt kifizetni a sorozat fizikai díszleteinek raktározásáért. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég