Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 26., szerda 19:41

Az hiányozna még, hogy a reménytelen Kovacic itt maradjon. Remélem igaz lesz, ezzel a Chelsea akkora szívességet tenne, mint amikor elvitték Moratát.

Van De Beek nem rossz, nincs is annyira sztárolva, mint De Jong és De Ligt. Talán korrekt áron mozdítható és Kovacic 50 milliójára nem kellene sokat ráfizetni. Ndombelével jók lehetnének, Ödegaard meg így mehetne előre a jobb oldalra.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 26., szerda 18:52

Csak osszevagott video es egy romma dominalt, kozepes bajnoksag, de van fantazia a gyerekben. Tovabbra sem bannam, ha jonne, ebbol az Ajaxbol szerintem az egyik legjobb "alapanyag".

Pogba azert nalam meg mindig prioritas lenne, de szomoru azert nem lennek, ha a holland erkezne vegul.

Volt is egy cikk Marcan, ahol az elonyoket es hatranyokat taglaljak.

A gol resz azert kicsit santit, buntetok nelkul Pogba statja sem lenne annyira kimagaslo, a tobbi nagyjabol korrekt.

Az ar/ertek arany kerdojel nalam, azert a francianal is lenne riziko.



Kovacicot meg remelem lezongorazza a Chelsea mielott esetleg beut egy eltiltas. Sajnalom, mert sok van benne is, de ilyen-olyan okokbol nem jott ki belole nalunk, meg amennyire hallottam, olvastam a Chelseanel sem erett klasszissa... Mindenesetre 50 milliot jo lenne latni az eladasabol, a mai piacon nem tunik foldrol elrugaszkodottnak, meg akkor sem lennek szomoru ha kihatralna a Chelsea es O maradna a keretben, nem Valverde. Felteve, hogy hajlando kuzdeni a helyert, nem hisztizik.
A Hazard "kemenykedes" utan konnyen nem engednek az arbol, csak sajnos mi is kenyszerben vagyunk az eladasok kapcsan.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 26., szerda 18:40

Marca azt írja, Lampardnak kell Kovacic, mert tetszett neki a játéka Sarri alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 26., szerda 14:48

Sorrentino írta:
Swineherd írta: Nem igazán szoktam Napoli meccseket nézni, szóval szakavatottabb kollégákhoz szól a kérdés.
Ez a Fabian Ruiz mit tud?

Csak azért, mert B-C opcióként most őt emlegetik.


Van de Beek+Nbombele kell, oszt jónapot. A tottenham zsidóját meg kéne szopatni a franciával.
Nem vagyok szakèrtő, de azután a pár meccs után, amin láttam, nem volt jobb Ceballos-nál.
Együtt viszont elèg jól muzsikàlnak.
Együtt tolták a Betisben is. Kvázi az egyik ide, a másik meg Nápolyba ment, de ott se volt tavaly nélkülözhetetlen láncszem. Én nem értem őt, mert a felépítésén kívül nem igazán emelkedik ki. Szokásos spanyol játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. június 26., szerda 14:45

Swineherd írta: Nem igazán szoktam Napoli meccseket nézni, szóval szakavatottabb kollégákhoz szól a kérdés.
Ez a Fabian Ruiz mit tud?

Csak azért, mert B-C opcióként most őt emlegetik.


Van de Beek+Nbombele kell, oszt jónapot. A tottenham zsidóját meg kéne szopatni a franciával.
Nem vagyok szakèrtő, de azután a pár meccs után, amin láttam, nem volt jobb Ceballos-nál.
Együtt viszont elèg jól muzsikàlnak.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. június 26., szerda 14:37

Nem igazán szoktam Napoli meccseket nézni, szóval szakavatottabb kollégákhoz szól a kérdés.
Ez a Fabian Ruiz mit tud?

Csak azért, mert B-C opcióként most őt emlegetik.


Van de Beek+Nbombele kell, oszt jónapot. A tottenham zsidóját meg kéne szopatni a franciával.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. június 26., szerda 14:34

Yazid írta: Casemiro mellett úgy se lett volna sok vidám vasárnapja, nem hiszem h a padon akarna ücsörögni
Francia is, de amúgy is szerintem egy idő után simán kiszorîtotta volna a kezdőből.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 26., szerda 14:26

Casemiro mellett úgy se lett volna sok vidám vasárnapja, nem hiszem h a padon akarna ücsörögni

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. június 26., szerda 14:14

kodo írta: Dumbit viszi a spurs 65 millió fontert.

2 ev mulva 180 körül lehet elengedi Levy. :lol:
Ez elèg szomorú, rá nagy szükségünk lett volna.
Nehogy tènyleg egy Mbappé sztori legyen ebből is...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 26., szerda 12:34

Dumbit viszi a spurs 65 millió fontert.

2 ev mulva 180 körül lehet elengedi Levy. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 26., szerda 12:14

Yazid írta: Realista nem tudom honnan szerzi ezeket a híreket de nehezen bírom elképzelni H zidane mondja H jó gyerekek nem jön a haverom a Pogba meg a másik honfitársam se de akkor jöjjön a holland gyerek egy a fene, a hot dogos meg fulel közbe mintha csak mustarorzna a virslit közben kuldi az üzit realistanak :mrgreen:
Marca, As, hotdog stand.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2019. június 26., szerda 11:32

Álmom válna valóra ha Pogba helyett Dombit és Donnyt hoznánk :salute:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 26., szerda 10:41

Szerintem Dombi es Van de Beek abszolut nem zarja ki egymast. Pogba arabol elhoznam mindkettot aztan mehet a harc a kp-s helyekert. Meg amugyis ZZ mely keretet akar szinte ket csapattal.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 26., szerda 10:00

Realista nem tudom honnan szerzi ezeket a híreket de nehezen bírom elképzelni H zidane mondja H jó gyerekek nem jön a haverom a Pogba meg a másik honfitársam se de akkor jöjjön a holland gyerek egy a fene, a hot dogos meg fulel közbe mintha csak mustarorzna a virslit közben kuldi az üzit realistanak :mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. június 26., szerda 9:38

https://www.youtube.com/watch?v=VSRJ1g7sfBE


Most ezt nézzétek meg.Egy kincs szerintem a gyerek. :salute:







Na jó mostmár befejezem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. június 26., szerda 9:21

Van de Beek jateka viszont kimondottan tetszett, ha nem jon Pogba, akkor Ot probalnam meg Eriksen helyett. Az Ajaxbol De Ligten kivul rajta ereztem leginkabb, hogy kiemelkedo jatekos lehet.

Én is így látom.Egy igazi melós technikás játékos.Én örülnék neki.Már a nyár elején bedobtam a nevét itt az oldalon. :)
Iscoval meg ne fárasszuk már egymást szerintem.Őt tuti eladnám.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 26., szerda 8:44

Csak szerintem szintelen szagtaln a De Beek gyerek? kb. úgy tudom elképzelni, mint Pedrot a barcában. Onnét kivették, aztán két szinttel szarabb játékos.

Annak örülök, hogy 2 kkp-t akar még ZZ, mert Modric helyére és Casemiro helyére is kell ember. Mondjuk Ndombele kvalitásait kb. mindkettőjük helyén fel lehet használni kisebb kompromisszumokkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 26., szerda 8:39

Realista24 írta:
Képzeld, egy fénymásolónál is vannak opciók, amelyek bizony kötelezőek, mert anélkül is meg lehet venni a gépet, de a működése nem 100%-os, így a kategóriája, kötelező opció.

ON: Zidane még két középpályást akar, és azzal végleges a keret. Négyféle játékszisztémát fog felépíteni.
#hotdognews

Akkor gyakorlatilag megvannak a távozók is gondolom, ha tudja hogy még 2 kp-ra van szüksége.
Nem bízza a véletlenre a kopasz, még a végén tényleg kész keretünk lesz felkészülésre.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 26., szerda 8:16

Ndombelet csak videokon lattam, igy allast sem foglalnek, azokon meggyozo volt, az elore jateka is jonak tunik es torekszik is ra, hogy epitse a tamadast.

Van de Beek jateka viszont kimondottan tetszett, ha nem jon Pogba, akkor Ot probalnam meg Eriksen helyett. Az Ajaxbol De Ligten kivul rajta ereztem leginkabb, hogy kiemelkedo jatekos lehet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 26., szerda 8:14

andreas9109 írta:
Dupla D írta: Vicc. Kötelező opció 30 millióval. Ezzel adnám csak oda nekik.
ha valami kötelező, akkor nem opció.
Képzeld, egy fénymásolónál is vannak opciók, amelyek bizony kötelezőek, mert anélkül is meg lehet venni a gépet, de a működése nem 100%-os, így a kategóriája, kötelező opció.

ON: Zidane még két középpályást akar, és azzal végleges a keret. Négyféle játékszisztémát fog felépíteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég