Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 27., csütörtök 8:10

Realista24 írta:
Toti írta: jól szétbassza a real madrid a piacot
:lol: :lol: :lol:
és akkor még csapjatok bele egy griezmannt hamarosan
Igazából, talán nem is ezek az igazolások a lényegek, mert ezek egy részének megvan az értelme. Zidane és Figo, mai árfolyamon még mindig itt lennének a listán.

Nekem az ilyen 70-80-90 milliós védők, 60-70 milliós Moraták és Higuaínokkal van bajom inkább. Vagy ez a tegnapi Valencia, Cliessen 35 millió, vagy hogy írják a nevét.

Egy egy játékosért le lehet és le is kell rakni a pénzt. Ezt megtette a Real már az 50-es években is. De hogy egy csapat egy nyáron kicseréljen egy teljes védősort, vagy vegyen egy teljes támadósort, stb.stb...az az abnormális. Főleg úgy, hogy előző években is költöttek ezerrel. Tehát nem az van, mint Pérez újraválasztása után, hogy 4 évnyi melót kellett egy nyár alatt megtenni. Bár annak legalább meglett az eredménye, mert korszakos csapat alakult ki.
Oké, ez részben igaz, de a 60-70 millió a régi 30-40 millió. A csúcsot meg 100 alatt ne is reméld. Így kb minden beduplázódott pár év alatt és nem az történt, hogy 1-1 játékos kiugró áron ment el, hanem elmásztak az árak felfelé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 8:01

Toti írta: jól szétbassza a real madrid a piacot
:lol: :lol: :lol:
és akkor még csapjatok bele egy griezmannt hamarosan
Igazából, talán nem is ezek az igazolások a lényegek, mert ezek egy részének megvan az értelme. Zidane és Figo, mai árfolyamon még mindig itt lennének a listán.

Nekem az ilyen 70-80-90 milliós védők, 60-70 milliós Moraták és Higuaínokkal van bajom inkább. Vagy ez a tegnapi Valencia, Cliessen 35 millió, vagy hogy írják a nevét.

Egy egy játékosért le lehet és le is kell rakni a pénzt. Ezt megtette a Real már az 50-es években is. De hogy egy csapat egy nyáron kicseréljen egy teljes védősort, vagy vegyen egy teljes támadósort, stb.stb...az az abnormális. Főleg úgy, hogy előző években is költöttek ezerrel. Tehát nem az van, mint Pérez újraválasztása után, hogy 4 évnyi melót kellett egy nyár alatt megtenni. Bár annak legalább meglett az eredménye, mert korszakos csapat alakult ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. június 27., csütörtök 7:55

jól szétbassza a real madrid a piacot
:lol: :lol: :lol:
és akkor még csapjatok bele egy griezmannt hamarosan
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 27., csütörtök 7:23

BBeno írta: [COPE] Real Madrid are not going sell Dani Ceballos, as the club plans only to loan him. Arsenal and Tottenham are the teams that have shown the most interest so far"


Lucas Silva has left Cruzeiro and will return to Real Madrid
Tessék, meg is van a kkp igazolásunk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 27., csütörtök 7:09

[COPE] Real Madrid are not going sell Dani Ceballos, as the club plans only to loan him. Arsenal and Tottenham are the teams that have shown the most interest so far"


Lucas Silva has left Cruzeiro and will return to Real Madrid
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 27., csütörtök 4:41

Kagava mondjuk Klopp alatt sem tűnt jónak.
Götze karrierjének az anyagcsere betegsége tett keresztbe.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. június 27., csütörtök 3:14

RealMadridFanatic írta: Orulet azert nincs szerintem, a forumrol is 3-4 velemeny remlik (a sajatomat is ideertve) amely szerint meg lehetne probalni.

A kizarolag rendszerben mukodo jatekossal sem ertek egyet (egyebkent a foci ilyen sport, a jo csapat palastolja a jatekosok gyengesegeit es epit ez erossegeikre). Az azert az osszeollozott video alapjan is leszurheto, hogy gyors gondolkodasu, technikailag nagyon jol kepzett, nagy teherbirasu jatekos, es kepes megfelelo utemben odatenni a labdat, ahol res nyilik az ellenfel vedelmen. Ezek a tulajdonsagok rendszertol fuggetlenek es olyan kepessegek - a technikai felkeszultseget leszamitva - amik nem, vagy nehezen tanulhatoak, illetve inkabb adottsagok. A vedekezesbol is kiveszi a reszet, nem budos neki a munka.

A felhozott Dortmundnal sem erzem, hogy egyenileg gyenge jatekosok lettek volna. Nem remlik pontosan, hogy mikor kerult oda, majd hozzank, de Sahin volt aki megegett, de kepessegekre velem sem volt baj szerintem. Gundogant kicsit megettek a serulesek, de a Cityben is voltak emlekezetes pillanatai, Hummels es Lewandowski meg evekig meghatarozo jatekosai lettek egy meglehetosen eros Bayernnek. Mas hirtelen nem remlik, akit elvittek Dortmundbol es bukott, mert nem a megszokott rendszerben szerepelt.


Egyebkent a Marca cikk szavazasan Van de Beek 67%-al vezet, a kerdes, hogy O 60-70M-ert vagy Pogba 150-180-ert. Ezt is inkabb erzem a franciat ovezo ellenerzesnek, mint a holland hypejanak.


Tejerot olvastam, akkor meg 3M volt az ar. Sajnalom, annak idejen az eloszezonban jol mozgott tobbszor is, azt hittem tobb lesz benne.
Kagawa, Gotze. Mindketto megsgett magasabb szinten. Elso postaval mentek vissza. De szamtalan ilyen van. Real szinten is. Nincsen itt garancia.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. június 26., szerda 23:43

RealMadridFanatic írta:

Egyebkent a Marca cikk szavazasan Van de Beek 67%-al vezet, a kerdes, hogy O 60-70M-ert vagy Pogba 150-180-ert.
A kérdés az, hogy 80+70 ért Ndombi+Van de Beek
VAgy 150-ért Pogba??

Totál egyértelmű, hogy az elsőt választanám.
Ha a kettőből csak az egyik patent lesz, már hatalmasat nyernénk. :)

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. június 26., szerda 21:32

Tempó utoljára Kovacicban és Di Mariaban volt a KP-n :mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 26., szerda 21:27

Mondjuk az pont van a játékában.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 26., szerda 21:24

Ez a holland gyerek nekem inkább egy gyengébb kiadású Kroosnak tűnik. Ami hiányzik belőle, az a tempó. Így is elég lassú a kp-nk, ha még Modricot kicseréljük egy lassabbra, akkor tényleg álló foci lesz.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 26., szerda 21:00

Orulet azert nincs szerintem, a forumrol is 3-4 velemeny remlik (a sajatomat is ideertve) amely szerint meg lehetne probalni.

A kizarolag rendszerben mukodo jatekossal sem ertek egyet (egyebkent a foci ilyen sport, a jo csapat palastolja a jatekosok gyengesegeit es epit ez erossegeikre). Az azert az osszeollozott video alapjan is leszurheto, hogy gyors gondolkodasu, technikailag nagyon jol kepzett, nagy teherbirasu jatekos, es kepes megfelelo utemben odatenni a labdat, ahol res nyilik az ellenfel vedelmen. Ezek a tulajdonsagok rendszertol fuggetlenek es olyan kepessegek - a technikai felkeszultseget leszamitva - amik nem, vagy nehezen tanulhatoak, illetve inkabb adottsagok. A vedekezesbol is kiveszi a reszet, nem budos neki a munka.

A felhozott Dortmundnal sem erzem, hogy egyenileg gyenge jatekosok lettek volna. Nem remlik pontosan, hogy mikor kerult oda, majd hozzank, de Sahin volt aki megegett, de kepessegekre velem sem volt baj szerintem. Gundogant kicsit megettek a serulesek, de a Cityben is voltak emlekezetes pillanatai, Hummels es Lewandowski meg evekig meghatarozo jatekosai lettek egy meglehetosen eros Bayernnek. Mas hirtelen nem remlik, akit elvittek Dortmundbol es bukott, mert nem a megszokott rendszerben szerepelt.


Egyebkent a Marca cikk szavazasan Van de Beek 67%-al vezet, a kerdes, hogy O 60-70M-ert vagy Pogba 150-180-ert. Ezt is inkabb erzem a franciat ovezo ellenerzesnek, mint a holland hypejanak.


Tejerot olvastam, akkor meg 3M volt az ar. Sajnalom, annak idejen az eloszezonban jol mozgott tobbszor is, azt hittem tobb lesz benne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 26., szerda 20:49

nem tudom volt-e, de ma eladtuk tejerot a castillából. 3 forrást néztem, három ár volt. 3 millió, 2 millió meg ingyen. :lol:

ezen kívül megvolt az első madrid-valladolid féle deal is. a castillábol jorge de frutos ment ronaldóhoz 1 évre kölcsönbe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 26., szerda 20:15

Ez a De Beek örület nekem még mindig érdekes, egy gyengébb De Bruynenek tűnik. Semmiben se kiemelkedő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. június 26., szerda 19:50

Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}

Hát ha ez igaz akkor nagy mákunk van. A Chelsea csak azért veszi meg mert ő már regisztrálva van náluk, a ban miatt ugye nem igazolhatnak mást. Más különben nem hiszem, hogy kéne nekik és hogy mástól ennyit kapnánk érte
wxyz írta: Ndombelével jók lehetnének, Ödegaard meg így mehetne előre a jobb oldalra.
Ndombele -> Spurs
Ødegaard -> Soci v Leverkusen

Pogba lesz továbbra is sztem, de ha b opció akkor talán van de Beek a legmeggyőzőbb
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. június 26., szerda 19:44

KAG írta: Ez az ajax nalam klopp fele, bl dontos bvb szeru csapat.
Irtak mar sokan elottem ezt, en is osztom azt a velemenyt miszerint ebben a szerkezetben mukodnek nagyon jol ezek a jatekosok.
Ha kiveszed oket, felet, negyedet hozzak 1-2 kivétellel.

VdB sztem pont nem az 1-2 kivetel kozt van.

Pogba vagy Ndomb.
Mondjuk ha elobbi 2bol 2x visszadob minket akk kapja be.
Egyetértek, szerintem is rendszerjátékos. Sokkal inkább Ndombele kellene.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 26., szerda 19:42

Ez az ajax nalam klopp fele, bl dontos bvb szeru csapat.
Irtak mar sokan elottem ezt, en is osztom azt a velemenyt miszerint ebben a szerkezetben mukodnek nagyon jol ezek a jatekosok.
Ha kiveszed oket, felet, negyedet hozzak 1-2 kivétellel.

VdB sztem pont nem az 1-2 kivetel kozt van.

Pogba vagy Ndomb.
Mondjuk ha elobbi 2bol 2x visszadob minket akk kapja be.
ZIDANE

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 26., szerda 19:41

Az hiányozna még, hogy a reménytelen Kovacic itt maradjon. Remélem igaz lesz, ezzel a Chelsea akkora szívességet tenne, mint amikor elvitték Moratát.

Van De Beek nem rossz, nincs is annyira sztárolva, mint De Jong és De Ligt. Talán korrekt áron mozdítható és Kovacic 50 milliójára nem kellene sokat ráfizetni. Ndombelével jók lehetnének, Ödegaard meg így mehetne előre a jobb oldalra.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 26., szerda 18:52

Csak osszevagott video es egy romma dominalt, kozepes bajnoksag, de van fantazia a gyerekben. Tovabbra sem bannam, ha jonne, ebbol az Ajaxbol szerintem az egyik legjobb "alapanyag".

Pogba azert nalam meg mindig prioritas lenne, de szomoru azert nem lennek, ha a holland erkezne vegul.

Volt is egy cikk Marcan, ahol az elonyoket es hatranyokat taglaljak.

A gol resz azert kicsit santit, buntetok nelkul Pogba statja sem lenne annyira kimagaslo, a tobbi nagyjabol korrekt.

Az ar/ertek arany kerdojel nalam, azert a francianal is lenne riziko.



Kovacicot meg remelem lezongorazza a Chelsea mielott esetleg beut egy eltiltas. Sajnalom, mert sok van benne is, de ilyen-olyan okokbol nem jott ki belole nalunk, meg amennyire hallottam, olvastam a Chelseanel sem erett klasszissa... Mindenesetre 50 milliot jo lenne latni az eladasabol, a mai piacon nem tunik foldrol elrugaszkodottnak, meg akkor sem lennek szomoru ha kihatralna a Chelsea es O maradna a keretben, nem Valverde. Felteve, hogy hajlando kuzdeni a helyert, nem hisztizik.
A Hazard "kemenykedes" utan konnyen nem engednek az arbol, csak sajnos mi is kenyszerben vagyunk az eladasok kapcsan.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 26., szerda 18:40

Marca azt írja, Lampardnak kell Kovacic, mert tetszett neki a játéka Sarri alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég