Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 9:29

Kerlon írta:
Realista24 írta:

Hát de én nem arról írtam :mrgreen:

Most nézd meg ezt a listát:
https://www.goal.com/en/news/the-100-mo ... 9adq3qkwpu

Higu 90 millió. :lol: :lol: :lol:
Lukaku 85. :lol: :lol:
James 80.
Morata 75+ :lol: :lol: :lol: :lol:
Di Maria 75, meg egyszer 61 :lol:
Mahrez 70
Lemar 65
Laporte 65

Nézd meg a City-s igazolásokat. Hát hol volt ilyen régen? Így, tömegével.

Van Dijk meg Allison is mocskos sok, de legalább védhető, BL címet ért nekik ez a páros.

Olyan nevek is vannak ezen a listán 40 milliókért, akiket életemben nem hallottam, akár ziro is lehetne az egyik :lol:
Én ezt értem, de az már 20 éve volt. Az elmúlt 4 évben borult meg a piac. Azóta mindenki dupla áron megy. Ha megfelezed akkor kb mindenki annyi lett volna 10 éve... És egy-két nevetséges dolog már akkor is volt. Pl. Andy Caroll 2011ben 41 millióért stb...
Pont azt írom hogy az akkori legdragabbak nem voltak olcsóbbak mint most, itt sztem nem törtent változás.

De mi az hogy Ronaldo 100 millió, Higu meg 90, Morata 75, Griezmann 125.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 9:26

füst írta: Nem tudom, szerintem ez eléggé becsapós. Érzésre tényleg úgy tűnik, hogy tömegessé váltak ezek az átigazolások, de a lista legnagyobb része egy évtized alatt jött össze. Ha lebontom évekre, akkor szerintem rendben van.
Pep elvert 1 milliárdot BL győzelem nélkül, komoly klasszis igazolás nélkül. Ez sztem nem becsapos.

Vedosor fel milliárdért, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 27., csütörtök 9:26

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Az régen volt, én inkább már a Ronaldo-Kaka korszakról beszélek.
Hát de én nem arról írtam :mrgreen:

Most nézd meg ezt a listát:
https://www.goal.com/en/news/the-100-mo ... 9adq3qkwpu

Higu 90 millió. :lol: :lol: :lol:
Lukaku 85. :lol: :lol:
James 80.
Morata 75+ :lol: :lol: :lol: :lol:
Di Maria 75, meg egyszer 61 :lol:
Mahrez 70
Lemar 65
Laporte 65

Nézd meg a City-s igazolásokat. Hát hol volt ilyen régen? Így, tömegével.

Van Dijk meg Allison is mocskos sok, de legalább védhető, BL címet ért nekik ez a páros.

Olyan nevek is vannak ezen a listán 40 milliókért, akiket életemben nem hallottam, akár ziro is lehetne az egyik :lol:
Én ezt értem, de az már 20 éve volt. Az elmúlt 4 évben borult meg a piac. Azóta mindenki dupla áron megy. Ha megfelezed akkor kb mindenki annyi lett volna 10 éve... És egy-két nevetséges dolog már akkor is volt. Pl. Andy Caroll 2011ben 41 millióért stb...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. június 27., csütörtök 9:23

Nem tudom, szerintem ez eléggé becsapós. Érzésre tényleg úgy tűnik, hogy tömegessé váltak ezek az átigazolások, de a lista legnagyobb része egy évtized alatt jött össze. Ha lebontom évekre, akkor szerintem rendben van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 9:23

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Ez a De Beek örület nekem még mindig érdekes, egy gyengébb De Bruynenek tűnik. Semmiben se kiemelkedő.
Közepesen jó játékos, sok ilyen van a piacon, semmi extra.

40et simán megérek. Ha Cillessen 35, a padon én is olyan jól mutatok, tizenegyest meg egyformán szarul védünk.
True.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 27., csütörtök 9:18

Kerlon írta: Ez a De Beek örület nekem még mindig érdekes, egy gyengébb De Bruynenek tűnik. Semmiben se kiemelkedő.
Közepesen jó játékos, sok ilyen van a piacon, semmi extra.

40et simán megérek. Ha Cillessen 35, a padon én is olyan jól mutatok, tizenegyest meg egyformán szarul védünk.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 9:04

Kerlon írta:
Realista24 írta:

Zidane és Figo korában nem emlékszem tucatjátékosokra, akik 30-40 millióért váltottak volna klubot, tömegével.
Az régen volt, én inkább már a Ronaldo-Kaka korszakról beszélek.
Hát de én nem arról írtam :mrgreen:

Most nézd meg ezt a listát:
https://www.goal.com/en/news/the-100-mo ... 9adq3qkwpu

Higu 90 millió. :lol: :lol: :lol:
Lukaku 85. :lol: :lol:
James 80.
Morata 75+ :lol: :lol: :lol: :lol:
Di Maria 75, meg egyszer 61 :lol:
Mahrez 70
Lemar 65
Laporte 65

Nézd meg a City-s igazolásokat. Hát hol volt ilyen régen? Így, tömegével.

Van Dijk meg Allison is mocskos sok, de legalább védhető, BL címet ért nekik ez a páros.

Olyan nevek is vannak ezen a listán 40 milliókért, akiket életemben nem hallottam, akár ziro is lehetne az egyik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 27., csütörtök 9:01

james atma hazassagrol irnak a firkaszok. elvileg nem lenne james ellenere mert maradna madridban

elvileg felajanlottuk regut es lv t a valencianak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 27., csütörtök 8:55

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Oké, ez részben igaz, de a 60-70 millió a régi 30-40 millió. A csúcsot meg 100 alatt ne is reméld. Így kb minden beduplázódott pár év alatt és nem az történt, hogy 1-1 játékos kiugró áron ment el, hanem elmásztak az árak felfelé.
Zidane és Figo korában nem emlékszem tucatjátékosokra, akik 30-40 millióért váltottak volna klubot, tömegével.
Az régen volt, én inkább már a Ronaldo-Kaka korszakról beszélek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 8:35

Kerlon írta:
Realista24 írta:

Igazából, talán nem is ezek az igazolások a lényegek, mert ezek egy részének megvan az értelme. Zidane és Figo, mai árfolyamon még mindig itt lennének a listán.

Nekem az ilyen 70-80-90 milliós védők, 60-70 milliós Moraták és Higuaínokkal van bajom inkább. Vagy ez a tegnapi Valencia, Cliessen 35 millió, vagy hogy írják a nevét.

Egy egy játékosért le lehet és le is kell rakni a pénzt. Ezt megtette a Real már az 50-es években is. De hogy egy csapat egy nyáron kicseréljen egy teljes védősort, vagy vegyen egy teljes támadósort, stb.stb...az az abnormális. Főleg úgy, hogy előző években is költöttek ezerrel. Tehát nem az van, mint Pérez újraválasztása után, hogy 4 évnyi melót kellett egy nyár alatt megtenni. Bár annak legalább meglett az eredménye, mert korszakos csapat alakult ki.
Oké, ez részben igaz, de a 60-70 millió a régi 30-40 millió. A csúcsot meg 100 alatt ne is reméld. Így kb minden beduplázódott pár év alatt és nem az történt, hogy 1-1 játékos kiugró áron ment el, hanem elmásztak az árak felfelé.
Zidane és Figo korában nem emlékszem tucatjátékosokra, akik 30-40 millióért váltottak volna klubot, tömegével.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 27., csütörtök 8:10

Realista24 írta:
Toti írta: jól szétbassza a real madrid a piacot
:lol: :lol: :lol:
és akkor még csapjatok bele egy griezmannt hamarosan
Igazából, talán nem is ezek az igazolások a lényegek, mert ezek egy részének megvan az értelme. Zidane és Figo, mai árfolyamon még mindig itt lennének a listán.

Nekem az ilyen 70-80-90 milliós védők, 60-70 milliós Moraták és Higuaínokkal van bajom inkább. Vagy ez a tegnapi Valencia, Cliessen 35 millió, vagy hogy írják a nevét.

Egy egy játékosért le lehet és le is kell rakni a pénzt. Ezt megtette a Real már az 50-es években is. De hogy egy csapat egy nyáron kicseréljen egy teljes védősort, vagy vegyen egy teljes támadósort, stb.stb...az az abnormális. Főleg úgy, hogy előző években is költöttek ezerrel. Tehát nem az van, mint Pérez újraválasztása után, hogy 4 évnyi melót kellett egy nyár alatt megtenni. Bár annak legalább meglett az eredménye, mert korszakos csapat alakult ki.
Oké, ez részben igaz, de a 60-70 millió a régi 30-40 millió. A csúcsot meg 100 alatt ne is reméld. Így kb minden beduplázódott pár év alatt és nem az történt, hogy 1-1 játékos kiugró áron ment el, hanem elmásztak az árak felfelé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 8:01

Toti írta: jól szétbassza a real madrid a piacot
:lol: :lol: :lol:
és akkor még csapjatok bele egy griezmannt hamarosan
Igazából, talán nem is ezek az igazolások a lényegek, mert ezek egy részének megvan az értelme. Zidane és Figo, mai árfolyamon még mindig itt lennének a listán.

Nekem az ilyen 70-80-90 milliós védők, 60-70 milliós Moraták és Higuaínokkal van bajom inkább. Vagy ez a tegnapi Valencia, Cliessen 35 millió, vagy hogy írják a nevét.

Egy egy játékosért le lehet és le is kell rakni a pénzt. Ezt megtette a Real már az 50-es években is. De hogy egy csapat egy nyáron kicseréljen egy teljes védősort, vagy vegyen egy teljes támadósort, stb.stb...az az abnormális. Főleg úgy, hogy előző években is költöttek ezerrel. Tehát nem az van, mint Pérez újraválasztása után, hogy 4 évnyi melót kellett egy nyár alatt megtenni. Bár annak legalább meglett az eredménye, mert korszakos csapat alakult ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. június 27., csütörtök 7:55

jól szétbassza a real madrid a piacot
:lol: :lol: :lol:
és akkor még csapjatok bele egy griezmannt hamarosan
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 27., csütörtök 7:23

BBeno írta: [COPE] Real Madrid are not going sell Dani Ceballos, as the club plans only to loan him. Arsenal and Tottenham are the teams that have shown the most interest so far"


Lucas Silva has left Cruzeiro and will return to Real Madrid
Tessék, meg is van a kkp igazolásunk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 27., csütörtök 7:09

[COPE] Real Madrid are not going sell Dani Ceballos, as the club plans only to loan him. Arsenal and Tottenham are the teams that have shown the most interest so far"


Lucas Silva has left Cruzeiro and will return to Real Madrid
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 27., csütörtök 4:41

Kagava mondjuk Klopp alatt sem tűnt jónak.
Götze karrierjének az anyagcsere betegsége tett keresztbe.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. június 27., csütörtök 3:14

RealMadridFanatic írta: Orulet azert nincs szerintem, a forumrol is 3-4 velemeny remlik (a sajatomat is ideertve) amely szerint meg lehetne probalni.

A kizarolag rendszerben mukodo jatekossal sem ertek egyet (egyebkent a foci ilyen sport, a jo csapat palastolja a jatekosok gyengesegeit es epit ez erossegeikre). Az azert az osszeollozott video alapjan is leszurheto, hogy gyors gondolkodasu, technikailag nagyon jol kepzett, nagy teherbirasu jatekos, es kepes megfelelo utemben odatenni a labdat, ahol res nyilik az ellenfel vedelmen. Ezek a tulajdonsagok rendszertol fuggetlenek es olyan kepessegek - a technikai felkeszultseget leszamitva - amik nem, vagy nehezen tanulhatoak, illetve inkabb adottsagok. A vedekezesbol is kiveszi a reszet, nem budos neki a munka.

A felhozott Dortmundnal sem erzem, hogy egyenileg gyenge jatekosok lettek volna. Nem remlik pontosan, hogy mikor kerult oda, majd hozzank, de Sahin volt aki megegett, de kepessegekre velem sem volt baj szerintem. Gundogant kicsit megettek a serulesek, de a Cityben is voltak emlekezetes pillanatai, Hummels es Lewandowski meg evekig meghatarozo jatekosai lettek egy meglehetosen eros Bayernnek. Mas hirtelen nem remlik, akit elvittek Dortmundbol es bukott, mert nem a megszokott rendszerben szerepelt.


Egyebkent a Marca cikk szavazasan Van de Beek 67%-al vezet, a kerdes, hogy O 60-70M-ert vagy Pogba 150-180-ert. Ezt is inkabb erzem a franciat ovezo ellenerzesnek, mint a holland hypejanak.


Tejerot olvastam, akkor meg 3M volt az ar. Sajnalom, annak idejen az eloszezonban jol mozgott tobbszor is, azt hittem tobb lesz benne.
Kagawa, Gotze. Mindketto megsgett magasabb szinten. Elso postaval mentek vissza. De szamtalan ilyen van. Real szinten is. Nincsen itt garancia.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. június 26., szerda 23:43

RealMadridFanatic írta:

Egyebkent a Marca cikk szavazasan Van de Beek 67%-al vezet, a kerdes, hogy O 60-70M-ert vagy Pogba 150-180-ert.
A kérdés az, hogy 80+70 ért Ndombi+Van de Beek
VAgy 150-ért Pogba??

Totál egyértelmű, hogy az elsőt választanám.
Ha a kettőből csak az egyik patent lesz, már hatalmasat nyernénk. :)

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. június 26., szerda 21:32

Tempó utoljára Kovacicban és Di Mariaban volt a KP-n :mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 26., szerda 21:27

Mondjuk az pont van a játékában.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég