Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 18:04

persze, de ez az analógia szerint rád sem kell hallgatni :)
így van.
mindenki nézzen arab streamen meccset, azt valszeg nem fogja érteni és csak a játékot nézze.
ne olvasson után sajtót másnap, híreket és semmit.
csak így van értelme, kitörlődnek a beidegződések és a baromságok.

ja meg a fifa 14-gyel vagy pes-sel se játsszon senki, mert erősen torzítja az ítélőképességet.

aztán ha ez megvan fél évig, akkor rájön mindenki, hogy egy játékos sem robot, egy csapat sem tud szárnyalni új edzővel és felfogással, taktikával rögtön azonnal és benzema az, aki tökéletesen illik a játékunkba, csak támogatni kéne, nem pedig egy jóval gyengébb képességű játékost nyomatni kizárólag a nemzetisége miatt.

de ez csak álom marad.
mindegy, én csak kiröhögök minden károgót, aki ancelottit, benzemát meg a többieket szidja, csak magatokkal csesztek ki, idegesítitek magatokat, közben meg az égvilágon semmi befolyásotok nincs a dolgokba.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 6., vasárnap 17:57

dzsihad91 írta:ki foglya
hogy pontosan ki foglya Benzema azt én nem tudom..
Realista24 írta:35 millió euró és 55 millió font nem sok a különbség: függetlenül attól, hogy eltelt pár év
szerintem 40-et most is adnának sokan érte, szóval olyan sokkal nem biztos hogy meg kéne dobni, ha mást akarnának venni helyette (persze nem Falcaot, ő kicsit sokba fájna)
hehe írta: nem is értem, minek olvastok híreket, minek néztek tévét, minek hallgattok másra? teljes manipuláció az egész.
persze, de ez az analógia szerint rád sem kell hallgatni :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 17:45

Cobra11 írta:Amit én látok az utóbbi pár meccsen: Hajt, fut, letámad, próbál résztvenni a játék szervezésében, DE nem tud. Egyszerűen rosszak a passzai, ha visszább lép néha útba van a társainak. Egyszerűen akar de nem megy neki. Nem kerül helyzetbe ha meg igen akkor kihagyja. Én már sajnálom szegényt, egy levegő váltással járna legjobban mindkét fél.
azért még nem ennyire rossz a helyzet. év elején még gólok, gólpasszok voltak. majd ha áprilisig szutyok lesz, akkora jöhet a média szarja, amit persze benyal az emberek 98%-a.
nem is értem, minek olvastok híreket, minek néztek tévét, minek hallgattok másra? teljes manipuláció az egész.
Kép
Kép
Kép

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. október 6., vasárnap 17:36

Amit én látok az utóbbi pár meccsen: Hajt, fut, letámad, próbál résztvenni a játék szervezésében, DE nem tud. Egyszerűen rosszak a passzai, ha visszább lép néha útba van a társainak. Egyszerűen akar de nem megy neki. Nem kerül helyzetbe ha meg igen akkor kihagyja. Én már sajnálom szegényt, egy levegő váltással járna legjobban mindkét fél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 6., vasárnap 17:13

Benzemát 4 éve 35 millióért vettük, szóval még árban sem elrugaszkodottabb sokkal Benzemánál.
35 millió euró és 55 millió font nem sok a különbség: függetlenül attól, hogy eltelt pár év
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 6., vasárnap 17:11

Egy paródia az emberünk...nagyobb összegben mernék fogadni ,hogy még Morata is ki foglya szorítani a kezdőből...lehet szépítgetni ahogy itt sokan próbálják.Tehetséges,IGEN jó a kombinatív játékban IGEN, viszont ennyiben ki is merül minden vele kapcsolatban.Ő egy csatár egy csatár gólokat kell lőjön, ő nem lő, 10 meccsből 3-4en nyúj elfogadhatót, jó meccse meg kb 10/2.Az viszont dúrva, hogy 5 év után is képesek itt kimagyarázni ezt az embert, számomra ő ugyanolyan mint Özil, vesztes mentalitás, focizni mind2 tud, de született lúzerek.

Csóró Morata 21 éves hajt amikor lehetőséget kap , de már megvan bélyegezve egy tehetségtelen senkinek pedig alig játszott néhány meccset (ettől függetlenül én se látok benne sok mindent de talán megvárom inkább az év végét).Az aranylábú fészbukhuszárunk meg 5 éve konstans szar leszámítva egy erős tavaszt.És nekem na magyarázzatok ,hogy de a lábujjában is több tehetség van, igen tudom, ettől függetlenül azt is tudom, hogy mentálisan egy zsák trágya az ember ebből adódóan egy igazi lúzer.Nem feltünő egy kicsit ,hogy szinte minden meccse után azzal van védve,hogy hát de nem ő volt a legrosszabb, persze amíg khedira a pályán van lehetetlen azt a címet elnyerni.

Ami biztos, hogy neki a legutóbbi hazai bajnokinkon reszeltek amikor elkezdte fütyülni a fehér tömeg.Ő ehez ,gyenge most még annyit se fog tudni hozni mint eddig,nem foglya megmutatni a világnak hogy ő mekkora 9es (mert nem az).Szóval történjen bármi idén 100%ig biztos vagyok ,hogy ő nyáron lépni fog, nem lesz más választása.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 15:24

ziro4vr írta:
Gascoigne írta: 55m fontot emlegetnek vele kapcsolatban. Komolyan kérdezed, miért túlértékelt? :)
Emellett szépen illeszkedik a technikás, alacsony súlypontú, de hosszú távon soha semmi kiemelkedőt el nem érő dél-amerikai támadók hosszú-hosszú sorába. Lehet, hogy ő lesz a kivétel és az állócsillag, de a botrányai mást sugallnak. Agüero kezelhetőbb alkatnak tűnik, amúgy Suarez pepitában, de őt vajon el tudná hozni Perez? Ott is lennének kétségeim, de annak már inkább örülnék.
ha megnézzük a körülményeket (piaci trendek, ki a vevő, alternatívák hiánya) akkor kb ennyi, de legalábbis 45 körül. technikás, gyors, agilis, a helyzetkihasználása nem tökéletes, de képes a csapatot a hátán vinni. (nem akarom összevetni francia csatárunkkal) illetve egy állat, jó és rossz értelemben is, előbbi pedig jól jönne a csapatnak.

agüero nem fog itt játszani, noha én is csípem, amikor kell, mindig ott van.

Benzemát 4 éve 35 millióért vettük, szóval még árban sem elrugaszkodottabb sokkal Benzemánál. Ha olyan csatárt akarunk, aki Real szint, ennél olcsóbban nem igazán kapunk. Az persze lehet, hogy Suarez nem olyan jó, mint amilyennek be van állítva, de hát sokan mások sem.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 6., vasárnap 15:22

LeagueofLesbians írta:1 hónapja nem szerzett gólt, a stadion fütyüli és nem képes arra sem, hogy legalább a 80percet, amit kap azt sprintben nyomja végig. Ha ő ennyire szereti a Madridot, és fütyüli a stadion bmeg, akkor 3 posztot kellene bejátszania meccseként és 3 tüdőt elhasználni, még egy szaros 85. osztályú csapat ellen is...értem én, hogy a csapat is qva szar és ezért nem olyan az ő teljesítménye sem. de bakker egy középső hátvéd többet kerül helyzetbe, mint ő...kaparjon vagy valami, hogy legalább az igyekezetet látni lehessen rajta. de nem..

sose volt szimpatikus csávó...csak ne látnám többet a pályán :angry:

nem, hogy ő is menne ilyen Juveba vagy valami bratyi bajnokságba és ott sztár lenne...mindenkinek jobb lenne :/
sose volt szimpatikus... akkor most elégedetten hátradőlhetsz, hogy nem megy neki, mert te egyébként sem csípted a buráját.
egyébként nem tudom, hogy milyen 3 tüdőről beszélsz, pont a múltkori meccséről volt egy stat, hogy a csapatban a legtöbbet futotta, pedig füttykoncert ide vagy oda, de baromira nem ez lenne a dolga elsősorban. A tegnapi meccsen pedig a pálya minden szegletén feltűnik, és összjátékban is van javulás nála, szóval a hajtás és a küzdés nem róható fel neki most már. A gólszerzés annál inkább, azt én is hiányolom, habár CR mellett sosem lesz egy gólzsák, de ennél lényegesebbnél több kell, ami év elején még működött is, mert jöttek a gólok, szóval vissza fog erre az útra találni. Én nem bánom, ha ismét a BL-ben veszi elő komolyabban a góllövő cipőjét.
But he is a good boy...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 6., vasárnap 15:07

Gascoigne írta: 55m fontot emlegetnek vele kapcsolatban. Komolyan kérdezed, miért túlértékelt? :)
Emellett szépen illeszkedik a technikás, alacsony súlypontú, de hosszú távon soha semmi kiemelkedőt el nem érő dél-amerikai támadók hosszú-hosszú sorába. Lehet, hogy ő lesz a kivétel és az állócsillag, de a botrányai mást sugallnak. Agüero kezelhetőbb alkatnak tűnik, amúgy Suarez pepitában, de őt vajon el tudná hozni Perez? Ott is lennének kétségeim, de annak már inkább örülnék.
ha megnézzük a körülményeket (piaci trendek, ki a vevő, alternatívák hiánya) akkor kb ennyi, de legalábbis 45 körül. technikás, gyors, agilis, a helyzetkihasználása nem tökéletes, de képes a csapatot a hátán vinni. (nem akarom összevetni francia csatárunkkal) illetve egy állat, jó és rossz értelemben is, előbbi pedig jól jönne a csapatnak.

agüero nem fog itt játszani, noha én is csípem, amikor kell, mindig ott van.
Nem illik.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 6., vasárnap 14:56

ziro4vr írta:
Gascoigne írta:Túl van ez fújva körülötte. Nem abban a korban élünk, amikor hemzsegnének az összjákra, kombinatív futballra képes csatárok. Ha eladjuk, és hozunk helyette egy erősen túlértékelt Suárezt, legalább annyit kockáztatunk, mintha hagytuk volna őt itt. Igaz, Suárez fehérebb bőrű és spanyolul anyanyelvű, a madridi közönség valószínűleg több mindent eltűr majd neki, mint Karimnak. :roll:
Miért lenne túlértékelt?
55m fontot emlegetnek vele kapcsolatban. Komolyan kérdezed, miért túlértékelt? :)
Emellett szépen illeszkedik a technikás, alacsony súlypontú, de hosszú távon soha semmi kiemelkedőt el nem érő dél-amerikai támadók hosszú-hosszú sorába. Lehet, hogy ő lesz a kivétel és az állócsillag, de a botrányai mást sugallnak. Agüero kezelhetőbb alkatnak tűnik, amúgy Suarez pepitában, de őt vajon el tudná hozni Perez? Ott is lennének kétségeim, de annak már inkább örülnék.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 6., vasárnap 14:42

LeagueofLesbians írta:Lehet, hogy unalmas..de én most írtam le először. Ez a saját véleményem. Bocsi, hogy megosztottam. Ha meg már többektől és sokszor láttad az LEHET jelent valamit
attól hogy mondják páran még nem lesz igaz.
azt is sokan mondták, hogy coentrao jobb védekezésben mint marcelo. vagy hogy khedira stabilitást ad a kp-n.
előfordul hogy egyszerre többen is tévednek.
LeagueofLesbians írta:Jah és szép az aláírásod, de remélem azt tudod, ha Lencse lenne a "kilences" akkor is ezt mondanák Perezék
ez meg faszság.
ha ő lett volna a kilences akkor eladták volna, mert nem üti meg a szintet. (higu, özil)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 6., vasárnap 14:33

Gascoigne írta:Túl van ez fújva körülötte. Nem abban a korban élünk, amikor hemzsegnének az összjákra, kombinatív futballra képes csatárok. Ha eladjuk, és hozunk helyette egy erősen túlértékelt Suárezt, legalább annyit kockáztatunk, mintha hagytuk volna őt itt. Igaz, Suárez fehérebb bőrű és spanyolul anyanyelvű, a madridi közönség valószínűleg több mindent eltűr majd neki, mint Karimnak. :roll:
Miért lenne túlértékelt?
Nem illik.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. október 6., vasárnap 14:09

Ha Morata nem konkurenci úgy hogy 20 perc alatt többet csinál mint Benz két meccs alatt akkor semmi.
Ja igaz, Carlo kijelentette, hogy Benzemanak tapasztalata van ezért ő fog játszani, ha a lába két helyen is eltört és csak tolókocsival tud pályára lépni. Majd Ronaldo tólja és rugat vele egy gólt, majd Morata jön a 70. percben.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 6., vasárnap 14:06

Túl van ez fújva körülötte. Nem abban a korban élünk, amikor hemzsegnének az összjákra, kombinatív futballra képes csatárok. Ha eladjuk, és hozunk helyette egy erősen túlértékelt Suárezt, legalább annyit kockáztatunk, mintha hagytuk volna őt itt. Igaz, Suárez fehérebb bőrű és spanyolul anyanyelvű, a madridi közönség valószínűleg több mindent eltűr majd neki, mint Karimnak. :roll:

Agüero már talán biztosabb megoldás lenne, hiszen kevésbé hírhedt botrányhős, de az ő árába bele se merek gondolni. Meg amúgy is, miért adná el őt a City?

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2013. október 6., vasárnap 13:54

viszont unalmas már ez hogy nem hajt stb.
a hozzáállásával nincs baj.
Lehet, hogy unalmas..de én most írtam le először. Ez a saját véleményem. Bocsi, hogy megosztottam. Ha meg már többektől és sokszor láttad az LEHET jelent valamit :/

Jah és szép az aláírásod, de remélem azt tudod, ha Lencse lenne a "kilences" akkor is ezt mondanák Perezék :shutup:
[FIFA WORLD]

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 6., vasárnap 13:47

a gólok szerintem se maradhatnak el.
muszáj lenne már gólokat lőnie úgy, mint az első pár meccsen.

viszont unalmas már ez hogy nem hajt stb.
a hozzáállásával nincs baj.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2013. október 6., vasárnap 13:26

1 hónapja nem szerzett gólt, a stadion fütyüli és nem képes arra sem, hogy legalább a 80percet, amit kap azt sprintben nyomja végig. Ha ő ennyire szereti a Madridot, és fütyüli a stadion bmeg, akkor 3 posztot kellene bejátszania meccseként és 3 tüdőt elhasználni, még egy szaros 85. osztályú csapat ellen is...értem én, hogy a csapat is qva szar és ezért nem olyan az ő teljesítménye sem. de bakker egy középső hátvéd többet kerül helyzetbe, mint ő...kaparjon vagy valami, hogy legalább az igyekezetet látni lehessen rajta. de nem..

sose volt szimpatikus csávó...csak ne látnám többet a pályán :angry:

nem, hogy ő is menne ilyen Juveba vagy valami bratyi bajnokságba és ott sztár lenne...mindenkinek jobb lenne :/
[FIFA WORLD]

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 13:21

Anis írta:Gól, gólokat kell lőnie és akkor a Bernabeu is elcsendesedik. De a legegyszerűbb az lenne, ha HAJTANA a meccseken, amire (sokáig) Higuaín is képes volt, de Benz nem annyira. Ez ez a legfőbb probléma, elmaradhatnak egy csatártól a gólok, de a küzdeni akarás / hajtás SOHA!
Nem értek egyet. A csatártól a gólok nem maradhatnak el. Kivétel persze lehet, mint ahogy a jelenlegi csapatunk is, hogy van más gólfelelős, de akkor meg a jó játék és a gólpasszok az elvártak. Jelenleg mindegyikkel adós Benzema.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 6., vasárnap 13:19

Anis írta: elmaradhatnak egy csatártól a gólok,
nem, nem maradhatnak el.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 6., vasárnap 13:09

Gól, gólokat kell lőnie és akkor a Bernabeu is elcsendesedik. De a legegyszerűbb az lenne, ha HAJTANA a meccseken, amire (sokáig) Higuaín is képes volt, de Benz nem annyira. Ez ez a legfőbb probléma, elmaradhatnak egy csatártól a gólok, de a küzdeni akarás / hajtás SOHA!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég