Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. június 30., vasárnap 15:07

Fenoo írta:
M1Ö írta: Eriksenben is lehet extra, mert azért el-el sül a lába. Az majd pontokat érhet. Én csak attól tartok, hogy ő nem kkp. A Spursven is azért volt olyan szürke az utolsó meccsein, mert hátra volt húzva. Ő a 16os környékén tud villogni, nem a kezdő körbe.

Ettől tartok én is. Nálunk nem létezik az ő eredeti posztja, bár ez változhat. Csatár mögött szabadon játszva szerintem Isco is villogna.
Változni is fog. ZZ is kijelentette többször, hogy változni fog a játék, felállás. Az egyik, amit tesztelt az utolsó meccseken a 433, de 2 vkp-val és 1 tkp-val, akinek vissza kell járni védekezni. Isco ezen a poszton is befürdött, a dán talán elbírná a posztot.

Egyébként majd meglátjátok, de ott van a keretben az ember, aki robbantani fog: FV :D

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. június 30., vasárnap 14:58

van de Beek meg mint a kreatív elem egy Realba nekem hullagyenge.
Nem is neki kell lennie a kreatív elemnek, arra ott van Kroos, Hazard, Vini meg a többi támadó. Nekik kell vártlant húzni, ha szar a játék. Amúgy meg Zidane dolga lenne egy játékot/sablont felépítenie, ahol a sok futás és beindulások mellé idővel terület nyílik, ahogy pl a Barca vagy a City csinálja. Az más kérdés, hogy szerintem ilyet nem fogunk látni tőle.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 30., vasárnap 14:54

Eriksen nem az ami a mi kp-ra kell. van de Beek nem az ami a mi kp-ra kell. teljesen felesleges emberek, Eriksennek posztja sincs. van de Beek meg mint a kreatív elem egy Realba nekem hullagyenge.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 30., vasárnap 14:51

Én nem emlékszem, hogy olyan nagyot alkotott volna a VB-n egyébként, azon kívül, hogy a hozzáállása rendben volt, meg ott volt az öltözői beszédje. Senki nem lógott ki felfelé abból a csapatból. Mondom ezt úgy, hogy én örülnék, ha jönne, de ha a Juvéba vágyik vissza, akkor kell a fasznak 150 milliókért.

Eriksen meg a gyenge szezonhajrá miatt levan nézve, de azért elég penge kis játékosról beszélünk továbbra is. Ha az NDombi Pogba duóról lecsúsztunk, akkor szerintem egy Eriksen van de Beek kettős azért elég jó duó lenne a középpályánkra.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 30., vasárnap 14:38

RealMadridFanatic írta: A jo iparos Eriksen kell ide, de Pogba, aki kepessegekben agyonveri a dant, a tulmisztifikalt "flegmazas" miatt ne jojjon. Mikozben tovabbra is a Mou alatti idoszakban volt latvanyosan gyenge, amikor szenvedett az egesz MU es szemmel lathato volt, hogy a portugalnak szemelyes ellentete is volt vele.

A Juventusban es a valogatottban nem volt ra panasz, a VB-n meg kimagaslo volt.

A stilusa meg olyan amilyen, van es lesz is rengeteg kivalo jatekos, aki a palyan kivul extravagans (vagy bohoc). Benzema is olyan nevetseges szettekben tetszeleg, hogy borzaszto, es sajnos balheknak is tobbszor elokerult a neve. Ettol fuggetlenul szerintem vele sincs baj, foleg a palyan nem.

Attol, hogy antipatikus Pogba sokaknak, meg nem lesz az a jatekos, akinek probaljak sokan beallitani. Nagyont huzhatnank vele, tovabbra is O duplaaron, mint Eriksen, aki a sorsdonto meccseken alibit tudott hozzatenni.
Kicsit túlzó, hogy kimagaslóan jó volt a VB-n, beállt a sorba és tette a dolgát.

Vele meg a pályán is volt baj tavaly is, kérdezz meg jó pár United szurkolót, vagy a napokban felkerült videót a kis csávóról. Pogba egy hangulat ember, ha van kedve focizok, ha nincs akkor meg hisztizik meg sétálgat. Itt meg be kéne állnia a sorban, mert nem ő lesz a sztár a csapatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 30., vasárnap 14:15

A jo iparos Eriksen kell ide, de Pogba, aki kepessegekben agyonveri a dant, a tulmisztifikalt "flegmazas" miatt ne jojjon. Mikozben tovabbra is a Mou alatti idoszakban volt latvanyosan gyenge, amikor szenvedett az egesz MU es szemmel lathato volt, hogy a portugalnak szemelyes ellentete is volt vele.

A Juventusban es a valogatottban nem volt ra panasz, a VB-n meg kimagaslo volt.

A stilusa meg olyan amilyen, van es lesz is rengeteg kivalo jatekos, aki a palyan kivul extravagans (vagy bohoc). Benzema is olyan nevetseges szettekben tetszeleg, hogy borzaszto, es sajnos balheknak is tobbszor elokerult a neve. Ettol fuggetlenul szerintem vele sincs baj, foleg a palyan nem.

Attol, hogy antipatikus Pogba sokaknak, meg nem lesz az a jatekos, akinek probaljak sokan beallitani. Nagyont huzhatnank vele, tovabbra is O duplaaron, mint Eriksen, aki a sorsdonto meccseken alibit tudott hozzatenni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 30., vasárnap 14:13

Fenoo írta:Csatár mögött szabadon játszva szerintem Isco is villogna.
Na ez az. Nem biztos, hogy megérné lecserélni, mert nem annyival jobb Eriksen, ha jobb egyáltalán. Iscoért is vérzik a szívem amúgy... Özil után ő is eljátsza velem, hogy nem váltja be azt, amire képesek lennének. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 30., vasárnap 14:08

M1Ö írta: Eriksenben is lehet extra, mert azért el-el sül a lába. Az majd pontokat érhet. Én csak attól tartok, hogy ő nem kkp. A Spursven is azért volt olyan szürke az utolsó meccsein, mert hátra volt húzva. Ő a 16os környékén tud villogni, nem a kezdő körbe.

Ettől tartok én is. Nálunk nem létezik az ő eredeti posztja, bár ez változhat. Csatár mögött szabadon játszva szerintem Isco is villogna.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. június 30., vasárnap 14:00

Eriksenben is lehet extra, mert azért el-el sül a lába. Az majd pontokat érhet. Én csak attól tartok, hogy ő nem kkp. A Spursven is azért volt olyan szürke az utolsó meccsein, mert hátra volt húzva. Ő a 16os környékén tud villogni, nem a kezdő körbe.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. június 30., vasárnap 13:21

Eriksen csak akkor lesz kiemelkedo, ha elol Jovicek elvegzik a munkajukat. Ha megint balfaszkodas lesz, akkor sotlan lesz az egesz. Abban bizom, hogy a Vini-Hazard-Benzema-Jovic-Rodrygo-Asensio tamadoharmad mozgekony, dinamikus es gyilkos lesz, ebben az esetben egy Eriksen/Kroos/Modric/Case/Isco vonulat is elegendo lesz, es nem fog hianyozni senkinek egy Pogba fele ember.

Ugyanis, jelenleg nalam Pogba elorebb jar, mivel kepes extra teljesitmenyt nyujtani, ami eldonthet egy kritikus meccset, vagy tovabbjutast erhet egy egy mozdulata, mikozben Eriksenrol inkabb a stabilitas, folyamatos atveszem-tovabbpasszolom jatek jut eszembe, mint Kroos kb.
Ettol fuggetlenul Eriksen is bevalhat.

Erdekes lesz...
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 30., vasárnap 13:02

p.csabi1 írta: Az a baj,hogy lehet itt írogatni Pogbát meg NDombelét csak éppen egyik sincs képben.Az egyik menne vissza Olaszországba a másik meg Angliába fog játszani ha minden igaz.
Az meg hogy mindegy ha marad Ceballos meg Kovacic az nonszensz.Egy vicc kategória mind a kettő.
Hogyne lenne szóban Pogba. 1 hónapja cikkeznek róla. :D Más kérdés, hogy menne vissza olaszba szórakozni. Remélem sose lesz nálunk, mert kb. azt a kálváriát nyomja le, amit Neymar. Kisebb mondjuk a bánat effekt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. június 30., vasárnap 12:59

Szerintem Perez nem akar túlfranciásítani.

Pogbára feltenni mindent kurva nagy rizikó amúgy is.
Lehetne belőle egy rosszabb kiadású Vieira (manapság ez nagy szó lenne), de túl kretén és önimádó ahhoz.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. június 30., vasárnap 12:51

Végre jó hírek. Erikssen stabilan magas szinten tud játszani, labdabiztos, lát a pályán, kiválóan passzol, helyezkedik és igazi csapatjátékos. Nem mellesleg a legjobb korban van és reális áron hozható.
Évek óta a premier liga elitjében van a posztján, tehet nem egy agyon sztárolt pünkösdi királyról van szó, akinek volt egy jó éve aztán a "hájp vonatra" felült......

Modric/Kroos /Erikssen hármas rotálva tökéletes lesz. (Modric már szerintem csak egy fél szezont képes lehozni a saját szintjén...)
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. június 30., vasárnap 12:50

Az a baj,hogy lehet itt írogatni Pogbát meg NDombelét csak éppen egyik sincs képben.Az egyik menne vissza Olaszországba a másik meg Angliába fog játszani ha minden igaz.
Az meg hogy mindegy ha marad Ceballos meg Kovacic az nonszensz.Egy vicc kategória mind a kettő.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 30., vasárnap 12:35

maradhana kova és ceba is csak épp egyik sem kell ZZ-nek...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 30., vasárnap 12:20

Eriksen meg a holland, annyi erővel Kovacic meg Ceballos is maradhatna, nem jobbak náluk.

Pogba itt az upside vagy NDombi.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 30., vasárnap 12:13

Ez a de Beek-Erikssen kettőssel szerintem adnánk egy pofont a szarnak. Bár a dán mellett voltam korábban és meggyőződésem volt, hogy Modric helyét átvehetné, de az utolsó meccseiken tényleg semmit nem tudott hozzátenni. A középpályánk legnagyobb baja meg leginkább az, hogy egyre kevesebb a váratlan megoldás, mert Casemirotól ezt nem lehet elvárni, Toni néha tud előhúzni a kalapból, de sokkal inkább a játékunk mozgatásában jeleskedik, Modricnál meg ott volt a varázspálca. Erikssen és de Beek meg nem ez a kategória. Erre tartsuk meg Ceballost, ő is lehozza ezt.

NDombelében látom a legtöbb fantáziát, valamint a legnagyobb munkát is. 4231ben és 433ban is helyt áll és meglepően dinamikus, vállalkozó focit tud előrefelé is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. június 30., vasárnap 11:46

En nagyon birom Eriksent, jo jatekosnak tartom. De Kroos-szal ketten kevesek lennenek. Lassu lenne a kp, foleg ha Case a harmadik kp-s mogottuk. Vedekezes sem lenne annyira acelos.
Ha Isco es Ceba perceit kapja meg, akkor johet, de alapembernek lehet keves lenne.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 30., vasárnap 11:43

jöhet az eriksen - beek pakk. nem kell pogba ha nem akar itt játszani. dombele meg ha szeretne ha nem, nincs képben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 30., vasárnap 11:33

Hát nem tudom, akik követik folyamatosan a PLt, azért ők eléggé elismerik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég