Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.
rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. május 5., kedd 19:19

Swineherd írta: Ebben úgy kb. minden benne van, amiért a sérülések előtti Ronaldót minden idők messze legjobbjának tartom.

Nincs kérdés: katt

Beengedtek egy sohasem látott zsenit a gyerekek közé focizgatni kicsit...
Adom. Számomra se Cr se Messi nincs vele egy súlycsoportban.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2020. május 5., kedd 18:42

Ebben úgy kb. minden benne van, amiért a sérülések előtti Ronaldót minden idők messze legjobbjának tartom.

Nincs kérdés: katt

Beengedtek egy sohasem látott zsenit a gyerekek közé focizgatni kicsit...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 20., vasárnap 19:14

https://youtu.be/Iv04MmHEqVw
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 4., csütörtök 18:54

Mivel "csak" 25 eves vagyok, ezert a 2002 3 4 koruli időszak csak részlegesen van meg.
Viszont nagyon sok 40 50 es faszitol hallottam mar, hogy a Realos Ronaldo altalaban egesz meccsen alig mutatkozott majd megvillant 2 percre es gol.

Aztan megint 20 30 perc semmi, ismet villanas es gol vagy gólhelyzetet.

Raadasul akkoriban ugy remlik h tok átlagos volt ha a csatar vakarta a heréjét a 16os vonalánál.
ZIDANE

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2019. július 4., csütörtök 17:46

Hogy mit számít a felépülése?

A pályán nem sokat, elismerésre méltó, és tiszteletet parancsol, de a pályán előnyt nem lehet belőle kovácsolni.

Minden játékosnál vannak üresjáratok, nem lehet 90 percet végigrobotolni, az öregedő Raúlt meg inkább hagyjuk, mert eszembe se jutna ellenpéldaként felhozni. Évekig rombolta a nimbuszát. Nem sokra megyek a videóddal, még mielőtt nagyon hozzálátnál a keresgéléshez. Mert nem 1-1 alkalomról beszélek, hanem nagy általánosságban.
Ronaldo az itteni pályafutása során nem nagyon törte magát a pályán. Lehet találni példát ennek az ellenkezőjére, megvan pl. a Manchester elleni meccse, jól emlékszem.
De ha összességében nézem, az itteni 4,5 éve alatt nem az a habitus volt jellemző. Elég sokszor bevette a leszarom tablettát a meccs előtt, főleg igaz az utolsó 2 évére.
Nem fogom ezért hibáztatni, így is örülök hogy nálunk játszott, ennyi idő távlatában meg már jelentősége sincs. De a teljes képhez ez is hozzátartozik, nem csak a kapusok elleni 1v1-ek.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. július 4., csütörtök 17:32

___Samy___ írta: Ha büdös lett volna neki a munka, sosem épül fel annyit a seruleseibol.
Mit számít?

Az alibiző, tizedét faragott szentté avatottak semmittevései elfelejtődtek.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. július 4., csütörtök 17:29

füst írta: de az is megvan, hogy ha már futni kellett a labdáért, mert nem lábra ött, akkor sokszor inkább csak legyintett. Amikor meg védekezni kellett, akkor derékratett kézzel nézte a félpályáról. Ez a része is igaz Ronaldora
Ha lesz egy kis időm, majd keresek videókat, ahol a szent tehenek a töküket vakarják, Ronaldo meg kapar, mint az állat.

Nevetséges, nívótlan semmi...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 4., csütörtök 17:20

Ha büdös lett volna neki a munka, sosem épül fel annyit a seruleseibol.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2019. július 4., csütörtök 17:17

Igen, említésre se méltó, de aztán mégiscsak kiderül hogy akkor volt kedve futni ha úgy látta, hogy van értelme. Megbeszéltük.

Emlékszem a mozzanataira, emlékszem hogy vitte el bárki mellett a labdát, de az is megvan, hogy ha már futni kellett a labdáért, mert nem lábra ött, akkor sokszor inkább csak legyintett. Amikor meg védekezni kellett, akkor derékratett kézzel nézte a félpályáról. Ez a része is igaz Ronaldora, meg az is, hogy bármelyik védőből hülyét csinált, ha nála volt a labda.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. július 4., csütörtök 16:40

A büdös volt neki a munka blődséget azért nem tartom még reakcióra méltónak sem, mert nem véletlenül csak akkor és csakis akkor robbantott, amikor volt értelme. Guti és Zidane domináns jelenlétében mindig a spiccen volt. Amikor kutyaütők baszkurálták a labdát mögötte, akkor nem.

A súlya miatt is mennyit kapott, aztán kiderült, hogy mi miatt volt.

Arról sem árt szót ejteni, hogy friss világbajnok-aranylabdásként a nyoromult madridi publikum kifütyülte a laszti bemutatásakor, mert nem az imádott Raúljuk kapta (mire?).

Benzemát elé helyezni madridi szempontból vicces, de kinek mi. Szeretem a berber csatárunkat, de azért nézzük már meg, ki milyen kp-val a háta mögött játszott nálunk. A Barcát így is a rohadék dagadt szopatta meg többször.

A Ronie-Zizou-féle csapattól Pérez elvett kb. 6-10 komoly címet a középpálya, a védelem és a cserepad megszüntetésével.

Zidane nem véletlenül gyalázott 2006-ban. Meg kell nézni, kik voltak mögötte. A Madridban ő is ugyanolyan fos volt a VB-t megelőzően, és nem a saját hibájából.

Pérez akkoriban full idióta volt.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 2., kedd 19:08

Galacticos írta: Ha mar itt tartunk anno robinho miert lett eladva?
Huszas evei elejen jart, top jatekos volt az akkori csapatbol, azt tudom h a city akkoriban jelentos osszeget adott erte de mar elotte is ugy volt hogy megveszi a chelsea.
En ot baromi birtam, vinicius kicsit raemlekeztet, de robinho tehetsegesebbnek tunt.

Cr dealbe beraktuk a MU nak.
Az nem jott ossze akkor, robinho beragott es kérte h engedjek el.
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 2., kedd 19:05

Én úgy emlékszem, hogy nem az volt a fő probléma, hogy jön CR, hanem hogy bele akartak vonni az üzletbe.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. július 2., kedd 14:07

Bement Calderon irodajaba es elsirta magat hogy engedje el, nem tetszett neki hogy a sajto mas sztart (Cristiano pl) hozna helyette.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 2., kedd 13:32

Ha mar itt tartunk anno robinho miert lett eladva?
Huszas evei elejen jart, top jatekos volt az akkori csapatbol, azt tudom h a city akkoriban jelentos osszeget adott erte de mar elotte is ugy volt hogy megveszi a chelsea.
En ot baromi birtam, vinicius kicsit raemlekeztet, de robinho tehetsegesebbnek tunt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 2., kedd 12:40

füst írta: Azért van árnyoldala is a dolognak. Nekem alltime top 3 kedvenc Ronaldo, de mi azért olyan nagyon sokat nem profitáltunk belőle, iszonyúsokat rágott miatta az ideg, hogy mennyire büdös neki a munka.

Persze az megint más téma,hogy mit tett le nálunk az asztalra. Az alltime Real kezdőbe valszeg csak akkor férne be ha csak a képességeket nézzük de nem mérhető itteni pályafutása egy Raulhoz vagy Cr-hez. Sőt igazából Benzema is bőven előtte van nálam a sorban ha Real támadókról van szó. De ő nem is az a klublegenda figura. Ő a labdarúgásnak adott sokat.

Az meg,hogy büdös volt neki a munka. Aki visszajön olyan mélységekből ahol ő volt annak szerintem a munka semmiképp sem büdös de értem a lényeget. Ő egy tipik Brazil volt, akinek hiányzott egy vb cím(egy rendes ahol játszik is) azt végig vitte utána a kor,a sérülések és a jóllakottság nyilván elvitték más irányba. Szerintem nincs ezzel akkora baj így is élveztem az itt töltött éveit. De szerintem 10/9 ember ha R9re gondol akkor nem Real vagy inter mezben jelenik meg előtte hanem brazil szinekben.Ha értitek mire gondolok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: portillo » 2019. július 2., kedd 11:43

Realista24 írta: Most volt éppen évfordulója annak ahogy a brazilokat zsebre tette, és nem a 98as vbre gondolok.

Azok a mozdulatok. Pfff, nyugdíjasként. És még most is meg tudná csinálni, állítom.
Ronnie is kapta az esernyőt, pedig aztán szép idő volt...

Megszépülnek az emlékek, akkor azért sokat bosszankodtunk a galaktikusokon, de az is igaz, hogy azóta ritkaság számba megy egy-egy olyan megmozdulás. Ezért szerettem anno Robinho játékát, mert nála még viszonylag gyakran jött egy-egy lenyűgöző dolog, mostanában meg nem nagyon vagyunk elkényeztetve ilyen szempontból.

Marcelo és Isco néha villant egy szépet, de nagyon elment a foci fizikális irányba, és ez nem csak a nosztalgia.

Nem állítom, hogy jobb volt a foci, de hogy szebb, az biztos.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 2., kedd 11:02

Nálam Zidane a legnagyobb közepén és all time, R9 meg a csúcs a támadók kozott.
A legnagyobb goat meg kinek mi, teljesen egyéni értékrend alapján határozza meg mindenki.

Most volt éppen évfordulója annak ahogy a brazilokat zsebre tette, és nem a 98as vbre gondolok.

Azok a mozdulatok. Pfff, nyugdíjasként. És még most is meg tudná csinálni, állítom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2019. július 2., kedd 6:21

Azért van árnyoldala is a dolognak. Nekem alltime top 3 kedvenc Ronaldo, de mi azért olyan nagyon sokat nem profitáltunk belőle, iszonyúsokat rágott miatta az ideg, hogy mennyire büdös neki a munka. És hogy álldogál a pályán derékra tett kézzel amikor az ellenfélnél van a labda, és eszébe nem jutott volna visszazárni.
Marhára örülök hogy nálunk játszott, pláne hogy Zidane-nal, Figoval karöltve. Ehhez fogható számomra nincs a fociban, ez olyan, mint pókerben a royal flush.

Viszont ha félreteszem a cicomát, hőn szeretett csapatomért sokan jóval többet tettek nála, a névrokona nemes egyszerűséggel kenterbe veri. Sajnos Ronaldónál hiányérzetem maradt, minden meccsen fülig ért a szám amikor láttam a búráját, de az eufória elmaradt a végén.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. július 1., hétfő 23:31

Majdnem egyetértek gyíível, de mégsem.

Nem-nem, a többi lófallosz...
Zseni.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 1., hétfő 22:52

Az ember úgy tolta a jogabonítót,hogy egyik mozdulata sem volt felesleges szinezés. Minden bringázással,elasticovak testcsellel közelebb került a kapuhoz. Nálam Céronaldo a kecske a mentális része meg a maxra húzott skillek miatt de ha mindenidők legtehetségesebb labdarúgóját kell keresni akire rálehet húzni a hestegPureFootball jelzőt az egyértelműen a fenomén.

Az meg,hogy 2 olyan sérülésből felállsz majd 8 góllal leszel világbajnok és gólkirály egy 7 meccses tornán kb 70%osan az valami elképesztő.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég