Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 8., hétfő 21:12

Realista24 írta:
h3x0r írta:
Az UEFA év játékosa díjat most adják át valamikor augusztus végén, szóval annyira azért nincs messze.
Csak Aranylabdarol beszéltünk, ne zavarjon.
Persze, en azt ertem, de az Aranylabdat az UEFA ev jatekosa dij vezeti fel (meg a Fifa The Best). Aki most megkapja a dijat, annak konnyen kitarthat a hype egeszen az Aranylabdaig. (komolyabb oszi teljesitmeny nelkul is) :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 8., hétfő 20:51

h3x0r írta:
Kercsó írta: "végre" egy év, mikor nem kell Realos játékosért izgulni, de ti már júliusban ezen agyaltok. :mrgreen:
Az UEFA év játékosa díjat most adják át valamikor augusztus végén, szóval annyira azért nincs messze.
Csak Aranylabdarol beszéltünk, ne zavarjon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 8., hétfő 18:51

Kercsó írta: "végre" egy év, mikor nem kell Realos játékosért izgulni, de ti már júliusban ezen agyaltok. :mrgreen:
Az UEFA év játékosa díjat most adják át valamikor augusztus végén, szóval annyira azért nincs messze.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 8., hétfő 16:28

"végre" egy év, mikor nem kell Realos játékosért izgulni, de ti már júliusban ezen agyaltok. :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 8., hétfő 16:08

DinhoL írta: Én csak azt nem értem, h itt a fórumon is meg focis körökbe állandó téma, h tele van a profi foci korrupcióval. Fifa,Uefa tökmindegy. De ha ezt egy játékos kimondja az már fú mekkora gáz..

Mivel nem látom, h ki érdemelné meg jobban Messinél idén ezért én jelenleg neki adnám. De az ősz még közrejátszik majd.
Ugyanúgy ahogy messi te is kevered a szezont a fazonnal. Korrupció jelen van a footballban értem ezalatt a pénzmosgázokat tornarendezéseket esetleg 1-2 sorsolást. SZÁNDÉKOSAN elcsalt meccsek viszont nincsenek a legmagasabb szinten. Vannak nívótlan bírok meg csapatok (khm...) és játékosok akik nagyon faszán tudják befolyásolni ezeket a félkegyelműeket de attól még szerencsétlen nem akar rosszul fújni.

Messi most pont azért fog mélytorkozni mert a korrupciót belerakni egy mondatba egy kontinens vagy világeseményen ugyanolyan mint bombáról beszélni egy repülőn. Sokan bíróztak már,kutyát nem izgatja kapnak 1-2 meccset. Messi korrupcióról hadovált.

De nem is értem mit vergődött egy szaros bronzmeccs miatt. A brazilokat meg semmilyen forgatokönyvel nem ejtik ki. Szerinten simán csak nyomni akart egy pikét,hogy aztán 2 evig ne fujjanak tizit ellenük ha már most kiestek,csak túltolta és olyan helyre mutogatott ahova nemkéne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 8., hétfő 15:56

Modric tavalyi bogyojanal mekkroa hiszti volt, pedig az a bl TAVASZ es vb, az aranylabdas teljesítmény volt.
Akik ekkor hoborogtek, most tapsolnanak Dijk dijanak.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 8., hétfő 15:39

kodo írta: Szintelen szagtalan ez a van Dijk gyerek is. Fasza vedo, de kozeleben sincs az aranylabdas teljesitmenynek.
Nincs hat.
De az idei ev sajnos kuka mindenkitől.
Nincs kiemelkedo teljesitmeny igazan senkitol.

Vicc am h egy ramos (93. Perc es elotte bayern) vagy iker(vb donto) nem aranylabdas, de egy allison vagy van dijk az.
Drhat tenyleg nem volt kiugro mutato senkitol iden
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 8., hétfő 15:36

Poolosoknak még ott lesz az eu szuperkupa + klub vb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 8., hétfő 15:30

Messi jó nagy hülyeséget csinált ezzel a balhéval, ha csendben maradt volna megkapná szerintem, így már én is Alissont mondanám.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. július 8., hétfő 15:26

Èn is Alisson-nak adnám. A saját posztjából kihozta a maximumot, ês emellett nyert is BL-t + Copát.

Van Dijk is kihozta a posztjából a maximumot, nyert BL-t, de NL-t elbukták a döntöben.

Messi sok gólt szerzett, viszont nem hozta ki a posztjából a maximumot, emellett csak spanyol bajnok lett és botrányba fulladt a Copa-s szereplése.

Az ősz még változtathat ezen, ha valamelyikük nagyon odateszi magát, v èpp leereszt , de jelenleg nálam ez a sorrend.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 8., hétfő 13:34

Remy írta: Azt leírta. Bajnokság + kupa. De kupát nem nyert.
jogos, akkor maradt a nívós olasz szuperkupa amit az ő goljával nyertek. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 8., hétfő 13:26

Toti írta:
Remy írta:

Milyen kupa? :mrgreen:
nemzetek ligája
Azt leírta. Bajnokság + kupa. De kupát nem nyert.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 8., hétfő 13:17

Eddig nem néztem Alisson mutatóit, de valószínűleg olyat tolt, amire megkaphatná egy kapus.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 8., hétfő 13:16

Tipikusan az az év, ahol egy jó szezonkezdettel/ősszel fel tudja magára hívni valaki a figyelmet, akik most kalapban vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 8., hétfő 13:15

Remy írta:
ateeemadrid írta: , CR azért szintén húzott komolyakat, mint pl Atma elleni tripla, bajnokság+kupa
Milyen kupa? :mrgreen:
nemzetek ligája
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. július 8., hétfő 13:03

Tudja a faszom, akkor majd az afrika kupa győztes csapatából válasszanak valakit. :mrgreen: Messi fogja kapni amúgy.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 8., hétfő 12:54

ateeemadrid írta: , CR azért szintén húzott komolyakat, mint pl Atma elleni tripla, bajnokság+kupa
Milyen kupa? :mrgreen:

CR néhány meccset leszámítva totál szürke volt önmagához képest. Az ő top 3-as szereplése nagyobb baki lenne, mint bármi más végeredmény.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. július 8., hétfő 12:47

Mivel ennyire nem emelkedett ki semmi, szerintem most az őszi teljesítmény többet fog számítani. egyénileg Messi volt a legjobb, ez nem kérdés, de újonnan azért a címek is nagyobb hangsúlyt kapnak. Nálam amúgy Messi vanDijk és Cé a top3, a sorrendre kíváncsi leszek.

Messi mellett szól az egyéni teljesítmény, CR azért szintén húzott komolyakat, mint pl Atma elleni tripla, bajnokság+kupa, nemzetek ligája vagy miazisten is ottvan neki, míg vanDijk a tavalyi legerősebb csapat vezére volt, meg a hollandoknál is komolyan teljesített. Érdekes lesz na. Mondjuk így, hogy Cé már nincs nálunk, méginkább kevésbé érdekel, de azért örülnék, ha az argentín nem előzné be.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 8., hétfő 12:11

Ilyen sem nagyon volt még, hogy keresni kell valakit, akinek oda kell adni.
Innentől fogva teljesen szubjektív vélemények lesznek, szóval nagy felháborodást fog kiváltani, bárki kapja.
Messi ha nem cseszi el ennyire ezt a copat és nem csak a nyilatkozat miatt, akkor ő érdemelte volna a legjobban meg. De így..
fassetudja :hmmm:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: géza » 2019. július 8., hétfő 12:08

Allisonnak adnam en is a bogyot, legkevesebb kapott gol a PL-ben, legtobb Clean Sheet, plusz minden sorozatban o lett a legjobb kapus iden ahol reszt vett. Ennel kiemelkedobb egyeni teljesitmenyt senki sem nyujtott iden.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég