Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. július 12., péntek 8:03

A Honvéd mondjuk jól elkúrta a végét, így lazán kieshetnek, 4-0 helyett 3-1...
Fradi és a Honvéd így nagyon necces lesz.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. július 11., csütörtök 22:26

Hát mi van itt kérem szépen? :D 2 csapat kB elődöntötte, és jelen állás szerint a honvéd is.

Értem én hogy ezek futottak még csapatok, de általában 1 csapatunk itt is tud vérezni.

Egyedül a Fradinak nincs lefutva, de legalább ott az előny
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 11., csütörtök 22:15

Mi van a magyarokkal? :D Valahogy így kéne. :agree:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 11., csütörtök 20:46

Pont ezt beszéltem én is haverokkal, ha neadjisten a Honvéd is nyerne, mikor nyerte meg az összes magyar csapat az első meccsét? :lol:

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. július 11., csütörtök 20:43

Nem győzök kapcsolgatni a 2 csatorna között, mindenhol mi lőjjük a gólokat. Mikot volt utoljara ilyen? :lol:

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. július 11., csütörtök 20:20

Jim írta: nem jó a koncepció
magyar játoksokat kéne nevelni, már rég óta lenne rá pénz
5-10 éves koruktól megfelelő képzést adva nekik
nem 2. vonalbeli szerb, afrikai, a fradinál most ukrán játékosokat kikukázni
nem tudom erre miért ad bárki is pénzt
Jim, mondjál valami újat! :) Politika és hányinger az egész magyar foci... Folyhat be ide évenként pár milliárd a nemzetközi foci miatt, de ugyanolyan szar lesz az egész... Mikor korrupcióval döntik el, hogy az U-ba ki kerüljön be, akkor már régen rossz... De szurkoljunk a Fradinak, hogy megcsinálja :) Minek? Hogy még több pénzt lopjanak?

Tottinho után szabadon, mert ő is le lett cseszve, hogy kritizálni mert :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 11., csütörtök 19:20

rashidm írta:

Igen, csak ott nem annyit keresnek az emberek, mint itthon. Ki beszélt itt 5 évesekről?

Akkor úgy fogalmazok, hogy ott is 3x annyit keresnek, mint egy szobafestő. Sőt.
Jim írta, hogy fiatalokat, 5-10 éveseket kellene tisztességesen nevelni a sokadrangú légiósok helyett. Erre írtad, hogy nagyrészük alkalmatlan a profi futballra.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 11., csütörtök 19:06

Süti írta:
rashidm írta:

Nagyon egyszerű, hogy miért. A kevés kivételtől eltekintve, alkalmatlanok a profi focira, plusz a magyar klubok megtömik a zsebüket, igy a motiváltság is megszűnik.

Külföldön se keresnek kevesebbet a fiatal játékosok, az meg mi, hogy 5-10 évesek alkalmatlanok a profi focira. :ike:
Igen, csak ott nem annyit keresnek az emberek, mint itthon. Ki beszélt itt 5 évesekről?

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 11., csütörtök 18:59

rashidm írta:

Nagyon egyszerű, hogy miért. A kevés kivételtől eltekintve, alkalmatlanok a profi focira, plusz a magyar klubok megtömik a zsebüket, igy a motiváltság is megszűnik.

Külföldön se keresnek kevesebbet a fiatal játékosok, az meg mi, hogy 5-10 évesek alkalmatlanok a profi focira. :ike:

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 11., csütörtök 18:50

Jim írta:
M1Ö írta: Úgyhogy én nem bánnám, ha kapnák a pofont, mert nem attól lesz foci, ha a Fradi (vagy bármelyik magyar klub) 10 évente össze kukáz egy nemzetközi szereplést. Hiába az euró milliók, ha utána ennyi + pénzzel is egy helyben toporognak... :)
nem jó a koncepció
nem tudom erre miért ad bárki is pénzt :(

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. július 11., csütörtök 18:40

M1Ö írta: Úgyhogy én nem bánnám, ha kapnák a pofont, mert nem attól lesz foci, ha a Fradi (vagy bármelyik magyar klub) 10 évente össze kukáz egy nemzetközi szereplést. Hiába az euró milliók, ha utána ennyi + pénzzel is egy helyben toporognak... :)
nem jó a koncepció
nem tudom erre miért ad bárki is pénzt :(

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. július 11., csütörtök 16:10

ToniKroos írta: Hát ez szomorú, hogy még itt nemzetközi színtéren is azt kívánod, hogy essenek ki.
Csak az én nézőpontom tudom írni, aki nem követi a magyar klub focit Béla király visszavonulása óta,de mégis mit vártál ilyen nagyképű vezetőséggel? Egyetlen egy másik magyar klubtól sem hallottam még olyat, hogy ezt meg ezt ki kell pattintani, meg egy ilyen kerettel elvárás a nemzetközi porond. Olyan magas lovon ülnek, hogy ha onnan le esnének szörnyet halnának... Úgyhogy én nem bánnám, ha kapnák a pofont, mert nem attól lesz foci, ha a Fradi (vagy bármelyik magyar klub) 10 évente össze kukáz egy nemzetközi szereplést. Hiába az euró milliók, ha utána ennyi + pénzzel is egy helyben toporognak... :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 11., csütörtök 8:36

Ramioli írta:nem rossz eredmény
Relatív.
A bolgárok nyernek 1-0-ra otthon, azt helló.
Idegenben azért nem várok túl jó teljesítményt a magyar csapatoktól. Nyilván a győzelem az győzelem, de túlzottan örülnek, miközben távolról sincs lefutva a párharc.

Ramioli
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. július 10., szerda 23:08

Nem volt ez rossz meccs, a hátúl passzolgatásról le kellene szoknia az Ftcnek, a Ludogorec 2,5 többet ér kár hogy kaptak gólt de nem rossz eredmény, kérdés a hátsó alakzat mennyire lesz stabil a visszavágón az új igazolások 1,5 hete készülnek új csapatukkal még nem igazán vannak toppon, jó lenne már egy Magyar siker klub szintén is minden csapatnak sok sikert kívánok :agree:

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. július 10., szerda 22:36

Kerlon írta: Rettentően szánalmas, hogy az a Priskin kezd a Fradiban, akinek egy értelmes NB1-es bajnoki szezonja se volt, kiesett tavaly a Haladással, miközben Böde Danit elüldözték a csapatból. Hánynom kell alapból a magyar klub futballtól, remélem megint pofára esik a vigyorgós szarbagázs, akik semmihez sem értenek, csak verik el az euró milliókat, erre a határ szarra.
Hát ez szomorú, hogy még itt nemzetközi színtéren is azt kívánod, hogy essenek ki. Nem értettem soha az ilyen embereket, hogy mitől lesz nekik jobb, ha kiesik egy magyar csapat. Ha másért nem, legalább azért szurkolhatnál nekik, hogy hátha elhozzák a Realt pestre. Én fradista vagyok, de holnap a vidinek is ugyan úgy fogok drukkolni. Priskin pedig azért kezdett, mert Signevich eltiltott, Lanzafame meg sérülésből épült fel. Harmadik számú csatárnak tökéletesen megfelel.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 10., szerda 21:41

Rettentően szánalmas, hogy az a Priskin kezd a Fradiban, akinek egy értelmes NB1-es bajnoki szezonja se volt, kiesett tavaly a Haladással, miközben Böde Danit elüldözték a csapatból. Hánynom kell alapból a magyar klub futballtól, remélem megint pofára esik a vigyorgós szarbagázs, akik semmihez sem értenek, csak verik el az euró milliókat, erre a határ szarra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Seraf
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

HozzászólásSzerző: Seraf » 2019. július 10., szerda 21:24

Tökmag és Zubkov aki ér valamit a pályán egyedül az a baj :-( meg persze Dibusz...
most Lanzafame is segíthet legalább ez az Ihnatenko meg... hozzá képest Khedira sallangmentes technikás szemgyönyörködtető...

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. július 10., szerda 21:21

Félelmetes egyébként hogy Rebrov mennyivel jobb edző mint az a kutyaütő Doll.

Szerk.: Szép kis gól. :agree: Eddig ez sokkal jobb amúgy mint én vártam,meglepetés számomra. Így tovább.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. július 10., szerda 21:10

RealMadridFanatic írta:
LiamGallagher írta: Na hát az Ihnatenko nagy igazolás volt a fradinál, tobb labdat adott el, mint az addidas. Egyedul a Skvarka nez ki jonak egyelore.
Nagyon gyenge elobbi. Nem nagyon ertem mit lattak benne, de legalabb van honnan javulni...

Amugy Zubkov sem tunik rossznak.

A csapat viszont vekonynak fest a BL-hez. Sajnos.
Sigér többet érne...
Zubkov amúgy nem rossz valóban, agresszív meg megy, de Petrjaknál kb. 1 szinttel rosszabb játékosnak tűnik egyelőre nekem.

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 10., szerda 20:56

LiamGallagher írta: Na hát az Ihnatenko nagy igazolás volt a fradinál, tobb labdat adott el, mint az addidas. Egyedul a Skvarka nez ki jonak egyelore.
Nagyon gyenge elobbi. Nem nagyon ertem mit lattak benne, de legalabb van honnan javulni...

Amugy Zubkov sem tunik rossznak.

A csapat viszont vekonynak fest a BL-hez. Sajnos.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Vissza: “Labdarúgás”