Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. július 16., kedd 15:17

Tegyük fel, hogy nem adjuk el a fizetés felét állva 3evig (Ami az idei évre csak cca nettó 8.5., nem egyben 25...) es emellé még nem engedjük a lelátó és edzés közelébe sem, akkor mi miért is járunk jobban?

Vagy az utóbbit elfelejtve idén végig csere, demotivalt és demoralizalo. Mindkét esetben hatalmas kiadás és mínusz. Nem igazán értem... 60milla -8.5 nettó erre a szezonra. :hmmm:

Ha itt tartjuk akkor az egyetlen pozitív kimenetel ha játszik és jól játszik. Minden más esetben rossz végén leszünk a pelonak.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 16., kedd 14:58

wZoLee7 írta: Szerintem is elkell adni. Nem akarja, nem akarjuk. Minek vigye el a perceket masok elol
Ha mégsem tudjuk eladni, akkor meg el kell tiltani mindenféle edzestol, mérkőzés latogatasatol (bem tudom, ilyet lehet-e). Aztan talán elgondolkozik hogy mennie kene. Nem remlik meg egy ilyen játékos, akivel igy megszivtuk volna.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 16., kedd 14:15

Szerintem is elkell adni. Nem akarja, nem akarjuk. Minek vigye el a perceket masok elol

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 16., kedd 14:15

Elég régóta vagyok Madridista, de nem nagyon emlékszem ilyen esetre, mint az övé.. :hmmm: :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2019. július 16., kedd 14:15-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 16., kedd 13:47

Fenoo írta: Örülnèk ha távozna de nem ilyen áron, hogy még mi is fizessük három évig a fizetése felét. Egyébként a 60 millió szerintem jó pénz érte, elégedett lennék vele ha ennyiért el tudnànk passzolni.
AZONNAl aláírnám. Bárhogy, de el kell adni ebben az évben. Engem már nem érdekelne, hogy mennyit buknánk rajta, csak menjen.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 16., kedd 13:44

ma lett 30 éves és még ilyenkor is szapuljátok :( :( :(








:mrgreen: :kalapos: :kalapos: :kalapos:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 16., kedd 13:33

Örülnèk ha távozna de nem ilyen áron, hogy még mi is fizessük három évig a fizetése felét. Egyébként a 60 millió szerintem jó pénz érte, elégedett lennék vele ha ennyiért el tudnànk passzolni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 16., kedd 12:44

Csabi írta: a tottenham talán-lehet megvenné 50-60 körüli pénzért, ám csak a fizetése felét tudnák biztosítani. most 17-et keres nettóban. ez azt jelenti, hogy csak új jöhet létre az üzlet. ha a következő 3 évre a fizetése felét (eddig van még szerződése) kiperkáljuk neki. ez kb 25 millió nettóban. effektíve azt jelenti, hogy 25-35 milliót kapnánk érte. hát nem tudom... ilyen feltételek mellett inkább maradjon.

közben béla ügynöke:
'I don’t comment on rubbish' - Bale agent denies Tottenham bid for Real Madrid forward
:lol: :lol: :lol: nem tudom volt-e a futballtörténelemben tőle gyorsabban cáfoló ügynök.
Amúgy minek maradna? Legalább felszabadul egy csomó fizetésre, nem lesz média célpont, nem kell foglalkoznia vele, nem veszi el a tehetségeink elől a perceket, nem kell néznünk az unott fejét... És kapunk még 30 milliót. Így összességében buktunk rajta 70 milliót, de köszönhetünk neki 1 Blt meg egy Spanyol kupát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 16., kedd 12:01

Csabi írta: a tottenham talán-lehet megvenné 50-60 körüli pénzért, ám csak a fizetése felét tudnák biztosítani. most 17-et keres nettóban. ez azt jelenti, hogy csak új jöhet létre az üzlet. ha a következő 3 évre a fizetése felét (eddig van még szerződése) kiperkáljuk neki. ez kb 25 millió nettóban. effektíve azt jelenti, hogy 25-35 milliót kapnánk érte. hát nem tudom... ilyen feltételek mellett inkább maradjon.

közben béla ügynöke:
'I don’t comment on rubbish' - Bale agent denies Tottenham bid for Real Madrid forward
:lol: :lol: :lol: nem tudom volt-e a futballtörténelemben tőle gyorsabban cáfoló ügynök.
ha már jól el nem tudja adni, akkor legalább védje orrba szájba :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 16., kedd 11:46

a tottenham talán-lehet megvenné 50-60 körüli pénzért, ám csak a fizetése felét tudnák biztosítani. most 17-et keres nettóban. ez azt jelenti, hogy csak új jöhet létre az üzlet. ha a következő 3 évre a fizetése felét (eddig van még szerződése) kiperkáljuk neki. ez kb 25 millió nettóban. effektíve azt jelenti, hogy 25-35 milliót kapnánk érte. hát nem tudom... ilyen feltételek mellett inkább maradjon.

közben béla ügynöke:
'I don’t comment on rubbish' - Bale agent denies Tottenham bid for Real Madrid forward
:lol: :lol: :lol: nem tudom volt-e a futballtörténelemben tőle gyorsabban cáfoló ügynök.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 14., vasárnap 15:05

Mennyire beszedes, hogy egyetlen csapat sem akarja leigazolni... ennel nagyobb kritikat kaphat egy jatekos?
Na jo, gondolom vannak erdeklodok, csak senki nem akarja allni a fizeteset, plusz fizetni is kellene valami szebb osszeget.
En mar kitalaltam, melyik lenne a legjobb csapat szamara. A Milan. :shifty:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 14., vasárnap 14:36

Jim írta: egy utolsó pillanatos Tottenham kölcsönben bízom :lol:
más ajánlat lehet nem lesz érte...
Nem is érdekli más ajánlat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. július 14., vasárnap 14:32

egy utolsó pillanatos Tottenham kölcsönben bízom :lol:
más ajánlat lehet nem lesz érte...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 14., vasárnap 14:04

dzsi91 írta: Gareth Bale: “Pre-season training with the boys 🇨🇦:kalapos:

Már csak egy “csók a madridom fórumnak” hiábyzik a posztból. :lol:
Ez mar tuti direkt cukkolja a népet.
“Meg mindig itt vagyok k..gok hahaha”
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. július 14., vasárnap 13:34

BlancoMark írta:
Kerlon írta: Nem hinném, hogy úgy akarna valaki maradni, hogy kvázi senki sem látja szívesen. Szerintem csak játszadoznak és próbálják a minél jobb ajánlat felé terelni a dolgokat, amíg lehet, aztán majd valahova távozik.
Csak ezzel az a problema, hogy nincs semmifele ajanlat. :lol: Max Kinaban remenykedhetunk.
szerintem Kínában pont nem.
ott most az van, hogy nem nagyon igazolhatnak nagy pénzért, csak fizethentenk nagy pénzt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 14., vasárnap 13:33

Khedira szelleme lakozik benne.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 14., vasárnap 13:02

Gareth Bale: “Pre-season training with the boys 🇨🇦:kalapos:

Már csak egy “csók a madridom fórumnak” hiábyzik a posztból. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 1., hétfő 19:56

Kerlon írta: Nem hinném, hogy úgy akarna valaki maradni, hogy kvázi senki sem látja szívesen. Szerintem csak játszadoznak és próbálják a minél jobb ajánlat felé terelni a dolgokat, amíg lehet, aztán majd valahova távozik.
Én kinézem belőle, hogy nem érdekli. Elmegy, "edzeget" picit, aztán megy golfozni... egészen szerződés lejártáig. Aztán visszavonul. :D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. július 1., hétfő 19:50

Kerlon írta: Nem hinném, hogy úgy akarna valaki maradni, hogy kvázi senki sem látja szívesen. Szerintem csak játszadoznak és próbálják a minél jobb ajánlat felé terelni a dolgokat, amíg lehet, aztán majd valahova távozik.
Csak ezzel az a problema, hogy nincs semmifele ajanlat. :lol: Max Kinaban remenykedhetunk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. július 1., hétfő 19:47

Akkor én is leírom master plan-t, a saját verziót. :D

Amennyiben marad, és mi rendelkezünk a játékjogával, letenném a Castillába, és minden meccsen padon kezdene, és fix harmadik csereember lenne Raúlnak, a hosszabbítás első percében.
Ugyanúgy a kicsikkel edzhetne, és nézhetné a padról a meccsüket minden vasárnap délben.
Persze ezt tájékoztató jelleggel el kellene mondani Bale-nek, hogy milyen sors vár rá maradása esetén a spanyol harmadosztályban az ifik között. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég