Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 19:38

Kercsó írta: Barca visszahozta az Eibartól a balhátvéd Cucurellát, s most tovább adja a Getafenak egy kis haszonnal.

Mi pedig, mint az úriemberek klubja, nem léptük meg ugyanezt Hermosoval. :ike:


Mondjuk, kíváncsi leszek, ki lesz Alba tehermentesítője katalánéknál. :mrgreen:
Matek: anno kaptak érte 2 milliót az Eibart, most visszavették 4-ért és tovább adták 10ért.
Hermoso: anno eladtuk 7,5 millióért, most kaptunk érte még 12,5et továbbá van egy 5 milliós bónusz is a szerződésben, aminek a fele gondolom szintén illet minket. Akár, hogy nézem sokkal többet kerestünk és valószínűleg a visszavásárlás se jártunk volna sokkal jobban.

Amúgy is nagyon jól űztük ezt a bizniszt az elmúlt 10 évben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2019. július 18., csütörtök 17:22

Kercsó írta:
Mondjuk, kíváncsi leszek, ki lesz Alba tehermentesítője katalánéknál. :mrgreen:
Junior Firpot írják elég sok helyen.Ügyes gyerek csak úgy tudom elég sérülékeny.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 18., csütörtök 16:49

Barca visszahozta az Eibartól a balhátvéd Cucurellát, s most tovább adja a Getafenak egy kis haszonnal.

Mi pedig, mint az úriemberek klubja, nem léptük meg ugyanezt Hermosoval. :ike:


Mondjuk, kíváncsi leszek, ki lesz Alba tehermentesítője katalánéknál. :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 16., kedd 18:17

kodo írta: Az amugy hogy lenne lekommunikalva ha a psg elfogadna a Coutinho+Dembele+40 milla pakkot?
Neymar visszatér 40 millioert? vagy meg levonnak Dembele es Coutinho éves fizujat ebbol? :lol:
az se lepne meg, ha a barca úgy kommunikálná, h ők megvették neymart 40-ért, a psg meg megvette ezeket a játékosokat csilliókért, képesek ilyent is az emberek képébe hazudni :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 16., kedd 17:10

Az amugy hogy lenne lekommunikalva ha a psg elfogadna a Coutinho+Dembele+40 milla pakkot?
Neymar visszatér 40 millioert? vagy meg levonnak Dembele es Coutinho éves fizujat ebbol? :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. július 16., kedd 16:55

szerintem melysegben eleg, ha lesz is tavozo/serult, ott van alena, puig, roberto, malcom vonal beugrosnak, a meccsek nagy reszen bele kellene ferjen.
tobb kezdo szintu jatekossal mar zsufolt lenne sztem.
bar alba moge elferne valaki.

a minoseggel egyetertek, nekem is vannak aggalyaim, oregedo alapemberek, uj igazolasok, serulekeny es fgy dembele, stb.
hulyen megfogalmazva nem annyira megbizhato a keret.

illetve azzal is, hogy neymar erkezese boritana mindent, remlejuk nem jon.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 16., kedd 16:26

'shutterisland írta: szerintem igy eleg mely a keretunk a kpra es elore, a de jong-arthur-busquets-rakitic-vidal-cou-dembele-suarez-griezmann sort pedig jol lehetne forgatni messi korul, hosszu azert a szezon.

a gond inkabb azzal van, hogy valverde nem biztos, hogy a megfelelo ember erre a feladatra.
szerintem - és ez csak az én véleményem -, hogy felsoroltál 6 posztra 10 játékost, és ez már papíron is kevés. és azt nem számolom bele, hogy megintcsak szerintem ebből 1 el fog menni. ha meg neymar jön, akkor lehet több is. és akkor olyan faktorokat nem vettem még számításba, hogy dejong egy kérdőjel, artúrról nem lehet tudni mire jó hosszútávon, dembelét októberben megint megtalálja a takarítónő délután kettőkor fullrészegen a házában, coutinhót meg szemmel láthatóan képtelenek vagytok használni, suarez meg 33 lesz mindjárt.

és akkor sérülésekről, eltiltásról nem volt szó.

de mindegy is, erről felesleges beszélni, mert a következő szezonotok, ahogy ez előző X is, arról fog szólni, hogy messi mennyit rak bele a közösbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 16., kedd 16:22

Visszadobtak hogy kevés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. július 16., kedd 16:05

'shutterisland írta:
De nem ugy volt hogy rakitic is elado, es a coutinho dembele parosbol is elmegy legalabb az egyik?
azt mondjak, de konkretum semmi.
dembele vigyorog az eloszezonos kepeken, coutinhoval reklamoztak az idegenbeli mezt, stb.
rakitic padra siman jo lehetne, de valverde szerelmes bele, szoval ha a betonkezdo statusz es a tavozas a ket opcio, akkor inkabb az utobbit valasztanam.

ts - alba,pique,umtiti,semedo - de jong,arthur,vidal - dembele,griezmann,messi

ez lenne nalam az alap, de

ts - alba,pique,lenglet,roberto - busquets,rakitic,de jong - griezmann,messi,suarez

lesz. :mrgreen:
Amit irsz Barcas szempontbol nem hangzik rosszul, de Neymarral borulni fog az egesz.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. július 16., kedd 15:44

De nem ugy volt hogy rakitic is elado, es a coutinho dembele parosbol is elmegy legalabb az egyik?
azt mondjak, de konkretum semmi.
dembele vigyorog az eloszezonos kepeken, coutinhoval reklamoztak az idegenbeli mezt, stb.
rakitic padra siman jo lehetne, de valverde szerelmes bele, szoval ha a betonkezdo statusz es a tavozas a ket opcio, akkor inkabb az utobbit valasztanam.

ts - alba,pique,umtiti,semedo - de jong,arthur,vidal - dembele,griezmann,messi

ez lenne nalam az alap, de

ts - alba,pique,lenglet,roberto - busquets,rakitic,de jong - griezmann,messi,suarez

lesz. :mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. július 16., kedd 14:47

Anthony írta: Bőven megérné a PSG-nek, ha igaz ez az ajánlat.

Katalánék állítólag már Griezmannt is kölcsönből vették meg.
Az mondjuk nem feltétlen jelent rosszat. Lehet, hogy a szabadon felhasználható cash már be volt tervezve + elég rövid lefolyású hitelt vettek fel szóval gondolom számolnak bevétellel (pl eladások) vagy felszabadulnak mozgatható összegek (pl befektetett összegek amik nem olyan egyszerüen mozgósíthatók) - mondjuk nem néztem bele a pénzügyi jelentésükbe.

Ezzel, csak azt akarom mondani, hogy egy vállalkozás pénzügyeiben teljesen normális dolog a hitel, és meg is van a helye.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 16., kedd 14:36

Az szerintem is érdekes hogy az ffp csak ránk vonatkozik???
Azért a Barcanak is nagyon kellene mostmár figyelni erre el kell kezdeni eladni, de gyorsan. Pláne ha még jön Neymar is.
Vagy ez csak valami bullshit szabály ahogy azt már beszéltük itt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 16., kedd 13:45

'shutterisland írta: szerintem igy eleg mely a keretunk a kpra es elore, a de jong-arthur-busquets-rakitic-vidal-cou-dembele-suarez-griezmann sort pedig jol lehetne forgatni messi korul, hosszu azert a szezon.

a gond inkabb azzal van, hogy valverde nem biztos, hogy a megfelelo ember erre a feladatra.
De nem ugy volt hogy rakitic is elado, es a coutinho dembele parosbol is elmegy legalabb az egyik?
En inkabb azt nem ertem hogy a neymar eladasin kivul az tavozoitok vagy ingyen mennek vagy nagyon olcson megjs folyamat 100+t elkolt a barca a piacon. Mi meg azert is nem pogbazunk mert ott az ffp. Raadasul james ota ami 5eve volt nem vettunk 40millio felett jatekost es kva jo aron adunk el.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. július 16., kedd 13:42

szerintem igy eleg mely a keretunk a kpra es elore, a de jong-arthur-busquets-rakitic-vidal-cou-dembele-suarez-griezmann sort pedig jol lehetne forgatni messi korul, hosszu azert a szezon.

a gond inkabb azzal van, hogy valverde nem biztos, hogy a megfelelo ember erre a feladatra.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 16., kedd 13:34

Pad'em írta: Most komolyan egy Busquets, De Jong; Neymar, Griezmann, Messi, Suarez sor a terv odaát? :) Vagy Suarez pad? Az szép lesz ha őt padra rakják, meg ne harapja Valverdét

Kiváncsian várom, de ez a sor eléggé hasonlít a mi hajdani Beckham, Figo, Zidane, Raúl, Roni sorunkhoz, zéró cseresorral :lol: remélem hasonlóan eredményesek lesznek a katalán galaktikusok is
Szerintem forgoba egy ulni fog. De ez a kezdo eleg lenne a bajnokik 60%an biztos.
Mindenkepp azzal jarnank mi a legjobban ha 2-3 jatekost is bealdoznanak neymarert.
Semmi padjuk nem lesz, busquets is egyre jobban megy kifele.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 16., kedd 13:28

Most komolyan egy Busquets, De Jong; Neymar, Griezmann, Messi, Suarez sor a terv odaát? :) Vagy Suarez pad? Az szép lesz ha őt padra rakják, meg ne harapja Valverdét

Kiváncsian várom, de ez a sor eléggé hasonlít a mi hajdani Beckham, Figo, Zidane, Raúl, Roni sorunkhoz, zéró cseresorral :lol: remélem hasonlóan eredményesek lesznek a katalán galaktikusok is
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 16., kedd 12:57

Bőven megérné a PSG-nek, ha igaz ez az ajánlat.

Katalánék állítólag már Griezmannt is kölcsönből vették meg.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 16., kedd 12:51

Realista24 írta: Barcelona offer PSG €40M plus Coutinho and Dembele for Neymar return.
The latest in the ongoing saga from @acaradeperro.
Siman elfogadnan a psg helyeben. Mondanam hogy dembele coutinho umtiti. Es deal.
Minden posztra mai tekintetbe klasszist kapnanak.
Barcaek meg fu vekonyaK lennenek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 16., kedd 12:42

Barcelona offer PSG €40M plus Coutinho and Dembele for Neymar return.
The latest in the ongoing saga from @acaradeperro.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 16., kedd 0:19

RealAsensio írta: Nem tudom skacok, minden evben elmondjuk, hogy na majd iden maskepp lesz Barcaeknal... aztan osszel kiszallunk a hazai porondrol. Nem gondolom, hogy gyengulni fognak, ezzel a kerettel, ha meg Neymar is csatlakozik hozzajuk, azert eroteljesen dominalni fognak. Erobol megverik a kicsiket, a nagyobbakat meg majd Messi. En azert tartok toluk, marmint, kemeny ellenfel lesznek az idei szezonban is... de legyen igazatok.
Az, hogy az utóbbi években kiszálltunk ősszel azt magunknak köszönhettük zömében, a Barca is hullajtott pontokat. Nem nekik kell gyengülni, nekünk kell végre felnőni a feladathoz
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég