Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 20., szombat 23:16

DinhoL írta:
kodo írta:

Nem ugy van, hogy ok nem flancoskodnak, mindenki puritanul a szponzorautoval jar edzesre es kikozositik aki felvag az autojaval? :-(
Ezt hol olvastad? :D
Ibra konyve pont ezzel kezdodik:

Kód:

Egyik nap odajött hozzám Pep Guardiola, a Barcelona edzője. A szokásos szürke öltönyét viselte, és mint általában, most is komoly képet vágott. Látszott, hogy aggódik valami miatt.

Jól kijöttünk, bírtam a fickót, Guardiola persze nem egy Mourinho vagy Capello, de jó fejnek tartottam. Mindez még a vitánk előtt történt. A világ legjobb csapatában játszottam, és hetvenezren vártak a Camp Nouban. Semmi nem árnyékolta be az életemet. Persze az újságok mindig találtak valami kötözködnivalót. Azt írták, hogy rossz fiú vagyok, szóval nem kíméltek. Azt is írták, hogy nehezen kezelhető vagyok. De mégis itt voltam. Helena és a gyerekek is jól érezték magukat. Volt egy gyönyörű házunk Esplugues de Llobregatban. Jól éreztem magam a bőrömben. Mindenem megvolt.

- Figyelj csak! - mondta Guardiola. - Tudod, mi itt a Barcában a földön járunk.

- Értem - mondom neki. - Persze, értem.

- Szóval, itt nem jövünk Ferrarival meg Porschéval edzésre.

Nem szóltam be neki, hogy mi a franc köze van ahhoz, hogy mivel jövök edzésre, csak bólintottam. Közben arra gondoltam, hogy mit akar ezzel. Milyen üzenet rejtőzik a szavai mögött? Gondolhatod, semmi szükségem arra, hogy bizonygassam, milyen vagány vagyok. Nem vagyok az a menő kocsival a járdán parkoló típus. Bár szeretem az autókat. Az autó a szenvedélyem. De fogtam az üzenetet, ami olyasmi volt, hogy nehogy azt képzeld magadról, hogy vagy valaki!

Akkor már rég jölfogtam, hogy a Barcelona inkább egy iskola, egy intézmény. A játékosok makulátlanok voltak, nem találtál rajtuk kivetnivalót. És akkor itt játszott egy régi haverom, Maxwell is, akit még az Ajaxból és az Interből ismertem. Itt senki nem tett úgy, mintha szupersztár lenne. Messi, Xavi, Iniesta - úgy viselkedtek, mint az iskolásfiúk. A világ legjobb focistái szófogadó kissrácok voltak. Én meg semmit sem értettem az egészből. Nevetségesnek éreztem a helyzetet. Tételezzük fel, hogy Olaszországban azt mondja az edző egy sztárfocistának, hogy pattanj, akkor az nem érti, hogy miért. Miért kellene pattannia?

A Barcánál másképp volt. Itt mindenki ugrott már a legkisebb intésre is. Nem illettem bele a képbe. Egyáltalán nem. Mégis azt gondoltam, jobban járok, ha megbarátkozom a helyzettel. Nem erősítek rá a velem kapcsolatos előítéletekre. Megpróbáltam alkalmazkodni. Túlzottan is. Lehettem volna okosabb. Mino Raiola, az ügynököm, azt mondta:

- Mi van veled, Zlatan? Nem ismerek rád!

Mások is így voltak ezzel. Nem értették az egészet. Én meg egyre szomorúbb lettem. Amikor még a Malmőben játszottam, volt egy életfilozófiám. Az, hogy azt adom, aki vagyok. Szartam rá, hogy mások mit gondolnak. Soha nem bírtam a jófiúkat. Azokkal jöttem ki jól, akik áthajtottak a piroson. Érted, hogy mire gondolok? De akkoriban ... soha nem azt mondtam, amit gondoltam.

Azt mondtam, amiról azt gondoltam, hogy elvárják tőlem. Elég beteg dolog volt. A klub Audijával jártam, és beálltam a jófiúk közé. Vagyis úgy tettem, mintha beálltam volna a sorba. Úgy tűnt, nem különbözöm semmiben a többiektől. Unalmas lettem. Nem az a Zlatan voltam, akinek addig ismertek. Utoljára akkor éreztem így magam, amikor bekerültem a malmői gimnáziumba, a Borgarskolanba, és először láttam olyan csajokat, akik Ralph Laurent-cuccokban feszítettek, én meg majd beletojtam a gatyámba, amikor randizni hívtam őket.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. július 20., szombat 22:27

kodo írta:
Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Nem ugy van, hogy ok nem flancoskodnak, mindenki puritanul a szponzorautoval jar edzesre es kikozositik aki felvag az autojaval? :-(
Ezt hol olvastad? :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 20., szombat 21:59

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Azé' az komoly, hogy vissza kell adják az autókat is :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 20., szombat 20:53

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Szar lehet h ferka helyett csak r8 vagy range helyett q8-al kell elgurulni azt a 5 10 20 kmt az edzesre.

En megertem oket... :'(



Meg a jo k.... :lol:
ZIDANE

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 20., szombat 20:47

Tényleg ez hogy van? Az audi fizet nekünk, hogy reklámozzuk a márkát vagy csak annyi a deal hogy olyan kocsit ad a játékosoknak amilyet kérnek cserébe ők használják?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 20., szombat 19:17

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Erdekes, pedig biztos figyelmeztettek oket eloszor

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 20., szombat 19:16

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Nem ugy van, hogy ok nem flancoskodnak, mindenki puritanul a szponzorautoval jar edzesre es kikozositik aki felvag az autojaval? :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 20., szombat 19:09

Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 20:34

Imádom hogy milyen mocskosul meg vagy elégedve magaddal :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 19., péntek 19:50

tessék csak mondanom kellett:

Udinese have announced the signing of Cristo from Real Madrid Castilla in exchange for 1.5 million euros.Los Blancos will hold a 50 percent stake in the player's next transfer, a buy-back clause and the right to sign the player before the Italians enter into negotiations with another team.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 19., péntek 19:42

De te azt el tudod kepzelni, hogy egy tehetseget csak ugy elengednek ingyen majd visszavennek?? Mert ezt ingyé kolcsonbol megoldjak a jobbak.
castillásokkal kitudja hány éve ezt csináljuk. lucas is így jött vissza pl.
0-1 millióért elmennek aztán ha beválik akkor visszavesszük a megbeszélt áron.
ebben nem az az üzlet hogy 1 év alatt mennyit fejlődik kölcsönben, hanem több évre be vagyunk biztosítva, hogyha befut egy excastillás akkor olcsóért a miénk. így lehetett volna 7,5 millióért egy 25 milliós hermosonk. ez benne a biznisz. vagy ugye épp lucas esete.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. július 19., péntek 19:27

Realista24 írta: Közel 300 milliót arultak ki Castillás semmi jatekosokbol az utóbbi 10 évben. Biztos jobban tudnad csinálni.
Ezt is. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 19:17

BBeno írta:
TM szerint 7,5 milliot fizettek erte anno, 7,5+12,5+2,5opcio, comprende?
kizártnak tartom hogy egy 400 euróra taksált castilla játékosért letett 7,5-et az espanyol úgy hogy a visszavásárlási árat is 7,5-ben állapították meg + 50%-os eladási árat a kövi eladásnál. szerintem egy kanyit sem adtak ahogy lentebb írtam.

ja közben szerkesztetted. n1.

De te azt el tudod kepzelni, hogy egy tehetseget csak ugy elengednek ingyen majd visszavennek?? Mert ezt ingyé kolcsonbol megoldjak a jobbak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 19:09

Közel 300 milliót arultak ki Castillás semmi jatekosokbol az utóbbi 10 évben. Biztos jobban tudnad csinálni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 19., péntek 18:06

TM szerint 7,5 milliot fizettek erte anno, 7,5+12,5+2,5opcio, comprende?
kizártnak tartom hogy egy 400 euróra taksált castilla játékosért letett 7,5-et az espanyol úgy hogy a visszavásárlási árat is 7,5-ben állapították meg + 50%-os eladási árat a kövi eladásnál. szerintem egy kanyit sem adtak ahogy lentebb írtam.

ja közben szerkesztetted. n1.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 18:01

BBeno írta:
Kerlon írta:

Tudom, hogy volt hír, hogy 7,5 millióért visszavehetjük, de az mindig több szokott lenni, mint az eladási ár, ezért meglepő lenne, ha most ez így lenne.

De a te matekoddal is 22,5 meg az enyémmel is.
foglalmam sincs most miről beszélsz. 2017ben a castillától elment az esoanyolba valszeg ingyen és 50% a kövi eladásból. valamint 7,5 millió visszavásárlási opciónk volt. ha most a transfermarkra gondolsz hogy ott 12,5 van az azért van mert ők a mostani eladási ár felét odaírták a castillás eligazoláshoz.
röviden a lényeg minimum 5 millióval jobban járunk ha visszavesszük és mi adjuk el a ketreceseknek.
Tegnap még nem ez volt beírva. :D mondjuk mimdegy, mert te perezeket savazod allandoan. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 19., péntek 17:36

Kerlon írta:
BBeno írta: ha csak ugyanezeket a számokat nézzük akkor visszaveszük 7,5 ért és eladjuk 25+bónuszért. az 17,5 milla + bónusz.
Tudom, hogy volt hír, hogy 7,5 millióért visszavehetjük, de az mindig több szokott lenni, mint az eladási ár, ezért meglepő lenne, ha most ez így lenne.

De a te matekoddal is 22,5 meg az enyémmel is.
foglalmam sincs most miről beszélsz. 2017ben a castillától elment az esoanyolba valszeg ingyen és 50% a kövi eladásból. valamint 7,5 millió visszavásárlási opciónk volt. ha most a transfermarkra gondolsz hogy ott 12,5 van az azért van mert ők a mostani eladási ár felét odaírták a castillás eligazoláshoz.
röviden a lényeg minimum 5 millióval jobban járunk ha visszavesszük és mi adjuk el a ketreceseknek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 18., csütörtök 21:56

Soha nem tudjuk meg, mi mennyiért tudtuk volna továbbadni. :)


Közbe 90 milla + 2 játékos a Barca első ajánlata Neymarért. (Coutinho, Dembele, Semedo, Rakitic, Malcom)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 18., csütörtök 21:22

Kerlon írta:
BBeno írta: ha csak ugyanezeket a számokat nézzük akkor visszaveszük 7,5 ért és eladjuk 25+bónuszért. az 17,5 milla + bónusz.
Tudom, hogy volt hír, hogy 7,5 millióért visszavehetjük, de az mindig több szokott lenni, mint az eladási ár, ezért meglepő lenne, ha most ez így lenne.

De a te matekoddal is 22,5 meg az enyémmel is.
Csak lehet akarunk meg így eladni játékost a jövőben is, ami mindkét fél érdekét szolgálja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. július 18., csütörtök 20:10

BBeno írta: ha csak ugyanezeket a számokat nézzük akkor visszaveszük 7,5 ért és eladjuk 25+bónuszért. az 17,5 milla + bónusz.
Ja valahogy a barcánál is így jöhetnek ki a számolások :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég