Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 19., péntek 16:12

Én örültem volna pogbanak meg nem is tudok mást elképzelni igazan, de lehet hogy nem fog perez 180at fizetni érte 200at meg pláne nem

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 16:01

A VBn nem extra toppot hozott, hanem vegre alarendelte magat a csapatnak. Manchesterben meg nagy arccal lotyogott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 19., péntek 15:18

Tovabbra sem jott a felsorolas arra a kerdesre senkitol, hogy a tavalyi Mourinhoval szeteso es osszetuzesbe kerulo Pogban kivul (ahol tenyleg gyenge volt, egy szervezetlen semmilyen csapatban), mikor zullesztett vagy volt vele magatartasbeli problema?

Felre kellene tenni az ellenszenvet, mert az extravagans stiluson kivul (ami egyebkent tolem tavol all), nem tudok olyanrol, ami miatt el kellene konyvelni Balotellinek.

A kepessegei meg kimagasloak, itt az ideje, hogy az abszolut topon is bemutassa (a VB-n kivul persze).
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. július 19., péntek 14:58

RealMadridFanatic írta: Marcán pont kint van, hogy Eriksen lehet a B opció az Atleticonak, ha James nem jön össze. Spanyol bajnokság topikban feljött a középpálya.

Lassan elfogynak a gyengébbnek vélt alternatívák is.
Ha Erikssent is megszerzik, akkor nálam ők a bajnokság első számú esélyesei. (főleg ha hozzánk jön Pogba, a Barcaba meg Neymar zülleszteni.....)
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. július 19., péntek 14:35

Kis túlzással már leszarom, hogy ki jön/kik jönnek a középpályára, de ezt a mostani állóvizet fel kell kavarni, ami a középső hármasnál van.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 19., péntek 14:33

Én azt érzem, hogy Eriksen lassítaná a támadásokat.

Nem tudom mennyire passzolna a spanyol fociba.

Az egy dolog, hogy kiemelkedően jó vagy Angliában, de a spanyol bajnokságban teljesen más kell.

Nyilván vannak olyan fazonok,mint Xani Alonso, aki pl ezt kompenzálta ésszel és nyugodta tempóban tudott osztogatni.

Aztán lehet, hogy Eriksen jó lesz spanyol földön, meglátjuk.

Én amennyit láttam belőle..nos nem ájultam el.Egy hasznos fazon az biztos, de vannak kétségeim, hogy ő váltaná-e meg a spanyol focit és adna olyan extrát, ami bajnoki, vagy BL címet érne.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 19., péntek 13:28

Marcán pont kint van, hogy Eriksen lehet a B opció az Atleticonak, ha James nem jön össze. Spanyol bajnokság topikban feljött a középpálya.

Lassan elfogynak a gyengébbnek vélt alternatívák is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 10:56

Whiteheart írta: https://www.express.co.uk/sport/footbal ... id-Rivaldo

EZ egy érdekes nap lenne az tuti :mrgreen:
Bale nagy kedvenccé válhat :D
Ja, nem emlékszik közvetlen atigazolasra :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. július 19., péntek 10:54

https://www.express.co.uk/sport/footbal ... id-Rivaldo

EZ egy érdekes nap lenne az tuti :mrgreen:
Bale nagy kedvenccé válhat :D
🇭🇺✝️🇭🇺

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 18., csütörtök 23:22

Megvan a következő igazolásunk Alberto Soro (Real Zaragoza) személyében, akiért 2,5 milliót fizetünk és még ugyanennyi bónusz. 5 évre ír alá és a következő évben valószínűleg marad kölcsönben. Holnap lehet hivatalos. - AS

Így elsőre az az érzésem, hogy csak azért igazoljuk le, hogy más ne tudja és 2-3 év múlva kicsivel többért eladjuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 19:35

Láttam Valverdet játszani, még annyira se lepett meg a "jó" játéka, mint Llorrentéé. Egy jó fizikumú játékost láttam, aki csipkedi magát, de nem igazán láttam benne az átütőerőt. Főleg bizonytalanabb volt labdával, mint Casemiro általában. Én bízok ZZ-ben, de akkor lutri a vkp-kkp poszt jelenleg, hogy ihaj. Se Kroos, se Modric nem volt formában - igaz idén pihentebbek lesznek-, Isco utolsó jó meccse valamikor Zidane alatt volt, Casemiro már Zidane alatt is gyenge pont volt számomra, Ceballosban nem bízik, Valverde meg még csak egy tehetség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 18., csütörtök 17:39

Kerlon írta: Tök jó volt a Betis ellen (0-2), a Villareal ellen (3-2), Getage (0-0), Leganes (1-1), Eibar (2-1). Tiszta relevans meccsek lehettek. :mrgreen:
Az idei bajnoki meccseink egy nagy része eléggé. Szervezetlen játékú, szenvedő csapatokban edzői mankók nélkül a lehető legnehezebb focizni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 18., csütörtök 17:35

Yazid írta: Jó hát majd nézzük valverdet el classicon meg BL legjobb 8ban hogy ha amaz sérült emez meg eltiltott, pláne H tényleg nem is eus
Kit akarsz nezni?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 18., csütörtök 17:14

fede játéka nekem is tetszett. biztos neki kellett volna lőni a gólokat ha ilyen fontos az eredmény...

viszont ha nem kap lehetőséget akkor kölcsönbe dobnám. már ha van elég emberünk kp-ra. az nem igazán érdekel hogy foglal-e nem EUs helyet vagy sem.


Viniciust, Rodrygot is a Castillahoz nevezték be.
jól van. legalább gondolkoznak. én is így neveztem volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 18., csütörtök 17:08

Kerlon írta: Tök jó volt a Betis ellen (0-2), a Villareal ellen (3-2), Getage (0-0), Leganes (1-1), Eibar (2-1). Tiszta relevans meccsek lehettek. :mrgreen:
Pontosan. Ezeken a meccseken kellett bizonyítania ZZ-nek. Megtette. Te nem láttad ezeken a meccseken, de megítéled. Én bízom ZZ-ben és tetszett Fede munkája.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 18., csütörtök 17:05

[MARCA] : Real Madrid has accepted signing Paul Pogba is practically impossible this summer and same has been communicated to Zidane who understands the club's position. Zidane wants reinforcements in midfield and Madrid will start looking at alternatives like Eriksen and Van de Beek.

Real Madrid puts a final price on James [€50 million] for any team . Florentino has grown tired of the situation and wants it to be resolved, regardless of whether he would have preferred it not to finish at Atlético de Madrid.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 18., csütörtök 16:04

Ahogy nézem az edzőmeccset feltűnt Higuain. WTF?? :D Ja hogy az Hazard.... csak nekem tűnik kicsit túlsúlyosnak a többiekhez képest? Vagy csak a mez teszi...
Ez nekem is feltűnt, de ha odafigyel a kajára hamar le lehet dobni, pláne napi 2 edzés mellett.
Pl. Marcelo is sokkal élesebbnek tűnik eddig a videókon, múlt szezonban látszott rajta a plusz felesleg.
Ami még meglepő volt nekem, hogy Modric is elég frissen mozgott.
Jovic viszont kb kétszer ha labdába ért az egész bugi alatt, igaz az egyik egy majdnem gólt érő fejes volt.
Bélán nem láttam azt a nagy elhivatottságot, igaz egy gólt azért elrakott. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 15:56

Tök jó volt a Betis ellen (0-2), a Villareal ellen (3-2), Getage (0-0), Leganes (1-1), Eibar (2-1). Tiszta relevans meccsek lehettek. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 18., csütörtök 15:29

Jó hát majd nézzük valverdet el classicon meg BL legjobb 8ban hogy ha amaz sérült emez meg eltiltott, pláne H tényleg nem is eus

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7225
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 18., csütörtök 15:28

Militao, Vinicius, Rodrygo, Kubo és Valverde a nem EU-sok

Casemiro kapcsán márciusi cikk volt, hogy hamarosan megkapja a spanyol passport-ot, azóta gondolom csak elintézték neki. Jovic meg szerbként nem számít non EU-snak, ahogy Lunin se
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég