Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 22., hétfő 22:54

Már 50 + bónuszokról írnak, amivel a Milan legdrágább igazolása lenne. :lol: És bezsákolják Jamest 40-ért, aki 30x jobb játékos, mint az argentin. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 22., hétfő 22:17

flori írta: Correat 50 millioert irjak a Milanba. :lol: Mit muvel az Atletico?
Biztos vagyok benne, hogy kozmetikazzak a merleget, valahogy egyensulyt kell teremteni, ezt pedig a tularazott eladasokkal lehet. Nevetseges. Nincs ertelme ilyen szabalyokat hozni, ugyis kijatsszak, nem tartatjak be.
:goat:

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 22., hétfő 19:44

Igen, odf is írt róla: https://www.facebook.com/omlettdufromag ... =3&theater

sajnálom szegényt. Mármint nincs bajom a betissel de azért jobb csapatot érdemelne.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 22., hétfő 19:40

flori írta: Correat 50 millioert irjak a Milanba. :lol: Mit muvel az Atletico?
Én azt hittem elírták és 5 m, de nem :D és kb már csak a bejelentés hiányzik, Sky, DiMarzio szerint is

Wtf. Hát bzmeg a Milannál megzakkantak

Ezek után Jamesért minimum a 100 millió, a mocsok matrac perkáljon :lol: Correa, 50 millió. Édesfszom

Másfelöl Fekir meg 25-ért ment a Betisbe. :ozil: gondolom a térde nem az igazi, de akkor is, ennyiért a Betis jó üzletet csinál. Lo Celso meg mehet Londonba
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 22., hétfő 19:11

Correat 50 millioert irjak a Milanba. :lol: Mit muvel az Atletico?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 22., hétfő 7:28

BBeno írta: Spurs close to signing Giovani Lo Celso, €75m fee, contract agreed

[El Transistor] Betis and Nabil Fekir have reached an agreement for a 5 year deal. The transfer fee is reported at 25 M€.

először is elképesztő ahogy a betis fejlődik évről évre. nem tudom mi hozta meg így de szemmel látható a keret minőségének javulása.

a másik hogy fekir értéke mekkorát esett 2 év alatt.
Szerintem két éve pont ugyanennyi volt. Tavaly vitte volna a Pool 60-70 millióért. A Spurs meglepően igazol, nem hiszem, hogy Ndombele és Lo Celso is kell nekik egyszerre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 22., hétfő 6:30

Spurs close to signing Giovani Lo Celso, €75m fee, contract agreed

[El Transistor] Betis and Nabil Fekir have reached an agreement for a 5 year deal. The transfer fee is reported at 25 M€.

először is elképesztő ahogy a betis fejlődik évről évre. nem tudom mi hozta meg így de szemmel látható a keret minőségének javulása.

a másik hogy fekir értéke mekkorát esett 2 év alatt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 20., szombat 20:30

Joao Felix megserult az elso meccsen. :kivagyhe:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 20., szombat 15:24

Hát akkor ez így érdekes.Mert ha Pogba nem fog jönni akkor ki marad?
Van de Beeket én csipem de szerintem magában kevés lesz,vagy akkor lehet Iscoval számol eggyel hátrébb is nem csak a támadó harmadban.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 20., szombat 15:07

p.csabi1 írta: Remélem addig nem megy oda amíg,mi nem döntjük el hogy mi lesz Pogbával.
Egy kicsit kezd már uncsi lenni ez a saga.
Ha meg még ő is elmegy akkor tényleg Van De Beek maradt mint opció.Ő meg magában kevés lesz.
Remélem hogy nem lesz el..va a középpálya.
Azt írják hogy minden le volt egyeztetve, a dán akart jönni, Perezek akartak, de jött ZZ és mondta hogy neki nem kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 20., szombat 12:17

Remélem addig nem megy oda amíg,mi nem döntjük el hogy mi lesz Pogbával.
Egy kicsit kezd már uncsi lenni ez a saga.
Ha meg még ő is elmegy akkor tényleg Van De Beek maradt mint opció.Ő meg magában kevés lesz.
Remélem hogy nem lesz el..va a középpálya.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. július 20., szombat 11:31

Realista24 írta: Eriksent felajanlottka az Atmanak. 60-70 millióról írnak. A CEO találkozó megvolt már elvileg.


Ott el is tudom kepzelni, szerintem passzolna oda. Hianyzik egy ilyen tipusu ember a kozeppalyarol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 20., szombat 11:07

Eriksent felajanlottka az Atmanak. 60-70 millióról írnak. A CEO találkozó megvolt már elvileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 19., péntek 13:24

A középpálya is, de előre is kellett a frissítés, az letudva.

Idén szerintem Kroos és Modric is jobb lesz, de utóbbinak mindenképpen kellene alternatíva. Csak nem Eriksen-félék, de nem igazán van a piacon mozdítható játékos. Nincsenek könnyű helyzetben a vezetők, ha a MU megmakacsolja magát. Mondjuk ha így állnak bele, akkor Pogba is el tud kezdeni edzéseket bojkottálni, de mi nem fogjuk erre buzdítani.

Szerintem végül amúgy jönni fog borsos áron. Raiola nagy mágus, igen komoly érdeke fűzi a váltáshoz, Pogba meg eleve jönne (vagy legalábbis elhagyná Manchestert), ha nem hajlandóak tárgyalni, még biztosan vannak drasztikusabb módszerek. Kötve hiszem, hogy EL-ben és 3. helyért akar csatázni. Nem látom reálisnak, hogy a bajnoki címért, vagy akár az ezüstért harcban legyenek, a Pool-City kettős jóval előrébb tart.

Ha meg végképp senki, akkor meg lehet próbálni a dánt értelmes áron, 70 milla körül max. De akkor lehet van de Beek-et is hoznám, még ketten is olcsóbbak lennének, mint Pogba, Isco meg mehet Isten hírével.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. július 19., péntek 13:18

még 1 hónap van az első meccsig. korai még az aggódás

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 19., péntek 12:47

Realista24 írta: Most mondd azt hogy nem végeztek eddig jó munkát.

Engem kicsit zavar, hogy Hazardon kívül senkit se vettünk a kezdőbe. Mendy is csere lesz, legalábbis az elején mindenképpen szerintem. Az ilyen típusú igazolások 2 éve kellettek volna és mostanra beépíteni őket. A másik, hogy nekem a középpálya tűnt az egyik gyenge pontnak tavaly, ehhez képest oda még nem igazoltunk senkit csak eladtunk. Oda kéne még 2 játékos szerintem.

Félreértés ne essék, szerintem jó játékosokat igazoltunk, csak ők nem hoznak egyből minőségi javulást amire nekünk most szükségünk lenne. De ne legyen igazam. :)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. július 19., péntek 11:44

___Samy___ írta: Én meg nem vagyok maradéktalanul elégedett a középpálya miatt. Jó lenne már elfelejteni az olyan nyarakat, mikor valakit egy teljes ubirkaszezonon keresztül üldözünk, hogy aztán ne itt kössön ki.

Plusz az eladasokat sem ártana felgyorsítani.
Szerintem nem lesz ezzel problema, az eladasok szvsz pont azert nem mennek gyorsan, mert tudjak, hogy el kell adnunk, es aron alul akarnak mindenkit megszerezni - lasd a Napolit. Perez szerencsere (ehhez) nem hulye. Nem lesz itt problema csak a vadloval.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 19., péntek 11:29

Én meg nem vagyok maradéktalanul elégedett a középpálya miatt. Jó lenne már elfelejteni az olyan nyarakat, mikor valakit egy teljes ubirkaszezonon keresztül üldözünk, hogy aztán ne itt kössön ki.

Plusz az eladasokat sem ártana felgyorsítani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. július 19., péntek 11:16

Realista24 írta:
Faust írta:

Nem szaroznak matracék, az hétszentség. Nem egy nagy wasistdas az ember, de küzdeni nagyon tud, kiváncsi vagyok mit hoz össze Simeone egy nyár alatt.
Eladtak a régi stadiont, vagy a helyet. Elvileg a kétharmadat 100 millióért és még 80at várnak a maradékert.
Pogba tobbet er mint az a stadion...

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 11:15

___Samy___ írta: Meg kell jegyezni, hogy az Atleti nagyon jól építget. Jó igazolások, egész tűrhető áron, plusz az eladások is nagyon mennek. Nem szaroznak.

Nekünk is hasonló vehemenciával kellett volna már letudni az igazolásokat, hogy az előszezon alatt egybe lehessen gyúrni a csapatot. Ehelyett senki nem akar elmenni, plusz Pogbát fogjuk meg augusztus 31-en is kergetni.
Most mondd azt hogy nem végeztek eddig jó munkát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég