Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 21., vasárnap 17:51

Ezek után Bale most már eltűnik valószínűleg.

Jobb ez így mindenkinek. Még ha fel is támadna és szuperjó lenne azt is leszarom.

Annyira megutáltam az ő és az irritáló ügynöke stílusát, hogy egyszerűen ne rontsa itt a levegőt.

Kellett ő is a triplázáshoz, de ő csak egy túlfizetett zsoldos.Abból is a gyengébb és nem túl okos fajta.

Mehet másokon élősködni.

Zidane meg gerinces és tökös volt. Kedvelem az őszinteséget, így kell ezt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 21., vasárnap 16:45

flori írta: Elkezdődött a nagy ZZ szidás, hogy mennyire tiszteletlen a klub a walesivel. :lol:
Az nem újdonság de amiket realosok írnak az kabaré. remélem ők egy alternatív világban élik majd át a következő évek sikereit av ilágklasszis hámesszal meg gareth balel Zidane nélkül :lol: gyökerek
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. július 21., vasárnap 11:00

Toti írta:
flori írta: Zinedine Zidane: “Bale today did not play because he is very close to leave. We hope he leaves soon, if tomorrow it’d be better! We are working on his transfer to a new team”.

:ozil: :ozil: :ozil:
Ez komoly,hogy igy bemondta ezt “we hope he leaves soon”? :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Imádom.

Meccsről annyit, bm előrébb tart a felkészülésben, náluk alig volt változás emberekben, játékban. Normális ez. Dagi Hazi alázott így is de figyelni kell a súlyára mert tavaszra kipukkadhat. Marcelo is ősszel patent lesz nem az a kérdés. Kpra kell ember még.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 21., vasárnap 10:41

flori írta: Elkezdődött a nagy ZZ szidás, hogy mennyire tiszteletlen a klub a walesivel. :lol: Ott volt az utolsó meccs, elbúcsúzott, körbe sétált, nem Zidaneon múlott a dolog. Erre van pofája sunyulni, és hogy neki szerződése van. :lol: Többször is át kellett olvasnom a hírt, és megvárni más portálokat reggel, mert nem hittem el, hogy ezt nyilatkozta a mester. Többen is fake hírként kezelték, ugyanis nem szokott ennyire konkrét lenni az ügyekben. Valószínűleg ő is eljutott oda, hogy fel kell lépni Bale ellen, különben az a padon ücsörögne végig.
Röhögtem én is, az interjúrészlet kikerülesekor már jöttek a milyen disrespectful Zidane, így szégyen úgy szégyen kommentek a twitteren. Maradjunk annyiban hogy tiszteletlen dolgokat itt Bale csinált - ellökdösöm a társakat gólörömmel, nem nézem meg a meccset inkább lelécelek meg még volt pár gyöngyszem.

Zidane egyértelművé tette hogy nem számít rá, erre az agyhalott ügynöke folyamat azt szajkózza, hogy marad. Ha ezek után maradna tényleg csak a pénz miatt tenné. Mert lelátó lenne neki minimum fél évig. Remélem tényleg van érdeklődő és nem csak egy blöff az egész
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 21., vasárnap 9:42

flori írta: Elkezdődött a nagy ZZ szidás, hogy mennyire tiszteletlen a klub a walesivel. :lol: Ott volt az utolsó meccs, elbúcsúzott, körbe sétált, nem Zidaneon múlott a dolog. Erre van pofája sunyulni, és hogy neki szerződése van. :lol: Többször is át kellett olvasnom a hírt, és megvárni más portálokat reggel, mert nem hittem el, hogy ezt nyilatkozta a mester. Többen is fake hírként kezelték, ugyanis nem szokott ennyire konkrét lenni az ügyekben. Valószínűleg ő is eljutott oda, hogy fel kell lépni Bale ellen, különben az a padon ücsörögne végig.
inkább az ügynöke ellen, mert eddig mindent 10 perc alatt cáfolt. erre már nem mondhatja azt hogy nem igaz

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 21., vasárnap 9:28

Elkezdődött a nagy ZZ szidás, hogy mennyire tiszteletlen a klub a walesivel. :lol: Ott volt az utolsó meccs, elbúcsúzott, körbe sétált, nem Zidaneon múlott a dolog. Erre van pofája sunyulni, és hogy neki szerződése van. :lol: Többször is át kellett olvasnom a hírt, és megvárni más portálokat reggel, mert nem hittem el, hogy ezt nyilatkozta a mester. Többen is fake hírként kezelték, ugyanis nem szokott ennyire konkrét lenni az ügyekben. Valószínűleg ő is eljutott oda, hogy fel kell lépni Bale ellen, különben az a padon ücsörögne végig.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 21., vasárnap 8:37

Anthony írta: Bale hírek: waoooooooo!!
Van valahol összefoglaló a meccsről?
https://www.replaymatches.com/2019/07/b ... match.html

Én itt szoktam utólag megnézni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 21., vasárnap 8:32

Bale hírek: waoooooooo!!
Van valahol összefoglaló a meccsről?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 21., vasárnap 6:55

flori írta: Zinedine Zidane: “Bale today did not play because he is very close to leave. We hope he leaves soon, if tomorrow it’d be better! We are working on his transfer to a new team”.

:ozil: :ozil: :ozil:
Ez komoly,hogy igy bemondta ezt “we hope he leaves soon”? :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. július 21., vasárnap 5:35

flori írta: Zinedine Zidane: “Bale today did not play because he is very close to leave. We hope he leaves soon, if tomorrow it’d be better! We are working on his transfer to a new team”.

:ozil: :ozil: :ozil:
Very good
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 21., vasárnap 4:24

Zinedine Zidane: “Bale today did not play because he is very close to leave. We hope he leaves soon, if tomorrow it’d be better! We are working on his transfer to a new team”.

:ozil: :ozil: :ozil:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 20., szombat 20:41

Yazid írta: Ez a kubo gyerek nagyon tud focizni, remélem lesz belőle valami. Miatta a 2 brazil kolok meg hazard miatt várom a Bari meccseket. Ma olvastam valamit hogy zidane nem nagyon fog számtani vinire meg a hazard Benz jovicot fogja erőltetni wtf. Amúgy a felkészülési meccseket meg lehet majd nézni online vhogy raktok ki linkeket? Élőben tuti nem tudom megnezni
Az As valamelyik nap pont azt írta, hogy a hazard benz vini trióval számol elsődlegesen, vinivel a jobb oldalon. Az hogy ez mennyire igaz az majd kiderül, de árulkodó jel, hogy az edzőmeccsen is jobb oldalt játszott több-kevesebb sikerrel. Mondjuk lehet erre az edzésre alapozta a felvetéset az AS is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 20., szombat 19:20

ez valami nemzetközi bajnokok kupája vagy mi a fene nem? ez ilyen nyári audi kupa meg hasonlókat szerintem mindig le lehet másnap tölteni

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 20., szombat 19:06

Ez a kubo gyerek nagyon tud focizni, remélem lesz belőle valami. Miatta a 2 brazil kolok meg hazard miatt várom a Bari meccseket. Ma olvastam valamit hogy zidane nem nagyon fog számtani vinire meg a hazard Benz jovicot fogja erőltetni wtf. Amúgy a felkészülési meccseket meg lehet majd nézni online vhogy raktok ki linkeket? Élőben tuti nem tudom megnezni

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 20., szombat 17:29

Arra gondoltam főnök igen :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 20., szombat 17:25

Toti írta:
tcskhun írta: https://youtu.be/T1XV2nF3Rz8

Kubo leveszi Bale laza akart lenni de na.... :vivo:
Kb jellemzi is mire lehet szamitani ettol az idiota bánattól

A kis japo viszont nagyon él :shifty:
Vagy raulek jarnak nagyon jol vagy a bernabeu fog megtelni :D
Japanokkal :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 20., szombat 17:23

tcskhun írta: https://youtu.be/T1XV2nF3Rz8

Kubo leveszi Bale laza akart lenni de na.... :vivo:
Kb jellemzi is mire lehet szamitani ettol az idiota bánattól

A kis japo viszont nagyon él :shifty:
Vagy raulek jarnak nagyon jol vagy a bernabeu fog megtelni :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. július 20., szombat 16:51

https://youtu.be/T1XV2nF3Rz8

Kubo leveszi Bale laza akart lenni de na.... :vivo:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. július 20., szombat 12:05

BBeno írta: Arsenal & Madrid will meet on Tuesday before their friendly to finalise the transfer of Dani Ceballos on Loan. Emery insisting he wants the player to join.

Csak nehogy annyit játszon ott kölcsönbe, mint Denis Suarez. :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 20., szombat 12:01

Arsenal & Madrid will meet on Tuesday before their friendly to finalise the transfer of Dani Ceballos on Loan. Emery insisting he wants the player to join.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég