Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 23., kedd 14:39

Fenoo írta: Azért az vicc, hogy 16 évesen még semmit nem bizonyítva már különleges bánásmódot akar, tehetség ide vagy oda. Raiola már pénzt látott benne és telebeszélte a fejét, közben meg teljesen hidegen hagyja hogy a srác karrierje szempontjából mi lenne neki a jó.
Más is kap vagy kapott, miért ne akarhatna?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 23., kedd 14:35

Azért az vicc, hogy 16 évesen még semmit nem bizonyítva már különleges bánásmódot akar, tehetség ide vagy oda. Raiola már pénzt látott benne és telebeszélte a fejét, közben meg teljesen hidegen hagyja hogy a srác karrierje szempontjából mi lenne neki a jó.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 23., kedd 14:28

Berti írta: Már el is köszönt.

Amúgy nem semmi milyen bázisa van 16 éves létére.
Insta profil 1,6 millió követővel.
Mocskos nagy tehetség. Tolta is a Barca rendesen, korábban néztem róla vidiket. Nike is berantotta.
Őt tartották nagyjából a La Masia következő Aranylabdásanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 23., kedd 14:24

Már el is köszönt.

Amúgy nem semmi milyen bázisa van 16 éves létére.
Insta profil 1,6 millió követővel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 23., kedd 14:11

flori írta: Csúnya pofonok most ezek a katalánoknak. :lol: Valami nagyon nem stimmel ott.
Azt írják hogy különleges bánásmódot akartak, de nem kaptak semmi extrát a többi játékoshoz képest.

Évi 200k fizetést ajánlottak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 23., kedd 14:02

Csúnya pofonok most ezek a katalánoknak. :lol: Valami nagyon nem stimmel ott.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 23., kedd 13:26

OFFICIAL: La Masia wonderkid Xavi Simmons has left the club upon the expiry of his contract. His agent, Mini Raiola intends to transfer him to PSG.

Raiola két éve próbálja kiszedni a kölköt onnan, elérte a célját. Amúgy tényleg nagy tehetségnek tartják a srácot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 22., hétfő 22:35

mexes írta:
.Barcelona are ready to open talks with Lionel Messi regarding another extension to his contract, reports ESPN.
:kalapos: hihetetlen....bár az ő 10 új szerződése volt a Barca top10 "igazolása" az elmúlt években
:lol: szerintem amikor vissza vonul visz mindent ami mozdítható.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. július 22., hétfő 22:18

.Barcelona are ready to open talks with Lionel Messi regarding another extension to his contract, reports ESPN.
:kalapos: hihetetlen....bár az ő 10 új szerződése volt a Barca top10 "igazolása" az elmúlt években

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. július 21., vasárnap 21:33

Kicsit antiszoc a csávó, nem lep meg, ha lennének barátai, szóltak volna hogy mi ez a haj bazmeg.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 21., vasárnap 20:36

Griezmann: "Who will I be sharing a room with or spending most time with during the tour of Japan? I do not know if there will be individual rooms, but I will spend lots of time playing PES or Football Manager with Dembélé, although I prefer to play on my own in my room." :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9201
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 20., szombat 23:16

DinhoL írta:
kodo írta:

Nem ugy van, hogy ok nem flancoskodnak, mindenki puritanul a szponzorautoval jar edzesre es kikozositik aki felvag az autojaval? :-(
Ezt hol olvastad? :D
Ibra konyve pont ezzel kezdodik:

Kód:

Egyik nap odajött hozzám Pep Guardiola, a Barcelona edzője. A szokásos szürke öltönyét viselte, és mint általában, most is komoly képet vágott. Látszott, hogy aggódik valami miatt.

Jól kijöttünk, bírtam a fickót, Guardiola persze nem egy Mourinho vagy Capello, de jó fejnek tartottam. Mindez még a vitánk előtt történt. A világ legjobb csapatában játszottam, és hetvenezren vártak a Camp Nouban. Semmi nem árnyékolta be az életemet. Persze az újságok mindig találtak valami kötözködnivalót. Azt írták, hogy rossz fiú vagyok, szóval nem kíméltek. Azt is írták, hogy nehezen kezelhető vagyok. De mégis itt voltam. Helena és a gyerekek is jól érezték magukat. Volt egy gyönyörű házunk Esplugues de Llobregatban. Jól éreztem magam a bőrömben. Mindenem megvolt.

- Figyelj csak! - mondta Guardiola. - Tudod, mi itt a Barcában a földön járunk.

- Értem - mondom neki. - Persze, értem.

- Szóval, itt nem jövünk Ferrarival meg Porschéval edzésre.

Nem szóltam be neki, hogy mi a franc köze van ahhoz, hogy mivel jövök edzésre, csak bólintottam. Közben arra gondoltam, hogy mit akar ezzel. Milyen üzenet rejtőzik a szavai mögött? Gondolhatod, semmi szükségem arra, hogy bizonygassam, milyen vagány vagyok. Nem vagyok az a menő kocsival a járdán parkoló típus. Bár szeretem az autókat. Az autó a szenvedélyem. De fogtam az üzenetet, ami olyasmi volt, hogy nehogy azt képzeld magadról, hogy vagy valaki!

Akkor már rég jölfogtam, hogy a Barcelona inkább egy iskola, egy intézmény. A játékosok makulátlanok voltak, nem találtál rajtuk kivetnivalót. És akkor itt játszott egy régi haverom, Maxwell is, akit még az Ajaxból és az Interből ismertem. Itt senki nem tett úgy, mintha szupersztár lenne. Messi, Xavi, Iniesta - úgy viselkedtek, mint az iskolásfiúk. A világ legjobb focistái szófogadó kissrácok voltak. Én meg semmit sem értettem az egészből. Nevetségesnek éreztem a helyzetet. Tételezzük fel, hogy Olaszországban azt mondja az edző egy sztárfocistának, hogy pattanj, akkor az nem érti, hogy miért. Miért kellene pattannia?

A Barcánál másképp volt. Itt mindenki ugrott már a legkisebb intésre is. Nem illettem bele a képbe. Egyáltalán nem. Mégis azt gondoltam, jobban járok, ha megbarátkozom a helyzettel. Nem erősítek rá a velem kapcsolatos előítéletekre. Megpróbáltam alkalmazkodni. Túlzottan is. Lehettem volna okosabb. Mino Raiola, az ügynököm, azt mondta:

- Mi van veled, Zlatan? Nem ismerek rád!

Mások is így voltak ezzel. Nem értették az egészet. Én meg egyre szomorúbb lettem. Amikor még a Malmőben játszottam, volt egy életfilozófiám. Az, hogy azt adom, aki vagyok. Szartam rá, hogy mások mit gondolnak. Soha nem bírtam a jófiúkat. Azokkal jöttem ki jól, akik áthajtottak a piroson. Érted, hogy mire gondolok? De akkoriban ... soha nem azt mondtam, amit gondoltam.

Azt mondtam, amiról azt gondoltam, hogy elvárják tőlem. Elég beteg dolog volt. A klub Audijával jártam, és beálltam a jófiúk közé. Vagyis úgy tettem, mintha beálltam volna a sorba. Úgy tűnt, nem különbözöm semmiben a többiektől. Unalmas lettem. Nem az a Zlatan voltam, akinek addig ismertek. Utoljára akkor éreztem így magam, amikor bekerültem a malmői gimnáziumba, a Borgarskolanba, és először láttam olyan csajokat, akik Ralph Laurent-cuccokban feszítettek, én meg majd beletojtam a gatyámba, amikor randizni hívtam őket.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. július 20., szombat 22:27

kodo írta:
Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Nem ugy van, hogy ok nem flancoskodnak, mindenki puritanul a szponzorautoval jar edzesre es kikozositik aki felvag az autojaval? :-(
Ezt hol olvastad? :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 20., szombat 21:59

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Azé' az komoly, hogy vissza kell adják az autókat is :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 20., szombat 20:53

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Szar lehet h ferka helyett csak r8 vagy range helyett q8-al kell elgurulni azt a 5 10 20 kmt az edzesre.

En megertem oket... :'(



Meg a jo k.... :lol:
ZIDANE

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 20., szombat 20:47

Tényleg ez hogy van? Az audi fizet nekünk, hogy reklámozzuk a márkát vagy csak annyi a deal hogy olyan kocsit ad a játékosoknak amilyet kérnek cserébe ők használják?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 20., szombat 19:17

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Erdekes, pedig biztos figyelmeztettek oket eloszor

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 20., szombat 19:16

Realista24 írta: Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Nem ugy van, hogy ok nem flancoskodnak, mindenki puritanul a szponzorautoval jar edzesre es kikozositik aki felvag az autojaval? :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 20., szombat 19:09

Audi dobta a Barcát, mert a játékosok le se szarjak a kocsikat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 20:34

Imádom hogy milyen mocskosul meg vagy elégedve magaddal :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég