Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 21., vasárnap 13:17

Az előszezon első meccsének nem volt ez rossz főleg úgy, hogy a második félidőben kkp nélkül játszottunk.

Benzema: Nagyon jól mozgott, lőhetett volna 2-3 gólt simán de sajnos vaktölténnyel lőtt ma.
Hazard: Néha kicsit lassúnak éreztem labdával de jól nyomta és látszik, hogy jó lesz.
Isco és Asensio: Nem rossz, de a jó nem itt kezdődik.

A második félidő érdekesebb volt egy kicsit a fiatalok miatt.
Mendy: Engem meglepett, nagyon jó volt szerintem, néha kicsit forgolódott mintha nem tudná merre van fejjel de a végén nála kötött ki a labda. Marcelo felkötheti a gatyát.
Vinicius: Csalódás volt. Az első tíz percben azt hittem, hogy ZZ megtiltotta neki a futást, már-már Jesé magasságbeli flegma sétálást rendezett a pályán. Remélem fejben (is) összekapja magát.
Kubo: Öröm nézni a játékát, sokszor pontatlan volt de ezt elnézem a korának és hogy ez volt az első meccse. Kis termete ellenére elég harcias. Csak így tovább.
Rodrygo: Számomra érthetetlen módon kkp-t játszott, de nem mozgott rosszul szerintem, de nem a középpályán kell játszatni az látszott. A gólja miatt külön jár a pacsi.
Jovic: Pályán volt ha minden igaz. Az oké, hogy nem tömték a srácok labdával, de az sem segített a helyzeten, hogy bent állt és várta a megváltást. Több mozgás kéne.
LV: Viszlát!

Összességében jó lesz ez, még csiszolódnia kell a srácoknak, de ez biztató volt elsőre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 21., vasárnap 13:06

Azt a szabadott nagyon beverte Rodrygo. :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. július 21., vasárnap 11:02

Nagyjából ki is lett vesézve így vasárnap délelőttre a meccs. Még talán annyit fűznék az előzőekhez, hogy öregModrics még mindig olyan minőséget képvisel, amit nem igazán tudunk a jelenlegi körülmények között nélkülözni vagy pótolni. Ha nem lesz csapágyasra hajtva, még mindig rohadt hasznos ember.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 21., vasárnap 10:50

Odriozola miért nem játszott?

Marianonak is egyértelmű a helyzete, valószínűleg a távozásra lesz kényszerítve, jobban is járna.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 21., vasárnap 10:47

Anthony írta: Megnéztem a hosszú összefoglalót, csak a szokásos:
- mi játszottunk, az ellenfél lőtte a gólokat
- a védelmünk hozza a tavalyi formát
- Benzema mindent kihagyott

Mendy nagyon jónak tűnt védekezésben, nem mentek át rajta.
A szabadrúgás gól nagyon szép volt: ott állt a kapus a hosszún, mégis beverte neki!
A bayern többet is rúghatott volna. Jobbak voltak, főleg a második félidőben. Nagy csalódás volt ez a meccs számomra.
Ugyan az a semmilyen játék mint a tavalyi szezonban. Semmi taktikai elemekre emlékeztető játék. A második félidőre ugyan ezt elmondhatjuk, csak kétszeres szorzóval. Mindenki össze vissza szaladgált.

Mendy-t többször is megforgatták amúgy. Az elején nagyon jól kezdett bár akkor is forgatták de harciassága miatt visszaszerezte a labdát. Labdaátvételei nagyon hasonlítanak danilohoz.

Hazard isten volt, hozta azt amit elvárná tőle az ember. Rodrygo használhatónak tűnt. Kubo egy az egyben iscora hasonlít. Remélem ő nem szeretne visszafele fejlődni.
Vinicius 0. Talán benne csalódtam a legjobban.

Valamelyik védő (talán fuerte) nagyon meg lett alázva. Össze vissza repkedett a pályán, minden cselt benyelt..Kicsit már sajnáltam azért.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 21., vasárnap 9:55

realistahuni írta:

Tudom, hogy felkészülési meccs, meg nyár van, de továbbra sem értem, hogy Simaláb mi a tökömet keres még a csapatban?
Odatette Benzemanak az első félidőbe, 3 méterről kellett volna eltalálni, de ma sajnos lufthansába volt az öreg.
Ennyi telt a Real Madrid kezdő jobbszélsőjétől 45 perc alatt :happy: Ettől még Bale is hasznosabb, ha már itt tartunk. Tudom, kirakat spanyol fiú. Ki kell rakni a padra.
Buitre írta: Én csak a másodikat láttam, q jó volt Kubo, abszolút nem Isco abból a szempontból, hogy nem szarozik meg forgolódik, adja is tovább vagy megindul. És a passzai is ülnek. De az valóban kérdés, hogy a fizikuma miatt hol lehet neki hely a középpályán. Rombusz csúcsa, ami nekünk nincs
Miért ne lenne? Elég sokat játszottuk a 4231-et. Ott van helye középen, illetve jobb szélsőben simán jó lehetne amolyan Hazard stílusban (nem akartam Messi-t írni).

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. július 21., vasárnap 9:52

Azért jó volt hosszú idő után újra együtt látni a Modric-Kroos duót, amit néha leműveltek a labdakihozataloknál.. :salute:
Szép a futballban egy gyönyörű szóló is, de amit ez a kettő művel néha az valami elképesztő látványos tud lenni.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. július 21., vasárnap 9:47

Én csak a másodikat láttam, q jó volt Kubo, abszolút nem Isco abból a szempontból, hogy nem szarozik meg forgolódik, adja is tovább vagy megindul. És a passzai is ülnek. De az valóban kérdés, hogy a fizikuma miatt hol lehet neki hely a középpályán. Rombusz csúcsa, ami nekünk nincs

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 21., vasárnap 9:32

Ezeket a spanyol "tehetségeket" akiket a második félidőbe láthattunk haza lehet küldeni az első géppel. 15 év múlva jók lesznek a gyakadémiánál.
Első félidőben rúghattunk volna hármat, másodikban is volt Vininek egy full ziccere, nyilván kihagyta. :mrgreen:
Carvajal full vakon volt, többiek nem nyomták rosszul.
Ahhoz képest, hogy a második félidőt kp nélkül játszottuk nem olyan rossz az eredmény.
Marceloval kapcsolatban megkövetem magam, van még benne kakaó, csak karácsonykor nem szabad a bejgli közelébe engedni. :mrgreen:

Tudom, hogy felkészülési meccs, meg nyár van, de továbbra sem értem, hogy Simaláb mi a tökömet keres még a csapatban?
Odatette Benzemanak az első félidőbe, 3 méterről kellett volna eltalálni, de ma sajnos lufthansába volt az öreg.
Love football, hate antifa.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 21., vasárnap 9:13

A japo nem tudom hányszor hintaba rakta a német bajnokokat.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 21., vasárnap 9:12

wxyz írta: Kubo tényleg Isconak tűnik. Képzett, és semmi több, csak a lagymatag középszerűség.
Jó kérdés mi lesz vele. Középpályára kevés, a nulla fizikumával védekezésben szinte használhatatlan, támadásépítéshez annyi érzeke van, mint Isconak és Kovacicnak.
Támadónak vérszegény, semmi terhet nem tud rakni az ellenfélre. Ha van valami könnyű passzhelyzet, azt megoldja, és ennyi.
szállj le a színpadról és növessz szemet, ember :karaj:

18 évesen debütálni a Real Madridba, egy Bayern ellen, ilyen játékkal... :salute:
nézted is a meccset amúgy? gondolom nem láttad azt a részt, hogy nem szart be, ha meg kellett húzni a direktebb fobbalt, szabályosan szinte nem is szerelték a 45.perc alatt.
hatalmas kincs a gyerek. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. július 21., vasárnap 9:07

wxyz írta: Kubo tényleg Isconak tűnik. Képzett, és semmi több, csak a lagymatag középszerűség.
Jó kérdés mi lesz vele. Középpályára kevés, a nulla fizikumával védekezésben szinte használhatatlan, támadásépítéshez annyi érzeke van, mint Isconak és Kovacicnak.
Támadónak vérszegény, semmi terhet nem tud rakni az ellenfélre. Ha van valami könnyű passzhelyzet, azt megoldja, és ennyi.
És ezt neked sikerült 1 mérkőzésből leszűrnöd, zseniális elemző vagy. Nem is értem miért nem alkalmaz téged egy világazinvonalú klub Head of Scoutként.
Megnézném Messi 1. Barcas meccse után mit mondtál volna.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 21., vasárnap 8:51

Megnéztem a hosszú összefoglalót, csak a szokásos:
- mi játszottunk, az ellenfél lőtte a gólokat
- a védelmünk hozza a tavalyi formát
- Benzema mindent kihagyott

Mendy nagyon jónak tűnt védekezésben, nem mentek át rajta.
A szabadrúgás gól nagyon szép volt: ott állt a kapus a hosszún, mégis beverte neki!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. július 21., vasárnap 8:17

Első félidőben, amikor normális csapattal voltunk fent, jobbak voltunk.
Másodikban ZZ nem szarozott, felrakta a csikókat, persze,hogy a világsztárok ellen "beleszaladtak" a késbe, bár Rodrygo jól mozgott, több fantázia van a srácban mint Viniben.
Kubo szintén ügyes, Jovic meg ha az első felesben játszik, rúg két gólt.
Hazard jó volt dagin is. :mrgreen:
Egy hónap múlva kell meccsre kész állapotban lenni, bőven jó lesz ez.
Úgy látom a brit kolonctól megszabadulunk, már csak a spanyol duótól kéne és boldog lennék. :roll:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 21., vasárnap 8:15

p.csabi1 írta: Ezért kell :💲💲💲

:lol
En ezt ertem,nem azt mondtam,hogy ne legyen ilyen volumenu csapat ellen meccsunk,de ne egy kokemen alapozas utani/kozbeni elso meccs na
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 21., vasárnap 8:11

Tudom, hogy felkészülési meccs, meg nyár van, de továbbra sem értem, hogy Simaláb mi a tökömet keres még a csapatban? Hozza továbbra is a jól bevált alibi játékát, de azt világbajnok szinten. Legjobban példázza a 30. percben, mikor Varane fellépett szélen. Asensio végig úgy mozgott mellette, hogy szerencsétlen francia véletlenül se tudja neki adni. Szánalom az az ember. Szánalom. Hát jobban rühellem azért, amit tesz a csapat ellen, mint Bale-t, pedig az nagy szó :lol:

Másik jómadár Isco. Ő nem olyan szinten nyomja a kretént, mint Marco barátja, de szerencsétlenségére (vagy inkább a miénkre) a pálya közepén teszi ezt, így hatványozottabban szív a csapat miatta.

Marcelo viszont üde színfolt volt, mint régen. Remélem ez nem csak pár meccsig, és azokon is csak a 60. percig fog tartani, mert a néger Theo-ban nem láttam eddig az 50 milliót :/

A gyerekek közül egyértelműen Kubo viszi a pálmát. Van benne foci bőven (még ha a mindent tudó okoskatörp ezt is képes elvitatni :shutup: ). Simán a két spanyol ""futball zseni"" elé tenném a rangsorban.

Aki viszont megérte a pénzét (már tavaly is megérte volna) az Eden Howard a kacsa. Lesz ott bugi bőven, csak legyen ki befejezi az akciókat :mrgreen: :lol:

Egyelőre nem volt rossz, amit láttam. Volt itt 433, 4231 és 4321 is. Persze az izom hiányzott a kp-ról, de Case és Fede visszatérésével ez egy pöppet változni fog, illetve még érkezhet is oda valaki.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 21., vasárnap 8:01

Ezért kell :💲💲💲

:lol:

Nem kell semmit levonni belőle első meccs.Mondjuk még egy összefoglalót sem láttam.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 21., vasárnap 6:51

En sem ertem miert kell elso ellenfelnek egy bayern munchen. Ugy keltem hogy 2-3 biztos lett kozte.. sajna ja

Tudom,felkeszules,stb.. de nekunk ez az utobbi idoben arrol szol,hogy kitol kapunk ki,vagy ott folytatjuk ahol a szezont abbahagytuk. Mindegy,lenyegtelen,de valahol bosszantó.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 21., vasárnap 6:36

Kubo tényleg Isconak tűnik. Képzett, és semmi több, csak a lagymatag középszerűség.
Jó kérdés mi lesz vele. Középpályára kevés, a nulla fizikumával védekezésben szinte használhatatlan, támadásépítéshez annyi érzeke van, mint Isconak és Kovacicnak.
Támadónak vérszegény, semmi terhet nem tud rakni az ellenfélre. Ha van valami könnyű passzhelyzet, azt megoldja, és ennyi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 21., vasárnap 4:15

Első meccsnek elment. Mondjuk én elsőre valami kanadai 3.osztályú vagy krikett all stars csapatot szerveztem volna le kis gólfesztivál gyanánt nem rögtön egy Bayernt, de sebaj.

- Hazard minden megmozdulásán látszik, hogy g*ci jó lesz. Zsigerből, hordóhassal, strandpapucsban adta a virgonc labdákat. Nagyon nagy igazolás
- Benzema :mrgreen: Lesznek zsugák Edennel
- középpályára iszonyat szükség van emberre. Modric-Kroos bármekkora tanár, valakit venni kell melléjük, Pogba, Eriksen, v de Beek jöjjön valaki
- Kubo 18 évesen úgy mozgott mint Isco fénykorában. Írtó nagy fogás a srác
- 2nd halfban Kubo tűnt egyedül focistának. Nem csoda, Rodrygo, Kubo & Castillás arc kkpval :lol: Rodry szabija azért nem volt rossz
- Jovic nem vitte túlzásba a játékba avatkozást

Lesz dolog Zizou, de végre megkezdtük :sziv:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég