Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 21., vasárnap 12:53

Tottenham, Bayern, MU sztem ebben a sorrendben.

Nekünk a MU lenne a legjobb talán, bár lehet kevesebbe számolnák bele Pogba árába mint amit az első kettőtől kapnánk. 60-70 között én már elégedett lennék

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 21., vasárnap 12:50

De ki lehetne neki az uj csapata? Hol látnak benne még valamit?
Mu es akkor pogba bizniszbe bevonva? A mu megegyszer belelepne ugyanabba mint alexissel? Ott is oriasi fizuja van de mar lofasz teljesitmeny.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 21., vasárnap 12:23

Meg amúgy is. Bale-ék oldaláról jött már a pofátlanság, nem is kicsit. Miért ne jöhetne a klub oldaláról is?

Van egy rakás fiatalunk, ez a walesi, már soha, semmilyen formában nem tudna pluszt adni a csapatnak. Ahhoz túl drága, túl nagy a fizuja, hogy csak úgy pár jobb meccs erejéig bedobjuk a szezonban pár meccsre, aztán várjuk a csodát. Azt az időt kapja meg más. Vagy lelátó, vagy takarodjon jó messzire.

Elképesztő, hogy ide kell jutnia egy játékosnak, hogy ennyire ellenszenves legyen a szurkolók számára. 4 BL címmel, szépen el lehetett volna menni máshova focizni, és egy büdös rossz szót nem szólna rá az ember még akkor sem, ha sok fejtörést okozott már a szép dolgokon kívül.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 21., vasárnap 12:17

Nem értem a felháborodást?
Ha lehet hinni ZZ-nek (miért ne lehetne?), akkor napokon belül meglesz az egyezség egy másik csapattal, ezért nem lépett pályára. Mit kellene ilyenkor mondania?

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. július 21., vasárnap 12:12

kierkegaard írta: Nem Bale az első aki a szerződésére hivatkozva nem akar távozni a csapatból, az adott csapat edzője ennek ellenére is képes visszafognia magát.

Számomra ez egyáltalán nem volt szimpatikus. Még úgy sem, hogy én pl Balet az első szezonja óta utálom.
Ki tudja, miota kell Zizounak hallgatnia az oltozoben ezt a bohocot es a mediaban a bohoc ugynoket. Megertem, hogy tele van a toke mindkettojukkel.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 21., vasárnap 12:11

Gondolom nem ez volt az első és második lépés sem, hogy Zidane a sajtón keresztül kommunikál.
Aki nem fogja fel valószínűleg így jár, illetve ez nem egy mennyé már üzenet volt, hanem közölte hogy már folynak a tárgyalások, tehát bármikor mehet.

Egy kis nyomás gyakorlás viszont kell, ezt a klubbal közösen döntötte el valószínűleg ZZ, nem egyedül harakirizik. Súlyos tizen millió eurokrol és a csapatról van szó, ne finomkodjunk már egy beleszarok játékossal... Ha marad jövőre még úgy sem tudjuk eladni ennyiért sem mint amennyit most fogunk kapni érte.

kierkegaard
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 21., vasárnap 12:00

Nem Bale az első aki a szerződésére hivatkozva nem akar távozni a csapatból, az adott csapat edzője ennek ellenére is képes visszafognia magát.

Számomra ez egyáltalán nem volt szimpatikus. Még úgy sem, hogy én pl Balet az első szezonja óta utálom.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 21., vasárnap 11:56

Es meg Zidane a tiszteletlen... El lett mondva 70-szer negyszemkozt, sajtoban, csapatbol kihagyva, minden modon, hogy kivul tagasabb. Ugynok ba meg csak azt kepes szajkozni, hogy marad, es... *dobperges*... meg mindig a vilag egyik legjobbja! Miben? Kreten. Keress inkabb egy olyan bohocot, aki megkozeliti esetleg az irrealis elvarasaitokat az alomvilagotokbol.

Pedig lehetett volna ezt ugy is, hogy senkinek ne fajjon. Nyugodtan talalhatott volna csapatot neki regen, megkoszontek volna a fontos goljait es kupakkal tele elmegy mashova. Ehelyett probal izmozni, amibol nem tud jol kijonni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 21., vasárnap 11:47

engem nem lehet kirúgni, én megyek el!!!! :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 21., vasárnap 11:32

A senkihazi ugynoke egybol okoskodik, hogy Bale, ha lelep, az azert lesz mert O akar, nem azert mert ZZ kidobja... Kik vagytok ti? Bohoc, nehogy elhidd mar, hogy nagyobbak vagytok a klubnal. Rettento irritalo egy gyoker ez a tag.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 21., vasárnap 11:19

:lol: kb. :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 21., vasárnap 9:56

A tavozasa nagyjabol akkora orom mint amikor Khedira lelepett, vagy Ozil, vagy Higu. Mindegyiknek megkoszontem, mert azert a tisztelet kijar minden Real jatekosnak, de nagyon nagyon keseru a szam ize. Adios! :agree:
:goat:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. július 21., vasárnap 9:36

És akkor Gareth Bale hamarosan sajtótájékoztatót tart, ahol bejelenti, hogy megküzd a helyéért. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 21., vasárnap 9:31

Többet kapott ő a Madridtól, mint fordítva. Van amit meg lehet köszönni neki, de összességében keserű a szájíz. Ha nincs az ollózós gól, hátsó ajtón hagyja el a klubot.


Soha nem volt olyan játékos, akit ennyire nem szerettem. Szép nap a mai, bye! :agree:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 21., vasárnap 9:01

Pad'em írta: Hát akkor mégis eljött a búcsú :agree: ideje volt. Pont, hogy lassan mindenki megbarátkozott a gondolattal, hogy marad, Zizou robbant :lol:
ez nyilatkozat tőle elég vicces abban a tudatban, hogy 1 nappal ezelőtt meg azt mondta, hogy nem kommentálja a jövőjét. szerződése van a csapattal és a csapat tagja. no mindegy. tudtuk, hogy zz kemény fickó, és ha eldönt valamit akkor nem nagyon van visszaút.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 21., vasárnap 8:58

p.csabi1 írta: Akkor én most betippelek egy 100-120 millió Eurót meg Balett Pogbáért.
azért illene 100 alatt megállni, de win-win szitu :mrgreen: legalább is a Realnak és nekünk szurkolóknak :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 21., vasárnap 8:34

Lehet a Bayern veszi meg olcso pénzért nem? Lehet tegnap felajanlottuk nekik

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 21., vasárnap 8:15

Torquemada írta: MARCA: Zinedine Zidane, que había dejado a Bale fuera de la lista de convocados para el primer amistoso fue muy duro a la hora de hablar del futbolista galés. No le da ninguna opción de seguir en el Real Madrid. "Bale se ha quedado fuera porque el Madrid está tratando su salida". Preguntado por la fecha en la que se podría ir del Madrid, contestó: "Si se puede ir mañana, mejor"

:ozil: - :D - :agree:

Ez azért egy kis öröm az ürömben. (Szvsz szívesen olvasnám ugyanezeket a sorokat Francisco Alarcónnal is behelyettesítve, de az nem holnap lesz sajnos)
Erről van szó :salute: a Mester egyértelműsítette, hogy nincs rá szüksége. Így kell ezt csinálni.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. július 21., vasárnap 8:05

MARCA: Zinedine Zidane, que había dejado a Bale fuera de la lista de convocados para el primer amistoso fue muy duro a la hora de hablar del futbolista galés. No le da ninguna opción de seguir en el Real Madrid. "Bale se ha quedado fuera porque el Madrid está tratando su salida". Preguntado por la fecha en la que se podría ir del Madrid, contestó: "Si se puede ir mañana, mejor"

:ozil: - :D - :agree:

Ez azért egy kis öröm az ürömben. (Szvsz szívesen olvasnám ugyanezeket a sorokat Francisco Alarcónnal is behelyettesítve, de az nem holnap lesz sajnos)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 21., vasárnap 7:58

Akkor én most betippelek egy 100-120 millió Eurót meg Balett Pogbáért.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég