Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 6:56

Csabi írta: az as és a marca is lehozta a béla -> kína. a legjobban fizető játékos lesz, a real madrid pedig nem sokat fog látni belőle anyagilag, mivel a kínaiaknak az átigazolás összegét be kell fizetniük az állam kasszájába is. meglepő fordulat előfordulhat, de nem valószínű.
És mit fog fizetni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 22., hétfő 6:53

Persze, nyilvan a jelenlegi Balere gondoltam. Ez a Bale nem kell senkinek, ekkora fizuval. A nehany evvel ezelotti Bale viszont elfogadhato teljesitmenyt tett le az asztalra, akkoriban a sorozatos serulesei bosszantottak csak.
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 22., hétfő 6:22

A real madrid legjobban kereso jatekosa, aki tokeletes korban van elmegy kinaba levezetni :lol:
az ramos.
Kivancsi lennek mivel magyarazzak ezt a Bale szimpatizansok. Senkinek nem kell bazzeg... senkinek... A Real legjobban kereso jatekosa.
még mindig ramos az.

az sem feltétlen igaz hogy senkinek sem kell. inkább senki sem akar/tud eleget tenni a fizetési igényének + az átig összegnek. kína is csak úgy hogy valszeg nem fizetnek semmit érte.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 22., hétfő 1:54

RealAsensio írta: China. :agree: Kivancsi lennek mivel magyarazzak ezt a Bale szimpatizansok. Senkinek nem kell bazzeg... senkinek... A Real legjobban kereso jatekosa. Hatalmas szegyen ez. :smile: Gyakorlatilag kibsztuk mint a macskat sz.ni. Szomoru tortenet ez, voltak szep pillanatok, a goljai tobbseget nem fogom elfelejteni sosem, plane a bl dontoset, de osszessegeben hatalmas csalodas.
Szerintem sok csapatnak kéne, sőt igazából nekünk is szükségünk lenne egy akár rosszabb formában lévő de bizonyítani akaró balere de valszeg hallottak róla,hogy őt már nemizgatja ez a téma így senki nemakar vele kockáztatni. Ha egy alázatos baleről lenne szó aki szimplán rossz formában lenne szerintem sorban állnának érte a csapatok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 22., hétfő 1:06

China. :agree: Kivancsi lennek mivel magyarazzak ezt a Bale szimpatizansok. Senkinek nem kell bazzeg... senkinek... A Real legjobban kereso jatekosa. Hatalmas szegyen ez. :smile: Gyakorlatilag kibsztuk mint a macskat sz.ni. Szomoru tortenet ez, voltak szep pillanatok, a goljai tobbseget nem fogom elfelejteni sosem, plane a bl dontoset, de osszessegeben hatalmas csalodas.
:goat:

Avatar
MARKING06
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 3:11
Kedvenc játékosaid: CR7, Puskás, Raúl, Hazard, Ramos, Zidane, Casillas...
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MARKING06 » 2019. július 21., vasárnap 23:42

Bale amit csinált az utolsó 1 évben egy nagy nulla.. :shutup: :oops:
:sziv: HalaMadrid :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 21., vasárnap 23:38

Legalabb elmegy, az az evi 17 vagy hany milliot is keres felszabadul. Olyan 30 milla korul ha fizetnek erte mar jo.
Kina pont neki valo, nevetseges minoseg, mindenki mutogat mert senki sem erti a masikat. Ezzel Asensio lesz a jobbosunkon, erzesem szerint addig amig Brahim formaba lendul es kiszoritsa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 21., vasárnap 23:28

A real madrid legjobban kereso jatekosa, aki tokeletes korban van elmegy kinaba levezetni :lol:
Mindent elmond rola. Kosz a fontos golokat es a 14es bl menetelest de ez az utolso ev mar nem kellett volna gareth.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 21., vasárnap 23:06

Azért látom pörög a Kubo marketing. :D Görgetem a facet, erre a hivatalos oldalon ott virít.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 21., vasárnap 22:48

dzsi91 írta:
Csabi írta: az as és a marca is lehozta a béla -> kína. a legjobban fizető játékos lesz, a real madrid pedig nem sokat fog látni belőle anyagilag, mivel a kínaiaknak az átigazolás összegét be kell fizetniük az állam kasszájába is. meglepő fordulat előfordulhat, de nem valószínű.
Nembaj a fizuja legalabb felszabadul. Az árát visszahozta számomra. Sok sikert neki a golfkarrierhez most minden féle szarkazmus nélkül. Nyilván nem érdekli már ez a sport ha ezt választotta.Érdekes figura én ilyet még nem basztam ezen a szinten :D
Biztosan volt hasonló, de én esküszöm nem emlékszem.

Nyilván voltak ilyen Faubert-félék, aki elcigizett közvetlen az edzés után és le se szarta, hogy nem játszik egy percet sem.

De hogy egy sikeres ember, feljut a toppra, majd ott ilyen szinten, a toppról a nullára leszarja az egészet, hát ilyet még nem láttam.

Gondolom az egész sportból elege van.Amíg lehet kimaxolja a fizetését, majd végleg elfelejti a focit.

Alkatilag, korban, CR távozása után pláne bármi lehetett volna még.Simán lehetett volna top focista ha akar.De direkt nem.
Ilyet még tényleg nem láttam.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 21., vasárnap 22:37

Csabi írta: az as és a marca is lehozta a béla -> kína. a legjobban fizető játékos lesz, a real madrid pedig nem sokat fog látni belőle anyagilag, mivel a kínaiaknak az átigazolás összegét be kell fizetniük az állam kasszájába is. meglepő fordulat előfordulhat, de nem valószínű.
Nembaj a fizuja legalabb felszabadul. Az árát visszahozta számomra. Sok sikert neki a golfkarrierhez most minden féle szarkazmus nélkül. Nyilván nem érdekli már ez a sport ha ezt választotta.Érdekes figura én ilyet még nem basztam ezen a szinten :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 21., vasárnap 22:31

az as és a marca is lehozta a béla -> kína. a legjobban fizető játékos lesz, a real madrid pedig nem sokat fog látni belőle anyagilag, mivel a kínaiaknak az átigazolás összegét be kell fizetniük az állam kasszájába is. meglepő fordulat előfordulhat, de nem valószínű.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. július 21., vasárnap 21:30

Előtte a jobboson volt, miatta váltott. Bárhol elvan amúgy.
Nem illik.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. július 21., vasárnap 21:24

ziro4vr írta:Jobbosra Mané
Többször is olvastam már a nevét, de Mané nem balszélső a Liverpoolban is? :hmmm: Salah aki jobb oldalt szokott játszani. Egyébként nem tudnék értelmes és egyben megfizethető opciót mondani jobb oldalra.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. július 21., vasárnap 21:11

BlancoMark írta:Azért ebben szerintem annak is szerepe van, hogy mentálisan rohadt nehéz lehet elviselni, hogy kéthavonta lesérülsz és kezdhetsz rehabilitációt meg mindent előről.
Ha lehet hinni a transfermarktnak, akkor Londonban 6-szor volt sérült, összesen 163 napig;
míg Madridban 19-szer(!), 350 napig.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 21., vasárnap 21:05

azt is elmondta, hogy a legjobb játékos aki ellen játszott az ramos. nincs ennek alapja, zz elmondta, amit elmondott, most meg teóriákat kell gyártani. jött is 4 nagy hirtelen, kettő kínából, tottenham meg psg. papírforma. holnap bedobják a MU-t is.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. július 21., vasárnap 21:03

Ladislao Suarez írta: PSG discussing swap deal for Gareth Bale as Neymar pushes for Real Madrid move. (Independent)
Ne ez kemény lenne. :ozil:
Meglepne, Neymar az utolsó hetekben végig Messit meg a Barcat szopkodta. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. július 21., vasárnap 21:03

Steve írta: Rohadtul nem értem ezt a Balet.

Létezik, hogy egy profi focista, aki egész életét erre a sportra és a sikerek elérésére tette fel, ennyire belunjon és max a pénz miatt folytassa..??!!

Azért nem semmi.
Azért ebben szerintem annak is szerepe van, hogy mentálisan rohadt nehéz lehet elviselni, hogy kéthavonta lesérülsz és kezdhetsz rehabilitációt meg mindent előről.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2019. július 21., vasárnap 21:01

PSG discussing swap deal for Gareth Bale as Neymar pushes for Real Madrid move. (Independent)
Ne ez kemény lenne. :ozil:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 21., vasárnap 21:00

Rohadtul nem értem ezt a Balet.

Létezik, hogy egy profi focista, aki egész életét erre a sportra és a sikerek elérésére tette fel, ennyire belunjon és max a pénz miatt folytassa..??!!

Azért nem semmi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég