Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 12:05

b3tman írta:
Kerlon írta: Idén nem októberben bukunk el mindent, hanem már júliusban. Zseni ez a fórum. :mrgreen:
Nem teljesen ezt mondtuk. DE! Zidanet ismerjük már annyira, hogy tudjuk, hogy Hazardon kívűl a tavalyi kezdőhöz képest nem lesz változás szinte biztos hogy taktikailag sem. Mindenki öregebb lett egy évvel és a csapat nagy részénél ez nem előny. Egyedül Hazard a nagy plusz. És mindössze azt írtam hogy nem látom hogy ez elegendő lenne, ha minden más marad úgy mint tavaly.
Annyit tudunk eddig, hogy játszatott 433-at, klasszikus 442-t, de még 2 meccs ment csak el ráadásul egyet emberhátrányban kellett játszani, de már sírtok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2019. július 24., szerda 12:04

Kar hogy Brahim megserult, ő bal lábas, neki fekudhetne az a jobb szél.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. július 24., szerda 11:54

a kapusok pöpecek voltak végig
Carvajal borzalmas hibákat csinált hátul az elején, volt egy szitu amikor 2x adta el a labdát a 16-os előtt 3mp-en belül.. A beadásai meg továbbra is vakok. Odri nem egy virtuóz, de legalább hátul nem csinál faszságokat
Nacho... Ekkora barmot. Én is becsülöm, de hogy lehet ilyen hülyeséget csinálni?
Ramos is hibázgatott az elején, de összeségében vállalható volt. Varane is, miután bejött
Marci kellemes meglepetés eddig, fizikailag is rendben van, és látható módon jobban motivált az edzőmeccsen, mint tavaly élesben
Modric óriási tanár, sokat számított, hogy végre kipihenhette magát. Kroos átlagos, Hazard nem nagyon tűnt ki, de ő az aki ha kell megkeni a védők száját 1 az 1-ben. LV tobábbra is gyenge, hiába pörgött. Béla igazából semmi meglepő, látszott, h nincs az egekben, de hozta a tőle szokásos szintet, sőt egy kis pluszt is, volt pár szép megmozdulása. Asensiot sajnáltam, a szokásosnál jobb volt, bár ugye nem változik, képtelen megverni bárkit is. Az ilyen nem szélső, hiába tud jól beadni meg jó a bal lába. Isco ugyanaz, mint mindig, megint cipeli a labdát úgy is, hogy anélkül is lassabb mindenkinél. Jovicot sajnálom, de lesz még alkalma. Vini nem fog működni a jobboson, ha már játszik inkább Edent tenném oda, ő megoldja, a brazil meg a baloson.

Nem tudom mi lehetett ZZ fejében, de lehet, h azért hozta be félidőben a csodahármast, mert ha megint a csikók kerültek volna be, lehet nagyon elkenték volna a szánkat, és ok, h nem számít az eredmény, de egy 0-4 rosszul nézne ki...

Kár Nacho baromságáért.. Addig is bajban voltunk amúgy hátul, utána meg 10-en szétfutották magukat szerencsétlenek. A második fi elején azért is voltunk jobbak, mert sort cseréltünk, az ágyúsok meg a 75. percig ugyanabban a felállásban nyomták.

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: b3tman » 2019. július 24., szerda 11:50

Kerlon írta: Idén nem októberben bukunk el mindent, hanem már júliusban. Zseni ez a fórum. :mrgreen:
Nem teljesen ezt mondtuk. DE! Zidanet ismerjük már annyira, hogy tudjuk, hogy Hazardon kívűl a tavalyi kezdőhöz képest nem lesz változás szinte biztos hogy taktikailag sem. Mindenki öregebb lett egy évvel és a csapat nagy részénél ez nem előny. Egyedül Hazard a nagy plusz. És mindössze azt írtam hogy nem látom hogy ez elegendő lenne, ha minden más marad úgy mint tavaly.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. július 24., szerda 11:46

KAG írta: Nem tudom felfogni, hogy miért nem bizniszeltünk egy Hermoso - Nacho swap-ot, kereten belül.
Hermoso Militao helyett jöhetett volna 3.számú hátvédnek :hmmm:
Nacho maradjon tartaléknak, mert bárhol eljátszik hátul

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 24., szerda 11:44

kiserik írta: Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.
lv oké, szív, hit, minden, fasza. de teljesítményben brutál gyenge, ami ráadásul nincs egyenes aráyosságban azzal, amennyi időt kap zz-től, továbbá ezzel a perceket is veszi el valamelyik ígérettől.

amúgy én is bírom :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 11:42

Idén nem októberben bukunk el mindent, hanem már júliusban. Zseni ez a fórum. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3867
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 24., szerda 11:37

Az összes többi igazolás nem lesz meghatározó szerintem és csak epizód szerephez fognak jutni. Én kicsit pesszimista vagyok
Alapvetően valóban kevésnek tűnik, pedig nem kevés pénz lett elszórva. Courtois szerintem parádé lesz idén, most nincs akkora teher rajta, Navas a második számú egyértelműen. Marcelóra úgy tűnik jó hatással volt egy komolyabb vetélytárs, Mendy is megfelelőnek tűnik, ha tűzben tartják egymást ott a baloson, akkor már valamelyik kupán félig a Madrid neve van. Militao is durranhat, Ramos egyre többet hibázik, neki is jót fog tenni a pihenés. Carvajal mostanában teljesen reménytelen, de ha nem is kapja össze magát, ott van Odriozola, aki tudott hozni egy stabil, megbízható szintet. A védelem nem lehetne ennél kompletebb, hiába nem jött senki úgymond biztosan a kezdőbe. Támadóknál szerinte Jovic kevés lesz, egyáltalán nem illik ide, de majd eldől. Hazard brutál, Asensio kiesésével pedig (sajnos) semmit nem vesztettünk. Itt a lehetőség valamelyik csikót be kell építeni, Vazquezt pedig bármekkora madridista, örökre elfelejteni. Középpályánál egyetértek, ha nem érkezik Pogba, vagy bárki, aki minőségi javulást hozna, akkor el is lehet felejteni ezt az évet. :mrgreen: A keret szerintem sokat mélyült, egy kp érkezésével és ZZ megfelelő munkájával minden sorozatban TOP2-es a gárda.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 11:34

Ne kúrjatok már fel. Nacho egyértelműen 4. számú középhátvéd lesz, aki emellett mindkét szélen is tud játszani. A Real Madridban húzta le az egész életét, többnyire a padon, ahol mindig lehetett rá számítani. Igaz madridista. Ramos 2-szer annyit hibázott 10 perc alatt, Carvajalról nem is beszélve. Ők a csapat kezdő játékosai, nem az utolsók a sorban, mégis a csere ember van kidugva a lyukon.
LV szintén. Egyértelműen a kezdőbe kevés, de nem tehetsz le a padra Hazardokat meg Ramosokat. Meghal a mezért, örül minden percnek, és többet melózik bárkinél. Ilyen emberek kellenek a keretbe, nem holmi zsoldos sztárocskák.

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: b3tman » 2019. július 24., szerda 11:29

Az eddigiek alapján, és az új érkezőket eddig elnézve kevesek leszünk ezéven is. Hazard minőség, nem kétség, de egyedül kevés. A KP frissítésére még egy ember égető lenne, és be kellene építeni valakit a 3 titánból jobb szélre.

Az összes többi igazolás nem lesz meghatározó szerintem és csak epizód szerephez fognak jutni. Én kicsit pesszimista vagyok :(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 11:20

kiserik írta:
Kercsó írta:

Nem mindig kell a támaszkodó kezet a labda irányába lendíteni. Szerintem volt benne szándék, hogy mentsen.
Az ok, de ebből még nem annak kellene következnie, hogy milyen szar és inkább zavarjuk el a csupaszív játékost, aki nem nyávog a padon és ha kell, odateszi magát. Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.
Se Nacho, se LV nem birja magatbugy odatenni mar, mint amikor megszerettuk oket. Nachot tegnap mar a mellberugasos esetnel is lekuldhettek volna...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 24., szerda 10:55

Az ok, de ebből még nem annak kellene következnie, hogy milyen szar és inkább zavarjuk el a csupaszív játékost, aki nem nyávog a padon és ha kell, odateszi magát. Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.

Az a baj,hogy Nacho tényleg szétcsúszott valahogy az elmúlt 1 évben és nagyon gyenge.
A másik jómadár az pedig Carvajal.Na ő is azt se tudja hogy milyen rendezvényen van.Kapkod tiszta idegbeteg mint valami hülye.
LV meg olyan szintra visszalépett,hogy egy labdát nem tud beadni normálisan.Gyenge sajnos.Nagyon sokat melózik a pályán,de támadásban gyenge.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. július 24., szerda 10:42

Bale szerintem ma épp felfelé lógótt ki a csapatból, szóval nem értem, hogy kizárólag a mai meccs alapján mi ez a köpködés felé.
Én sem értem, hogy Vasquez miért kezdett? Inkább a két brazilból az egyik, vagy a Kubo fiú..
Az arsenalnak fogalma sem volt, hogy milyen rendezvényen van a második félidő elején, amikor még a Kroos-Modric páros pályán volt.
Botrányosan kezdte a mérkőzést a csapat, az első 8 percben vagy 6 hajmeresztő hiba volt hátul, törvényszerű, hogy az egyikből gólt kapunk, a beleütés a labdába butaság volt.
Asensio gólja nagyon szép volt.
Marcelo az eddig két meccs alapján felüdülés a tavalyi énjéhez képest! :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 10:35

Kercsó írta:
kiserik írta: Nacho meg ahogy próbálta becsúszva zárni a szöget, elakadt a támaszkodó kezében a labda. Hű de szar védő lett hirtelen
Nem mindig kell a támaszkodó kezet a labda irányába lendíteni. Szerintem volt benne szándék, hogy mentsen.
Az ok, de ebből még nem annak kellene következnie, hogy milyen szar és inkább zavarjuk el a csupaszív játékost, aki nem nyávog a padon és ha kell, odateszi magát. Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. július 24., szerda 10:30

Remy írta:
Kerlon írta: Bale meg szimplán katasztrófa volt. :lol:
Fú, de hallod. :lol: Arsenalos haverral közben dumáltam, és nem érteti a meccs alapján, hogy Bale-t miért köpködjük. Gólt lő, gólvonalról ment... :roll: pedig nem hülye a focihoz, de úgy látszik ha a Real el akar adni egy nevesebb játékost, akkor az valamiért kibassza a biztosítékot az embereknél. Nem becsüljük meg őket stb...

Mondom, vegyétek meg, aztán rájössz. :lol:
Nem zárja ki egymást a két dolog: ha ért is a focihoz, nem ebbõl a meccsbõl derül ki miért akarjuk eladni. Ma (sajnos) az egyik legjobb volt, ami nem tölt el sok bizakodással a szezonra nézve.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 24., szerda 10:24

kiserik írta: Nacho meg ahogy próbálta becsúszva zárni a szöget, elakadt a támaszkodó kezében a labda. Hű de szar védő lett hirtelen
Nem mindig kell a támaszkodó kezet a labda irányába lendíteni. Szerintem volt benne szándék, hogy mentsen.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 24., szerda 10:22

Kerlon írta: Bale meg szimplán katasztrófa volt. :lol:
Fú, de hallod. :lol: Arsenalos haverral közben dumáltam, és nem érteti a meccs alapján, hogy Bale-t miért köpködjük. Gólt lő, gólvonalról ment... :roll: pedig nem hülye a focihoz, de úgy látszik ha a Real el akar adni egy nevesebb játékost, akkor az valamiért kibassza a biztosítékot az embereknél. Nem becsüljük meg őket stb...

Mondom, vegyétek meg, aztán rájössz. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 24., szerda 10:16

ziro4vr írta: Marcelo, Kroos és Modric nem az a kérdés ősszel fittek lesznek e, a válasz igen, hanem hogy tavasszal mi lesz. Mendyt lehet majd rotálni a brazillal ott nem lesz gond. A kp a kérdéses, mert Modric és Kroos nélkül nem lesz játék, ergo sokat lesznek a pályán, ergo tavasszal botos öregek lesznek, ha nem jön egy Pogba, akivel lehet jobban rotálni.

Elöl Benzema meg Hazard jó lesz, Jovic szerintem nem lesz kiugróan jó, 15 gólt el fog tenni. Kell egy meglepetésember, a Vino, Rodri, Brahim hármasból egynek szintet kell lépnie minimum.
Benzema továbbra is be van oltva gól ellen..
Carvajal is megint hozza a mocskos gyenge formáját, kezd idegesíteni mostmár.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 10:13

Most nem értem ezt a nagy Nacho mizériát. Az első 10 percben gyakorlatilag Ramos és Carvajal sokkal többet hibáztak, mint ő. A tizi előtt is Ramos eladja a labdát (nem először e meccsen), Carvajal középen kóborol, üresen hagyva a helyét (nem először a meccsen) ahol a csatár simán kapja a labdát. Nacho meg ahogy próbálta becsúszva zárni a szöget, elakadt a támaszkodó kezében a labda. Hű de szar védő lett hirtelen :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 24., szerda 9:55

Nem tudom felfogni, hogy miért nem bizniszeltünk egy Hermoso - Nacho swap-ot, kereten belül.

Utóbbinak annyi az előnye, hogy tud játszani Jobb,közép és baloldalon is, míg előbbi csak Bal és Közép, viszont egy jobb játékos benyomását kelti az elmúlt 1-2 év alapján. :roll:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég