Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 27., szombat 9:36

Azért Zidane arcán is van bőr ezzel a dumával. :lol: Komolyabban vette a meccset az Atletico...
Az igazolásokat kár most kikezdeni, nem idén lett ez elszúrva. Ennél jobban nem nagyon lehet egy átigazolási szezon alatt frissíteni a keretet. Ami inkább aggasztó, az a jóllakottság, ami kimondatlanul ott van mindenkiben, aki itt volt az elmúlt 5 évben. Lózungok, üres szavak, hogy tanultak a tavalyi évből. Remélhetőleg méginkább előtörnek ZZ pszichológusi képességei, mert a taktikai részén megint látszik, hogy halottak leszünk. Tényleg nem érti meg az emberi ezt a k.rva ívelgetést, a világ egyik legfantasztikusabb játékosa edzőként ezt nyomja. :D :D
Szánom a tegnapi csapat tagjait, az 51.percben 6-0-ra ment az Atletico. Lassan 20 év van bennem, de ilyet még nem láttam. Ahogy a másik csoportban is említették, lassan kezd elfogyni ez az előszezon duma. Három meccs alatt nem lehet 12 gólt kapni és ilyen lélektelen szart kitenni a gyepre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2019. július 27., szombat 9:37-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 27., szombat 9:35

KAG írta: Amugy amíg csak az eredményt lattam azt hitem x lett es igy elkúrtuk a tiziket.
Aztan rájöttem, hogy akk nem ment volna 7 ig az atma. :lol:
Plusz egy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 27., szombat 9:35

Ok h barátságos meccs, de ez azért nagyon kellemetlen..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 27., szombat 9:31

Babinho írta: No Casemiro No Party.

Kell mint egy falat kenyér, akár Kroos akár Modric kárára.
Teszek rá 1 havi letöltendőt, hogy nem oldja meg, sőt nem is orvosolná a problémát. Tegnap kb. szét rohantak minket, sokkal élesebbek voltak és kb. mindenről lekéstünk. Casemiro ezekben pont nem jeleskedik. Max leaprított volna párat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 27., szombat 9:30

a jelenleg felállásban inkább a hígfos iskóéra.

pogbát meg kell venni, bá rnekem se kedvencem és mehet a casemiro-modric-pogba.

remélem ezek után még erősítjük majd az atlétikót egy full motivált jamesszel...

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 27., szombat 9:28

No Casemiro No Party.

Kell mint egy falat kenyér, akár Kroos akár Modric kárára.

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: b3tman » 2019. július 27., szombat 9:27

Gazdaságilag jó, amit Perez csinált, a most vásárolt arcokat biztos, hogy nagy profittal el tudjuk majd adni, ha nem válnak be.
Ugye ez csak ironia? :D Megis kire gondolsz? Max Kubo mert o ingyen volt.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 27., szombat 9:26

Hát ez mégis mi volt?
Vízilabda meccs volt,vagy mi?
Kezd gáz lenni amit eddig mutatnak.
Ráadásul látom Jovic megsérült. :|
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. július 27., szombat 8:58

Ej, ej, erős nekünk ez a torna. Valami Puskás kupát kellene csinálni magyar csapatokkal, hogy a ZZ Öregfiúk gálakezdő valakit meg tudjon csapni végre.

Általánosságban: a Bale, Isco témát már elmúlt nyáron le kellett volna zárni. Sokszor az az ember érzése, hogy ha ZZ most beállna zakóban, akkor is többre mennénk, mint ezzel a két jómadárral. Bár én még Lucast ide sorolnám, aztán mehetne mind, akciós csomagban amerre lát. Amíg a ballasztot nem dobjuk ki, ne várjuk, hogy magasra menjen a légballon.

Hazard hiába jó, ha nem lesznek társai, bele fog szürkülni az átlagba 10 meccs után. Sajnos nem látom a várt radikális változást. Sem taktikailag, sem az emberanyagban, semmiben. A kezdőbe nem jönnek egy ember kivételével újak, ez meg látjuk mire volt/lesz elég. Gazdaságilag jó, amit Perez csinált, a most vásárolt arcokat biztos, hogy nagy profittal el tudjuk majd adni, ha nem válnak be. Hosszú távon akár sportszakmailag is jók lehetnek. Ma viszont az van, hogy kiadtunk egy csomó pénzt úgy, hogy a játékerőnk nem változott, cserébe viszont a töltelék játékosoktól nem akarunk vagy tudunk megszabadulni, mert mindenki qrva jól érzi magát itt a menetrendszerű, több hónapos szopóág ellenére is. Idő meg tényleg nem nagyon van, nemsokára élesben megy, pozitív változás meg semmi. Ebben a felállásban, az eddigiek alapján a vezetőség munkája nálam nulla. Kétszer áthúzva. Ez a matracos mészárlás nagyon csúnya volt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 27., szombat 8:57

Amugy amíg csak az eredményt lattam azt hitem x lett es igy elkúrtuk a tiziket.
Aztan rájöttem, hogy akk nem ment volna 7 ig az atma. :lol:
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 27., szombat 8:55

4 után kilőttem, van jobb dolgom is, mint ezen felb@szni magam.

Capitán jó lesz, ha összekapja magát, mert ezzel a nulla, agyatlan játékkal, meg kirohangálásokkal gyorsan Militao lesz a kezdő.

Kroos és Modric mintha pályán sem lettek volna.

Előszezon, barátságos meccs, lényegtelen. Az egyik legfőbb rivális rommá alázott minket. Egy 4000 éves D.Costa azt nem futott meg, akit nem akart.

Remélem még mindig nem kell az fgy, csövesbánat Pogba.
Létkérdés frissíteni a közepét, vagy ez a szezon is megy a levesbe.

De hát mit várjunk, ha a csapat uaz, mint eddig. Nem volt gyökeres változás, pár halványka fiatal és Hazard van itt.
Mindenhová jön frissítés, ha érkezik Pogba. Militao szerintem nagyot fog szólni, ha megkapja a lehetőségét, de ez nem az idei szezon lesz, hanem vélhetően a következő. Hazard meg tud focizni, csak legyenek társak.


Ja, Iscot addig kell eltávolítani, amíg kapunk érte pénzt. Botrány gyenge.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 27., szombat 8:55

Most neztem ra az idovonalra.
Meccs csak mkst jon majd de ez tenyleg gaz bari ide vagy oda ....
51. Percben 0 6 ra megy egy atma ugy h se emberelobyuk se semmi nincs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2019. július 27., szombat 8:55-kor.
ZIDANE

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: b3tman » 2019. július 27., szombat 8:53

Steve írta: Ez kezd ténylegesen kellemetlen lenni. Amennyit én láttam a meccsekből, semmi játékunk joncs,pont mint tavaly. Az erőnlét meg nulla.

Az egy dolog, hogy előszezon, de nem tetszik, hogy nincs győztes mentalitás és asszisztálnak ahhoz, hogy mindenki körbe pofozza őket. Ennyit jelent egy Cristiano Ronaldo. A portugált felszabta volna, hogy az Atleti oszt egy hetest és küzdött volna. A profizmus és akarás, erőnlét hiányzik a legjobban.Az pedig aggasztó, hogy nincs játék csak úgy mint tavaly.

De hát mit várjunk, ha a csapat uaz, mint eddig. Nem volt gyökeres változás, pár halványka fiatal és Hazard van itt.

Lehet magunkat nyugtatni, hogy ez csak előszezon.A focinak legalább nyomokban kellene lennie. Mindegy. Ráérünk ősztől idegeskedni. Most csak simán nem nézem ezeket az előszezon meccseket és remélem, hogy jobb lesz.

Tökéletesen egyetértek. Amúgy meg az a csapat igazából nagyon ritkán játszott jól mindössze annyi volt hogy nálunk játszott a világ legjobbja és ő hozta nekünk a meccseket. Mert szerintem a napnál is világosabb a hogy ha nincs Cristiano Ronaldo akkor most ugyanúgy 9 db BL címünk lenne .

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 27., szombat 8:46

wZoLee7 írta:
Galacticos írta: Hosszabb osszefoglalot neztem, kemény hogy ugy kaptunk 7et hogy melle courtoisnak volt par nagy vedese is.
Felix-costa páros büntetett ahogy neztem.
Ev elejen vagyunk, de borzaszto sok az egyeni hiba. Az osszefoglalo alapjan vininek nem nagyon jott be az oldal valtas.
Hat aki tavaly legalabb egyszer latta Vinit jatszani az tudta h semmit nem fog erni a jobboson
Jó lesz ott LV meg James felváltva

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 27., szombat 8:26

Galacticos írta: Hosszabb osszefoglalot neztem, kemény hogy ugy kaptunk 7et hogy melle courtoisnak volt par nagy vedese is.
Felix-costa páros büntetett ahogy neztem.
Ev elejen vagyunk, de borzaszto sok az egyeni hiba. Az osszefoglalo alapjan vininek nem nagyon jott be az oldal valtas.
Hat aki tavaly legalabb egyszer latta Vinit jatszani az tudta h semmit nem fog erni a jobboson

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 27., szombat 8:08

Ha valaki érti ezt, akkor magyarázza már el nekem, hogy Isco mi a faxt keres még a klubnál és pláne a kezdőben?!

Semmit nem csinál, lassítja az amúgy is lassú szar focinkat..

Az igazolásaink semmit nem érnek. Nem egy jó vonal ez a 40-50 millió B-kategóriás cserének is kevés fiatalok vásárlása. Én tényleg így gondolom.

Vettük Hazardot, látszik is a minőség. Az egyedüli,aki meg tud verni egy ember 1-1-ben, de még ő is messze a top formától.

Aztán ennyi. Mindenképpen a kezdőbe kellene igazolni, minőségi játékosokat. Nyilván nincs pénz csak világsztárokra, de legalább valami elsőosztályban játszó játékosok kellenének.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 27., szombat 7:56

dannen írta: hu gyerekek... eloszezon vagy nem, ez gyalazatos. remeljuk, hogy ez egy hatalmas ebreszto pofon volt.
ja persze ramos meg zz már most mondja hogy számunkra b ez egy barátságos meccs volt de nekik több. csak alltatjak magukat

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 27., szombat 7:56

Hosszabb osszefoglalot neztem, kemény hogy ugy kaptunk 7et hogy melle courtoisnak volt par nagy vedese is.
Felix-costa páros büntetett ahogy neztem.
Ev elejen vagyunk, de borzaszto sok az egyeni hiba. Az osszefoglalo alapjan vininek nem nagyon jott be az oldal valtas.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 27., szombat 7:54

Ez jo gaz volt. Mintha full amatorbe nyomtuk volba, oruljunk, hogy 10 alatt volt. Nevetseges hibak voltak. Ev eleji pofonnak jo is lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 27., szombat 7:53

Ez kezd ténylegesen kellemetlen lenni. Amennyit én láttam a meccsekből, semmi játékunk joncs,pont mint tavaly. Az erőnlét meg nulla.

Az egy dolog, hogy előszezon, de nem tetszik, hogy nincs győztes mentalitás és asszisztálnak ahhoz, hogy mindenki körbe pofozza őket. Ennyit jelent egy Cristiano Ronaldo. A portugált felszabta volna, hogy az Atleti oszt egy hetest és küzdött volna. A profizmus és akarás, erőnlét hiányzik a legjobban.Az pedig aggasztó, hogy nincs játék csak úgy mint tavaly.

De hát mit várjunk, ha a csapat uaz, mint eddig. Nem volt gyökeres változás, pár halványka fiatal és Hazard van itt.

Lehet magunkat nyugtatni, hogy ez csak előszezon.A focinak legalább nyomokban kellene lennie. Mindegy. Ráérünk ősztől idegeskedni. Most csak simán nem nézem ezeket az előszezon meccseket és remélem, hogy jobb lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2019. július 27., szombat 7:54-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég