Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. július 27., szombat 11:26

Remy írta: Talán nem is baj, ha kapunk néhány pofont. Celta ellen kezdünk idegenben. Ott oda kell figyelni amúgy is.

21 nap még az első meccsig.
Elég húzós az első pár meccs - már ismerve a mentalitást, mert ugye atma Barcan kívül papírforma kellene. Simán beragadhatunk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 27., szombat 10:37

Talán nem is baj, ha kapunk néhány pofont. Celta ellen kezdünk idegenben. Ott oda kell figyelni amúgy is.

21 nap még az első meccsig.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 27., szombat 10:25

Továbbra sem lehet semmilyen következtetést levonni a felkészülési meccsekről de 50 perc alatt 6ot kapni matracéktól az már nem poén akármennyire frendly meccs.

A kp miatt van amúgy minden.Lehet basztatni a védőinket de olyan szituációkba vannak hozva rendszeresen amiből instant jönnek a flipper gólok meg a tehetetlen tekebábú borulások.

Ez a sok sérülés jókor jön amúgy,erősíteni kell még a keretet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 27., szombat 10:17

ezekkel az ivelgetesekkel sehova nem jutunk. egy atmanak szebb es mutatosabb játéka van mint nekunk. gyakorlatilag semmit sem leptunk elore tavaly ota.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 27., szombat 10:14

KAG írta: Én is egyébként évek óta picit azt érzem, hogy nem oda igazolunk feltétlen, ahova kéne, hanem oda, ahol le lehet akasztani egy jó dealt.
Kéne már igazolni egy kapust, hiányérzetem van...

Engem most felkúrt ez az eredmény.
Nekem nagyon olyan érzésem van, hogy a 7 bő esztendő után a 7 szűk esztendő következik számunkra. 1 már lejárt, juhuu!
Tele vagyunk közepes játékosokkal, akik ráadásul nem akarnak távozni.
Carvajal megint mi az anyámat csinált? Nem néztem meg az összefoglalót, nem is akarom...

Szerintem idénre sem legyenek senkinek nagy elvárásai, bajnoki 3-ik hely, BL-ben is megyünk amég megyünk, 1-2 kör azt hello.
Kell még egy nyár rendbe tenni a keretet, és valami koncepció sem ártana.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. július 27., szombat 10:10

isco nem fog elmenni, hivatalos madridi insta is kb folyamat posztolja róla a meccs utáni fotókat, imádják. ha csak nem ajánl be valaki érte egy 80-90millás összeget szerintem biztosan itt lesz még jövőre is. ez a meccs meg valami botrány hulladék volt, legszebb az volt mikor ramosról bekaptuk a nemtudom hányadik gólt és még utána majdnem sikerült egy öngólt is összehoznia :lol: :lol:

ramosnál évek óta észrevettem, hogy bűn rosszak az előre ívelt a labdái, úgy 10/7xer biztosan eladja vagy hosszan indítja a társakat. nehogy az legyen, hogy belekényelmesedik itt mindenki a jó létbe, hogy újra ZZ az edző, azt hiszik automatikusan, hogy most akkor minden fasza lesz, hát ahhoz munkát is kéne belerakni azért.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 27., szombat 10:06

Na igen.Isco például mehetne Pephez.Volt is talán hír róla.
Őt konkrétan ilyen hozzáállással nem is lehet használni úgy hogy valami haszna is lenne.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. július 27., szombat 10:02

Hazard jo lesz, ennyit pozitivumot tudunk leszurni eddig.
Lehet ZZ direkt csinalja ezeket, hogy Perez beszarjon es hozza Pogbat es Bappet :mrgreen:
Pogbat meg kell probalni, ha buziskodik a MU, akkor johet Eriksen es Van den Beek. Ja es Isco lenne az elso, akit eladnek Bale utan.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 27., szombat 10:00

KAG írta: Én is egyébként évek óta picit azt érzem, hogy nem oda igazolunk feltétlen, ahova kéne, hanem oda, ahol le lehet akasztani egy jó dealt.

Picit olyan ez, mint amikor megveszed a 3. télikabátot is, mert fél áron van, közben meg nyárra nincs rövidnadrágod 1 se aztán május van. :ike: :mrgreen:
Így? :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

b3tman
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: b3tman » 2019. július 27., szombat 10:00

Pár napja még hogy le lettem oltva hogy sírok, meg előszezon meg 4 bl..... :lol: :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 27., szombat 9:59

A brazil gyerekekkel kockáztattunk, hátha bejön az egyik és világsztár lesz. Nem jött senki a kezdőbe, mert vagy túl drága, vagy nem hozna előrelépést.

Csatárba Mbappén kívül szerinte mindenki erőltetett, nem lett volna akkora szintlépés, hogy lecseréljük Benzemát. Jobbra? Salah? Mané? Bernardo Silva? 100 milliós felett mindenki. Középpályán sincs jelenleg olyan játékos, akire egyértelműen rá tudnám mondani, hogy na ő az, akit ide teremtettek. A védelemben elhoztuk akit lehetett, papíron és képességekben még mindig a miénk a világ egyik legjobb négyese. Fejben vannak gondok.


Egy éve kellett volna okosabbanak lenni, Balet elbótolni, Ronaldót megtartani. Hazard és/vagy Mané pedig érkezett volna. El lehet képzelni az a CR-Hazard duót.. Idén meg tökéletesítgetni lehetett volna a keretet, nincs ez a kapkodás.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 27., szombat 9:51

Én is egyébként évek óta picit azt érzem, hogy nem oda igazolunk feltétlen, ahova kéne, hanem oda, ahol le lehet akasztani egy jó dealt.

Picit olyan ez, mint amikor megveszed a 3. télikabátot is, mert fél áron van, közben meg nyárra nincs rövidnadrágod 1 se aztán május van. :ike: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 27., szombat 9:45

Uh, látom leugrottunk haknizni az USA-ba 3-7-re. :ike:
Hát, gondolom erről posztonkéntit, meg beszámolót olvasni felesleges ha nem láttam. :lol: Remélem azért lassan összeáll. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 27., szombat 9:41

nekem csak annyi bajom van, hogy fingom nincs mit akar a mester.

elől benzema lesz 50 éves koráig, azt már kezdem megszokni. de utána? van legalább 5 játékosunk, akit be tudunk vetni bal oldalon. de jobb oldalra senki nincs - lukasz vazkezt leszámítva (nem, kubó nem fog a felnőttekkel játszani)

iskó a kétszázezredik lehetőségét kapja, de minek?

a középpálya full ugyanaz a megfáradt szar, mint ami eddig volt.

hátul nincs egy változás sem. ugyanaz a hátsó alakzat. mert mendy és militao se a kezdőbe jött

a kapuban kurtoá. akit én egyáltalán nem bírok. de ez személyes vélemény csak.


elbasztunk 300 milliót, úgy hogy hazard jött a kezdőbe bal oldalra, ahol vinicius amúgy is jó teljesítményt hozott. és ennyi. ez változott. jó nyilván hazard javulás a brazilhoz képest de akkor is ez karcsú egy megfáradt csapathoz.
Realista24 írta:
KAG írta: Amugy amíg csak az eredményt lattam azt hitem x lett es igy elkúrtuk a tiziket.
Aztan rájöttem, hogy akk nem ment volna 7 ig az atma. :lol:
Plusz egy :lol:
felébredtem 4-kor megnéztem az eredményt, alig tudtam visszaaludni. :x :|

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 27., szombat 9:40

Babinho írta:
Kerlon írta:

Teszek rá 1 havi letöltendőt, hogy nem oldja meg, sőt nem is orvosolná a problémát. Tegnap kb. szét rohantak minket, sokkal élesebbek voltak és kb. mindenről lekéstünk. Casemiro ezekben pont nem jeleskedik. Max leaprított volna párat.
3 meccsen kaptunk 11 gólt, nyilván nincs köze ahhoz hogy a világ egyik legjobb vkpja, aki braziliaval is ugy nyert copat hogy alig kaptak gólt, még nyaral.
Ha iden Casemiro esetleg Valverde nem lesz pályán főleg rangadon, akkor mindig ez lesz a vége. Akkor is ez volt amikor Ancelotti anno Kroost jatszotta legmélyebben. Lofasz.
Isco Pogba mehet majd egy posztért előrébb, de Casemiro vagy Valverde kihagyhatatlan lesz remélem.
Ja meg az a Isco Kroos Modric James középpálya volt az egyik legnagyobb sorozatunk alapja... Szervezett védekezés kell és nem csak egy vkp a kezdőbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. július 27., szombat 9:39

ez mi a rák volt? (kérte az ava cserét...) még jó, h nem maradtam fenn...

minden bizonnyal egy csomó dolog összejátszott, hogy belefutottunk egy ekkora pofonba. De legalább most, hátha változik valami... Legalább lehűtött minket, h ne legyenek nagy elvárásaink. Így pozitívum lesz, ha sikerül megnyerjük a kupát..

Majd jön vissza a kezdőbe Casemiro :D :smile:

szóval a matrac vért ivott és sztem élvezik, h végre van zsuga náluk. Mi meg kijöttünk lötyögni, merthogy ez egy barimeccs, az ellenfél se fogja odatenni magát. Lehet majd passzolgatni, forgolódni, ívelgetni, és majd nézik. A védelemben meg 15 éve ez megy nálunk, hogy ha az ellenfél szélső megveri az emberét, a középhátvédeink fejvesztve rohannak be az alapvonalhoz blokkolni, véletlenül sem a középen érkezőket fedik le. De nincs is kedvem elemezni, csak az összefoglalót láttam (meg voltam győződve, h azért 22 perc, mert voltak tizik...). ZZ elfelejthetné ezt az ívelgetős szart (már a hátvédek is ívelgetnek a középpályára), mert iszonyú lassú, mindenki kiismeri és a mai agresszív fociban megesznek vele. Meg kellene egy értelmes másodedző, aki orrvérzésig nyomatja nekik a rövidpasszos játékot labdakihozatalban és támadásban is. @f..szkivan
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Buitre 2019. július 27., szombat 9:41-kor.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. július 27., szombat 9:37

Kerlon írta:
Babinho írta: No Casemiro No Party.

Kell mint egy falat kenyér, akár Kroos akár Modric kárára.
Teszek rá 1 havi letöltendőt, hogy nem oldja meg, sőt nem is orvosolná a problémát. Tegnap kb. szét rohantak minket, sokkal élesebbek voltak és kb. mindenről lekéstünk. Casemiro ezekben pont nem jeleskedik. Max leaprított volna párat.
3 meccsen kaptunk 11 gólt, nyilván nincs köze ahhoz hogy a világ egyik legjobb vkpja, aki braziliaval is ugy nyert copat hogy alig kaptak gólt, még nyaral.
Ha iden Casemiro esetleg Valverde nem lesz pályán főleg rangadon, akkor mindig ez lesz a vége. Akkor is ez volt amikor Ancelotti anno Kroost jatszotta legmélyebben. Lofasz.
Isco Pogba mehet majd egy posztért előrébb, de Casemiro vagy Valverde kihagyhatatlan lesz remélem.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 27., szombat 9:36

Azért Zidane arcán is van bőr ezzel a dumával. :lol: Komolyabban vette a meccset az Atletico...
Az igazolásokat kár most kikezdeni, nem idén lett ez elszúrva. Ennél jobban nem nagyon lehet egy átigazolási szezon alatt frissíteni a keretet. Ami inkább aggasztó, az a jóllakottság, ami kimondatlanul ott van mindenkiben, aki itt volt az elmúlt 5 évben. Lózungok, üres szavak, hogy tanultak a tavalyi évből. Remélhetőleg méginkább előtörnek ZZ pszichológusi képességei, mert a taktikai részén megint látszik, hogy halottak leszünk. Tényleg nem érti meg az emberi ezt a k.rva ívelgetést, a világ egyik legfantasztikusabb játékosa edzőként ezt nyomja. :D :D
Szánom a tegnapi csapat tagjait, az 51.percben 6-0-ra ment az Atletico. Lassan 20 év van bennem, de ilyet még nem láttam. Ahogy a másik csoportban is említették, lassan kezd elfogyni ez az előszezon duma. Három meccs alatt nem lehet 12 gólt kapni és ilyen lélektelen szart kitenni a gyepre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2019. július 27., szombat 9:37-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 27., szombat 9:35

KAG írta: Amugy amíg csak az eredményt lattam azt hitem x lett es igy elkúrtuk a tiziket.
Aztan rájöttem, hogy akk nem ment volna 7 ig az atma. :lol:
Plusz egy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 27., szombat 9:35

Ok h barátságos meccs, de ez azért nagyon kellemetlen..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég