Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 29., hétfő 23:18

KAG írta: Na mayoralt is csak kölcsönbe sikerült elszórni...

Érte amúgy is csak max egy zacskó szotyit kaptunk volna, így legalább hátha hoz egy normális szezont és jövőre drágábban el tudjuk adni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 29., hétfő 22:53

Na mayoralt is csak kölcsönbe sikerült elszórni...
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 29., hétfő 21:48

Halfkey írta:
BBeno írta:

ja hogy szerinted elképzelhető hogy egy 1 éves kölcsönt az arsenal 3 évig fizet... kiszálltam. irreális a 15 millió 1 év kölcsönért egy 30 milliós ceballosért. de ha te azt hiszed el szíved joga
Nemtudom miért kapálózol ennyire valami ellen amit rengeteg forrás egybehangzóan állít. Felõlem lehet hogy nem úgy van, de meséld már el nekem miért olyan irreális olyan kölcsönszerzõdést kötni, amit a szezon végén fizetek ki, például mert olyan dolgokhoz kötöm mint meccsek száma vagy gólok száma? Nem minden fekete fehér, szerintem a legesélyesebb hogy van még valami plusz záradék, de ha te a semmire azt hiszed hogy mindenki ugyanazt kiszopta a levegõbõl, az neked is a szíved joga.
Mert ő Benő, aki nem tévedhet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. július 29., hétfő 21:44

BBeno írta:
azt meg senki nem írta hogy egybe és most fizet az Arsenal.
ja hogy szerinted elképzelhető hogy egy 1 éves kölcsönt az arsenal 3 évig fizet... kiszálltam. irreális a 15 millió 1 év kölcsönért egy 30 milliós ceballosért. de ha te azt hiszed el szíved joga
Nemtudom miért kapálózol ennyire valami ellen amit rengeteg forrás egybehangzóan állít. Felõlem lehet hogy nem úgy van, de meséld már el nekem miért olyan irreális olyan kölcsönszerzõdést kötni, amit a szezon végén fizetek ki, például mert olyan dolgokhoz kötöm mint meccsek száma vagy gólok száma? Nem minden fekete fehér, szerintem a legesélyesebb hogy van még valami plusz záradék, de ha te a semmire azt hiszed hogy mindenki ugyanazt kiszopta a levegõbõl, az neked is a szíved joga.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 29., hétfő 21:43

Kerlon írta:Isco itt tartását abszolút nem értem,
Népszerű a spanyoloknál, ilyen egyszerű a válasz, és ilyen szánalmas...
Posztja nincsen, nem is volt soha, ahogy ő sem volt jó 1-2 meccsnél tovább.
Szomorú.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. július 29., hétfő 21:25

Plusz ha megnezi, hogy ki a konkurencia meg eselye is van sokszor kezdonek lennie. 3 eve a CKM es BBC meg Isco elotte volt a sorban, most sajna gyengebb a helyzet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 29., hétfő 21:22

az miért james hibája hogy a napoli nem akarja kifizetni az érte kért árat és hogy az atmába nem adja el perez főleg nem asensio kiesése után? ezen mit kell megértenie jamesnek?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. július 29., hétfő 21:17

Kerlon írta: Isco itt tartását abszolút nem értem, Há mész meg nem tudom miért nem ment még el, miért nem érti meg, hogy top klubba kezdőnek kevés, amikor már két helyről kapott kosarat.
James ment volna Napoliba es talan Atleticoba is, nem jott ossze. Nem nyilatkozott semmit, hogy csak akkor marad itt, ha kezdo lesz. Siman lehet bevallal egy 2017-hez hasonlo szerepet. De meg eligazolhat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 21:06

Anthony írta: Lassan nem marad senki a keretben, CSAK a fontos játékosok: Bale, Isco, James. Király!
Amúgy durva. Bár Bale nem véletlenül maradt ki, szerintem ott egyezség közeli a helyzet, csak variálnak valamin.

Isco itt tartását abszolút nem értem, Há mész meg nem tudom miért nem ment még el, miért nem érti meg, hogy top klubba kezdőnek kevés, amikor már két helyről kapott kosarat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 29., hétfő 21:04

Lassan nem marad senki a keretben, CSAK a fontos játékosok: Bale, Isco, James. Király!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 29., hétfő 20:59

mayor - levante hivatalos. 1 év kölcsön

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 29., hétfő 20:51

azt meg senki nem írta hogy egybe és most fizet az Arsenal.
ja hogy szerinted elképzelhető hogy egy 1 éves kölcsönt az arsenal 3 évig fizet... kiszálltam. irreális a 15 millió 1 év kölcsönért egy 30 milliós ceballosért. de ha te azt hiszed el szíved joga
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 29., hétfő 20:51

80 szvsz nem volt olyan brutál sok a mai piacon.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 20:22

Anthony írta: Pepe hirtelen milyen kapós lett. Már mióta írom, hogy jó megoldás lehetne, igaz az ára is borsos azért. 80 milla, wow!
MIndig is ennyi volt és már a Lille elnöke a nyár előtt elmondta, hogy nem tudják megtartani a fizetési igényei miatt. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 29., hétfő 20:19

Pepe hirtelen milyen kapós lett. Már mióta írom, hogy jó megoldás lehetne, igaz az ára is borsos azért. 80 milla, wow!

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. július 29., hétfő 19:43

BBeno írta: pepét 5! részletben fogják fizetni annyira tele vannak. a celtices gyerekre 1 hónapja alkudnak. totálisan kizárt hogy 1 év kölcsönért opció nélkül 15 milliót adnának.

Arsenal are reportedly set to pay £20M for Nicolas Pépé this summer, the £52M will be paid in 4 £13M installments Which means that Arsenal have so far spent a total of £37M (Pépé £20M, Saliba £7M, Ceballos £4M, Martinelli £6M)
Az megvan hogy ez semmiben nem cáfolja a 15 milliós hírt? Merthogy itt az idei fizetés ütemezéseket számolja, azt meg senki nem írta hogy egybe és most fizet az Arsenal.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 29., hétfő 19:21

R. Carlos írta:
Fenoo írta:A hülyeség szerintem az volt, hogy a legégetőbb probléma megoldását hagytuk utoljára vagyis hogy a középpályára nem hoztunk még senkit. Szerintem Pogba egyedül kevés.
Ezért is gondoltam hülyeségnek a kölcsönadást, égető a helyzet... minden másba igazad van, fejlődhet, jobb lehet, de ezek is óriási kérdőjelek nála. Ha 3 kp-val akarunk játszani van nekünk: Modric, Kroos, Casemiro, Valverde, Isco és James(utóbbi kettő ezen szerepkörökben nehezen bevethető, de néha megállja a helyét). Ha átállunk más formációra, 4 középpályással vagy többel, már kevesen vagyunk,kiegyensúlyozatlan a csapaton belüli látszám. Rakat támadó, rakat védő, kevés kp... sajnos...
És mi van ha 2kps, 2 szélső és 2 támadó az alakzat. Akkor meg már sokan is leszünk :D Várjuk ki a végét, aztán a szezon kezdete után kezdhetünk károgni :kacsint:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. július 29., hétfő 19:00

Fenoo írta:A hülyeség szerintem az volt, hogy a legégetőbb probléma megoldását hagytuk utoljára vagyis hogy a középpályára nem hoztunk még senkit. Szerintem Pogba egyedül kevés.
Ezért is gondoltam hülyeségnek a kölcsönadást, égető a helyzet... minden másba igazad van, fejlődhet, jobb lehet, de ezek is óriási kérdőjelek nála. Ha 3 kp-val akarunk játszani van nekünk: Modric, Kroos, Casemiro, Valverde, Isco és James(utóbbi kettő ezen szerepkörökben nehezen bevethető, de néha megállja a helyét). Ha átállunk más formációra, 4 középpályással vagy többel, már kevesen vagyunk,kiegyensúlyozatlan a csapaton belüli látszám. Rakat támadó, rakat védő, kevés kp... sajnos...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 29., hétfő 18:56

sebydani írta:
Remy írta: Arsenal tulaja a legnagyobb zsidó a futballban. :lol: :lol: :lol: Saját csapatától sajnálja a pénzt. :lol:
Kroenke csak szimplán leszarja az Arsenalt, az amerikai csapataiba , pl. a Ramsbe önti a pénzt. Érdekes hozzáállás mindenesetre. :kalapos:
Persze az tiszta, de az Arsenal is a sajátja és attól sajnálja. :lol: Tényleg érdekes ez a hozzáállás.

Sőt most valami eSport csapatot vett 30 misiért. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. július 29., hétfő 18:53

Remy írta: Arsenal tulaja a legnagyobb zsidó a futballban. :lol: :lol: :lol: Saját csapatától sajnálja a pénzt. :lol:
Kroenke csak szimplán leszarja az Arsenalt, az amerikai csapataiba , pl. a Ramsbe önti a pénzt. Érdekes hozzáállás mindenesetre. :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég