Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 30., kedd 11:44

Most emberséges időben lesz úgyh egy félidőt adok nekik

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. július 30., kedd 11:20

A tottenham kp-ja le fogja kuldeni a daralon ezt a kroos isco modric harmast. Ma sem szamithatunk tul sok jora. Remeljuk legalabb nem serul le senki.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. július 30., kedd 11:14

G. V.tinho írta: mai esti kezdő, nyilván ez már a célegyenes a bajnokság előtt:

Keylor - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Isco - LV, Benzema, Hazard

hogy megújult, megfrissült a tavalyi szürke, fáradt, fásult kezdő

























ya ,nem
Nekem már mindegy, csak Balet vigyék el innen. Majd rájön a kopasz, olyan 10 meccs után, hogy frissíteni kell, miután 6-8 ponttal le leszünk maradva a bajnokságban... Más edzők is buktak bele, ugyanannak a csapatnak az erőltetésébe. Én nem aggódok ezen.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. július 30., kedd 10:09

mai esti kezdő, nyilván ez már a célegyenes a bajnokság előtt:

Keylor - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Isco - LV, Benzema, Hazard

hogy megújult, megfrissült a tavalyi szürke, fáradt, fásult kezdő
























ya ,nem

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 21:58

Remelem a JBL áll ossze. :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. július 29., hétfő 21:39

Tádám írta:
reeed_ati írta:

Brahimot szerintem bírja a kopasz, baromi rosszkor jött neki is a sérülése, de szerintem többször fogja őt használni, mint Vinit és nem is biztos, hogy rosszul járunk vele. :)
Ha ebből a négyesből csak egy húzóember lenne, már jól járnánk, de az valószínűleg esélytelen, viszont ha kivesszük ezt a négyest, akkor ki marad?
Lucas Vázquez. :kivagyhe:
Azért én reménykedek, hogy valaki berobban a fiatalok közül. :)
Ha meg nem, akkor elől össze áll a Hazard-Benz-Hamesz 3-as HBH(J) :mrgreen: , nyár előtt ki gondolta volna ezt. :lol:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. július 29., hétfő 21:32

reeed_ati írta:
Fenoo írta:

Amúgy a kölcsön Vinin kívül jó lenne még Brahimnak, Kubonak és Rodrygonak is. Nem hiszem, hogy ZZ bármelyikkel is komolyabban számol és jobb lenne kölcsönadni őket egy La Liga csapatnak minthogy a 3. osztály színvonalát szokják meg.
Brahimot szerintem bírja a kopasz, baromi rosszkor jött neki is a sérülése, de szerintem többször fogja őt használni, mint Vinit és nem is biztos, hogy rosszul járunk vele. :)
Ha ebből a négyesből csak egy húzóember lenne, már jól járnánk, de az valószínűleg esélytelen, viszont ha kivesszük ezt a négyest, akkor ki marad?
Lucas Vázquez. :kivagyhe:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 21:32

Fenoo írta:
Kerlon írta: Én Vinit kölcsönadnám. 1 jó megoldásra jut 1 rossz és az sokba fog kerülni, nem elég érett a játéka, lőni meg nem tud. Jót tenne neki 1 év folyamatos játék valamelyik spanyol középcsapatban.

Igen szerintem is jó lenne neki egy kölcsön, de így Hazardnak nem lenne cseréje. Nekem csak ennyi a bajom vele. Viszont remélem valaki a földön tartja, mert nem tett jót neki szerintem, hogy tavaly annyira sztárolták. Az egyik felkészülési meccsen csak a meze volt kint, jobb oldalt meg súlytalan.

Amúgy a kölcsön Vinin kívül jó lenne még Brahimnak, Kubonak és Rodrygonak is. Nem hiszem, hogy ZZ bármelyikkel is komolyabban számol és jobb lenne kölcsönadni őket egy La Liga csapatnak minthogy a 3. osztály színvonalát szokják meg.
Dehogy, Brahim jó lesz, kár a sérüléséért. Sokkal megbízhatóbb lehet, mint Vini. Kubonak és vagy Rodrygonak szintén lehetne játékperceket adni, ahogy tavaly Vininek. 4-ből 2-t kölcsön lehet adni, de mindent felesleges és nem is szabad. Szerintem Vininek kelle mennie, Brahimnak maradnia, a másik kettő meg függőben, de eddig eddig a japán tűnik inkább felkészültnek. A baj, hogy a jobb oldalon Lucas és James a rendelkezésre álló játékosaink. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. július 29., hétfő 21:31

Fenoo írta:

Amúgy a kölcsön Vinin kívül jó lenne még Brahimnak, Kubonak és Rodrygonak is. Nem hiszem, hogy ZZ bármelyikkel is komolyabban számol és jobb lenne kölcsönadni őket egy La Liga csapatnak minthogy a 3. osztály színvonalát szokják meg.
Brahimot szerintem bírja a kopasz, baromi rosszkor jött neki is a sérülése, de szerintem többször fogja őt használni, mint Vinit és nem is biztos, hogy rosszul járunk vele. :)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 29., hétfő 21:26

Kerlon írta: Én Vinit kölcsönadnám. 1 jó megoldásra jut 1 rossz és az sokba fog kerülni, nem elég érett a játéka, lőni meg nem tud. Jót tenne neki 1 év folyamatos játék valamelyik spanyol középcsapatban.

Igen szerintem is jó lenne neki egy kölcsön, de így Hazardnak nem lenne cseréje. Nekem csak ennyi a bajom vele. Viszont remélem valaki a földön tartja, mert nem tett jót neki szerintem, hogy tavaly annyira sztárolták. Az egyik felkészülési meccsen csak a meze volt kint, jobb oldalt meg súlytalan.

Amúgy a kölcsön Vinin kívül jó lenne még Brahimnak, Kubonak és Rodrygonak is. Nem hiszem, hogy ZZ bármelyikkel is komolyabban számol és jobb lenne kölcsönadni őket egy La Liga csapatnak minthogy a 3. osztály színvonalát szokják meg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 20:59

Fenoo írta:
Kerlon írta:

Nem is játszott jól Sampaoli alatt, erről többen is írtak itt a fórumon. Kb azt képzeld el, amit Vinicius lehozott a jobb oldalon az Atletico ellen.

Láttam játszani és egyáltalán nem volt rossz, kicsit hullámzó volt a teljesítménye az tény de ég és a föld volt Vini jobb oldali teljesítményéhez képest. Mondjuk ha már felhoztad az is halott ötlet, hogy Vini jobb oldalt játszon.
Én Vinit kölcsönadnám. 1 jó megoldásra jut 1 rossz és az sokba fog kerülni, nem elég érett a játéka, lőni meg nem tud. Jót tenne neki 1 év folyamatos játék valamelyik spanyol középcsapatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 29., hétfő 20:23

Kerlon írta:
Fenoo írta: Rodrygo Sampaoli akatt is főleg a jobb szélen játszott és kár őt eröltetni kkp-n vagy tkp-n szerintem. Kubonak meg fekszik a tkp és jól is osztogat.

De mivel ZZ dönt ezért holnap is nézhetjük az Isco LV csodaduót. :lol:
Nem is játszott jól Sampaoli alatt, erről többen is írtak itt a fórumon. Kb azt képzeld el, amit Vinicius lehozott a jobb oldalon az Atletico ellen.

Láttam játszani és egyáltalán nem volt rossz, kicsit hullámzó volt a teljesítménye az tény de ég és a föld volt Vini jobb oldali teljesítményéhez képest. Mondjuk ha már felhoztad az is halott ötlet, hogy Vini jobb oldalt játszon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 20:05

Fenoo írta: Rodrygo Sampaoli akatt is főleg a jobb szélen játszott és kár őt eröltetni kkp-n vagy tkp-n szerintem. Kubonak meg fekszik a tkp és jól is osztogat.

De mivel ZZ dönt ezért holnap is nézhetjük az Isco LV csodaduót. :lol:
Nem is játszott jól Sampaoli alatt, erről többen is írtak itt a fórumon. Kb azt képzeld el, amit Vinicius lehozott a jobb oldalon az Atletico ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 29., hétfő 20:03

Rodrygo Sampaoli akatt is főleg a jobb szélen játszott és kár őt eröltetni kkp-n vagy tkp-n szerintem. Kubonak meg fekszik a tkp és jól is osztogat.

De mivel ZZ dönt ezért holnap is nézhetjük az Isco LV csodaduót. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 19:42

Fenoo írta:
Kerlon írta: Remélem Zinedine holnap tökösszépgyerekfaszagyerek lesz és felrakja a

Navas - félidőben LUNIN
Dani Varane Ramos Marcika
Luka Fede Toni
Kubo Karim Hazard
csapatot, amit mindenki szeretne látni.

de ha és amennyiben Rodrygo jó tkp-ben is, akkor
Dani Varane Ramos Marcika
Fede Toni
Kubo Rodrygo Hazard
Karim

A második összeállításhoz csak annyit hogy akkor már Kubot és Rodrygot megcserélném.
Én meg nem, mert Kubo a jobbon játszott a japánoknál is, viszont Rodrygo is tükör szélső/csatár.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 29., hétfő 19:37

Mindjárt szezon kezdet úgyh a gála csapatot fogja erőltetni, ami sajna nem úgy néz ki mint a leírtak

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 29., hétfő 19:21

Kerlon írta: Remélem Zinedine holnap tökösszépgyerekfaszagyerek lesz és felrakja a

Navas - félidőben LUNIN
Dani Varane Ramos Marcika
Luka Fede Toni
Kubo Karim Hazard
csapatot, amit mindenki szeretne látni.

de ha és amennyiben Rodrygo jó tkp-ben is, akkor
Dani Varane Ramos Marcika
Fede Toni
Kubo Rodrygo Hazard
Karim

A második összeállításhoz csak annyit hogy akkor már Kubot és Rodrygot megcserélném.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 29., hétfő 19:14

Remélem Zinedine holnap tökösszépgyerekfaszagyerek lesz és felrakja a

Navas - félidőben LUNIN
Dani Varane Ramos Marcika
Luka Fede Toni
Kubo Karim Hazard
csapatot, amit mindenki szeretne látni.

de ha és amennyiben Rodrygo jó tkp-ben is, akkor
Dani Varane Ramos Marcika
Fede Toni
Kubo Rodrygo Hazard
Karim
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 29., hétfő 10:07

Ott basztuk el, hogy hosszabbítottunk vele, egy sérülékeny beleszarom embernek nem adnak ilyen szerződést.
Love football, hate antifa.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. július 29., hétfő 9:48

Realista24 írta:
Az meg, hogy utálják vagy sem a csapattársak, fene tudja, de ha marad, akkor muszáj lesz használni, mert ahhoz luxus, hogy a lelátón legyen, egyfajta nevelési célzattal.
Akkor legyen használva ha a csapat hasznára van és ne muszájból a fizetése miatt. Felőlem padozhat a következő 3 évben ha egy nagy nulla, ha meg üti vágja és jól nyomja akkor legyen kezdő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég