Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 30., kedd 20:20

Hát ez kritikán aluli volt. Lassú, pontatlan és motiválatlan volt az egész csapat.

A védelem és a középpálya tagjai azt se tudták sokszor, hogy milyen rendezvényen vannak. Marcelo botrány volt, bár a második félidőre javult egy kicsit de ez kevés. Carvajal pályán se volt.

Nekem a fiatalok játéka összességében tetszett (Rodrygo, Kubo, Vini). Rodrygo vállalhatna többet, úgy éreztem inkább a biztosra akart menni és nem mert kockáztatni. A passzai jók voltak és külön tetszik, hogy bemegy a kapu elé (nekem ez Viniből hiányzik). Viniciuson látszott, hogy akart, megmerte csinálni az 1v1-eket és kérte is a labdákat. Kubonak az eddigiek alapján helye van bőven a keretben és ott is inkább közelebb a kezdőhöz mint a padhoz. Sokat kell még fejlődniük de jók lesznek szerintem.

Hazard csalódás egy kicsit eddig, az is igaz, hogy felé nagyobb az elvárás, de ez kevés tőle. Vázquezt meg engedje már el Zidane... rossz nézni ahogy már ellenfél se kell, hogy elhagyja a labdát mert kicselezi saját magát.

A végén pedig szeretném megköszönni Navasnak, hogy nem lett ez is 5:0.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 30., kedd 20:15

kierkegaard írta: Nagy kaksi az egész. Én nem várok többet annál mint amennyit kaptunk zidanetól tavaly. A szokásos ötlettelen, ívelgetős fost.
Sajnos pont azt kapom amit vártam tőle.

Vinicius szerintem hatalmas nagy kuka lesz. A kezdeti lelkesedés után, levéve a szemellenzőt kaptunk egy tök random feka srácot a szélre. Semmiben se kiemelkedő. A cselei olyanok mint Vazqueznek. Nem látok sok különbséget a játékukban.
Rodrygo eléggé eltűnt a meccsen, viszont én azért benne látok fantáziát. A belőtt labdája majdnem pontos volt, gyorsan játszik és valamennyire technikás..kérdés az, hogy tud e hasznára válni a csapatnak jelen állás szerint? Szerintem még egyáltalán nem való a kezdőbe.

Számomra Benzema volt a pozitív csalódás. Megint tette, vette..sok helyen feltűnt, irányította a játékosokat az üres helyekre. Béna a kapu előtt? Igazából már leszarom. Szépen játszik, nekem már ez is elég az utóbbi évek realjából kiindulva.

Az idei átigazolási szezont szerintem nagyon csúnyán elszabták. A kpt szinte teljesen fel kellene számolni. Modric hiába bánik jól a labdával ha amúgy nincs semmi utóhatása. Sokkal direktebb játékos kellene nála. Kroost is elfelejteném már egy ideje. Casemiro helyett szerintem Valverde nyugodtan játszhatna.

Ha már James itt maradt én nagyon örülnék ha játszana, valamiért benne látom azt, hogy minimális szint tudna hozni a lassusága ellenére ebbe a posványos játékba. Persze ehhez edző is kellene de hát az nincs. Pochettino és Klopp féle edző kellene ide.
Ennyi. Ha 3 Benzemám lenne, akkor mind 3-at játszatnám, rém csalódás volt Hazard és Rodrygo is. Sőt... Modric, Kroos... Karim meg próbált ésszel és lelkesen focizni, vállalkozott, sajnos a helyzetébe beleértek. De a többiek??? Mi a szar volt ez? Mintha kit érdekel, mindjárt vége a szezonnak.

ZZ meg... LV... 80. percig nem cserél... ébredj mester, ébredj.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 30., kedd 20:09

Nagy kaksi az egész. Én nem várok többet annál mint amennyit kaptunk zidanetól tavaly. A szokásos ötlettelen, ívelgetős fost.
Sajnos pont azt kapom amit vártam tőle.

Vinicius szerintem hatalmas nagy kuka lesz. A kezdeti lelkesedés után, levéve a szemellenzőt kaptunk egy tök random feka srácot a szélre. Semmiben se kiemelkedő. A cselei olyanok mint Vazqueznek. Nem látok sok különbséget a játékukban.
Rodrygo eléggé eltűnt a meccsen, viszont én azért benne látok fantáziát. A belőtt labdája majdnem pontos volt, gyorsan játszik és valamennyire technikás..kérdés az, hogy tud e hasznára válni a csapatnak jelen állás szerint? Szerintem még egyáltalán nem való a kezdőbe.

Számomra Benzema volt a pozitív csalódás. Megint tette, vette..sok helyen feltűnt, irányította a játékosokat az üres helyekre. Béna a kapu előtt? Igazából már leszarom. Szépen játszik, nekem már ez is elég az utóbbi évek realjából kiindulva.

Az idei átigazolási szezont szerintem nagyon csúnyán elszabták. A kpt szinte teljesen fel kellene számolni. Modric hiába bánik jól a labdával ha amúgy nincs semmi utóhatása. Sokkal direktebb játékos kellene nála. Kroost is elfelejteném már egy ideje. Casemiro helyett szerintem Valverde nyugodtan játszhatna.

Ha már James itt maradt én nagyon örülnék ha játszana, valamiért benne látom azt, hogy minimális szint tudna hozni a lassusága ellenére ebbe a posványos játékba. Persze ehhez edző is kellene de hát az nincs. Pochettino és Klopp féle edző kellene ide.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 30., kedd 20:06

Fogalmam nincs, de az biztos, hogy ez nem az.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 30., kedd 20:05

Egész tavasszal, egész nyáron ez a kuszkodes megy, miért fordulna meg ez a tendencia augusztus végére? Egyszerűen semmi esélyt nem látok erre. Az elképzelést meg még úgy sem.
De akkor mire gondolt ő a változások alatt? Mert megígérte, kimondta a sajtótájékoztatón. Egy ember sem távozott az alapcsapatából, a taktika meg egyenesen nulla. Rövidebbek lettünk egy Pintusszal, és bentebb egy Hazardal.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 30., kedd 20:00

Hatalmas csalódás nekem eddig a ZZ visszajovetele. Pont ezért tartottam a visszatérésétől, hogy nem fog tudni megújulni a csapattal. Ugyanazokat az arcokat játszatja, ugyanazokkal a feladatokkal. Ha nem mukodik tízszer, tizenegyedjere is megpróbálja ugyanazt.

Egész tavasszal, egész nyáron ez a kuszkodes megy, miért fordulna meg ez a tendencia augusztus végére? Egyszerűen semmi esélyt nem látok erre. Az elképzelést meg még úgy sem.

A kezdőbe csak Hazard jött, a pad meg hosszabb lett, ennyi történt nyáron. Pogbát ezek után kötelező elhozni, mindegy mennyibe kerül.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 30., kedd 20:00

Eddig góljaink:

Rodrygo - a Castillába lesz nevezve
Bale - Kiutálni sem lehet a csapatból
Asensio - 7 hónap off
Nacho - védő
Benzema - büntető
Javi Hernandez - Castilla pad


De legalább kaptunk 13 gólt. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. július 30., kedd 19:58

Remelem csak altatunk. :)

Brahim Jovic Mendy es Courtois visszaterese szeptemberre varhato?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 30., kedd 19:58

Kubot nyomatnám, amennyit csak lehet. Hazard is jól mozgott, onnan majd jön az extra. De ez a középpálya, ez a védelem... és hátul nem a tudással van baj. Beleszarnak, nagyképűek, dekoncentráltak vagy mittudomén... de ennyi egyéni hiba egyszerűen nem lehet. Kis túlzással egy meccsen egy egész hónapnyi hibát összehoznak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 30., kedd 19:54

Mintha nem is akarnánk már futballozni. Ötlettelen tötymörgés az egész. Amíg ez van gólok sem lesznek, hiába a helyzetek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 30., kedd 19:52

flori írta: Azért az idei bl döntős ellen ez nem rossz eredmény. :mrgreen:
Csak nem akartunk megint a Bayern ellen játszani, amúgy simán vertük volna őket. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 30., kedd 19:51

Azért az idei bl döntős ellen ez nem rossz eredmény. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 28., vasárnap 10:23

Steve,
Azért abba is gondolj bele, h 1 nyár alatt nem lehet kicserélni az egész kpt meg a teljes vagy fél támadósort.
Az igazán bivaly kerethez még 2 klasszis kps meg 1 világklasszis támadó kellene. Ez jelenlegi árak szerint kb 400 miska. Ez 2-3 OKOS nyár minimum.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. július 27., szombat 21:19

numberone1 írta:
Csabi írta: amúgy öröm volt nézni, ahogy joao koma 18 évesen oktatta a védelmünket. simeone alatt hatalmas játékkos lehet, ha okos lesz. griezmanntól jóval tehetségesebb, szóval az nem lesz akadály.

nagy rizikó a 120 millió érte, de ha bejön, akkor aprópénz lesz.
Hat a tegnapi meccsen talan meg Bode is oktatta volna a vedelmunket :mrgreen:, nem volt nagy kunc.

Hulye voltunk, h hagytuk Dombit. Egy Beekel stabilitast adna a kpnak es teljesen fellenne frissitve a kp. Jelenleg ugynezki, h Kantet konnyebb lehetne(pedig o is lehetetlen kategoria korul van) megszerezni, mint Ndombelet. Az a helyzet, h kell ember Modrics helyett es Casemiro helyett is.
Kantet meg beprobalnam, ha tudnak regisztralni akkor jatekos cserevel.
7 gólt még a Loki se kapott volna, én nem tudom mi van a csapattal de ennyi gólt ezen a szinten nem szabad kapni, elvileg top játékosok hatalmas fizetéssel, nem hittem a szememnek mi folyik a pályán, egy Reál Madrid ennyire nem kaphat ki hiába Felkészülési meccs, Hazard arca is fura volt nem tudom mi járhatott a fejében, a többi játékos egykedvüen vette tudomásul hogy megint közép kezdés következik, és erre az se mentség hogy az Atleticot soha nem láttam még ennyire jól játszani gyorsak voltak labda biztosak 1-7nél még volt 3 ziccerük ajtó ablak

:-@

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 27., szombat 21:10

Szerintem elég egyszerű a történet.

Navas ki lett cserélve egy másik kapusra, ami totál nem volt prioritás.

CR aki húzta az egész csapatot elment.

Jött egy szem Hazard, aki szerintem majd jó lesz.

Ezen kívül jött pár töltelék ember.

A keret, kezdő kb uaz csak kiöregedve, motiváció nélkül.

Itt kb mindannyian leírjuk naponta, hogy gyökeres változások kellenek. De kb semmi nem történt, ide több profi, befutott jó játékos igazolására lenne szükség.

Most ha a 4-5 éve uígy lötyögő Isco az alap kezdőnk(ott ahol a focink fazonját kellene szabni) akkor mit várjunk?

Kroost úgy tűnik továbbra is a filmje érdekli csak, mert hiába imádom lássuk be semmit nem csinál. Modric detto.

Új sikerre éhes, minőségi emberek kellenek. Jópofa ez a Kubo, meg Vini, de nehogy már rájuk épüljön csak a Real.


Én továbbra is remélem, hogy jön még 1-2 nagyobb név és jó lesz ez majd.Reméljük a szezont pedig már komolyan is veszik majd.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. július 27., szombat 21:06

Csabi írta: amúgy öröm volt nézni, ahogy joao koma 18 évesen oktatta a védelmünket. simeone alatt hatalmas játékkos lehet, ha okos lesz. griezmanntól jóval tehetségesebb, szóval az nem lesz akadály.

nagy rizikó a 120 millió érte, de ha bejön, akkor aprópénz lesz.
Hat a tegnapi meccsen talan meg Bode is oktatta volna a vedelmunket :mrgreen:, nem volt nagy kunc.

Hulye voltunk, h hagytuk Dombit. Egy Beekel stabilitast adna a kpnak es teljesen fellenne frissitve a kp. Jelenleg ugynezki, h Kantet konnyebb lehetne(pedig o is lehetetlen kategoria korul van) megszerezni, mint Ndombelet. Az a helyzet, h kell ember Modrics helyett es Casemiro helyett is.
Kantet meg beprobalnam, ha tudnak regisztralni akkor jatekos cserevel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 27., szombat 20:49

Galacticos írta:
pheco írta: Annyiban “vedenem” a csapatot, hogy ket olyan csapat ellen lett leszervezve baratsagos meccs, akiket zsinorban 3-4x leszopatott a csapatunk a BL-ben. Latszott rajtuk, hogy nem csak baratsagos meccskent tekintenek a talalkozokra. Mas kerdes, hogy a mi jatekosaink milyen mentalitassal mentek ki a palyara, az mar kevesbe vedheto.

Remelem ZZ megkapja meg Pogbat, aztan elkezd kirajzolodni valami taktika, mert ez igy megint kinkeserves szezon lesz.
Az atletico ketlem hogy egy 2 3 evvel ezelotti vereseg miatt lett volna ilyen motivalt mikor a bajnoksagba meg evrol evre nem csak hogy elorebb vegeznek de vernek is minket. A mieinknek legalabb anmyi motivacioja lett volna ezen az elven. Az akkori bayern huzoemberei tobbsege meg mar nincsenek is ott.
Februarban siman nyertunk a Wandaban. :x
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 27., szombat 20:46

pheco írta: Annyiban “vedenem” a csapatot, hogy ket olyan csapat ellen lett leszervezve baratsagos meccs, akiket zsinorban 3-4x leszopatott a csapatunk a BL-ben. Latszott rajtuk, hogy nem csak baratsagos meccskent tekintenek a talalkozokra. Mas kerdes, hogy a mi jatekosaink milyen mentalitassal mentek ki a palyara, az mar kevesbe vedheto.

Remelem ZZ megkapja meg Pogbat, aztan elkezd kirajzolodni valami taktika, mert ez igy megint kinkeserves szezon lesz.
Az atletico ketlem hogy egy 2 3 evvel ezelotti vereseg miatt lett volna ilyen motivalt mikor a bajnoksagba meg evrol evre nem csak hogy elorebb vegeznek de vernek is minket. A mieinknek legalabb anmyi motivacioja lett volna ezen az elven. Az akkori bayern huzoemberei tobbsege meg mar nincsenek is ott.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. július 27., szombat 20:16

Annyiban “vedenem” a csapatot, hogy ket olyan csapat ellen lett leszervezve baratsagos meccs, akiket zsinorban 3-4x leszopatott a csapatunk a BL-ben. Latszott rajtuk, hogy nem csak baratsagos meccskent tekintenek a talalkozokra. Mas kerdes, hogy a mi jatekosaink milyen mentalitassal mentek ki a palyara, az mar kevesbe vedheto.

Remelem ZZ megkapja meg Pogbat, aztan elkezd kirajzolodni valami taktika, mert ez igy megint kinkeserves szezon lesz.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. július 27., szombat 19:52

Csabi írta: amúgy öröm volt nézni, ahogy joao koma 18 évesen oktatta a védelmünket. simeone alatt hatalmas játékkos lehet, ha okos lesz. griezmanntól jóval tehetségesebb, szóval az nem lesz akadály.

nagy rizikó a 120 millió érte, de ha bejön, akkor aprópénz lesz.
Ezt pofázom fél éve folyamatosan. Atleticóból viszont már az életben le nem igazoljuk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég